הדפס

ליגה לאומית ב' שרון - לוח משחקים ותוצאות

שלב א

נגמר רמת השרון בית אחד - 30/10/2018 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

1 2

נמרות

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 31/10/2018 20:45

סופה כפר יונה

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 31/10/2018 21:30

לב-טוב הרצליה

2 0

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 06/11/2018 20:30

ברנדיס הרצליה

2 1

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 06/11/2018 21:15

חוף חפר

2 0

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 06/11/2018 21:30

חדרה Gold

1 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 13/11/2018 20:30

ברנדיס הרצליה

2 0

חוף חפר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 13/11/2018 20:45

מוזה כ"ס

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 13/11/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 13/11/2018 21:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 2

חדרה Gold

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 13/11/2018 21:30

מחוברות כ"ס

1 2

נמרות

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 14/11/2018 21:30

אוליב אבן יהודה

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 20/11/2018 21:30

מוזה כ"ס

1 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 27/11/2018 20:30

ברנדיס הרצליה

1 2

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 27/11/2018 20:45

מחוברות כ"ס

1 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 27/11/2018 21:15

חדרה Gold

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 27/11/2018 21:30

אוליב אבן יהודה

2 1

נמרות

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 28/11/2018 20:30

חוף חפר

2 1

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 11/12/2018 20:30

ברנדיס הרצליה

2 1

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 11/12/2018 21:15

אוליב אבן יהודה

2 0

חדרה Gold

למשחק
נגמר רמת הכובש בית אחד - 11/12/2018 21:15

ניקה רעננה

2 1

נמרות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 11/12/2018 21:30

מכבי תל-אביב

1 2

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 18/12/2018 20:30

מוזה כ"ס

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/12/2018 20:45

מחוברות כ"ס

2 1

חדרה Gold

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/12/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/12/2018 21:30

ניקה רעננה

2 1

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 18/12/2018 21:30

נמרות

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר רעננה- אוסטרובסקי בית אחד - 19/12/2018 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 25/12/2018 20:45

מחוברות כ"ס

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 01/01/2019 20:30

ברנדיס הרצליה

1 2

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 01/01/2019 20:45

לב-טוב הרצליה

0 2

נמרות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 01/01/2019 20:45

חוף חפר

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 01/01/2019 20:45

אוליב אבן יהודה

2 0

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 01/01/2019 21:30

חדרה Gold

2 1

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 02/01/2019 21:30

סופה כפר יונה

2 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 08/01/2019 20:30

לב-טוב הרצליה

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 08/01/2019 21:15

נמרות

2 0

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 08/01/2019 21:30

ניקה רעננה

2 1

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 08/01/2019 21:30

חוף חפר

1 2

חדרה Gold

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 09/01/2019 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

2 0

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית אחד - 09/01/2019 21:30

סופה כפר יונה

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 22/01/2019 20:45

נמרות

2 1

חוף חפר

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 22/01/2019 21:15

א.ס. ספיריט רמת השרון

2 0

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 22/01/2019 21:30

מחוברות כ"ס

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 22/01/2019 21:30

ניקה רעננה

2 1

חדרה Gold

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 29/01/2019 20:45

מוזה כ"ס

2 0

חוף חפר

למשחק
נגמר רמת השרון בית אחד - 05/02/2019 20:30

מחוברות כ"ס

1 2

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 05/02/2019 20:30

נמרות

1 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/02/2019 20:45

סופה כפר יונה

0 2

חדרה Gold

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד - 05/02/2019 21:15

ניקה רעננה

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית אחד - 05/02/2019 21:30

מכבי תל-אביב

1 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/02/2019 21:30

לב-טוב הרצליה

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית אחד - 12/02/2019 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

ברנדיס הרצליה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית אחד - 19/02/2019 20:45

סופה כפר יונה

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/02/2019 20:45

חוף חפר

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית אחד - 19/02/2019 21:15

ניקה רעננה

0 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/02/2019 21:30

נמרות

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית אחד - 19/02/2019 21:30

לב-טוב הרצליה

0 0

מוזה כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד - 19/02/2019 21:30

חדרה Gold

0 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד - 26/02/2019 20:30

סופה כפר יונה

0 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד - 26/02/2019 21:30

מוזה כ"ס

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה בית אחד - 05/03/2019 00:00

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית אחד - 05/03/2019 20:30

ברנדיס הרצליה

0 0

ניקה רעננה

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית אחד - 05/03/2019 20:30

אוליב אבן יהודה

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/03/2019 20:45

חוף חפר

0 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית אחד - 05/03/2019 21:30

חדרה Gold

0 0

נמרות

למשחק