הדפס

ליגה לאומית - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

נגמר רמת השרון בית שרון 07/11/2017 20:30

מחוברות כ"ס

2 1

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית שרון 07/11/2017 20:30

פנדורה אשדוד

2 0

פשוט נתניה

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 07/11/2017 20:30

עילית בול נצרת עילית

2 0

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 07/11/2017 20:45

Gipsy Queens

0 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 07/11/2017 20:45

נמרות

2 1

תותים רמת גן

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 07/11/2017 20:45

בננות החוף

2 0

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 07/11/2017 21:30

אינשטיין חיפה

0 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 07/11/2017 21:45

הוד השחר

2 0

פנתרות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 07/11/2017 21:45

איילות גן יבנה

2 1

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 07/11/2017 21:45

חדרה BOOM

2 1

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 08/11/2017 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית מרכז 08/11/2017 21:45

אוליב אבן יהודה

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר רעננה- אביב בית מרכז 09/11/2017 21:30

לב-טוב הרצליה

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 14/11/2017 20:45

ניקה רעננה

2 1

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית שרון 14/11/2017 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

פשוט נתניה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 14/11/2017 20:45

Vamos

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 14/11/2017 20:45

דלית אל כרמל

0 2

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית צפון 14/11/2017 21:30

חיפושיות יקנעם

0 2

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית צפון 14/11/2017 21:30

לביאות הצפון

0 2

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 14/11/2017 21:45

Gipsy Queens

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 14/11/2017 21:45

מחוברות כ"ס

2 1

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 14/11/2017 21:45

בננות החוף

2 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית צפון 14/11/2017 21:45

אינשטיין חיפה

0 2

חדרה BOOM

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 15/11/2017 20:45

הוד השחר

2 1

Comeback

למשחק
נגמר אור יהודה בית שרון 16/11/2017 21:30

תותים רמת גן

2 1

פנדורה אשדוד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 21/11/2017 20:45

מכבי תל-אביב

2 0

פנתרות חולון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית מרכז 21/11/2017 21:30

איילות גן יבנה

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 21/11/2017 21:30

פנדורה אשדוד

0 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית צפון 21/11/2017 21:30

לביאות הצפון

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 21/11/2017 21:45

מוזה כ"ס

2 1

Vamos

למשחק
נגמר עין חרוד מאוחד בית צפון 28/11/2017 20:30

עילית בול נצרת עילית

2 1

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר יקנעם בית צפון 28/11/2017 20:30

חדרה BOOM

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 28/11/2017 20:45

Comeback

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 28/11/2017 20:45

אוליב אבן יהודה

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר יקנעם בית צפון 28/11/2017 21:30

לביאות הצפון

0 2

בננות החוף

למשחק
נגמר עין חרוד מאוחד בית צפון 28/11/2017 21:30

קאצ'יבולי גלבוע

2 1

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 28/11/2017 21:45

איילות גן יבנה

2 0

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית שרון 28/11/2017 21:45

פשוט נתניה

2 1

נמרות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 28/11/2017 21:45

תל מונד

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית צפון 28/11/2017 21:45

TAV Dental מטה אשר

2 1

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 29/11/2017 20:45

הוד השחר

1 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 29/11/2017 20:45

תותים רמת גן

2 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 29/11/2017 21:45

לב-טוב הרצליה

0 2

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 29/11/2017 21:45

Vamos

2 0

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 05/12/2017 20:45

פעמונים 2

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 05/12/2017 20:45

לב-טוב הרצליה

1 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 20:45

פנתרות חולון

0 2

Comeback

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 20:45

הוד השחר

1 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 21:45

איילות גן יבנה

2 1

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית שרון 06/12/2017 21:45

תל מונד

2 0

נמרות

למשחק
נגמר נצרת עילית- שרת בית צפון 12/12/2017 20:30

עילית בול נצרת עילית

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 12/12/2017 20:45

חדרה BOOM

1 2

בננות החוף

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 12/12/2017 20:45

קאצ'יבולי גלבוע

2 1

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית צפון 12/12/2017 21:30

TAV Dental מטה אשר

2 1

לביאות הצפון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 12/12/2017 21:45

נמרות

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 12/12/2017 21:45

פשוט נתניה

2 0

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 12/12/2017 21:45

קוריצות מנשה

1 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית צפון 26/12/2017 20:30

TAV Dental מטה אשר

2 1

חדרה BOOM

למשחק
נגמר עין חרוד מאוחד בית צפון 26/12/2017 20:30

קאצ'יבולי גלבוע

2 1

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר עין שמר בית צפון 26/12/2017 20:30

קוריצות מנשה

2 0

לביאות הצפון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 26/12/2017 20:45

פנתרות חולון

1 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 26/12/2017 20:45

פעמונים 2

2 1

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 26/12/2017 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 26/12/2017 20:45

דלית אל כרמל

0 2

בננות החוף

למשחק
נגמר עין שמר בית צפון 26/12/2017 21:30

חיפושיות יקנעם

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 26/12/2017 21:45

תותים רמת גן

0 2

Vamos

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 27/12/2017 20:45

Comeback

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 27/12/2017 21:45

הוד השחר

2 1

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר רמת הכובש בית שרון 02/01/2018 20:30

מחוברות כ"ס

0 2

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 02/01/2018 20:45

פנתרות חולון

0 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 02/01/2018 20:45

מוזה כ"ס

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 02/01/2018 21:30

תל מונד

2 0

פשוט נתניה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית שרון 02/01/2018 21:30

Vamos

2 0

נמרות

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 02/01/2018 21:45

Comeback

1 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 02/01/2018 21:45

ניקה רעננה

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 02/01/2018 21:45

פעמונים 2

2 1

הוד השחר

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית מרכז 06/01/2018 20:30

סופה כפר יונה

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית שרון 09/01/2018 20:45

מוזה כ"ס

2 0

פשוט נתניה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 09/01/2018 20:45

לורדיס מודיעין

2 0

פנדורה אשדוד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 09/01/2018 20:45

א.ס. ספיריט רמת השרון

2 0

נמרות

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית צפון 09/01/2018 21:30

לביאות הצפון

0 2

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 09/01/2018 21:45

לב-טוב הרצליה

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 09/01/2018 21:45

מחוברות כ"ס

2 0

תותים רמת גן

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית צפון 09/01/2018 21:45

אינשטיין חיפה

0 2

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר נעמן בית צפון 10/01/2018 20:30

TAV Dental מטה אשר

2 1

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר עין שמר בית צפון 16/01/2018 20:30

TAV Dental מטה אשר

2 0

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 16/01/2018 20:45

סופה כפר יונה

0 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 16/01/2018 20:45

פעמונים 2

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 16/01/2018 20:45

פנדורה אשדוד

2 1

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר עין שמר בית צפון 16/01/2018 21:15

עילית בול נצרת עילית

2 0

חדרה BOOM

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 16/01/2018 21:45

פנתרות חולון

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 17/01/2018 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

2 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 17/01/2018 20:45

ניקה רעננה

1 2

Comeback

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 17/01/2018 21:45

לב-טוב הרצליה

1 2

הוד השחר

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 23/01/2018 20:30

דלית אל כרמל

2 0

חדרה BOOM

למשחק
נגמר נצרת עילית- שרת בית צפון 23/01/2018 21:00

בננות החוף

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 23/01/2018 21:30

תותים רמת גן

0 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 23/01/2018 21:30

חיפושיות יקנעם

2 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 23/01/2018 21:45

Vamos

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית צפון 23/01/2018 21:45

אינשטיין חיפה

2 1

לביאות הצפון

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 30/01/2018 20:30

פנדורה אשדוד

2 1

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית שרון 30/01/2018 20:30

פשוט נתניה

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר יקנעם בית צפון 30/01/2018 20:30

בננות החוף

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 30/01/2018 20:45

תל מונד

2 0

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית שרון 30/01/2018 21:30

תותים רמת גן

2 1

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 30/01/2018 21:45

א.ס. מומנט רמת השרון

2 0

נמרות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 04/02/2018 20:45

מכבי תל-אביב

2 1

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 06/02/2018 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

2 0

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר נצרת עילית- שרת בית צפון 06/02/2018 20:30

עילית בול נצרת עילית

2 1

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 06/02/2018 20:45

ניקה רעננה

1 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/02/2018 20:45

סופה כפר יונה

0 2

הוד השחר

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 06/02/2018 20:45

קוריצות מנשה

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 06/02/2018 21:30

פנתרות חולון

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 06/02/2018 21:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 2

Vamos

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 06/02/2018 21:30

פנדורה אשדוד

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית שרון 06/02/2018 21:30

פשוט נתניה

0 2

תותים רמת גן

למשחק
נגמר נצרת עילית- שרת בית צפון 06/02/2018 21:30

קאצ'יבולי גלבוע

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 06/02/2018 21:45

Comeback

2 1

Gipsy Queens

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 06/02/2018 21:45

חדרה BOOM

2 0

לביאות הצפון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 13/02/2018 20:45

איילות גן יבנה

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 20:45

מכבי תל-אביב

1 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר עין שמר בית צפון 13/02/2018 21:00

קוריצות מנשה

2 1

חדרה BOOM

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 13/02/2018 21:30

לורדיס מודיעין

2 0

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 21:45

אוליב אבן יהודה

2 1

פנתרות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 21:45

Gipsy Queens

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 14/02/2018 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

2 0

פשוט נתניה

למשחק
נגמר רמת השרון בית מרכז 14/02/2018 21:15

Comeback

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 20/02/2018 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

2 1

Vamos

למשחק
נגמר יקנעם בית צפון 20/02/2018 20:30

חיפושיות יקנעם

2 1

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 20/02/2018 20:45

מוזה כ"ס

2 0

תל מונד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 20/02/2018 20:45

לורדיס מודיעין

2 0

תותים רמת גן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 20/02/2018 20:45

נמרות

2 0

פנדורה אשדוד

למשחק
נגמר נעמן בית צפון 21/02/2018 20:30

קאצ'יבולי גלבוע

2 1

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית מרכז 27/02/2018 20:30

Gipsy Queens

2 1

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר צופית בית שרון 27/02/2018 20:30

לורדיס מודיעין

2 1

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 27/02/2018 20:45

Comeback

1 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 27/02/2018 20:45

אוליב אבן יהודה

2 0

הוד השחר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 27/02/2018 20:45

מחוברות כ"ס

2 0

פנדורה אשדוד

למשחק
נגמר צופית בית מרכז 27/02/2018 21:15

ניקה רעננה

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר רמת השרון בית מרכז 27/02/2018 21:15

סופה כפר יונה

2 1

פנתרות חולון

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית שרון 27/02/2018 21:30

Vamos

2 0

פשוט נתניה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 27/02/2018 21:30

מוזה כ"ס

2 0

נמרות

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית צפון 27/02/2018 21:30

בננות החוף

1 2

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית מרכז 06/03/2018 20:30

פנתרות חולון

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית צפון 06/03/2018 21:00

דלית אל כרמל

2 0

לביאות הצפון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית שרון 06/03/2018 21:15

לורדיס מודיעין

2 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית שרון 06/03/2018 21:15

תותים רמת גן

0 2

תל מונד

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 06/03/2018 21:30

Gipsy Queens

1 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 06/03/2018 21:30

נמרות

2 0

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 06/03/2018 21:30

פנדורה אשדוד

0 2

Vamos

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 07/03/2018 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 07/03/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

הוד השחר

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית מרכז 07/03/2018 21:00

אוליב אבן יהודה

0 2

Comeback

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 07/03/2018 21:30

ניקה רעננה

2 1

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר נצרת עילית- שרת בית צפון 11/03/2018 20:30

חיפושיות יקנעם

0 2

עילית בול נצרת עילית

למשחק

Stage 2

נגמר צופית בית עליון 10/04/2018 20:30

תל מונד

0 2

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר עין שמר בית א 10/04/2018 20:45

קוריצות מנשה

0 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית א 10/04/2018 20:45

הוד השחר

2 0

תותים רמת גן

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית תחתון צפון 10/04/2018 20:45

דלית אל כרמל

2 1

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר עין חרוד מאוחד בית ב 10/04/2018 21:00

קאצ'יבולי גלבוע

2 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית עליון 10/04/2018 21:30

איילות גן יבנה

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית ב 10/04/2018 21:30

Vamos

2 0

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב 10/04/2018 21:30

Gipsy Queens

2 1

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר יקנעם בית עליון 24/04/2018 20:30

חיפושיות יקנעם

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר נצרת עילית- שרת בית ב 24/04/2018 20:30

מוזה כ"ס

1 2

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב 24/04/2018 20:45

מכבי תל-אביב

2 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון שרון 24/04/2018 20:45

מחוברות כ"ס

0 2

נמרות

למשחק
נגמר רמת השרון בית א 24/04/2018 21:15

תותים רמת גן

0 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית תחתון צפון 24/04/2018 21:15

אינשטיין חיפה

2 0

לביאות הצפון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 24/04/2018 21:30

לורדיס מודיעין

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון שרון 25/04/2018 20:30

פשוט נתניה

1 2

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר נעמן בית א 25/04/2018 20:45

TAV Dental מטה אשר

2 1

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית א 25/04/2018 20:45

הוד השחר

1 2

Comeback

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית תחתון מרכז 25/04/2018 21:30

לב-טוב הרצליה

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית תחתון צפון 01/05/2018 20:45

דלית אל כרמל

2 0

חדרה BOOM

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון 08/05/2018 20:30

לורדיס מודיעין

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית ב 08/05/2018 20:30

עילית בול נצרת עילית

0 2

Vamos

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון מרכז 08/05/2018 20:30

סופה כפר יונה

2 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון 08/05/2018 20:45

איילות גן יבנה

2 0

חיפושיות יקנעם

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב 08/05/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר רמת הכובש בית עליון 08/05/2018 21:15

תל מונד

1 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון שרון 08/05/2018 21:15

נמרות

1 2

פנדורה אשדוד

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית תחתון מרכז 08/05/2018 21:15

ניקה רעננה

2 0

פנתרות חולון

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית תחתון שרון 08/05/2018 21:30

פשוט נתניה

0 2

מחוברות כ"ס

למשחק
נגמר נעמן בית א 09/05/2018 20:45

הוד השחר

2 0

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר רמת השרון בית א 09/05/2018 21:15

Comeback

1 2

תותים רמת גן

למשחק
נגמר רמת השרון בית א 15/05/2018 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית א 15/05/2018 20:45

תותים רמת גן

2 0

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית עליון 15/05/2018 21:15

בננות החוף

1 2

איילות גן יבנה

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון מרכז 15/05/2018 21:15

לב-טוב הרצליה

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית ב 15/05/2018 21:30

קאצ'יבולי גלבוע

1 2

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית תחתון צפון 15/05/2018 21:30

חדרה BOOM

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון שרון 16/05/2018 20:30

פנדורה אשדוד

2 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית תחתון מרכז 16/05/2018 20:45

סופה כפר יונה

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה יקנעם בית עליון 22/05/2018 20:30

חיפושיות יקנעם

0 0

לורדיס מודיעין

למשחק
בהמתנה נצרת עילית- שרת בית ב 22/05/2018 20:45

עילית בול נצרת עילית

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה דלית אל כרמל בית תחתון צפון 22/05/2018 20:45

לביאות הצפון

0 0

דלית אל כרמל

למשחק
בהמתנה יקנעם בית עליון 22/05/2018 21:15

פעמונים 2

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית עליון 22/05/2018 21:15

איילות גן יבנה

0 0

תל מונד

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית ב 22/05/2018 21:30

Vamos

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית תחתון שרון 22/05/2018 21:30

פנדורה אשדוד

0 0

פשוט נתניה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית א 23/05/2018 20:45

קוריצות מנשה

0 0

הוד השחר

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - רלף קליין בית תחתון מרכז 23/05/2018 20:45

ניקה רעננה

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית תחתון שרון 23/05/2018 21:15

מחוברות כ"ס

0 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית א 23/05/2018 21:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 0

Comeback

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - רלף קליין בית תחתון מרכז 23/05/2018 21:30

פנתרות חולון

0 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה עין חרוד מאוחד בית ב 29/05/2018 20:30

קאצ'יבולי גלבוע

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה קרית אתא- פינסקר בית תחתון צפון 29/05/2018 20:30

לביאות הצפון

0 0

חדרה BOOM

למשחק
בהמתנה הרצליה- וולפסון בית תחתון מרכז 29/05/2018 20:30

פנתרות חולון

0 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית עליון 29/05/2018 20:45

פעמונים 2

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה נתניה- אילן רמון בית תחתון שרון 29/05/2018 20:45

נמרות

0 0

פשוט נתניה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית עליון 29/05/2018 21:30

תל מונד

0 0

לורדיס מודיעין

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית ב 29/05/2018 21:30

מוזה כ"ס

0 0

Vamos

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית תחתון שרון 29/05/2018 21:30

פנדורה אשדוד

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה נעמן בית א 30/05/2018 21:00

TAV Dental מטה אשר

0 0

Comeback

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית א 05/06/2018 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 0

הוד השחר

למשחק
בהמתנה עין חרוד מאוחד בית ב 05/06/2018 20:30

Vamos

0 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
בהמתנה עתלית בית עליון 05/06/2018 20:45

בננות החוף

0 0

תל מונד

למשחק
בהמתנה עין שמר בית א 05/06/2018 20:45

Comeback

0 0

קוריצות מנשה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית ב 05/06/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 0

מוזה כ"ס

למשחק
בהמתנה עתלית בית עליון 05/06/2018 21:30

חיפושיות יקנעם

0 0

פעמונים 2

למשחק
בהמתנה עין שמר בית א 05/06/2018 21:30

TAV Dental מטה אשר

0 0

תותים רמת גן

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית ב 05/06/2018 21:30

Gipsy Queens

0 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית תחתון שרון 06/06/2018 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 0

נמרות

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - רלף קליין בית תחתון מרכז 06/06/2018 20:45

אוליב אבן יהודה

0 0

פנתרות חולון

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - רלף קליין בית תחתון מרכז 06/06/2018 21:30

סופה כפר יונה

0 0

ניקה רעננה

למשחק