הדפס

ליגת על - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 23/10/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 23/10/2018 20:45

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 23/10/2018 21:30

Beleza רעננה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 30/10/2018 21:15

איילות גן יבנה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 30/10/2018 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 06/11/2018 20:30

Beleza רעננה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 06/11/2018 21:15

בנות גוריון כ"ס

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 08/11/2018 21:00

ונוס חיפה

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 13/11/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 20/11/2018 20:30

דורה כ"ס

2 1

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 20/11/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

1 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 20/11/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר עין שמר בית אחד - 20/11/2018 21:30

שוס אבן יהודה

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 27/11/2018 20:30

איילות גן יבנה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 27/11/2018 20:45

Cheetah il

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 27/11/2018 21:15

בנות גוריון כ"ס

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 11/12/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 11/12/2018 20:30

ונוס חיפה

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 11/12/2018 20:30

זבנג קריית מוצקין

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 11/12/2018 20:45

Beleza רעננה

0 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 11/12/2018 21:30

Cheetah il

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 25/12/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 25/12/2018 20:30

ונוס חיפה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 25/12/2018 20:30

זבנג קריית מוצקין

1 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 25/12/2018 20:45

Cheetah il

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 08/01/2019 20:30

מחוברות חולון

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 08/01/2019 20:45

זבנג קריית מוצקין

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 08/01/2019 20:45

דורה כ"ס

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 08/01/2019 21:30

שוס אבן יהודה

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 22/01/2019 20:30

Cheetah il

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 22/01/2019 20:45

שוס אבן יהודה

1 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 22/01/2019 21:15

א.ס. הכח רמת השרון

1 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 22/01/2019 21:30

דורה כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 29/01/2019 20:30

ונוס חיפה

2 1

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 29/01/2019 20:45

זבנג קריית מוצקין

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 29/01/2019 20:45

מחוברות חולון

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 29/01/2019 21:30

Beleza רעננה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 12/02/2019 20:30

מחוברות חולון

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר צופית בית אחד - 12/02/2019 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 12/02/2019 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 12/02/2019 21:15

דורה כ"ס

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית אחד - 19/02/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/02/2019 20:45

מחוברות חולון

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד - 19/02/2019 21:15

Beleza רעננה

1 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/02/2019 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

דורה כ"ס

למשחק

שלב ב

נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 26/02/2019 20:45

Cheetah il

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 26/02/2019 21:15

דורה כ"ס

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר יקנעם בית עליון - 26/02/2019 21:15

זבנג קריית מוצקין

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 05/03/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 05/03/2019 20:45

Cheetah il

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון - 05/03/2019 21:15

Beleza רעננה

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 05/03/2019 21:15

שוס אבן יהודה

2 1

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 05/03/2019 21:30

ונוס חיפה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 12/03/2019 20:45

מחוברות חולון

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 12/03/2019 20:45

דורה כ"ס

1 2

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 12/03/2019 20:45

Cheetah il

2 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון - 19/03/2019 20:30

בנות גוריון כ"ס

2 1

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 19/03/2019 20:30

שוס אבן יהודה

1 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 19/03/2019 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 19/03/2019 20:45

דורה כ"ס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית עליון - 16/04/2019 20:30

ונוס חיפה

2 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
נגמר קרית מוצקין- גושן בית עליון - 30/04/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

1 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 30/04/2019 21:30

מחוברות חולון

1 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית עליון - 30/04/2019 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית תחתון - 30/04/2019 21:30

איילות גן יבנה

1 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 05/05/2019 21:15

Beleza רעננה

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק

שלב ג

נגמר הרצליה- ברנדיס בית דירוג 8-10 - 14/05/2019 21:15

Beleza רעננה

2 0

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר נצרת עילית- המתחם בית דירוג 5-7 - 14/05/2019 21:30

זבנג קריית מוצקין

1 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר רמת השרון בית דירוג 5-7 - 28/05/2019 20:30

מחוברות חולון

1 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית דירוג 8-10 - 28/05/2019 21:15

Beleza רעננה

1 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר צופית בית דירוג 8-10 - 04/06/2019 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר עתלית בית דירוג 5-7 - 04/06/2019 21:30

זבנג קריית מוצקין

1 2

מחוברות חולון

למשחק

בית דירוג 1-4

שלב ג

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 14/05/2019 20:45

דורה כ"ס

1 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית דירוג 1-4 1 - 4 14/05/2019 20:30

Cheetah il

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית דירוג 1-4 1 - 4 28/05/2019 20:45

ונוס חיפה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 28/05/2019 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 04/06/2019 20:45

דורה כ"ס

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 04/06/2019 21:30

Cheetah il

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק

Stage 2 Round 1
(3 - 4)

 

 

 

נגמר בית דירוג 1-4 3 - 4 11/06/2019 19:00

Cheetah il

2 1

ונוס חיפה

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

נגמר בית דירוג 1-4 1 - 2 11/06/2019 20:45

בנות גוריון כ"ס

1 2

דורה כ"ס

למשחק

Stage 2 Round 2
(3 - 4)

 

 

 

(1 - 2)

 

 

 

Stage 2 Round 3
(3 - 4)

 

 

 

(1 - 2)