הדפס

ליגת על - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 31/10/2017 20:30

Beleza רעננה

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 31/10/2017 20:30

ונוס חיפה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 31/10/2017 20:45

שוס אבן יהודה

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 31/10/2017 21:30

בריזה לב השרון

2 0

זבנג קריות

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 31/10/2017 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 31/10/2017 21:45

דורה כ"ס

2 0

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 07/11/2017 20:45

ונוס חיפה

2 1

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 07/11/2017 20:45

דורה כ"ס

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מוקדמות - 07/11/2017 21:45

Beleza רעננה

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 07/11/2017 21:45

Cheetah il

2 0

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית מוקדמות - 08/11/2017 20:45

שוס אבן יהודה

1 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית מוקדמות - 14/11/2017 20:30

מחוברות חולון

0 2

זבנג קריות

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 14/11/2017 20:30

קופל גרופ קרית אתא

1 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 14/11/2017 20:45

Cheetah il

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 14/11/2017 20:45

ונוס חיפה

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 14/11/2017 21:45

שוס אבן יהודה

1 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית מוקדמות - 21/11/2017 20:30

קופל גרופ קרית אתא

0 2

זבנג קריות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 21/11/2017 20:45

Cheetah il

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 21/11/2017 21:45

מומנטום כ"ס

2 1

Beleza רעננה

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 28/11/2017 20:30

דורה כ"ס

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית מוקדמות - 28/11/2017 20:45

קופל גרופ קרית אתא

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 28/11/2017 20:45

ונוס חיפה

2 0

זבנג קריות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 28/11/2017 20:45

בריזה לב השרון

1 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 28/11/2017 21:45

שוס אבן יהודה

1 2

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית מוקדמות - 05/12/2017 20:30

Beleza רעננה

1 2

זבנג קריות

למשחק
נגמר נתניה- אילן רמון בית מוקדמות - 05/12/2017 20:45

שוס אבן יהודה

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 05/12/2017 21:45

מומנטום כ"ס

2 1

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 05/12/2017 21:45

מחוברות חולון

1 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 05/12/2017 21:45

קופל גרופ קרית אתא

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 12/12/2017 20:30

ונוס חיפה

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית מוקדמות - 12/12/2017 20:45

שוס אבן יהודה

1 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 12/12/2017 20:45

דורה כ"ס

2 1

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 12/12/2017 20:45

בריזה לב השרון

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 12/12/2017 21:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית מוקדמות - 19/12/2017 21:15

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

זבנג קריות

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 26/12/2017 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 26/12/2017 21:00

קופל גרופ קרית אתא

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית מוקדמות - 26/12/2017 21:30

זבנג קריות

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 26/12/2017 21:45

Beleza רעננה

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 26/12/2017 21:45

מחוברות חולון

1 2

Cheetah il

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 02/01/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר רמת הכובש בית מוקדמות - 02/01/2018 20:30

זבנג קריות

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר הרצליה- וולפסון בית מוקדמות - 02/01/2018 20:30

מחוברות חולון

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 02/01/2018 20:45

מומנטום כ"ס

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 02/01/2018 20:45

Cheetah il

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 02/01/2018 21:45

בנות גוריון כ"ס

1 2

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 09/01/2018 20:45

דורה כ"ס

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 09/01/2018 20:45

בריזה לב השרון

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 09/01/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית מוקדמות - 09/01/2018 20:45

זבנג קריות

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 09/01/2018 21:00

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 09/01/2018 21:45

מומנטום כ"ס

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 23/01/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 23/01/2018 20:45

Beleza רעננה

1 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 23/01/2018 20:45

בריזה לב השרון

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 23/01/2018 20:45

זבנג קריות

2 0

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 23/01/2018 21:45

דורה כ"ס

2 0

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 23/01/2018 21:45

בנות גוריון כ"ס

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 30/01/2018 20:45

מחוברות חולון

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 30/01/2018 20:45

Cheetah il

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית מוקדמות - 30/01/2018 21:30

זבנג קריות

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר רמת השרון בית מוקדמות - 30/01/2018 21:30

Beleza רעננה

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 30/01/2018 21:45

מומנטום כ"ס

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית מוקדמות - 06/02/2018 20:30

מומנטום כ"ס

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 06/02/2018 20:45

Cheetah il

2 1

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית מוקדמות - 06/02/2018 21:45

בנות גוריון כ"ס

0 2

דורה כ"ס

למשחק

שלב 2

נגמר קרית אתא- ירושלים בית תחתון - 20/02/2018 20:30

זבנג קריות

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית עליון - 20/02/2018 21:30

דורה כ"ס

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 20/02/2018 21:30

בנות גוריון כ"ס

2 0

מחוברות חולון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 20/02/2018 21:30

בריזה לב השרון

0 2

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 20/02/2018 21:30

מומנטום כ"ס

2 0

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית תחתון - 27/02/2018 20:30

קופל גרופ קרית אתא

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 27/02/2018 20:45

מחוברות חולון

0 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית עליון - 27/02/2018 20:45

Cheetah il

1 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית עליון - 27/02/2018 21:30

Beleza רעננה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית תחתון - 27/02/2018 21:30

זבנג קריות

2 1

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית תחתון - 27/02/2018 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית תחתון - 06/03/2018 20:00

מומנטום כ"ס

2 0

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר רמת הכובש בית תחתון - 06/03/2018 20:30

בריזה לב השרון

0 2

זבנג קריות

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 06/03/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 06/03/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר הוה"ש- הראשונים בית עליון - 06/03/2018 20:45

דורה כ"ס

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 06/03/2018 20:45

ונוס חיפה

2 1

מחוברות חולון

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית תחתון - 10/04/2018 20:30

שוס אבן יהודה

0 2

זבנג קריות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 10/04/2018 20:45

מחוברות חולון

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 10/04/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

1 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית תחתון - 10/04/2018 20:45

קופל גרופ קרית אתא

0 2

א.ס. הכח רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית תחתון - 10/04/2018 21:15

בריזה לב השרון

0 2

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית עליון - 10/04/2018 21:30

Beleza רעננה

0 2

ונוס חיפה

למשחק
נגמר == אולם == בית עליון - 15/04/2018 21:45

Cheetah il

2 0

Beleza רעננה

למשחק
נגמר קרית אתא- פינסקר בית תחתון - 24/04/2018 20:30

זבנג קריות

2 0

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר רמת השרון בית תחתון - 24/04/2018 20:30

א.ס. הכח רמת השרון

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 24/04/2018 20:45

דורה כ"ס

0 2

Cheetah il

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית עליון - 24/04/2018 20:45

ונוס חיפה

0 2

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר קרית אתא- ירושלים בית תחתון - 24/04/2018 20:45

שוס אבן יהודה

0 2

קופל גרופ קרית אתא

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית עליון - 24/04/2018 21:30

מחוברות חולון

2 0

Beleza רעננה

למשחק

שלב 3

בית דירוג 1-4

חצי גמר (4 - 1)

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 08/05/2018 20:45

דורה כ"ס

2 0

בנות גוריון כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 08/05/2018 21:30

Cheetah il

2 0

ונוס חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 1 - 4 15/05/2018 21:30

בנות גוריון כ"ס

1 2

דורה כ"ס

למשחק
נגמר חיפה- רמת אלון בית דירוג 1-4 1 - 4 15/05/2018 20:45

ונוס חיפה

0 2

Cheetah il

למשחק

Stage 2 Round 1
(3 - 4)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 1-4 3 - 4 29/05/2018 20:45

בנות גוריון כ"ס

2 0

ונוס חיפה

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

נגמר == אולם == בית דירוג 1-4 1 - 2 12/06/2018 21:15

דורה כ"ס

1 2

Cheetah il

למשחק

Stage 2 Round 2
(3 - 4)

 

 

 

(1 - 2)

 

 

 

Stage 2 Round 3
(3 - 4)

 

 

 

(1 - 2)

 

 

 

בית דירוג 5-8

חצי גמר (4 - 1)

נגמר רמת השרון בית דירוג 5-8 1 - 4 15/05/2018 21:15

מחוברות חולון

2 0

מומנטום כ"ס

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 5-8 1 - 4 22/05/2018 21:30

Beleza רעננה

0 2

זבנג קריות

למשחק

Stage 2
(3 - 4)

 

 

 

נגמר הוה"ש- הראשונים בית דירוג 5-8 3 - 4 29/05/2018 20:45

מומנטום כ"ס

2 0

Beleza רעננה

למשחק

(1 - 2)

 

 

 

נגמר כפר סבא- גלילי בית דירוג 5-8 1 - 2 05/06/2018 20:45

מחוברות חולון

2 0

זבנג קריות

למשחק