הדפס

ליגת אפק א' - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר רה"ע - בגין בית א - 12/11/2018 20:00

יהלום שוהם

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 12/11/2018 20:00

Leo

0 2

אריות בית אריה

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 12/11/2018 20:45

ליידיס

0 2

Dream Team

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 12/11/2018 20:45

מישור בארי

1 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 12/11/2018 21:30

אפק

2 0

FlyNet

למשחק
נגמר רה"ע - רבין בית א - 19/11/2018 21:30

פנתרות אלון

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 10/12/2018 20:00

פנתרות אלון

1 2

Dream Team

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 10/12/2018 20:00

מישור בארי

0 2

FlyNet

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 10/12/2018 20:45

יהלום שוהם

2 0

פנתרות אלון

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 10/12/2018 20:45

Leo

0 2

FlyNet

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 10/12/2018 21:30

יהלום שוהם

1 2

Dream Team

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 10/12/2018 21:30

Leo

0 2

מישור בארי

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 17/12/2018 20:00

מבשרת

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 17/12/2018 20:00

אריות בית אריה

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 17/12/2018 20:45

ליידיס

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 17/12/2018 20:45

אריות בית אריה

0 2

אפק

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 17/12/2018 21:30

ליידיס

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 17/12/2018 21:30

Leader&s ראשל"צ

2 0

אפק

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 14/01/2019 20:00

פנתרות אלון

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 14/01/2019 20:00

ליידיס

0 2

יהלום שוהם

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 14/01/2019 20:45

יהלום שוהם

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 14/01/2019 20:45

Dream Team

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 14/01/2019 21:30

Dream Team

2 0

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית א - 14/01/2019 21:30

ליידיס

2 0

פנתרות אלון

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 28/01/2019 20:00

מישור בארי

1 2

אפק

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 28/01/2019 20:00

FlyNet

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 28/01/2019 20:45

Leader&s ראשל"צ

2 1

Leo

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 28/01/2019 20:45

מישור בארי

2 1

אריות בית אריה

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 28/01/2019 21:30

אריות בית אריה

0 2

FlyNet

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית ב - 28/01/2019 21:30

Leo

0 2

אפק

למשחק

שלב 2

נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/02/2019 20:00

Dream Team

2 0

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/02/2019 20:45

Dream Team

2 0

אפק

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/02/2019 21:30

אפק

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 25/02/2019 20:00

אוממה כפר האורנים

2 0

FlyNet

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/02/2019 20:00

אריות בית אריה

1 2

ליידיס

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 25/02/2019 20:45

FlyNet

0 2

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר שוהם בית תחתון - 25/02/2019 20:45

יהלום שוהם

1 2

Leo

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/02/2019 20:45

ליידיס

0 2

מישור בארי

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 25/02/2019 21:30

Leader&s ראשל"צ

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/02/2019 21:30

מישור בארי

2 0

אריות בית אריה

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/03/2019 20:00

FlyNet

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/03/2019 20:00

Dream Team

2 0

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/03/2019 20:45

Leader&s ראשל"צ

0 2

אפק

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/03/2019 20:45

מבשרת

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/03/2019 21:30

FlyNet

1 2

Dream Team

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 18/03/2019 21:30

אוממה כפר האורנים

2 0

אפק

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/03/2019 20:00

מישור בארי

2 0

Leo

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/03/2019 20:00

ליידיס

0 2

יהלום שוהם

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/03/2019 20:45

יהלום שוהם

2 0

מישור בארי

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/03/2019 20:45

אריות בית אריה

2 1

פנתרות אלון

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/03/2019 21:30

פנתרות אלון

1 2

ליידיס

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 25/03/2019 21:30

Leo

2 0

אריות בית אריה

למשחק
נגמר שוהם בית תחתון - 08/04/2019 20:30

יהלום שוהם

1 2

אריות בית אריה

למשחק
נגמר שוהם בית תחתון - 08/04/2019 21:15

פנתרות אלון

0 2

יהלום שוהם

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 15/04/2019 20:00

Dream Team

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 15/04/2019 20:00

Leo

1 2

ליידיס

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 15/04/2019 20:45

מבשרת

2 1

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 15/04/2019 20:45

Leo

2 0

פנתרות אלון

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית עליון - 15/04/2019 21:30

אפק

1 2

FlyNet

למשחק
נגמר רה"ע - בגין בית תחתון - 15/04/2019 21:30

מישור בארי

2 0

פנתרות אלון

למשחק

עליון

שלב 3 (4 - 1)

בהמתנה רה"ע - בגין עליון 1 - 4 06/05/2019 00:00

אוממה כפר האורנים

0 0

אפק

למשחק
בהמתנה רה"ע - בגין עליון 1 - 4 06/05/2019 00:00

מבשרת

0 0

Dream Team

למשחק

Stage 2
(3 - 4)

 

 

 

(1 - 2)

 

 

 

בהמתנה רה"ע - בגין עליון 1 - 2 03/06/2019 00:00

מנצחת

0 0

מנצחת

למשחק

תיכון

שלב 3 (4 - 1)

בהמתנה רה"ע - בגין תיכון 1 - 4 20/05/2019 00:00

Leader&s ראשל"צ

0 0

יהלום שוהם

למשחק
בהמתנה רה"ע - בגין תיכון 1 - 4 20/05/2019 00:00

מישור בארי

0 0

FlyNet

למשחק

Stage 2
(3 - 4)

 

 

 

בהמתנה רה"ע - בגין תיכון 3 - 4 20/05/2019 00:00

מפסידה

0 0

מפסידה

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

בהמתנה רה"ע - בגין תיכון 1 - 2 20/05/2019 00:00

מנצחת

0 0

מנצחת

למשחק

תחתון

שלב 3 (4 - 1)

בהמתנה רה"ע - בגין תחתון 1 - 4 20/05/2019 00:00

Leo

0 0

פנתרות אלון

למשחק
בהמתנה רה"ע - בגין תחתון 1 - 4 20/05/2019 00:00

ליידיס

0 0

אריות בית אריה

למשחק

Stage 2
(3 - 4)

 

 

 

בהמתנה רה"ע - בגין תחתון 3 - 4 20/05/2019 00:00

מפסידה

0 0

מפסידה

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

בהמתנה רה"ע - בגין תחתון 1 - 2 20/05/2019 00:00

מנצחת

0 0

מנצחת

למשחק
ארוע אולם בגין 03/06/2019 20:00

טקס סיום עונה 2018 - 2019