הדפס

ליגה לאומית א' - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 30/10/2018 20:45

קופל גרופ קרית אתא

2 0

Vamos

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 31/10/2018 20:45

עילית בול נצרת עילית

1 2

הוד השחר

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 31/10/2018 21:30

חיפושיות יקנעם

1 2

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 06/11/2018 20:45

פעמונים 2

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 06/11/2018 20:45

תל מונד

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 06/11/2018 20:45

בריזה לב השרון

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 13/11/2018 20:30

חיפושיות יקנעם

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 13/11/2018 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 13/11/2018 21:15

עילית בול נצרת עילית

0 2

Vamos

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 13/11/2018 21:15

פעמונים 2

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 13/11/2018 21:30

תל מונד

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 14/11/2018 20:45

Comeback

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 20/11/2018 21:30

חיפושיות יקנעם

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 27/11/2018 20:30

Gipsy Queens

2 1

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 27/11/2018 20:45

פעמונים 2

2 1

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 27/11/2018 21:30

עילית בול נצרת עילית

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 28/11/2018 20:45

הוד השחר

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 28/11/2018 21:30

Vamos

0 2

Comeback

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 18/12/2018 20:30

פעמונים 2

1 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/12/2018 20:45

בריזה לב השרון

2 0

Vamos

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 18/12/2018 21:15

בננות החוף

0 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/12/2018 21:30

תל מונד

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית אחד - 19/12/2018 21:00

Comeback

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 01/01/2019 20:30

חיפושיות יקנעם

1 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 01/01/2019 21:15

Comeback

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 01/01/2019 21:15

Vamos

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 01/01/2019 21:30

Gipsy Queens

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 01/01/2019 21:30

עילית בול נצרת עילית

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 02/01/2019 20:45

הוד השחר

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 08/01/2019 20:45

Comeback

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 13/01/2019 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

הוד השחר

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 15/01/2019 20:30

בננות החוף

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 15/01/2019 20:45

תל מונד

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית אחד - 15/01/2019 21:00

בריזה לב השרון

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 15/01/2019 21:30

Vamos

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 29/01/2019 20:45

עילית בול נצרת עילית

1 2

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 29/01/2019 21:30

פעמונים 2

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רעננה- אוסטרובסקי בית אחד - 30/01/2019 20:30

Comeback

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 05/02/2019 20:30

קופל גרופ קרית אתא

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 12/02/2019 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית אחד - 12/02/2019 21:00

חיפושיות יקנעם

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 12/02/2019 21:15

בננות החוף

0 2

Comeback

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 12/02/2019 21:15

Vamos

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 12/02/2019 21:30

הוד השחר

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 17/02/2019 20:30

חיפושיות יקנעם

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 17/02/2019 20:45

קופל גרופ קרית אתא

0 2

הוד השחר

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 19/02/2019 21:15

Gipsy Queens

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 20/02/2019 20:45

הוד השחר

0 2

Vamos

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית אחד - 26/02/2019 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 26/02/2019 20:30

תל מונד

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/02/2019 20:45

פעמונים 2

0 2

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/02/2019 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

Vamos

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 26/02/2019 21:15

בריזה לב השרון

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/02/2019 21:30

בננות החוף

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 05/03/2019 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

1 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 05/03/2019 21:15

Vamos

1 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/03/2019 21:30

בננות החוף

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 06/03/2019 21:30

Gipsy Queens

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 12/03/2019 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 12/03/2019 20:45

בננות החוף

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר עתלית בית אחד - 12/03/2019 21:30

בריזה לב השרון

2 1

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 13/03/2019 21:15

תל מונד

0 2

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/03/2019 20:45

Comeback

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית אחד - 19/03/2019 21:00

Gipsy Queens

0 2

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר יקנעם בית אחד - 19/03/2019 21:00

הוד השחר

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 19/03/2019 21:15

Vamos

2 1

פעמונים 2

למשחק

שלב ב

נגמר יקנעם בית עליון - 02/04/2019 20:30

Comeback

2 1

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר עתלית בית תחתון - 02/04/2019 20:45

הוד השחר

1 2

בננות החוף

למשחק
נגמר עתלית בית עליון - 02/04/2019 21:30

קופל גרופ קרית אתא

0 2

Vamos

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 02/04/2019 21:30

תל מונד

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 02/04/2019 21:30

Gipsy Queens

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית תחתון - 10/04/2019 20:45

הוד השחר

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית תחתון - 16/04/2019 21:15

עילית בול נצרת עילית

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר יקנעם בית עליון - 30/04/2019 20:30

חיפושיות יקנעם

1 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 30/04/2019 20:45

Comeback

2 0

Vamos

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית עליון - 30/04/2019 21:15

קופל גרופ קרית אתא

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון - 30/04/2019 21:15

עילית בול נצרת עילית

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 30/04/2019 21:30

פעמונים 2

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 05/05/2019 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

1 2

הוד השחר

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 14/05/2019 20:30

קופל גרופ קרית אתא

2 1

Comeback

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 14/05/2019 20:30

בננות החוף

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית תחתון - 14/05/2019 20:45

עילית בול נצרת עילית

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 14/05/2019 21:15

תל מונד

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית עליון - 14/05/2019 21:30

בריזה לב השרון

2 0

Vamos

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית תחתון - 15/05/2019 20:45

Gipsy Queens

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית עליון - 28/05/2019 20:30

חיפושיות יקנעם

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית תחתון - 28/05/2019 21:00

בננות החוף

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 28/05/2019 21:15

בריזה לב השרון

2 0

Comeback

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 28/05/2019 21:30

Vamos

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 28/05/2019 21:30

Gipsy Queens

1 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית תחתון - 29/05/2019 20:45

פעמונים 2

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 04/06/2019 20:30

Vamos

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 04/06/2019 20:45

Comeback

2 1

תל מונד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 04/06/2019 20:45

בריזה לב השרון

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר עתלית בית תחתון - 04/06/2019 20:45

בננות החוף

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון - 04/06/2019 21:15

א.ס. מומנט רמת השרון

1 2

פעמונים 2

למשחק