ליגה אזורית גליל - טבלת דירוג טבלה מורחבת על הליגה

שלב מספר 1

בית א

h g f e d c b a קבוצה
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 0
0 : 2
Phoenix יבנאל a
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
אלפא b
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 1
0 : 2
0 : 2
0 : 2
אקסטרה c
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 1
כוכבות ברשת d
2 : 1
2 : 0
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
לביאות שלומי e
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
0 : 2
מצוברשת f
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
משגב-ניקה g
2 : 0
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
קצ'קרשת h
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 משגב-ניקה 7 7 0 14 - 0 MAX 14
2 אקסטרה 7 5 2 11 - 4 2.75 12
3 לביאות שלומי 7 5 2 11 - 5 2.20 12
4 קצ'קרשת 7 5 2 10 - 5 2.00 12
5 כוכבות ברשת 7 2 5 5 - 11 0.45 9
6 Phoenix יבנאל 7 2 5 4 - 11 0.36 9
7 מצוברשת 7 1 6 3 - 12 0.25 8
8 אלפא 7 1 6 2 - 12 0.17 8

בית ב

h g f e d c b a קבוצה
2 : 0
0 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 1
בנות הסוללים a
2 : 0
1 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 0
1 : 2
גאיה יקנעם b
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
חץ ורשת c
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
כו"ח הצפון קרית חיים d
2 : 0
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
1 : 2
1 : 2
להבות משגב e
2 : 0
2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
סלאמה f
2 : 0
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 1
2 : 0
פנתרות שלומי g
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
פסגות כרמיאל h
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 פסגות כרמיאל 7 7 0 14 - 0 MAX 14
2 חץ ורשת 7 6 1 12 - 2 6.00 13
3 להבות משגב 7 5 2 10 - 7 1.43 12
4 גאיה יקנעם 7 4 3 9 - 8 1.13 11
5 בנות הסוללים 7 3 4 8 - 8 1.00 10
6 פנתרות שלומי 7 2 5 5 - 10 0.50 9
7 סלאמה 7 1 6 3 - 12 0.25 8
8 כו"ח הצפון קרית חיים 7 0 7 0 - 14 0.00 7

שלב מספר 2

בית עליון

f e d c b a קבוצה
2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 1
2 : 0
אקסטרה a
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 1
0 : 2
חץ ורשת b
2 : 0
2 : 0
0 : 2
1 : 2
1 : 2
לביאות שלומי c
2 : 0
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
להבות משגב d
2 : 1
1 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
משגב-ניקה e
1 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
פסגות כרמיאל f
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 פסגות כרמיאל 5 5 0 10 - 1 10.00 10
2 משגב-ניקה 5 4 1 9 - 4 2.25 9
3 לביאות שלומי 5 3 2 6 - 6 1.00 8
4 חץ ורשת 5 2 3 5 - 6 0.83 7
5 אקסטרה 5 1 4 4 - 8 0.50 6
6 להבות משגב 5 0 5 1 - 10 0.10 5

בית ג

e d c b a קבוצה
2 : 0
0 : 2
1 : 2
0 : 2
Phoenix יבנאל a
2 : 0
0 : 2
2 : 1
2 : 0
אלפא b
2 : 0
0 : 2
1 : 2
2 : 1
בנות הסוללים c
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
סלאמה d
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
קצ'קרשת e
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 קצ'קרשת 4 4 0 8 - 0 MAX 8
2 Phoenix יבנאל 4 3 1 6 - 3 2.00 7
3 בנות הסוללים 4 2 2 5 - 5 1.00 6
4 אלפא 4 1 3 3 - 6 0.50 5
5 סלאמה 4 0 4 0 - 8 0.00 4

בית ד

e d c b a קבוצה
1 : 2
1 : 2
1 : 2
0 : 2
גאיה יקנעם a
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 0
כו"ח הצפון קרית חיים b
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
כוכבות ברשת c
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 1
מצוברשת d
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 1
פנתרות שלומי e
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 גאיה יקנעם 4 4 0 8 - 3 2.67 8
2 כוכבות ברשת 4 3 1 7 - 2 3.50 7
3 מצוברשת 4 2 2 5 - 4 1.25 6
4 פנתרות שלומי 4 1 3 3 - 7 0.43 5
5 כו"ח הצפון קרית חיים 4 0 4 1 - 8 0.13 4

שלב מספר 3

בית תחתון דירוג 1-2

b a קבוצה
2 : 0
גאיה יקנעם a
0 : 2
קצ'קרשת b
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 קצ'קרשת 1 1 0 2 - 0 MAX 2
2 גאיה יקנעם 1 0 1 0 - 2 0.00 1

בית תחתון דירוג 3-4

b a קבוצה
0 : 2
Phoenix יבנאל a
2 : 0
כוכבות ברשת b
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 Phoenix יבנאל 1 1 0 2 - 0 MAX 2
2 כוכבות ברשת 1 0 1 0 - 2 0.00 1

בית תחתון דירוג 5-6

b a קבוצה
2 : 0
בנות הסוללים a
0 : 2
מצוברשת b
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 מצוברשת 1 1 0 2 - 0 MAX 2
2 בנות הסוללים 1 0 1 0 - 2 0.00 0

בית תחתון דירוג 7-8

b a קבוצה
0 : 2
אלפא a
2 : 0
פנתרות שלומי b
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 אלפא 1 1 0 2 - 0 MAX 2
2 פנתרות שלומי 1 0 1 0 - 2 0.00 1

בית תחתון דירוג 9-10

b a קבוצה
2 : 0
כו"ח הצפון קרית חיים a
0 : 2
סלאמה b
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 סלאמה 1 1 0 2 - 0 MAX 2
2 כו"ח הצפון קרית חיים 1 0 1 0 - 2 0.00 1