הדפס

מרכז הטניס יפו - לוח משחקים ותוצאות

אד קוץ' 6, תל אביב יפו, Israel

נגמר ילדים מחוזי 01/03/2019 13:30

מרה"ט יפו חן ילדים

4 0

חוה סלע ילדים 2019

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 12/03/2019 18:30

מרה"ט יפו חן ילדים

2 2

טופ-טניס ירושלים - ילדים ליעם

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 14/03/2019 16:00

מרה''ט יפו ריקי ילדות - ילדות מרכז

2 0

עירוני רעננה פישל

למשחק
בהמתנה נערות ליגת העל 23/03/2019 10:00

מכבי כפר המכביה נערות

0 0

נערות אבירם קרית ים

למשחק
נגמר נערות ליגת העל 23/03/2019 10:00

ערוני רעננה מיקה - נערות ליגת העל בית א'

2 1

נערות ליגת על רמלה מגי

למשחק
נגמר נערות ליגת העל 23/03/2019 10:00

הפועל תל אביב נערות

0 0

ק.ק כפר סבא נערות ליגת על זברובסקי

למשחק
נגמר נערות מחוזי 23/03/2019 10:00

כפ"ס הירוקה נערות - נעמי

0 3

נערות קיסריה זכרון / מולי דנק

למשחק
בהמתנה נערים מחוזי 23/03/2019 10:00

עירוני רעננה עירד

0 0

ק.ק קאנטרי כפר סבא נערים בראון

למשחק
נגמר נערים מחוזי 23/03/2019 10:00

טניס עם אלדד יונתן

3 0

אקדמיה לטניס הפועל ת"א יותם

למשחק
נגמר נערים ליגת העל 23/03/2019 11:00

נערים אדי ליגת העל

4 0

מכבי כפר המכביה נערים

למשחק
נגמר נערות ליגת העל 23/03/2019 13:00

נערות טבריה

1 2

נערות ליגת על רמלה אגם

למשחק
נגמר נערות ליגת העל 23/03/2019 13:00

ק.ק כפר סבא נערות ליגת על זברובסקי

3 0

נערות גלי הדר

למשחק
נגמר נערות מחוזי 23/03/2019 13:00

כפ"ס הירוקה נערות - נעמי

0 3

נערות מכבי נתניה

למשחק
נגמר נערים ליגת העל 26/03/2019 17:00

מרהט יפו אוסקר נערים - נערים ליגת העל ארצית

1 3

נערים אדי ליגת העל

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 26/03/2019 18:30

מרה"ט יפו חן ילדים

3 1

ספורטאי העתיד ילדים איתמר

למשחק
נגמר נערים ליגת העל 30/03/2019 10:00

הפועל תל אביב אופק נערים ליגת העל

4 0

נערים אדי ליגת העל

למשחק
נגמר נערות מחוזי 30/03/2019 10:00

נערות AK אשדוד

0 3

פארק המים רעות נערות

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 30/03/2019 10:00

מכבי ילדים אשדוד

1 3

ילדים גלי הדר

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 30/03/2019 10:00

מ.ט.אגם בת-ים

0 3

מרהט רמהש ילדות תום פלג

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 30/03/2019 10:00

הפועל רמת אליהו ילדות

1 2

מרה''ט יפו ריקי ילדות - ילדות מרכז

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 30/03/2019 10:00

כפ"ס הירוקה-ילדות- מיכאלה

3 0

ילדות AK אשדוד

למשחק
נגמר גביע המדינה ליגה ב' גברים 30/03/2019 10:00

מרה"ט יפו גביע המדינה ב' גברים

2 0

בת ים גביע המדינה ב' גברים

למשחק
נגמר נערים ליגת העל 30/03/2019 12:30

מרהט יפו אוסקר נערים - נערים ליגת העל ארצית

0 4

עירוני רעננה נמרים

למשחק
נגמר נוער מחוזי 30/03/2019 12:30

ספורטאי העתיד נוער שי

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
נגמר נוער מחוזי 30/03/2019 12:30

ק.ק כפר סבא נוער בירן

4 0

רעננה נוער נועם

למשחק
נגמר נוער מחוזי 30/03/2019 12:30

כפס ירוקה נוער -אופק

3 1

טניס שר נוער

למשחק
נגמר נערות מחוזי 30/03/2019 12:30

ספורטאי ליגת על נערות

0 3

נערות AK אשדוד

למשחק
נגמר נערות מחוזי 30/03/2019 12:30

נערות שוהם

0 3

פארק המים רעות נערות

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 30/03/2019 12:30

הפועל עומר ילדים

3 1

ילדים AK אשדוד

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 30/03/2019 12:30

הפועל רמת אליהו ילדות

3 0

מ.ט.אגם בת-ים

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 30/03/2019 12:30

ילדות AK אשדוד

0 3

מרה''ט יפו ריקי ילדות - ילדות מרכז

למשחק
נגמר נערים ליגת העל 30/03/2019 15:00

כפר סבא הירוקה נערים ליגת על

3 1

מכבי נתניה איתמר

למשחק
נגמר נוער מחוזי 30/03/2019 15:00

ק.ק כפר סבא נוער בירן

1 3

ספורטאי העתיד נוער שי

למשחק
נגמר נוער מחוזי 30/03/2019 15:00

כפס ירוקה נוער -אופק

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
נגמר נוער מחוזי 30/03/2019 15:00

מ.ט.איתן בת-ים

1 3

טניס שר נוער

למשחק
נגמר גביע המדינה ליגה ב' גברים 06/04/2019 10:00

מרה"ט יפו גביע המדינה ב' גברים

0 2

רמת גן (שיכון ותיקים) גביע המדינה ב' גברים

למשחק
נגמר נשים ליגה ארצית 03/05/2019 13:30

מרה"ט יפו אוסקר נשים ארצית

1 2

ארצית נשים טניס שר

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 09:30

מרה''ט ירושלים - ילדים 2 - מחוזית דרום

2 2

בני הרצליה - ילדים

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 09:30

הפועל ברדוגו גרופ לוד ילדים

3 0

המרכז לטניס קש ילדים - ילדים צפון

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 09:30

ק.ק כפר סבא ילדים מור

1 3

ילדים זכרון/קיסריה ילדים

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 09:30

מכבי ילדים אשדוד

0 3

מרה"ט יפו חן ילדים

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 09:30

פארק מים רעות נערים

2 1

נערים טבריה

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 10:45

ילדים מחוזי אסף

1 2

מרה''ט ירושלים - ילדים מחוזית מרכז

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 10:45

ערוני רעננה צוקר

3 0

הפועל עומר ילדים

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 10:45

מרה"ט יקנעם ילדים

3 1

מכבי נתניה ילדים א' - ילדים שרון

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 10:45

ילדים גלי הדר

1 3

טופ-טניס ירושלים - ילדים ליעם

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 10:45

נערים בית ברל

0 3

מרהט יקנעם נערים1

למשחק
נגמר נוער מחוזי 14/06/2019 12:00

כפס ירוקה נוער -אופק

3 0

המרכז לטניס קש נוער

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 12:00

מכבי כפר המכביה נערות מחוזי

0 2

מרה"ט עכו נערות 2019- נערות צפון

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 12:00

טניס עם אלדד יונתן

2 2

נערים חיפה עידו

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 12:00

נערים AK אשדוד

3 1

טניס קלאב נערים - מחוז שרון

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 12:00

מועדון הטניס אביחיל וינצקי

2 1

פארק מים רעות נערים

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 13:15

טניס שר נערות

0 2

בני הרצליה נערות

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 13:15

נערות מכבי נתניה

0 2

מכבי נערות אשדוד

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 13:15

נערות AK אשדוד

1 2

מתנס ראש פינה שיר

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 13:15

ספורטאי העתיד נערים נדב

3 0

מרהט יקנעם נערים1

למשחק
נגמר נוער מחוזי 14/06/2019 15:00

גולדן טניס נתניה נוער 19

3 0

מכבי נוער אשדוד

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 15:00

מרה''ט ירושלים - ילדים מחוזית מרכז

1 3

מרה"ט יפו חן ילדים

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 14/06/2019 15:00

ערוני רעננה צוקר

3 1

טופ-טניס ירושלים - ילדים ליעם

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 15:00

פארק המים רעות נערות

2 0

מרה"ט עכו נערות 2019- נערות צפון

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 15:00

המרכז לטניס בישראל - עכו נערים

3 0

נערים AK אשדוד

למשחק
נגמר נערים מחוזי 14/06/2019 15:00

עירוני רעננה פנתרים

3 0

נערים חיפה עידו

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 14/06/2019 16:30

מכבי נתניה ילדות

2 0

הפועל רמת אליהו ילדות

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 14/06/2019 16:30

מרה''ט יפו ריקי ילדות - ילדות מרכז

2 0

בני הרצליה ילדות מרכז - אלוף האלופים ילדות מחוזי

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 14/06/2019 16:30

עכו ילדות 2019

2 1

מרהט רמהש ילדות תום פלג

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 14/06/2019 16:30

עירוני רעננה פישל

0 2

גולדן טניס נתניה ילדות 19

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 16:30

נערות קיסריה זכרון / מולי דנק

2 0

מתנס ראש פינה שיר

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 16:30

מרה"ט יקנעם נערות

2 0

מכבי נערות אשדוד

למשחק
נגמר נערות מחוזי 14/06/2019 16:30

נערות מחוזי לי

1 2

בני הרצליה נערות

למשחק
נגמר נוער מחוזי 21/06/2019 09:30

כפס ירוקה נוער -אופק

1 3

גולדן טניס נתניה נוער 19

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 21/06/2019 09:30

מכבי נתניה ילדות

2 0

גולדן טניס נתניה ילדות 19

למשחק
נגמר ילדות מחוזי 21/06/2019 09:30

מרה''ט יפו ריקי ילדות - ילדות מרכז

0 2

עכו ילדות 2019

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 21/06/2019 09:30

מרה"ט יפו חן ילדים

2 2

הפועל ברדוגו גרופ לוד ילדים

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 21/06/2019 09:30

ערוני רעננה צוקר

3 0

מרה"ט יקנעם ילדים

למשחק
נגמר נערים מחוזי 21/06/2019 09:30

מועדון הטניס אביחיל וינצקי

2 2

ספורטאי העתיד נערים נדב

למשחק
נגמר נערים מחוזי 21/06/2019 09:30

המרכז לטניס בישראל - עכו נערים

1 3

עירוני רעננה פנתרים

למשחק
נגמר נערות מחוזי 21/06/2019 10:45

פארק המים רעות נערות

2 0

בני הרצליה נערות

למשחק
נגמר נערות מחוזי 21/06/2019 10:45

נערות קיסריה זכרון / מולי דנק

2 0

מרה"ט יקנעם נערות

למשחק
נגמר נערות ליגת העל 21/06/2019 11:00

מכבי נתניה ליגת על

2 0

נערות ליגת על רמלה אגם

למשחק
נגמר נערים ליגת העל 21/06/2019 11:00

ק.ק כפר סבא נערים ליגת על ולס

1 3

ליגת העל נערים רמלה אופק

למשחק
נגמר נוער מחוזי 21/06/2019 12:30

גולדן טניס נתניה נוער 19

3 1

טניס עם אלדד איתמר

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 21/06/2019 12:30

מרה"ט יפו חן ילדים

0 3

ערוני רעננה צוקר

למשחק
נגמר נערים מחוזי 21/06/2019 12:30

מועדון הטניס אביחיל וינצקי

1 2

עירוני רעננה פנתרים

למשחק
נגמר נערות מחוזי 21/06/2019 12:45

פארק המים רעות נערות

2 1

נערות קיסריה זכרון / מולי דנק

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 21/06/2019 13:15

מרה''ט ירושלים - ילדים 2 - מחוזית דרום

2 2

מרה"ט יקנעם ילדים

למשחק
נגמר ילדים מחוזי 21/06/2019 13:15

הפועל ברדוגו גרופ לוד ילדים

2 1

ילדים זכרון/קיסריה ילדים

למשחק