הדפס

בת ים- עופר - לוח משחקים ותוצאות

קרן היסוד 12, בת ים

נגמר ליגה ארצית שפלה 05/11/2018 20:30

אניגמה קרית עקרון

2 0

כוכבות הים

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 05/11/2018 21:15

ראשונט

2 0

איילות מיקס

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 06/11/2018 20:00

ברקודות Bat-yam

1 2

מישור בארי

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 06/11/2018 20:00

איילות מיקס 2

2 0

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 06/11/2018 20:45

Eagles יבנה 

2 1

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 06/11/2018 20:45

ראשונים

0 2

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 06/11/2018 21:30

Eagles יבנה 

0 2

מישור בארי

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 06/11/2018 21:30

איילות מיקס 2

2 1

ראשונים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 13/11/2018 20:00

שיא Girls

0 2

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 13/11/2018 20:00

דינמו חולון

2 1

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 13/11/2018 20:45

פמיליה בת ים

2 0

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 13/11/2018 20:45

Magic team בת ים

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 13/11/2018 21:30

שיא Girls

0 2

Magic team בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 13/11/2018 21:30

נטגירלס רחובות

2 1

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 27/11/2018 20:00

ראשונים

0 2

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 27/11/2018 20:00

Top גנים ראשל"צ

0 2

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 27/11/2018 20:45

ראשונים

2 0

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 27/11/2018 20:45

שועלות רחובות

0 2

איילות מיקס 2

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 27/11/2018 21:30

ברקודות Bat-yam

2 0

שועלות רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 27/11/2018 21:30

איילות מיקס 2

2 0

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 10/12/2018 20:30

ראשונט

2 0

כוכבות הים

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' דרום 10/12/2018 21:15

אוממה כפר האורנים

2 0

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 18/12/2018 20:00

Magic team בת ים

1 2

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 18/12/2018 20:00

נטגירלס רחובות

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 18/12/2018 20:45

אנרג'י גן יבנה

0 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 18/12/2018 20:45

דינמו חולון

2 0

שיא Girls

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 18/12/2018 21:30

פמיליה בת ים

2 0

שיא Girls

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 18/12/2018 21:30

נטגירלס רחובות

2 1

Magic team בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 01/01/2019 20:00

Top גנים ראשל"צ

0 2

מישור בארי

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 01/01/2019 20:00

Eagles יבנה 

0 2

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 01/01/2019 20:45

Eagles יבנה 

2 1

שועלות רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 01/01/2019 20:45

מישור בארי

0 2

איילות מיקס 2

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 01/01/2019 21:30

ברקודות Bat-yam

0 2

איילות מיקס 2

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 01/01/2019 21:30

Top גנים ראשל"צ

1 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' דרום 07/01/2019 20:30

אוממה כפר האורנים

2 0

פנתרות חולון

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 07/01/2019 21:15

אולסטארס גן יבנה

0 2

כוכבות הים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 15/01/2019 20:00

Magic team בת ים

2 0

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 15/01/2019 20:00

מישור בארי

2 0

ראשונים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 15/01/2019 20:45

שיא Girls

0 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 15/01/2019 20:45

שועלות רחובות

2 0

מישור בארי

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 15/01/2019 21:30

אנרג'י גן יבנה

0 2

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 15/01/2019 21:30

ראשונים

2 1

שועלות רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 29/01/2019 20:00

פמיליה בת ים

2 1

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 29/01/2019 20:45

פמיליה בת ים

0 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 29/01/2019 21:30

שועלות רחובות

2 1

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 19/02/2019 20:00

Eagles יבנה 

2 0

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 19/02/2019 20:00

מישור בארי

1 2

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 19/02/2019 20:45

Magic team בת ים

2 0

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 19/02/2019 20:45

דינמו חולון

0 2

מישור בארי

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 19/02/2019 21:30

Eagles יבנה 

1 2

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 19/02/2019 21:30

Magic team בת ים

2 1

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 26/02/2019 20:00

Top גנים ראשל"צ

2 0

שיא Girls

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 26/02/2019 20:00

ראשונים

1 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 26/02/2019 20:45

Top גנים ראשל"צ

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 26/02/2019 20:45

שועלות רחובות

2 0

שיא Girls

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 26/02/2019 21:30

פמיליה בת ים

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 26/02/2019 21:30

ראשונים

0 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 04/03/2019 20:30

כוכבות הים

0 2

ראשונט

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 04/03/2019 21:15

איילות מיקס

2 0

הצבעוניות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 12/03/2019 20:00

מישור בארי

2 1

Magic team בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 12/03/2019 20:00

Eagles יבנה 

2 1

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 12/03/2019 20:45

Eagles יבנה 

0 2

Magic team בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 12/03/2019 20:45

דינמו חולון

0 2

איילות מיקס 2

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 12/03/2019 21:30

ברקודות Bat-yam

2 0

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 12/03/2019 21:30

איילות מיקס 2

2 0

מישור בארי

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 18/03/2019 20:30

כוכבות הים

2 0

אולסטארס גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 18/03/2019 21:15

כוכבות שער הנגב

0 2

איילות מיקס

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 02/04/2019 20:30

ברקודות Bat-yam

2 0

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 02/04/2019 20:30

שיא Girls

1 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 02/04/2019 21:15

ברקודות Bat-yam

2 1

איילות מיקס 2

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 02/04/2019 21:15

שועלות רחובות

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 08/04/2019 20:30

רעים אשדוד

2 1

כוכבות הים

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 29/04/2019 20:30

כוכבות שער הנגב

0 2

כוכבות הים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 30/04/2019 20:00

Magic team בת ים

2 1

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 30/04/2019 20:00

Top גנים ראשל"צ

0 2

ראשונים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 30/04/2019 20:45

נטגירלס רחובות

2 0

דינמו חולון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 30/04/2019 20:45

איילות מיקס 2

2 0

Magic team בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 14/05/2019 20:00

מישור בארי

1 2

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 14/05/2019 20:00

אנרג'י גן יבנה

0 2

ראשונים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 14/05/2019 20:45

איילות מיקס 2

2 0

Eagles יבנה 

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 14/05/2019 20:45

אנרג'י גן יבנה

1 2

שיא Girls

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 14/05/2019 21:30

שיא Girls

0 2

ראשונים

למשחק
נגמר ליגה ארצית מרכז 16/05/2019 20:30

שוברות גלים

1 2

Ace

למשחק
נגמר ליגה ארצית מרכז 16/05/2019 21:15

LG בת ים

2 0

הלביאות מודיעין

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 28/05/2019 20:00

מישור בארי

2 1

נטגירלס רחובות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 28/05/2019 20:00

ראשונים

2 0

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 28/05/2019 20:45

נטגירלס רחובות

0 2

איילות מיקס 2

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 28/05/2019 20:45

שועלות רחובות

0 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר ליגה אזורית דן 28/05/2019 20:45

שיא Girls

0 2

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שפלה 03/06/2019 20:30

איילות מיקס

2 1

כוכבות הים

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' דרום 03/06/2019 21:15

תותים רמת גן

2 0

פנתרות חולון

למשחק