הדפס

ליגה אזורית דרום השרון - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

נגמר צופית בית ב 30/11/2017 20:00

אביגור רמת גן

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית ב 30/11/2017 20:00

לביאות סביון

0 2

מגדיאש הוד השרון

למשחק
נגמר צופית בית ב 30/11/2017 20:45

מגדיאש הוד השרון

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית ב 30/11/2017 20:45

לביאות סביון

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית ב 30/11/2017 21:30

מתנט

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית ב 30/11/2017 21:30

LiberTY צור יצחק

2 1

אביגור רמת גן

למשחק
נגמר צופית בית א 07/12/2017 20:00

סופה נתניה

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית א 07/12/2017 20:00

1 בדור

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית א 07/12/2017 20:45

פינק ליידי רחובות

2 0

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית א 07/12/2017 20:45

CatchMond

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית א 07/12/2017 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר צופית בית א 07/12/2017 21:30

1 בדור

2 0

סופה נתניה

למשחק
נגמר צופית בית ב 21/12/2017 20:00

LiberTY צור יצחק

0 2

לביאות סביון

למשחק
נגמר צופית בית ב 21/12/2017 20:00

ד"ש ברשת

0 2

אביגור רמת גן

למשחק
נגמר צופית בית ב 21/12/2017 20:45

מתנט

2 0

לביאות סביון

למשחק
נגמר צופית בית ב 21/12/2017 20:45

מגדיאש הוד השרון

2 0

אביגור רמת גן

למשחק
נגמר צופית בית ב 21/12/2017 21:30

מגדיאש הוד השרון

2 1

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית ב 21/12/2017 21:30

ד"ש ברשת

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית א 28/12/2017 20:00

CatchMond

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר צופית בית א 28/12/2017 20:00

עלמה אורנית

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית א 28/12/2017 20:45

פינק ליידי רחובות

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר צופית בית א 28/12/2017 20:45

סופה נתניה

0 2

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר צופית בית א 28/12/2017 21:30

סופה נתניה

0 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר צופית בית א 28/12/2017 21:30

עלמה אורנית

2 0

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית ב 04/01/2018 20:00

אביגור רמת גן

0 2

לביאות סביון

למשחק
נגמר צופית בית ב 04/01/2018 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר צופית בית ב 04/01/2018 20:45

אביגור רמת גן

0 2

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית ב 04/01/2018 20:45

ד"ש ברשת

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית ב 04/01/2018 21:30

ד"ש ברשת

0 2

לביאות סביון

למשחק
נגמר צופית בית ב 04/01/2018 21:30

LiberTY צור יצחק

0 2

מתנט

למשחק
נגמר צופית בית א 11/01/2018 20:00

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר צופית בית א 11/01/2018 20:00

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

CatchMond

למשחק
נגמר צופית בית א 11/01/2018 20:45

עלמה אורנית

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר צופית בית א 11/01/2018 20:45

CatchMond

0 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר צופית בית א 11/01/2018 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר צופית בית א 11/01/2018 21:30

עלמה אורנית

1 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר צופית בית א 25/01/2018 20:00

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

סופה נתניה

למשחק
נגמר צופית בית ב 25/01/2018 20:00

מגדיאש הוד השרון

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר צופית בית א 25/01/2018 20:45

סופה נתניה

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית ב 25/01/2018 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

מגדיאש הוד השרון

למשחק
נגמר צופית בית א 25/01/2018 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר צופית בית ב 25/01/2018 21:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

2 0

ד"ש ברשת

למשחק

Stage 2

נגמר בית עליון 08/02/2018 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

מגדיאש הוד השרון

למשחק
נגמר בית עליון 08/02/2018 20:00

לביאות סביון

0 2

עלמה אורנית

למשחק
נגמר בית עליון 08/02/2018 20:45

פינק ליידי רחובות

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר בית עליון 08/02/2018 20:45

מגדיאש הוד השרון

2 0

מתנט

למשחק
נגמר בית עליון 08/02/2018 21:30

עלמה אורנית

1 2

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר בית עליון 08/02/2018 21:30

לביאות סביון

0 2

מתנט

למשחק
נגמר בית תחתון 15/02/2018 20:00

סופה נתניה

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר בית תחתון 15/02/2018 20:45

אביגור רמת גן

0 2

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר בית תחתון 15/02/2018 21:30

CatchMond

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר בית עליון 22/02/2018 20:00

1 בדור

1 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר בית עליון 22/02/2018 20:00

לביאות סביון

0 2

מגדיאש הוד השרון

למשחק
נגמר בית עליון 22/02/2018 20:45

א.ס. טורנדו רמת השרון

1 2

לביאות סביון

למשחק
נגמר בית עליון 22/02/2018 21:30

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר בית תחתון 08/03/2018 20:00

סופה נתניה

0 2

CatchMond

למשחק
נגמר בית תחתון 08/03/2018 20:00

LiberTY צור יצחק

1 2

אביגור רמת גן

למשחק
נגמר בית תחתון 08/03/2018 20:45

ד"ש ברשת

0 2

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר בית תחתון 08/03/2018 20:45

אביגור רמת גן

0 2

סופה נתניה

למשחק
נגמר בית תחתון 08/03/2018 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

2 1

CatchMond

למשחק
נגמר בית תחתון 08/03/2018 21:30

LiberTY צור יצחק

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר בית עליון 22/03/2018 20:45

פינק ליידי רחובות

1 2

1 בדור

למשחק
נגמר בית עליון 22/03/2018 21:30

פינק ליידי רחובות

2 0

מגדיאש הוד השרון

למשחק
נגמר בית עליון 26/04/2018 20:00

לביאות סביון

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר בית עליון 26/04/2018 20:00

מתנט

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר בית עליון 26/04/2018 20:45

1 בדור

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר בית עליון 26/04/2018 20:45

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר בית עליון 26/04/2018 21:30

מתנט

1 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר בית עליון 26/04/2018 21:30

פינק ליידי רחובות

2 0

לביאות סביון

למשחק
נגמר בית תחתון 10/05/2018 20:00

סופה נתניה

1 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר בית תחתון 10/05/2018 20:00

CatchMond

2 0

ד"ש ברשת

למשחק
נגמר בית תחתון 10/05/2018 20:45

CatchMond

2 1

אביגור רמת גן

למשחק
נגמר בית תחתון 10/05/2018 20:45

הסתדרות המורים פ"ת

0 2

LiberTY צור יצחק

למשחק
נגמר בית תחתון 10/05/2018 21:30

ד"ש ברשת

0 2

אביגור רמת גן

למשחק
נגמר בית תחתון 10/05/2018 21:30

הסתדרות המורים פ"ת

1 2

סופה נתניה

למשחק
נגמר בית עליון 17/05/2018 20:00

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

מתנט

למשחק
נגמר בית עליון 17/05/2018 20:00

מגדיאש הוד השרון

1 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר בית עליון 17/05/2018 20:45

עלמה אורנית

0 2

א.ס. פרידום רמת השרון

למשחק
נגמר בית עליון 17/05/2018 20:45

1 בדור

2 0

מתנט

למשחק
נגמר בית עליון 17/05/2018 21:30

א.ס. טורנדו רמת השרון

0 2

1 בדור

למשחק
נגמר בית עליון 17/05/2018 21:30

מגדיאש הוד השרון

2 0

עלמה אורנית

למשחק
נגמר בית עליון 31/05/2018 20:00

1 בדור

1 2

מגדיאש הוד השרון

למשחק
נגמר בית עליון 31/05/2018 20:00

עלמה אורנית

2 0

א.ס. טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר בית עליון 31/05/2018 20:45

מתנט

2 1

פינק ליידי רחובות

למשחק
נגמר בית עליון 31/05/2018 20:45

א.ס. פרידום רמת השרון

2 0

לביאות סביון

למשחק

Stage 3

נגמר תחתון דירוג 1-2 24/05/2018 20:00

LiberTY צור יצחק

2 0

הסתדרות המורים פ"ת

למשחק
נגמר תחתון דירוג 3-4 24/05/2018 20:45

CatchMond

2 1

סופה נתניה

למשחק
נגמר תחתון דירוג 5-6 24/05/2018 21:30

אביגור רמת גן

2 0

ד"ש ברשת

למשחק