הדפס

נוער מחוזי - לוח משחקים ותוצאות

נוער מחוזי 2019

מחזור 1
נגמר מועדון הטניס מכבים נוער שרון - 12/02/2019 19:00

ספורטאי העתיד נוער שי

3 1

מכבי נוער אשדוד

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 23/02/2019 11:00

מכבי נתניה נוער השרון

0 4

מרה"ט יקנעם נוער1

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 23/02/2019 11:00

טניס קלאב איל - נוער

3 1

המרכז לטניס קש נוער

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 23/02/2019 11:00

נוער נצרת 2019

0 4

גולדן טניס נתניה נוער 19

למשחק
נגמר כפר המכביה נוער שרון - 23/02/2019 11:30

מ.ט.איתן בת-ים

0 4

כפס ירוקה נוער -אופק

למשחק
נגמר כפר המכביה נוער שרון - 23/02/2019 11:30

טניס שר נוער

3 1

ק.ק כפר סבא נוער בירן

למשחק
נגמר כפר המכביה נוער שרון - 23/02/2019 11:30

רעננה נוער נועם

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
מחזור 2
נגמר נוער שרון - 15/02/2019 13:30

טניס שר נוער

3 1

מכבי נוער אשדוד

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 23/02/2019 13:30

המרכז לטניס קש נוער

3 1

מכבי נתניה נוער השרון

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 23/02/2019 13:30

נוער נצרת 2019

0 4

מרה"ט יקנעם נוער1

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 23/02/2019 13:30

טניס עם אלדד איתמר

1 3

גולדן טניס נתניה נוער 19

למשחק
נגמר כפר המכביה נוער שרון - 23/02/2019 14:30

מ.ט.איתן בת-ים

0 4

ספורטאי העתיד נוער שי

למשחק
נגמר כפר המכביה נוער שרון - 23/02/2019 14:30

רעננה נוער נועם

0 4

כפס ירוקה נוער -אופק

למשחק
נגמר כפר המכביה נוער שרון - 23/02/2019 14:30

נוער 2 שהם - נוער תיכון

0 4

ק.ק כפר סבא נוער בירן

למשחק
מחזור 3
נגמר נוער צפון - 26/02/2019 15:30

טניס קלאב איל - נוער

0 4

גולדן טניס נתניה נוער 19

למשחק
נגמר נוער שרון - 26/02/2019 18:00

מכבי נוער אשדוד

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
נגמר מרכז הטניס חיפה נוער צפון - 02/03/2019 10:00

מכבי נתניה נוער השרון

2 2

נוער נצרת 2019

למשחק
נגמר מרכז הטניס חיפה נוער צפון - 02/03/2019 10:00

טניס עם אלדד איתמר

3 1

מרה"ט יקנעם נוער1

למשחק
נגמר נוער שרון - 23/03/2019 12:00

ספורטאי העתיד נוער שי

4 0

טניס שר נוער

למשחק
נגמר מ.ט עירוני רעננה נוער שרון - 23/03/2019 12:00

רעננה נוער נועם

0 4

מ.ט.איתן בת-ים

למשחק
נגמר מ.ט עירוני רעננה נוער שרון - 23/03/2019 12:00

ק.ק כפר סבא נוער בירן

2 2

כפס ירוקה נוער -אופק

למשחק
מחזור 4
נגמר מרכז הטניס יקנעם נוער צפון - 05/03/2019 18:00

מרה"ט יקנעם נוער1

4 0

טניס קלאב איל - נוער

למשחק
נגמר נוער שרון - 12/03/2019 18:00

כפס ירוקה נוער -אופק

4 0

מכבי נוער אשדוד

למשחק
נגמר מרכז הטניס עכו נוער צפון - 23/03/2019 10:00

טניס עם אלדד איתמר

4 0

נוער נצרת 2019

למשחק
נגמר מ.ט עירוני רעננה נוער שרון - 23/03/2019 14:30

רעננה נוער נועם

0 4

ספורטאי העתיד נוער שי

למשחק
נגמר מ.ט עירוני רעננה נוער שרון - 23/03/2019 14:30

נוער 2 שהם - נוער תיכון

1 3

טניס שר נוער

למשחק
נגמר מרכז הטניס חיפה נוער צפון - 30/03/2019 09:15

גולדן טניס נתניה נוער 19

4 0

המרכז לטניס קש נוער

למשחק
נגמר נוער שרון - 06/05/2019 17:00

מ.ט.איתן בת-ים

1 3

ק.ק כפר סבא נוער בירן

למשחק
מחזור 5
נגמר מ. טניס בת ים נוער שרון - 22/03/2019 13:00

מ.ט.איתן בת-ים

0 4

מכבי נוער אשדוד

למשחק
נגמר נוער צפון - עדיין לא נקבע

מכבי נתניה נוער השרון

0 3

טניס עם אלדד איתמר

למשחק
נגמר מרכז הטניס עכו נוער צפון - 23/03/2019 15:00

מרה"ט יקנעם נוער1

4 0

המרכז לטניס קש נוער

למשחק
נגמר נוער צפון - 28/03/2019 17:30

נוער נצרת 2019

4 0

טניס קלאב איל - נוער

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו נוער שרון - 30/03/2019 12:30

ספורטאי העתיד נוער שי

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו נוער שרון - 30/03/2019 12:30

ק.ק כפר סבא נוער בירן

4 0

רעננה נוער נועם

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו נוער שרון - 30/03/2019 12:30

כפס ירוקה נוער -אופק

3 1

טניס שר נוער

למשחק
מחזור 6
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 27/03/2019 15:30

גולדן טניס נתניה נוער 19

4 0

מכבי נתניה נוער השרון

למשחק
נגמר נוער שרון - 29/03/2019 13:30

מכבי נוער אשדוד

4 0

רעננה נוער נועם

למשחק
נגמר מרכז הטניס חיפה נוער צפון - 30/03/2019 10:00

המרכז לטניס קש נוער

4 0

נוער נצרת 2019

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו נוער שרון - 30/03/2019 15:00

ק.ק כפר סבא נוער בירן

1 3

ספורטאי העתיד נוער שי

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו נוער שרון - 30/03/2019 15:00

כפס ירוקה נוער -אופק

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו נוער שרון - 30/03/2019 15:00

מ.ט.איתן בת-ים

1 3

טניס שר נוער

למשחק
נגמר מועדון מתנס כפר יונה נוער צפון - 06/04/2019 18:00

טניס קלאב איל - נוער

0 4

טניס עם אלדד איתמר

למשחק
מחזור 7
נגמר מרכז הטניס חיפה נוער צפון - 30/03/2019 10:00

מרה"ט יקנעם נוער1

4 0

גולדן טניס נתניה נוער 19

למשחק
נגמר מרכז הטניס חיפה נוער צפון - 30/03/2019 13:00

המרכז לטניס קש נוער

1 3

טניס עם אלדד איתמר

למשחק
נגמר נוער שרון - 02/04/2019 18:00

מכבי נוער אשדוד

4 0

ק.ק כפר סבא נוער בירן

למשחק
נגמר נוער שרון - 02/04/2019 18:00

מ.ט.איתן בת-ים

4 0

נוער 2 שהם - נוער תיכון

למשחק
נגמר נוער שרון - 02/04/2019 18:00

טניס שר נוער

4 0

רעננה נוער נועם

למשחק
נגמר מכבי נתניה נוער צפון - 04/04/2019 16:00

מכבי נתניה נוער השרון

2 2

טניס קלאב איל - נוער

למשחק
נגמר נוער שרון - 05/04/2019 13:00

ספורטאי העתיד נוער שי

1 3

כפס ירוקה נוער -אופק

למשחק

אלוף האלופים נוער מחוזי 2019

רבע גמר (8 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 8 14/06/2019 12:00

כפס ירוקה נוער -אופק

3 0

המרכז לטניס קש נוער

למשחק
נגמר מרכז הטניס רמת השרון אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 8 15/06/2019 10:00

מרה"ט יקנעם נוער1

2 2

טניס שר נוער

למשחק
נגמר מרכז הטניס רמת השרון אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 8 15/06/2019 10:00

ספורטאי העתיד נוער שי

2 2

טניס עם אלדד איתמר

למשחק
נגמר מרכז הטניס יפו אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 8 14/06/2019 15:00

גולדן טניס נתניה נוער 19

3 0

מכבי נוער אשדוד

למשחק

חצי גמר (4 - 1)

בהמתנה מרכז הטניס יפו אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 4 21/06/2019 09:30

כפס ירוקה נוער -אופק

0 0

גולדן טניס נתניה נוער 19

למשחק
נגמר מרכז הטניס רמת השרון אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 4 15/06/2019 13:00

טניס שר נוער

1 2

טניס עם אלדד איתמר

למשחק

גמר (2 - 1)

בהמתנה מרכז הטניס יפו אלוף האלופים נוער מחוזי 2019 1 - 2 21/06/2019 12:30

מנצחת

0 0

טניס עם אלדד איתמר

למשחק