הדפס

ליגה ארצית מרכז - לוח משחקים ותוצאות

 

Stage 1

נגמר אור יהודה בית א 09/11/2017 20:30

Eagles יבנה

0 2

לב ראשון

למשחק
נגמר אור יהודה בית ב 09/11/2017 20:30

ראשונט

2 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
נגמר אור יהודה בית א 09/11/2017 21:30

שוברות גלים

2 0

דינמו חולון

למשחק
נגמר אור יהודה בית ב 09/11/2017 21:30

כוח G רמת גן

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר אור יהודה בית א 16/11/2017 20:30

ליידיס

2 0

Leader&s ראשל"צ

למשחק
נגמר אור יהודה בית ב 16/11/2017 20:30

LG בת ים

2 0

ונוס מתן

למשחק
נגמר אור יהודה בית ב 16/11/2017 21:30

לביאות הבאר

2 0

אונו דוס טרס

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 23/11/2017 20:30

ח-רשת ת"א

0 0

דינמו חולון

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 23/11/2017 20:30

כוח G רמת גן

0 0

LG בת ים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 23/11/2017 21:30

שוברות גלים

0 0

לב ראשון

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 23/11/2017 21:30

ראשונט

0 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 30/11/2017 20:30

לביאות הבאר

0 0

ונוס מתן

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 30/11/2017 20:30

הפועל אורי תל-אביב

0 0

אונו דוס טרס

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 30/11/2017 21:30

ליידיס

0 0

Eagles יבנה

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 30/11/2017 21:30

ראשונט

0 0

כוח G רמת גן

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 07/12/2017 20:30

ח-רשת ת"א

0 0

לב ראשון

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 07/12/2017 20:30

דינמו חולון

0 0

Leader&s ראשל"צ

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 07/12/2017 21:30

LG בת ים

0 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 07/12/2017 21:30

ונוס מתן

0 0

אונו דוס טרס

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 21/12/2017 20:30

Eagles יבנה

0 0

שוברות גלים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 21/12/2017 20:30

אונו דוס טרס

0 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 21/12/2017 21:30

LG בת ים

0 0

לביאות הבאר

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 21/12/2017 21:30

הפועל אורי תל-אביב

0 0

ונוס מתן

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 28/12/2017 20:30

ח-רשת ת"א

0 0

שוברות גלים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 28/12/2017 20:30

דינמו חולון

0 0

ליידיס

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 28/12/2017 21:30

Leader&s ראשל"צ

0 0

לב ראשון

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 04/01/2018 20:30

ראשונט

0 0

LG בת ים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 04/01/2018 20:30

אוממה כפר האורנים

0 0

ונוס מתן

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 04/01/2018 21:30

הפועל אורי תל-אביב

0 0

לביאות הבאר

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 04/01/2018 21:30

אונו דוס טרס

0 0

כוח G רמת גן

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 11/01/2018 20:30

לב ראשון

0 0

ליידיס

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 11/01/2018 20:30

אונו דוס טרס

0 0

ראשונט

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 11/01/2018 21:30

Eagles יבנה

0 0

ח-רשת ת"א

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 11/01/2018 21:30

Leader&s ראשל"צ

0 0

שוברות גלים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 18/01/2018 20:30

אוממה כפר האורנים

0 0

לביאות הבאר

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 18/01/2018 20:30

ונוס מתן

0 0

כוח G רמת גן

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 18/01/2018 21:30

Leader&s ראשל"צ

0 0

ח-רשת ת"א

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 18/01/2018 21:30

LG בת ים

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 25/01/2018 20:30

ליידיס

0 0

שוברות גלים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 25/01/2018 20:30

אונו דוס טרס

0 0

LG בת ים

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 25/01/2018 21:30

דינמו חולון

0 0

Eagles יבנה

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 01/02/2018 20:30

אוממה כפר האורנים

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 01/02/2018 20:30

כוח G רמת גן

0 0

לביאות הבאר

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 01/02/2018 21:30

לב ראשון

0 0

דינמו חולון

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 01/02/2018 21:30

ונוס מתן

0 0

ראשונט

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 08/02/2018 20:30

Eagles יבנה

0 0

Leader&s ראשל"צ

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 08/02/2018 20:30

כוח G רמת גן

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית א 08/02/2018 21:30

ליידיס

0 0

ח-רשת ת"א

למשחק
בהמתנה אור יהודה בית ב 08/02/2018 21:30

לביאות הבאר

0 0

ראשונט

למשחק