הדפס

ליגה אזורית דן - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 14/11/2017 20:00

Megic team בת ים

2 0

טופ ראשון

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 14/11/2017 20:00

אנרג'י גן יבנה

2 1

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 14/11/2017 20:45

ברקודות Bat-yam

2 0

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 14/11/2017 20:45

פמיליה בת ים

1 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 14/11/2017 21:30

אנרג'י גן יבנה

2 1

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 21/11/2017 20:00

פמיליה בת ים

2 1

טופ ראשון

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 21/11/2017 20:00

Top גנים ראשל"צ

0 2

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 21/11/2017 20:45

Megic team בת ים

2 0

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 21/11/2017 20:45

טופ ראשון

0 2

פצקרשת

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 21/11/2017 21:30

אירוס נס ציונה

1 2

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 21/11/2017 21:30

פצקרשת

2 0

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 26/12/2017 20:00

אנרג'י גן יבנה

0 2

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 26/12/2017 20:00

ארגמן נס ציונה

2 0

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 26/12/2017 20:45

טופ ראשון

1 2

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 26/12/2017 20:45

פמיליה בת ים

2 0

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 26/12/2017 21:30

ארגמן נס ציונה

2 0

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 26/12/2017 21:30

טופ ראשון

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 16/01/2018 20:00

Megic team בת ים

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 16/01/2018 20:00

Top גנים ראשל"צ

0 2

פצקרשת

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 16/01/2018 20:45

פמיליה בת ים

1 2

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 16/01/2018 20:45

פצקרשת

2 0

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 16/01/2018 21:30

פמיליה בת ים

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 16/01/2018 21:30

שועלות רחובות

2 0

Top גנים ראשל"צ

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/02/2018 20:00

ברקודות Bat-yam

1 2

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/02/2018 20:00

פצקרשת

2 0

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/02/2018 20:45

ארגמן נס ציונה

1 2

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/02/2018 20:45

אירוס נס ציונה

0 2

טופ ראשון

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/02/2018 21:30

פצקרשת

2 0

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/02/2018 21:30

טופ ראשון

0 2

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 20/02/2018 20:00

אירוס נס ציונה

2 1

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 20/02/2018 20:00

Top גנים ראשל"צ

2 0

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 20/02/2018 20:45

אירוס נס ציונה

2 0

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 20/02/2018 20:45

Top גנים ראשל"צ

2 1

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 20/02/2018 21:30

שועלות רחובות

2 1

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 20/02/2018 21:30

ברקודות Bat-yam

0 2

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/03/2018 20:00

ברקודות Bat-yam

0 2

פצקרשת

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/03/2018 20:00

ארגמן נס ציונה

0 2

טופ ראשון

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/03/2018 20:45

ארגמן נס ציונה

0 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 06/03/2018 21:30

שועלות רחובות

0 2

טופ ראשון

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 10/04/2018 20:00

ברקודות Bat-yam

1 2

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 10/04/2018 20:00

אנרג'י גן יבנה

0 2

פצקרשת

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 10/04/2018 20:45

פצקרשת

2 0

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 10/04/2018 20:45

Megic team בת ים

2 0

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 10/04/2018 21:30

שועלות רחובות

2 0

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר בת ים- עופר בית מוקדמות 10/04/2018 21:30

Top גנים ראשל"צ

1 2

ארגמן נס ציונה

למשחק

Stage 2

נגמר בית א' 24/04/2018 20:00

טופ ראשון

2 1

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר בית ב' 24/04/2018 20:00

פמיליה בת ים

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בית א' 24/04/2018 20:45

ארגמן נס ציונה

2 1

ברקודות Bat-yam

למשחק
נגמר בית ב' 24/04/2018 20:45

אירוס נס ציונה

1 2

אנרג'י גן יבנה

למשחק
נגמר בית א' 24/04/2018 21:30

טופ ראשון

2 0

ארגמן נס ציונה

למשחק
נגמר בית ב' 24/04/2018 21:30

פמיליה בת ים

2 1

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בית עליון 08/05/2018 20:45

פצקרשת

0 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בית עליון 08/05/2018 20:45

Top גנים ראשל"צ

0 2

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בית עליון 08/05/2018 21:30

Top גנים ראשל"צ

0 2

פצקרשת

למשחק
נגמר בית עליון 08/05/2018 21:30

Megic team בת ים

1 2

שועלות רחובות

למשחק
נגמר בית עליון 22/05/2018 20:45

פצקרשת

2 0

Megic team בת ים

למשחק
נגמר בית עליון 22/05/2018 20:45

שועלות רחובות

2 1

Top גנים ראשל"צ

למשחק

Stage 3

נגמר בית תחתון דירוג 1-2 08/05/2018 20:00

טופ ראשון

2 0

פמיליה בת ים

למשחק
נגמר בית תחתון דירוג 5-6 08/05/2018 20:00

ברקודות Bat-yam

2 0

אירוס נס ציונה

למשחק
נגמר בית תחתון דירוג 3-4 22/05/2018 20:00

ארגמן נס ציונה

2 0

אנרג'י גן יבנה

למשחק