הדפס

ליגה לאומית - לוח משחקים ותוצאות

 

Stage 1

נגמר רמת השרון בית שרון 07/11/2017 20:30

מחוברות כ"ס

2 1

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית שרון 07/11/2017 20:30

פנדורה אשדוד

2 0

פשוט נתניה

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 07/11/2017 20:30

עילית בול נצרת עילית

2 0

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 07/11/2017 20:45

Gipsy Queens

0 2

מכבי תל-אביב

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית שרון 07/11/2017 20:45

נמרות

2 1

תותים רמת גן

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 07/11/2017 20:45

בננות החוף

2 0

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר דלית אל כרמל בית צפון 07/11/2017 21:30

אינשטיין חיפה

0 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 07/11/2017 21:45

הוד השחר

2 0

פנתרות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 07/11/2017 21:45

איילות גן יבנה

2 1

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 07/11/2017 21:45

חדרה BOOM

2 1

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר רמת השרון בית שרון 08/11/2017 20:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

1 2

תל מונד

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית מרכז 08/11/2017 21:45

אוליב אבן יהודה

0 2

ניקה רעננה

למשחק
נגמר רעננה- אביב בית מרכז 09/11/2017 21:30

לב-טוב הרצליה

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 14/11/2017 20:45

ניקה רעננה

2 1

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית שרון 14/11/2017 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

0 2

פשוט נתניה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 14/11/2017 20:45

Vamos

0 2

לורדיס מודיעין

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 14/11/2017 20:45

דלית אל כרמל

0 2

קוריצות מנשה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית צפון 14/11/2017 21:30

חיפושיות יקנעם

0 2

TAV Dental מטה אשר

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית צפון 14/11/2017 21:30

לביאות הצפון

0 2

עילית בול נצרת עילית

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מרכז 14/11/2017 21:45

Gipsy Queens

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית שרון 14/11/2017 21:45

מחוברות כ"ס

2 1

מוזה כ"ס

למשחק
נגמר עתלית בית צפון 14/11/2017 21:45

בננות החוף

2 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית צפון 14/11/2017 21:45

אינשטיין חיפה

0 2

חדרה BOOM

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מרכז 15/11/2017 20:45

הוד השחר

2 1

Comeback

למשחק
נגמר אור יהודה בית שרון 16/11/2017 21:30

תותים רמת גן

2 1

פנדורה אשדוד

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 21/11/2017 20:45

מכבי תל-אביב

0 0

פנתרות חולון

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית מרכז 21/11/2017 21:30

איילות גן יבנה

0 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית שרון 21/11/2017 21:30

פנדורה אשדוד

0 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
בהמתנה קרית אתא- פינסקר בית צפון 21/11/2017 21:30

לביאות הצפון

0 0

חיפושיות יקנעם

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 21/11/2017 21:45

מוזה כ"ס

0 0

Vamos

למשחק
בהמתנה עין חרוד מאוחד בית צפון 28/11/2017 20:30

עילית בול נצרת עילית

0 0

דלית אל כרמל

למשחק
בהמתנה יקנעם בית צפון 28/11/2017 20:30

חדרה BOOM

0 0

חיפושיות יקנעם

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 28/11/2017 20:45

Comeback

0 0

פעמונים 2

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 28/11/2017 20:45

אוליב אבן יהודה

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה יקנעם בית צפון 28/11/2017 21:30

לביאות הצפון

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה עין חרוד מאוחד בית צפון 28/11/2017 21:30

קאצ'יבולי גלבוע

0 0

קוריצות מנשה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 28/11/2017 21:45

איילות גן יבנה

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה נתניה- אילן רמון בית שרון 28/11/2017 21:45

פשוט נתניה

0 0

נמרות

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 28/11/2017 21:45

תל מונד

0 0

לורדיס מודיעין

למשחק
בהמתנה חיפה- רמת אלון בית צפון 28/11/2017 21:45

TAV Dental מטה אשר

0 0

אינשטיין חיפה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 29/11/2017 20:45

הוד השחר

0 0

ניקה רעננה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 29/11/2017 20:45

תותים רמת גן

0 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 29/11/2017 21:45

לב-טוב הרצליה

0 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 29/11/2017 21:45

Vamos

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 05/12/2017 20:45

פעמונים 2

0 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 20:45

פנתרות חולון

0 0

Comeback

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 20:45

הוד השחר

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 21:45

לב-טוב הרצליה

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/12/2017 21:45

איילות גן יבנה

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית שרון 06/12/2017 21:45

תל מונד

0 0

נמרות

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית שרון 12/12/2017 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
בהמתנה נצרת עילית- שרת בית צפון 12/12/2017 20:30

עילית בול נצרת עילית

0 0

אינשטיין חיפה

למשחק
בהמתנה עתלית בית צפון 12/12/2017 20:45

חדרה BOOM

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה דלית אל כרמל בית צפון 12/12/2017 20:45

קאצ'יבולי גלבוע

0 0

דלית אל כרמל

למשחק
בהמתנה קרית אתא- פינסקר בית צפון 12/12/2017 21:30

TAV Dental מטה אשר

0 0

לביאות הצפון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 12/12/2017 21:45

נמרות

0 0

לורדיס מודיעין

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 12/12/2017 21:45

פשוט נתניה

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה עתלית בית צפון 12/12/2017 21:45

קוריצות מנשה

0 0

חיפושיות יקנעם

למשחק
בהמתנה קרית אתא- פינסקר בית צפון 26/12/2017 20:30

TAV Dental מטה אשר

0 0

חדרה BOOM

למשחק
בהמתנה עין חרוד מאוחד בית צפון 26/12/2017 20:30

קאצ'יבולי גלבוע

0 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
בהמתנה יקנעם בית צפון 26/12/2017 20:30

קוריצות מנשה

0 0

לביאות הצפון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 26/12/2017 20:45

פנתרות חולון

0 0

ניקה רעננה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 26/12/2017 20:45

פעמונים 2

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 26/12/2017 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

0 0

תל מונד

למשחק
בהמתנה דלית אל כרמל בית צפון 26/12/2017 20:45

דלית אל כרמל

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה יקנעם בית צפון 26/12/2017 21:30

חיפושיות יקנעם

0 0

אינשטיין חיפה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 26/12/2017 21:45

תותים רמת גן

0 0

Vamos

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 27/12/2017 20:45

Comeback

0 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 27/12/2017 21:45

הוד השחר

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 02/01/2018 20:45

פנתרות חולון

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 02/01/2018 20:45

מוזה כ"ס

0 0

לורדיס מודיעין

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית שרון 02/01/2018 21:30

תל מונד

0 0

פשוט נתניה

למשחק
בהמתנה הרצליה- וולפסון בית שרון 02/01/2018 21:30

Vamos

0 0

נמרות

למשחק
בהמתנה רמת הכובש בית שרון 02/01/2018 21:30

מחוברות כ"ס

0 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 02/01/2018 21:45

Comeback

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 02/01/2018 21:45

ניקה רעננה

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 02/01/2018 21:45

פעמונים 2

0 0

הוד השחר

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית מרכז 03/01/2018 21:45

סופה כפר יונה

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה נתניה- אילן רמון בית שרון 09/01/2018 20:45

מוזה כ"ס

0 0

פשוט נתניה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 09/01/2018 20:45

לורדיס מודיעין

0 0

פנדורה אשדוד

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 09/01/2018 20:45

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 0

נמרות

למשחק
בהמתנה עתלית בית צפון 09/01/2018 20:45

בננות החוף

0 0

חיפושיות יקנעם

למשחק
בהמתנה קרית אתא- פינסקר בית צפון 09/01/2018 21:30

לביאות הצפון

0 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 09/01/2018 21:45

לב-טוב הרצליה

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 09/01/2018 21:45

מחוברות כ"ס

0 0

תותים רמת גן

למשחק
בהמתנה חיפה- רמת אלון בית צפון 09/01/2018 21:45

אינשטיין חיפה

0 0

קוריצות מנשה

למשחק
בהמתנה עתלית בית צפון 09/01/2018 21:45

עילית בול נצרת עילית

0 0

חדרה BOOM

למשחק
בהמתנה נעמן בית צפון 10/01/2018 20:30

TAV Dental מטה אשר

0 0

דלית אל כרמל

למשחק
בהמתנה עין שמר בית צפון 16/01/2018 20:30

TAV Dental מטה אשר

0 0

קוריצות מנשה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 16/01/2018 20:45

סופה כפר יונה

0 0

מכבי תל-אביב

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 16/01/2018 20:45

פעמונים 2

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 16/01/2018 20:45

פנדורה אשדוד

0 0

מוזה כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 16/01/2018 21:45

פנתרות חולון

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 17/01/2018 20:45

ניקה רעננה

0 0

Comeback

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 17/01/2018 21:45

לב-טוב הרצליה

0 0

הוד השחר

למשחק
בהמתנה דלית אל כרמל בית צפון 23/01/2018 20:30

דלית אל כרמל

0 0

חדרה BOOM

למשחק
בהמתנה נצרת עילית- שרת בית צפון 23/01/2018 20:30

בננות החוף

0 0

עילית בול נצרת עילית

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית שרון 23/01/2018 21:30

תותים רמת גן

0 0

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
בהמתנה דלית אל כרמל בית צפון 23/01/2018 21:30

חיפושיות יקנעם

0 0

קאצ'יבולי גלבוע

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 23/01/2018 21:45

Vamos

0 0

תל מונד

למשחק
בהמתנה חיפה- רמת אלון בית צפון 23/01/2018 21:45

אינשטיין חיפה

0 0

לביאות הצפון

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית שרון 30/01/2018 20:30

פנדורה אשדוד

0 0

א.ס. ספיריט רמת השרון

למשחק
בהמתנה הרצליה- וולפסון בית שרון 30/01/2018 20:30

פשוט נתניה

0 0

לורדיס מודיעין

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 30/01/2018 20:45

תל מונד

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה הרצליה- וולפסון בית שרון 30/01/2018 21:30

תותים רמת גן

0 0

מוזה כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 30/01/2018 21:45

א.ס. מומנט רמת השרון

0 0

נמרות

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית שרון 06/02/2018 20:30

א.ס. מומנט רמת השרון

0 0

מוזה כ"ס

למשחק
בהמתנה נצרת עילית- שרת בית צפון 06/02/2018 20:30

עילית בול נצרת עילית

0 0

TAV Dental מטה אשר

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/02/2018 20:45

ניקה רעננה

0 0

איילות גן יבנה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 06/02/2018 20:45

פנדורה אשדוד

0 0

תל מונד

למשחק
בהמתנה עתלית בית צפון 06/02/2018 20:45

קוריצות מנשה

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה רמת השרון בית שרון 06/02/2018 21:30

א.ס. ספיריט רמת השרון

0 0

Vamos

למשחק
בהמתנה נצרת עילית- שרת בית צפון 06/02/2018 21:30

קאצ'יבולי גלבוע

0 0

אינשטיין חיפה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 06/02/2018 21:45

מכבי תל-אביב

0 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 06/02/2018 21:45

פנתרות חולון

0 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית שרון 06/02/2018 21:45

לורדיס מודיעין

0 0

מחוברות כ"ס

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית שרון 06/02/2018 21:45

פשוט נתניה

0 0

תותים רמת גן

למשחק
בהמתנה עתלית בית צפון 06/02/2018 21:45

חדרה BOOM

0 0

לביאות הצפון

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 07/02/2018 20:45

סופה כפר יונה

0 0

הוד השחר

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 07/02/2018 21:45

Comeback

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 20:45

איילות גן יבנה

0 0

פעמונים 2

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 20:45

מכבי תל-אביב

0 0

ניקה רעננה

למשחק
בהמתנה הוה"ש- הראשונים בית מרכז 13/02/2018 21:45

Comeback

0 0

לב-טוב הרצליה

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 21:45

אוליב אבן יהודה

0 0

פנתרות חולון

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי בית מרכז 13/02/2018 21:45

Gipsy Queens

0 0

סופה כפר יונה

למשחק