הדפס

ליגת על - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 23/10/2018 20:45

דורה כ"ס

0 0

לורדיס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 23/10/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 0

ונוס חיפה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 23/10/2018 20:45

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 23/10/2018 21:30

Beleza רעננה

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 30/10/2018 21:15

איילות גן יבנה

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- גושן בית אחד 30/10/2018 21:30

בנות גוריון כ"ס

0 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד 06/11/2018 20:30

Beleza רעננה

0 0

דורה כ"ס

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית אחד 06/11/2018 21:15

בנות גוריון כ"ס

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 06/11/2018 21:30

Cheetah il

0 0

לורדיס

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- גושן בית אחד 13/11/2018 20:30

ונוס חיפה

0 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 13/11/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 20/11/2018 20:30

דורה כ"ס

0 0

ונוס חיפה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 20/11/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 20/11/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 20/11/2018 21:15

מחוברות חולון

0 0

לורדיס

למשחק
בהמתנה עין שמר בית אחד 20/11/2018 21:30

שוס אבן יהודה

0 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד 27/11/2018 20:30

איילות גן יבנה

0 0

דורה כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 27/11/2018 20:45

Cheetah il

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד 27/11/2018 21:15

בנות גוריון כ"ס

0 0

Beleza רעננה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 27/11/2018 21:30

זבנג קריית מוצקין

0 0

לורדיס

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 11/12/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד 11/12/2018 20:30

ונוס חיפה

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד 11/12/2018 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית אחד 11/12/2018 20:45

Beleza רעננה

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 11/12/2018 21:30

Cheetah il

0 0

דורה כ"ס

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 25/12/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

Beleza רעננה

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 25/12/2018 20:30

ונוס חיפה

0 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- גושן בית אחד 25/12/2018 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 0

דורה כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 25/12/2018 20:45

Cheetah il

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 25/12/2018 20:45

לורדיס

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 08/01/2019 20:30

לורדיס

0 0

ונוס חיפה

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 08/01/2019 20:30

מחוברות חולון

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 08/01/2019 20:45

זבנג קריית מוצקין

0 0

Beleza רעננה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 08/01/2019 20:45

דורה כ"ס

0 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 08/01/2019 21:30

שוס אבן יהודה

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 22/01/2019 20:30

Cheetah il

0 0

ונוס חיפה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 22/01/2019 20:45

שוס אבן יהודה

0 0

Beleza רעננה

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 22/01/2019 21:15

איילות גן יבנה

0 0

לורדיס

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 22/01/2019 21:15

א.ס. הכח רמת השרון

0 0

זבנג קריית מוצקין

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 22/01/2019 21:30

דורה כ"ס

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 29/01/2019 20:45

זבנג קריית מוצקין

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 29/01/2019 20:45

לורדיס

0 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 29/01/2019 20:45

מחוברות חולון

0 0

שוס אבן יהודה

למשחק
בהמתנה יקנעם בית אחד 29/01/2019 21:15

ונוס חיפה

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 29/01/2019 21:30

Beleza רעננה

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 12/02/2019 20:30

מחוברות חולון

0 0

ונוס חיפה

למשחק
בהמתנה צופית בית אחד 12/02/2019 20:30

שוס אבן יהודה

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 12/02/2019 20:45

Beleza רעננה

0 0

לורדיס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 12/02/2019 20:45

בנות גוריון כ"ס

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 12/02/2019 21:15

דורה כ"ס

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 19/02/2019 20:30

Beleza רעננה

0 0

ונוס חיפה

למשחק
בהמתנה קרית מוצקין- גושן בית אחד 19/02/2019 20:30

זבנג קריית מוצקין

0 0

Cheetah il

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 19/02/2019 20:45

מחוברות חולון

0 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד 19/02/2019 21:15

לורדיס

0 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד 19/02/2019 21:30

שוס אבן יהודה

0 0

דורה כ"ס

למשחק