הדפס

ליגה ארצית גליל מערבי - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 29/10/2018 20:30

משגב-ניקה

2 1

מלכות בראש

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 29/10/2018 20:45

צוזאמען חיפה

2 0

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 29/10/2018 21:15

ספייס שאן

0 2

דורבנות התבור

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 29/10/2018 21:30

נמרות משגב

2 0

אלמה חיפה

למשחק
נגמר מזרע- אולם יזרעאל בית ב - 05/11/2018 20:30

יזרעאליות

2 0

נוק אאוט

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 05/11/2018 20:30

סטארנט

0 2

Fireball

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 05/11/2018 21:15

פרוזק

2 0

לביאות שלומי

למשחק
נגמר מזרע- אולם יזרעאל בית ב - 05/11/2018 21:15

שמשיות הצפון

2 0

מ.ה בית ג'אן

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 12/11/2018 20:30

ספייס שאן

1 2

מלכות בראש

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 12/11/2018 20:45

נמרות משגב

2 0

משגב-ניקה

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 12/11/2018 20:45

צוזאמען חיפה

2 0

אלמה חיפה

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 12/11/2018 21:30

לוחמות בכדורשת

0 2

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 19/11/2018 20:30

שמשיות הצפון

2 0

Fireball

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 19/11/2018 20:30

מגידו.נט

2 0

מ.ה בית ג'אן

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 19/11/2018 21:15

סטארנט

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 19/11/2018 21:15

פרוזק

2 0

נוק אאוט

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 26/11/2018 20:45

לוחמות בכדורשת

0 2

אלמה חיפה

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית א - 26/11/2018 21:00

סופה כפר ורדים

2 1

דורבנות התבור

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 26/11/2018 21:30

צוזאמען חיפה

2 1

נמרות משגב

למשחק
נגמר יפעת בית ב - 10/12/2018 20:30

יזרעאליות

2 1

פרוזק

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 10/12/2018 20:30

מגידו.נט

2 1

Fireball

למשחק
נגמר יפעת בית ב - 10/12/2018 21:15

שמשיות הצפון

2 0

סטארנט

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 10/12/2018 21:15

מ.ה בית ג'אן

2 1

לביאות שלומי

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית א - 17/12/2018 20:30

סופה כפר ורדים

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 17/12/2018 20:45

דורבנות התבור

2 1

אלמה חיפה

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית א - 17/12/2018 21:15

לוחמות בכדורשת

0 2

נמרות משגב

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 24/12/2018 20:30

שמשיות הצפון

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 24/12/2018 20:30

מ.ה בית ג'אן

0 2

נוק אאוט

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 24/12/2018 20:45

צוזאמען חיפה

0 2

משגב-ניקה

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 24/12/2018 21:15

מגידו.נט

2 0

סטארנט

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 24/12/2018 21:15

לביאות שלומי

0 2

Fireball

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 31/12/2018 20:30

מלכות בראש

1 2

נמרות משגב

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית ב - 31/12/2018 20:45

לביאות שלומי

0 2

שמשיות הצפון

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 31/12/2018 21:15

אלמה חיפה

2 1

ספייס שאן

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 31/12/2018 21:30

לוחמות בכדורשת

0 2

משגב-ניקה

למשחק
נגמר יפעת בית ב - 07/01/2019 20:30

מגידו.נט

1 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 07/01/2019 20:30

Fireball

0 2

פרוזק

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 07/01/2019 20:45

משגב-ניקה

2 0

ספייס שאן

למשחק
נגמר יפעת בית א - 07/01/2019 21:15

דורבנות התבור

2 1

צוזאמען חיפה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 07/01/2019 21:15

נוק אאוט

2 0

סטארנט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 14/01/2019 20:30

אלמה חיפה

2 0

מלכות בראש

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 14/01/2019 20:45

לוחמות בכדורשת

0 2

צוזאמען חיפה

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 14/01/2019 21:15

דורבנות התבור

1 2

נמרות משגב

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 14/01/2019 21:30

סופה כפר ורדים

2 0

ספייס שאן

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 21/01/2019 20:30

מגידו.נט

1 2

שמשיות הצפון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 21/01/2019 20:30

לביאות שלומי

2 1

סטארנט

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 21/01/2019 21:15

מ.ה בית ג'אן

0 2

פרוזק

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 21/01/2019 21:15

Fireball

2 0

נוק אאוט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 28/01/2019 20:30

מלכות בראש

0 2

צוזאמען חיפה

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 28/01/2019 20:45

משגב-ניקה

2 1

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 28/01/2019 21:15

דורבנות התבור

2 0

לוחמות בכדורשת

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 28/01/2019 21:30

נמרות משגב

2 0

ספייס שאן

למשחק
נגמר מזרע- אולם יזרעאל בית ב - 04/02/2019 20:30

יזרעאליות

2 0

מ.ה בית ג'אן

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 04/02/2019 20:30

לביאות שלומי

0 2

מגידו.נט

למשחק
נגמר מזרע- אולם יזרעאל בית ב - 04/02/2019 21:15

נוק אאוט

0 2

שמשיות הצפון

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 04/02/2019 21:15

סטארנט

0 2

פרוזק

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 11/02/2019 20:30

מלכות בראש

2 0

לוחמות בכדורשת

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 11/02/2019 21:15

אלמה חיפה

1 2

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 11/02/2019 21:15

ספייס שאן

0 2

צוזאמען חיפה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 18/02/2019 20:30

Fireball

2 0

מ.ה בית ג'אן

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 18/02/2019 21:15

נוק אאוט

0 2

מגידו.נט

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית א - 25/02/2019 20:30

מלכות בראש

1 2

דורבנות התבור

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית ב - 25/02/2019 20:30

לביאות שלומי

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 25/02/2019 20:45

משגב-ניקה

2 0

אלמה חיפה

למשחק
נגמר כפר ורדים- אמירים בית א - 25/02/2019 21:15

נמרות משגב

2 0

סופה כפר ורדים

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית א - 25/02/2019 21:30

ספייס שאן

2 0

לוחמות בכדורשת

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 04/03/2019 20:30

יזרעאליות

2 0

Fireball

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 04/03/2019 20:30

פרוזק

0 2

מגידו.נט

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית א - 04/03/2019 21:00

דורבנות התבור

1 2

משגב-ניקה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית ב - 04/03/2019 21:15

נוק אאוט

2 0

לביאות שלומי

למשחק
נגמר הזורע בית ב - 04/03/2019 21:15

סטארנט

0 2

מ.ה בית ג'אן

למשחק
נגמר יפעת בית ב - 11/03/2019 20:30

פרוזק

2 0

שמשיות הצפון

למשחק

שלב ב

נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 18/03/2019 20:30

Fireball

1 2

נוק אאוט

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית עליון - 18/03/2019 20:45

צוזאמען חיפה

2 0

משגב-ניקה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- בן גוריון בית תחתון - 18/03/2019 21:15

סטארנט

1 2

לוחמות בכדורשת

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית תיכון - 18/03/2019 21:30

סופה כפר ורדים

2 1

אלמה חיפה

למשחק
נגמר הזורע בית עליון - 01/04/2019 20:30

פרוזק

2 0

מגידו.נט

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית תיכון - 08/04/2019 20:30

סופה כפר ורדים

2 1

Fireball

למשחק
נגמר מזרע- אולם יזרעאל בית תיכון - 08/04/2019 20:30

נוק אאוט

0 2

דורבנות התבור

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית עליון - 08/04/2019 20:45

מגידו.נט

0 2

נמרות משגב

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית תיכון - 08/04/2019 20:45

אלמה חיפה

1 2

שמשיות הצפון

למשחק
נגמר מזרע- אולם יזרעאל בית עליון - 08/04/2019 21:15

יזרעאליות

2 0

צוזאמען חיפה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית תחתון - 08/04/2019 21:15

מ.ה בית ג'אן

0 2

לוחמות בכדורשת

למשחק
נגמר כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 08/04/2019 21:15

לביאות שלומי

0 2

ספייס שאן

למשחק
נגמר משגב- אולם ספורט חדש בית עליון - 08/04/2019 21:30

משגב-ניקה

0 2

פרוזק

למשחק
בהמתנה מזרע- אולם יזרעאל בית עליון - 29/04/2019 20:30

נמרות משגב

0 0

פרוזק

למשחק
בהמתנה כפר ורדים- אמירים בית תיכון - 29/04/2019 20:30

דורבנות התבור

0 0

סופה כפר ורדים

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 29/04/2019 20:30

Fireball

0 0

אלמה חיפה

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 29/04/2019 20:30

ספייס שאן

0 0

מלכות בראש

למשחק
בהמתנה הזורע בית עליון - 29/04/2019 21:00

מגידו.נט

0 0

צוזאמען חיפה

למשחק
בהמתנה מזרע- אולם יזרעאל בית עליון - 29/04/2019 21:15

משגב-ניקה

0 0

יזרעאליות

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 29/04/2019 21:15

שמשיות הצפון

0 0

נוק אאוט

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 29/04/2019 21:15

מ.ה בית ג'אן

0 0

סטארנט

למשחק
בהמתנה כפר ורדים- אמירים בית תחתון - 29/04/2019 21:15

לביאות שלומי

0 0

לוחמות בכדורשת

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 06/05/2019 21:15

מלכות בראש

0 0

סטארנט

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 13/05/2019 20:30

Fireball

0 0

שמשיות הצפון

למשחק
בהמתנה כפר ורדים- אמירים בית תיכון - 13/05/2019 20:30

נוק אאוט

0 0

סופה כפר ורדים

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 13/05/2019 20:30

לוחמות בכדורשת

0 0

מלכות בראש

למשחק
בהמתנה מזרע- אולם יזרעאל בית תחתון - 13/05/2019 20:30

סטארנט

0 0

ספייס שאן

למשחק
בהמתנה חיפה- רמת אלון בית עליון - 13/05/2019 20:45

צוזאמען חיפה

0 0

נמרות משגב

למשחק
בהמתנה מזרע- אולם יזרעאל בית עליון - 13/05/2019 21:15

פרוזק

0 0

יזרעאליות

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית עליון - 13/05/2019 21:15

משגב-ניקה

0 0

מגידו.נט

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 13/05/2019 21:15

דורבנות התבור

0 0

אלמה חיפה

למשחק
בהמתנה כפר ורדים- אמירים בית תחתון - 13/05/2019 21:15

מ.ה בית ג'אן

0 0

לביאות שלומי

למשחק
בהמתנה הזורע בית עליון - 27/05/2019 20:30

פרוזק

0 0

צוזאמען חיפה

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 27/05/2019 20:30

לביאות שלומי

0 0

מלכות בראש

למשחק
בהמתנה משגב- אולם ספורט חדש בית תחתון - 27/05/2019 20:45

ספייס שאן

0 0

מ.ה בית ג'אן

למשחק
בהמתנה הזורע בית עליון - 27/05/2019 21:15

יזרעאליות

0 0

מגידו.נט

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תיכון - 27/05/2019 21:15

שמשיות הצפון

0 0

דורבנות התבור

למשחק
בהמתנה משגב- אולם ספורט חדש בית עליון - 27/05/2019 21:30

נמרות משגב

0 0

משגב-ניקה

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 03/06/2019 20:30

דורבנות התבור

0 0

Fireball

למשחק
בהמתנה מזרע- אולם יזרעאל בית תחתון - 03/06/2019 20:30

לוחמות בכדורשת

0 0

ספייס שאן

למשחק
בהמתנה כדורי- בי"ס חלקאי בית תחתון - 03/06/2019 20:30

מלכות בראש

0 0

מ.ה בית ג'אן

למשחק
בהמתנה חיפה- רמת אלון בית תיכון - 03/06/2019 20:45

אלמה חיפה

0 0

נוק אאוט

למשחק
בהמתנה מזרע- אולם יזרעאל בית עליון - 03/06/2019 21:15

יזרעאליות

0 0

נמרות משגב

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- בן גוריון בית תיכון - 03/06/2019 21:15

סופה כפר ורדים

0 0

שמשיות הצפון

למשחק
בהמתנה חיפה- רמת אלון בית תחתון - 03/06/2019 21:30

סטארנט

0 0

לביאות שלומי

למשחק