הדפס

צופית - לוח משחקים ותוצאות

סמוך לבית ברל

נגמר ליגה אזורית דרום השרון 01/11/2018 20:00

פומה

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 01/11/2018 20:00

מתנט

2 0

סופה נתניה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 01/11/2018 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

פומה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 01/11/2018 20:45

ד"ש ברשת

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 01/11/2018 21:30

סופה נתניה

1 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 01/11/2018 21:30

ד"ש ברשת

0 2

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 08/11/2018 20:00

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 08/11/2018 20:00

LiberTY צור יצחק

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 08/11/2018 20:45

שטייגריות

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 08/11/2018 20:45

CatchMond

1 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 08/11/2018 21:30

ונוס מתן

2 0

CatchMond

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 08/11/2018 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 22/11/2018 20:00

סופה נתניה

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 22/11/2018 20:00

ברבורשת

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 22/11/2018 20:45

ברבורשת

2 1

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 22/11/2018 20:45

סופה נתניה

0 2

פומה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 22/11/2018 21:30

פומה

0 2

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 22/11/2018 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 29/11/2018 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 29/11/2018 20:00

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 29/11/2018 20:45

ונוס מתן

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 29/11/2018 20:45

שטייגריות

0 2

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 29/11/2018 21:30

CatchMond

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 29/11/2018 21:30

ונוס מתן

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 13/12/2018 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 13/12/2018 20:00

ד"ש ברשת

0 2

פומה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 13/12/2018 20:45

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

סופה נתניה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 13/12/2018 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 13/12/2018 21:30

פומה

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 13/12/2018 21:30

סופה נתניה

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 18/12/2018 20:30

כוח הרצליה

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 18/12/2018 21:15

Dream team צורן

2 0

Vקינגיות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 20/12/2018 20:00

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 20/12/2018 20:00

CatchMond

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 20/12/2018 20:45

CatchMond

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 20/12/2018 20:45

עלמה אורנית

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 20/12/2018 21:30

שטייגריות

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 20/12/2018 21:30

LiberTY צור יצחק

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 03/01/2019 20:00

ונוס מתן

2 1

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 03/01/2019 20:00

מתנט

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 03/01/2019 20:45

ארגמן נס ציונה

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 03/01/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 03/01/2019 21:30

עלמה אורנית

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 03/01/2019 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 15/01/2019 20:30

ניקה לב השרון

0 2

Sparks הרצליה

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 15/01/2019 21:15

מרושתות כ"ס

2 1

Fit ball קרית עקרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 17/01/2019 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 17/01/2019 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 17/01/2019 20:45

עלמה אורנית

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 17/01/2019 20:45

ונוס מתן

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 17/01/2019 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 23/01/2019 20:15

בי"ח מאיר

2 1

פרטנר

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 23/01/2019 21:00

בנק לאומי

0 2

שטראוס גרופ

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 24/01/2019 20:00

שטייגריות

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 24/01/2019 20:00

ד"ש ברשת

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 24/01/2019 20:45

הסתדרות המורים פ"ת

2 1

סופה נתניה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 24/01/2019 20:45

CatchMond

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 24/01/2019 21:30

ד"ש ברשת

0 2

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 24/01/2019 21:30

סופה נתניה

2 1

שטייגריות

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 05/02/2019 20:30

קלאש

2 0

פעמונים 1

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 05/02/2019 21:15

קאנטרי צהלה

2 0

1 בדור

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 06/02/2019 20:30

מתנט

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגת על 12/02/2019 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 12/02/2019 21:15

Vamos

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 13/02/2019 19:15

תדהר בנייה

2 0

דניה סיבוס

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/02/2019 20:00

פומה

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/02/2019 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/02/2019 20:45

מתנט

2 1

ונוס מתן

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/02/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/02/2019 21:30

LiberTY צור יצחק

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/02/2019 21:30

פומה

0 2

מתנט

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 26/02/2019 20:30

Wonder up נתניה

0 2

קלאש

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 26/02/2019 21:15

Vקינגיות

2 0

ניקה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 28/02/2019 20:00

סופה נתניה

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 28/02/2019 20:00

CatchMond

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 28/02/2019 20:45

שטייגריות

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 28/02/2019 20:45

א.ס. ספינר רמת השרון

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 28/02/2019 21:30

סופה נתניה

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 28/02/2019 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר ליגת על 05/03/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 05/03/2019 21:15

Vamos

1 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/03/2019 20:30

Vקינגיות

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר ליגה ארצית פולג 12/03/2019 21:15

Dream team צורן

2 0

ניקה לב השרון

למשחק
נגמר ליגה לאומית א' 13/03/2019 21:15

תל מונד

0 2

Comeback

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/03/2019 20:00

עלמה אורנית

2 0

פומה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/03/2019 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/03/2019 20:45

ארגמן נס ציונה

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/03/2019 20:45

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

שטייגריות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/03/2019 21:30

עלמה אורנית

2 0

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 14/03/2019 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

פומה

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 03/04/2019 20:15

עיריית רעננה

2 0

לוינשטיין

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 03/04/2019 21:00

דניה סיבוס

2 0

תעש מערכות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 04/04/2019 20:00

פומה

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 04/04/2019 20:00

עלמה אורנית

2 1

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 04/04/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 04/04/2019 20:45

ד"ש ברשת

0 2

סופה נתניה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 04/04/2019 21:30

ברבורשת

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 04/04/2019 21:30

CatchMond

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 10/04/2019 20:30

מכבי תל-אביב

1 2

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 10/04/2019 21:15

ניקה רעננה

0 2

נמרות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 11/04/2019 20:00

ברבורשת

2 1

מתנט

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 11/04/2019 20:45

פומה

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' דרום 29/04/2019 21:15

כוח G רמת גן

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 14/05/2019 21:15

קאנטרי צהלה

2 0

1 בדור

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 16/05/2019 20:00

ונוס מתן

1 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 16/05/2019 20:45

ארגמן נס ציונה

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 16/05/2019 21:30

מתנט

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר ליגה ארצית שרון 28/05/2019 20:30

לב צור משה

2 0

Vibers קדימה-צורן

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 28/05/2019 21:15

מכבי תל-אביב

2 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 29/05/2019 20:15

עיריית רעננה

0 2

תדהר בנייה

למשחק
נגמר הליגה למקומות עבודה מחוז השרון 29/05/2019 21:00

קופ"ח מאוחדת א

1 2

תעש מערכות

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 30/05/2019 20:00

ונוס מתן

2 0

פומה

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 30/05/2019 20:00

סופה נתניה

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 30/05/2019 20:45

CatchMond

2 0

שטייגריות

למשחק
בהמתנה ליגה אזורית דרום השרון 30/05/2019 20:45

ד"ש ברשת

0 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר ליגה אזורית דרום השרון 30/05/2019 21:30

ברבורשת

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר ליגת על 04/06/2019 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר ליגה לאומית ב' שרון 04/06/2019 21:15

אוליב אבן יהודה

2 0

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 27/06/2019 20:30

דרום השרון

2 1

ראש העין

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 04/07/2019 20:30

חולון

0 2

דרום השרון

למשחק
נגמר אליפות הנבחרות כדורשת PRO 04/07/2019 21:15

ראש העין

0 2

תל אביב

למשחק