הדפס

ליגה אזורית דרום השרון - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר צופית בית ב - 01/11/2018 20:00

פומה

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 01/11/2018 20:00

מתנט

2 0

סופה נתניה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 01/11/2018 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

פומה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 01/11/2018 20:45

ד"ש ברשת

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 01/11/2018 21:30

סופה נתניה

1 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית ב - 01/11/2018 21:30

ד"ש ברשת

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית א - 08/11/2018 20:00

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר צופית בית א - 08/11/2018 20:00

LiberTY צור יצחק

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר צופית בית א - 08/11/2018 20:45

שטייגריות

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית א - 08/11/2018 20:45

CatchMond

1 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית א - 08/11/2018 21:30

ונוס מתן

2 0

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית א - 08/11/2018 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית ב - 22/11/2018 20:00

סופה נתניה

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 22/11/2018 20:00

ברבורשת

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 22/11/2018 20:45

ברבורשת

2 1

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית ב - 22/11/2018 20:45

סופה נתניה

0 2

פומה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 22/11/2018 21:30

פומה

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית ב - 22/11/2018 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר צופית בית א - 29/11/2018 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית א - 29/11/2018 20:00

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית א - 29/11/2018 20:45

ונוס מתן

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית א - 29/11/2018 20:45

שטייגריות

0 2

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית א - 29/11/2018 21:30

CatchMond

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית א - 29/11/2018 21:30

ונוס מתן

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר צופית בית ב - 13/12/2018 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 13/12/2018 20:00

ד"ש ברשת

0 2

פומה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 13/12/2018 20:45

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

סופה נתניה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 13/12/2018 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 13/12/2018 21:30

פומה

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית ב - 13/12/2018 21:30

סופה נתניה

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית א - 20/12/2018 20:00

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית א - 20/12/2018 20:00

CatchMond

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר צופית בית א - 20/12/2018 20:45

CatchMond

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית א - 20/12/2018 20:45

עלמה אורנית

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית א - 20/12/2018 21:30

שטייגריות

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית א - 20/12/2018 21:30

LiberTY צור יצחק

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית א - 03/01/2019 20:00

ונוס מתן

2 1

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית ב - 03/01/2019 20:00

מתנט

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית א - 03/01/2019 20:45

ארגמן נס ציונה

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר צופית בית ב - 03/01/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית א - 03/01/2019 21:30

עלמה אורנית

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית ב - 03/01/2019 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק

שלב ב

נגמר צופית בית עליון - 17/01/2019 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 17/01/2019 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 17/01/2019 20:45

עלמה אורנית

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 17/01/2019 20:45

ונוס מתן

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 17/01/2019 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 24/01/2019 20:00

שטייגריות

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 24/01/2019 20:00

ד"ש ברשת

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 24/01/2019 20:45

הסתדרות המורים פ"ת

2 1

סופה נתניה

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 24/01/2019 20:45

CatchMond

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 24/01/2019 21:30

ד"ש ברשת

0 2

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 24/01/2019 21:30

סופה נתניה

2 1

שטייגריות

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 06/02/2019 20:30

מתנט

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/02/2019 20:00

פומה

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/02/2019 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/02/2019 20:45

מתנט

2 1

ונוס מתן

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/02/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/02/2019 21:30

LiberTY צור יצחק

0 2

ונוס מתן

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/02/2019 21:30

פומה

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 28/02/2019 20:00

סופה נתניה

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 28/02/2019 20:00

CatchMond

2 0

שטייגריות

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 28/02/2019 20:45

שטייגריות

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 28/02/2019 20:45

א.ס. ספינר רמת השרון

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 28/02/2019 21:30

סופה נתניה

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 28/02/2019 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/03/2019 20:00

עלמה אורנית

2 0

פומה

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/03/2019 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/03/2019 20:45

ארגמן נס ציונה

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 14/03/2019 20:45

א.ס. ספינר רמת השרון

0 2

שטייגריות

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/03/2019 21:30

עלמה אורנית

2 0

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 14/03/2019 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

פומה

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 04/04/2019 20:00

פומה

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 04/04/2019 20:00

עלמה אורנית

2 1

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 04/04/2019 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 04/04/2019 20:45

ד"ש ברשת

0 2

סופה נתניה

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 04/04/2019 21:30

ברבורשת

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 04/04/2019 21:30

CatchMond

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 11/04/2019 20:00

ברבורשת

2 1

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 11/04/2019 20:45

פומה

0 2

ברבורשת

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 16/05/2019 20:00

ונוס מתן

1 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 16/05/2019 20:45

ארגמן נס ציונה

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 16/05/2019 21:30

מתנט

0 2

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 30/05/2019 20:00

ונוס מתן

2 0

פומה

למשחק
נגמר צופית בית עליון - 30/05/2019 21:30

ברבורשת

0 2

ונוס מתן

למשחק

שלב ג

נגמר צופית בית תחתון 3-4 - 30/05/2019 20:00

סופה נתניה

2 0

א.ס. ספינר רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית תחתון 1-2 - 30/05/2019 20:45

CatchMond

2 0

שטייגריות

למשחק
בהמתנה צופית בית תחתון 5-6 - 30/05/2019 20:45

ד"ש ברשת

0 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק