הדפס

כדורשת PRO - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 24/06/2018 20:30

קרית עקרון

2 0

אשכול

למשחק
נגמר בת ים- מילטון מחוז דרום 24/06/2018 20:30

בת ים

2 0

לוד

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 24/06/2018 20:30

הרצליה

2 0

רמת השרון

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 24/06/2018 20:30

רעננה

2 0

תל אביב

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 24/06/2018 20:30

חוף השרון

1 2

חדרה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 24/06/2018 20:30

עמק יזרעאל

2 0

חוף הכרמל

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 24/06/2018 20:30

חיפה

2 0

נצרת עילית

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 24/06/2018 21:15

גן יבנה

0 2

לכיש

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 24/06/2018 21:15

חבל מודיעין

0 2

קרית אונו

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 24/06/2018 21:15

קדימה

0 2

אבן יהודה

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 24/06/2018 21:15

תל מונד

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 24/06/2018 21:15

כרמיאל

0 2

יקנעם

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 24/06/2018 21:30

קרית אתא

2 0

שלומי

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 26/06/2018 20:30

גן יבנה

1 2

אשכול

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז מרכז 26/06/2018 20:30

תל אביב

2 0

רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון מחוז מרכז 26/06/2018 20:30

חולון

2 1

הרצליה

למשחק
נגמר צופית מחוז שרון 26/06/2018 20:30

אבן יהודה

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר בית יהושוע- ויצמן מחוז שרון 26/06/2018 20:30

קדימה

0 2

דרום השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 26/06/2018 20:30

חוף הכרמל

0 2

קרית אתא

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 26/06/2018 20:30

יקנעם

1 2

חיפה

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 26/06/2018 21:15

לכיש

2 1

נס ציונה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון מחוז מרכז 26/06/2018 21:15

רעננה

2 0

חבל מודיעין

למשחק
נגמר בית יהושוע- ויצמן מחוז שרון 26/06/2018 21:15

תל מונד

0 2

חדרה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 26/06/2018 21:15

שלומי

0 2

כרמיאל

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 26/06/2018 21:15

נצרת עילית

2 0

עמק יזרעאל

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 28/06/2018 20:30

אשכול

2 0

לוד

למשחק
נגמר קרית עקרון- מתנ"ס מחוז דרום 28/06/2018 20:30

נס ציונה

2 1

גן יבנה

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 28/06/2018 20:30

הרצליה

2 0

חבל מודיעין

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 28/06/2018 20:30

חוף השרון

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 28/06/2018 20:30

חדרה

0 2

דרום השרון

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 28/06/2018 20:30

עמק יזרעאל

1 2

חיפה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 28/06/2018 20:30

כרמיאל

2 0

נצרת עילית

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 28/06/2018 21:15

לכיש

2 1

בת ים

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 28/06/2018 21:15

רמת השרון

0 2

חולון

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 28/06/2018 21:15

רעננה

2 0

קרית אונו

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 28/06/2018 21:15

אבן יהודה

2 1

תל מונד

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 28/06/2018 21:15

קרית אתא

1 2

יקנעם

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 28/06/2018 21:15

שלומי

0 2

חוף הכרמל

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 01/07/2018 20:30

לכיש

2 0

אשכול

למשחק
נגמר אור יהודה מחוז מרכז 01/07/2018 20:30

חולון

0 2

רעננה

למשחק
נגמר אור יהודה מחוז מרכז 01/07/2018 20:30

הרצליה

2 0

קרית אונו

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון 01/07/2018 20:30

חדרה

2 0

קדימה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 01/07/2018 20:30

קרית אתא

2 1

נצרת עילית

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 01/07/2018 20:30

יקנעם

2 0

שלומי

למשחק
נגמר בת ים- עופר מחוז דרום 01/07/2018 21:00

קרית עקרון

0 2

בת ים

למשחק
נגמר בית יהושוע- ויצמן מחוז שרון 01/07/2018 21:00

חוף השרון

2 1

תל מונד

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 01/07/2018 21:15

נס ציונה

2 0

לוד

למשחק
נגמר אור יהודה מחוז מרכז 01/07/2018 21:15

חבל מודיעין

0 2

תל אביב

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון 01/07/2018 21:15

דרום השרון

1 2

כפר סבא

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 01/07/2018 21:15

חוף הכרמל

0 2

חיפה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 01/07/2018 21:15

עמק יזרעאל

2 0

כרמיאל

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 03/07/2018 19:30

לוד

0 2

קרית עקרון

למשחק
נגמר בת ים- מילטון מחוז דרום 03/07/2018 20:30

אשכול

0 2

בת ים

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 03/07/2018 20:30

נס ציונה

2 0

קרית עקרון

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 03/07/2018 20:30

חולון

2 0

חבל מודיעין

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 03/07/2018 20:30

קרית אונו

0 2

תל אביב

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 03/07/2018 20:30

כפר סבא

2 0

קדימה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 03/07/2018 20:30

כרמיאל

0 2

קרית אתא

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 03/07/2018 20:30

יקנעם

2 1

עמק יזרעאל

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 03/07/2018 21:15

לוד

2 1

גן יבנה

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 03/07/2018 21:15

רמת השרון

2 0

רעננה

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 03/07/2018 21:15

אבן יהודה

2 1

חוף השרון

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 03/07/2018 21:15

דרום השרון

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 03/07/2018 21:15

חוף הכרמל

0 2

נצרת עילית

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 03/07/2018 21:15

שלומי

0 2

חיפה

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז מרכז 04/07/2018 20:30

חבל מודיעין

0 2

רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון מחוז שרון 05/07/2018 20:15

דרום השרון

2 0

חוף השרון

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 05/07/2018 20:30

גן יבנה

2 0

קרית עקרון

למשחק
נגמר בת ים- עופר מחוז דרום 05/07/2018 20:30

בת ים

2 1

נס ציונה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס מחוז מרכז 05/07/2018 20:30

הרצליה

2 1

תל אביב

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון 05/07/2018 20:30

חדרה

0 2

אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 05/07/2018 20:30

יקנעם

0 2

חוף הכרמל

למשחק
נגמר שלומי- שרמן מחוז צפון 05/07/2018 20:30

נצרת עילית

2 0

שלומי

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 05/07/2018 21:15

לוד

0 2

לכיש

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס מחוז מרכז 05/07/2018 21:15

קרית אונו

0 2

חולון

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין מחוז שרון 05/07/2018 21:15

קדימה

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר שלומי- שרמן מחוז צפון 05/07/2018 21:15

חיפה

2 0

כרמיאל

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר מחוז צפון 05/07/2018 21:15

עמק יזרעאל

1 2

קרית אתא

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 08/07/2018 20:30

קרית עקרון

0 2

לכיש

למשחק
נגמר בת ים- מילטון מחוז דרום 08/07/2018 20:30

גן יבנה

0 2

בת ים

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 08/07/2018 20:30

תל אביב

1 2

חולון

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 08/07/2018 20:30

קרית אונו

0 2

רמת השרון

למשחק
נגמר בית יהושוע- ויצמן מחוז שרון 08/07/2018 20:30

קדימה

0 2

חוף השרון

למשחק
נגמר משגב מחוז צפון 08/07/2018 20:30

שלומי

0 2

עמק יזרעאל

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 08/07/2018 20:30

חיפה

2 0

קרית אתא

למשחק
נגמר קרית עקרון- בן צבי מחוז דרום 08/07/2018 21:15

אשכול

0 2

נס ציונה

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז מרכז 08/07/2018 21:15

רעננה

2 0

הרצליה

למשחק
נגמר בית יהושוע- ויצמן מחוז שרון 08/07/2018 21:15

אבן יהודה

2 0

דרום השרון

למשחק
נגמר רעננה- אביב מחוז שרון 08/07/2018 21:15

כפר סבא

2 0

חדרה

למשחק
נגמר משגב מחוז צפון 08/07/2018 21:15

חוף הכרמל

0 2

כרמיאל

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון מחוז צפון 08/07/2018 21:15

נצרת עילית

0 2

יקנעם

למשחק

בית ארצי

4 - 3
6 - 5

Stage 1
(8 - 1)

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 10/07/2018 20:15

חיפה

0 2

חולון

למשחק
נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 10/07/2018 20:15

קרית אתא

0 2

כפר סבא

למשחק
נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 10/07/2018 21:00

רעננה

2 0

בת ים

למשחק
נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 10/07/2018 20:15

אבן יהודה

2 1

לכיש

למשחק

Stage 2
(5 - 8)

 

 

 

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 10:00

חיפה

2 0

לכיש

למשחק
נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 10:00

קרית אתא

0 2

בת ים

למשחק

(1 - 4)

 

 

 

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 11:00

חולון

0 2

אבן יהודה

למשחק
נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 11:00

כפר סבא

2 0

רעננה

למשחק

Stage 3
(7 - 8)

 

 

 

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 12:00

לכיש

0 2

קרית אתא

למשחק

(3 - 4)

 

 

 

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 12:15

חולון

1 2

רעננה

למשחק

(5 - 6)

 

 

 

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 12:00

חיפה

2 0

בת ים

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

נגמר תל אביב- אליאנס בית ארצי 14/07/2018 13:15

אבן יהודה

0 2

כפר סבא

למשחק