גברים ליגה ג' - טבלת דירוג טבלה מורחבת על הליגה

שלב מספר 1

גברים ג' - דרום

i h g f e d c b a קבוצה
0 : 2
0 : 4
1 : 3
0 : 4
2 : 2
אס"א ירושלים a
2 : 2
2 : 2
1 : 3
0 : 4
0 : 4
2 : 2
גברים AK אשדוד b
3 : 1
3 : 1
2 : 2
4 : 0
דורון2 c
2 : 2
2 : 2
1 : 3
2 : 2
הפועל עומר - ינשופים ג d
3 : 1
3 : 1
3 : 1
4 : 0
4 : 0
מכבי ב אשדוד e
4 : 0
2 : 2
1 : 3
2 : 2
3 : 1
מכבי יוחננוף אשדוד f
0 : 4
2 : 2
1 : 3
2 : 2
3 : 1
מרה"ט ירושלים 3 g
0 : 4
0 : 4
2 : 2
1 : 3
4 : 0
מרכז הטניס אשקלון גברים ליגה ג h
4 : 0
4 : 0
1 : 3
2 : 2
2 : 0
מרכז הטניס אשקלון גברים ליגה ג 1 i
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 גברים AK אשדוד 6 17 3 0 3 40 16 273 122
2 אס"א ירושלים 5 17 4 0 1 34 8 222 118
3 מרכז הטניס אשקלון גברים ליגה ג 5 13 3 1 1 27 15 194 151
4 מרה"ט ירושלים 3 5 12 2 1 2 26 21 173 153
5 הפועל עומר - ינשופים ג 4 9 1 0 3 20 17 136 138
6 מכבי יוחננוף אשדוד 5 8 1 2 2 20 27 157 190
7 מרכז הטניס אשקלון גברים ליגה ג 1 5 5 1 3 1 11 31 121 224
8 דורון2 4 4 0 3 1 9 25 99 172
9 מכבי ב אשדוד 5 3 0 5 0 7 34 109 216

שלב מספר 2

גברים ג' - חיפה

h g f e d c b a קבוצה
0 : 4
0 : 2
0 : 3
0 : 4
0 : 3
0 : 4
אבי קרית ים a
2 : 2
3 : 1
3 : 1
2 : 2
1 : 3
4 : 0
הפועל טבעון גברים b
2 : 2
2 : 2
1 : 1
1 : 3
3 : 1
הפועל עין השופט טבעון c
1 : 3
2 : 0
4 : 0
3 : 1
3 : 0
ליגה ג d
2 : 1
0 : 4
2 : 2
4 : 0
מ.ט מנשה - נדב e
1 : 3
0 : 2
1 : 1
1 : 3
3 : 0
מ.ט עפולה בוגרים 2 f
1 : 1
1 : 2
2 : 2
1 : 3
2 : 0
מ.טניס הכח חיפה בוריס g
1 : 1
3 : 1
3 : 1
2 : 2
2 : 2
4 : 0
מבוגרים דניה ליגה ג חיפה h
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 אבי קרית ים 6 23 6 0 0 46 9 295 148
2 מ.טניס הכח חיפה בוריס 5 12 2 1 2 24 18 187 155
3 הפועל עין השופט טבעון 5 11 1 1 3 27 18 218 150
4 מ.ט עפולה בוגרים 2 5 11 3 1 1 25 19 211 178
5 הפועל טבעון גברים 6 9 1 3 2 22 31 170 235
6 מ.ט מנשה - נדב 4 7 1 2 1 17 20 152 134
7 מבוגרים דניה ליגה ג חיפה 6 7 0 3 3 14 36 164 269
8 ליגה ג 5 4 1 4 0 9 33 98 226

שלב מספר 3

גברים ג' - מרכז

i h g f e d c b a קבוצה
2 : 2
4 : 0
0 : 4
הפועל עירוני לוד אלאלוף a
1 : 3
2 : 2
2 : 2
0 : 4
מ.ט.ולדימיר בת-ים b
1 : 3
3 : 1
1 : 3
2 : 2
0 : 4
מ.ס מונסון-רם c
3 : 1
4 : 0
1 : 3
4 : 0
4 : 0
מ.ס.מונוסון-מור d
4 : 0
0 : 4
3 : 1
2 : 2
4 : 0
מועדון טניס גבעת שמואל ג' e
4 : 0
1 : 3
2 : 2
0 : 4
3 : 1
2 : 2
מכבי כפר המכביה סילביו f
4 : 0
1 : 3
2 : 2
1 : 3
2 : 2
מכבי כפר המכביה צביקה g
3 : 1
3 : 1
4 : 0
3 : 1
3 : 1
0 : 4
מכבי צפון ויסר h
0 : 4
0 : 4
0 : 4
1 : 3
2 : 2
מרה"ט ת"א רן i
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 מרה"ט ת"א רן 5 17 4 0 1 35 6 222 67
2 מ.ס מונסון-רם 5 13 3 1 1 26 17 176 168
3 מכבי כפר המכביה סילביו 6 12 2 2 2 24 25 193 203
4 מ.ט.ולדימיר בת-ים 4 11 2 0 2 22 12 161 105
5 מכבי כפר המכביה צביקה 5 10 2 1 2 22 20 168 182
6 מכבי צפון ויסר 6 8 1 5 0 17 33 174 229
7 מועדון טניס גבעת שמואל ג' 5 7 1 3 1 18 26 151 175
8 הפועל עירוני לוד אלאלוף 3 6 1 1 1 12 12 83 84
9 מ.ס.מונוסון-מור 5 4 1 4 0 10 35 131 246

שלב מספר 4

גברים ג' - עמק יזרעאל

f e d c b a קבוצה
3 : 0
3 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
בית לחם גברים a
3 : 1
2 : 0
2 : 0
0 : 2
גבעת אלה 2 b
0 : 2
3 : 1
0 : 2
0 : 2
גבעת אלה צעירים c
1 : 3
0 : 2
0 : 2
הסוללים גברים d
1 : 1
1 : 3
0 : 3
עדי הרדוף גברים e
1 : 1
2 : 0
0 : 3
שמשית גברים f
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 גבעת אלה צעירים 4 13 3 1 0 26 7 176 87
2 הסוללים גברים 3 11 3 0 0 22 2 139 66
3 עדי הרדוף גברים 3 10 2 0 1 20 7 125 80
4 גבעת אלה 2 4 5 1 3 0 10 22 106 162
5 שמשית גברים 3 4 1 1 1 11 16 100 106
6 בית לחם גברים 5 1 0 5 0 3 38 82 227

שלב מספר 5

גברים ג' - צפון

h g f e d c b a קבוצה
0 : 4
2 : 2
4 : 0
4 : 0
3 : 0
0 : 4
גברים נצרת 3- 2019 a
0 : 4
2 : 2
3 : 1
0 : 4
0 : 4
המרכז לטניס קרית שמונה ג' יאיר b
0 : 4
2 : 2
3 : 1
2 : 2
4 : 0
4 : 0
מבוגרים דניה ליגה מחוז צפון c
0 : 4
2 : 0
2 : 2
3 : 1
4 : 0
0 : 3
מעלות גברים מחוז צפוני d
0 : 4
1 : 3
1 : 3
2 : 2
1 : 3
0 : 4
מרכז הטניס עכו גברים e
0 : 4
1 : 3
3 : 1
2 : 2
1 : 3
0 : 4
קרית ביאליק 3 f
0 : 4
3 : 1
0 : 2
2 : 2
2 : 2
2 : 2
קרית ביאליק 6 g
4 : 0
4 : 0
4 : 0
4 : 0
4 : 0
4 : 0
4 : 0
קרית שמונה ג' 2עידן - התפרקה h
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 מרכז הטניס עכו גברים 6 19 5 0 1 39 12 284 135
2 קרית ביאליק 3 6 17 4 1 1 36 15 244 161
3 המרכז לטניס קרית שמונה ג' יאיר 5 15 3 1 1 30 12 194 134
4 קרית ביאליק 6 6 14 2 1 3 28 22 223 199
5 מעלות גברים מחוז צפוני 6 12 2 3 1 28 24 248 188
6 גברים נצרת 3- 2019 6 10 2 3 1 20 28 164 197
7 מבוגרים דניה ליגה מחוז צפון 6 9 1 3 2 20 32 217 224
8 מבוגרים דניה ליגה ג חיפה 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 קרית שמונה ג' 2עידן - התפרקה 7 0 0 7 0 0 56 0 336

שלב מספר 6

גברים ג' - שפלה

h g f e d c b a קבוצה
0 : 4
1 : 3
2 : 2
1 : 3
2 : 2
בני הרצליה גברים ליגה ג a
2 : 2
1 : 3
0 : 4
0 : 4
2 : 2
גדניר ליגה ג בני הרצליה b
0 : 4
2 : 2
3 : 1
1 : 3
0 : 4
מועדון הטניס אביחיל ליאב c
3 : 1
4 : 0
3 : 1
4 : 0
4 : 0
3 : 1
מועדון הטניס אביחיל שמילה d
4 : 0
3 : 1
1 : 3
3 : 1
4 : 0
2 : 2
מכבי יורם הרצליה e
3 : 1
0 : 4
1 : 3
0 : 4
1 : 3
3 : 1
מכבי עידו קוסובר הרצליה f
4 : 0
4 : 0
1 : 3
2 : 2
2 : 2
3 : 1
פונו ירוקה g
0 : 4
1 : 3
0 : 4
4 : 0
4 : 0
ק.ק כפר סבא ליגה ג רועי טל h
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 מכבי עידו קוסובר הרצליה 6 16 4 2 0 35 18 261 208
2 גדניר ליגה ג בני הרצליה 5 15 3 0 2 31 12 218 152
3 מועדון הטניס אביחיל ליאב 5 14 3 1 1 30 18 227 180
4 בני הרצליה גברים ליגה ג 5 14 3 0 2 28 13 215 141
5 ק.ק כפר סבא ליגה ג רועי טל 5 11 3 2 0 25 20 172 153
6 פונו ירוקה 6 8 1 3 2 17 35 196 262
7 מכבי יורם הרצליה 6 7 1 4 1 19 35 212 264
8 מועדון הטניס אביחיל שמילה 6 3 0 6 0 8 42 155 296

שלב מספר 7

גברים ג' - שרון

i h g f e d c b a קבוצה
2 : 2
2 : 2
0 : 4
0 : 4
1 : 3
0 : 4
בחן a
2 : 2
4 : 0
2 : 2
4 : 0
4 : 0
גולדן טניס נתניה אהרון b
1 : 3
1 : 3
0 : 4
3 : 1
גולדן טניס נתניה לאנדרו c
3 : 1
4 : 0
4 : 0
3 : 1
2 : 2
גלי ים 3 d
2 : 2
1 : 3
0 : 4
0 : 4
מועדון הטניס אביחיל ליבר e
4 : 0
4 : 0
4 : 0
4 : 0
2 : 2
4 : 0
מועדון הטניס אביחיל מלי f
4 : 0
0 : 4
3 : 1
0 : 4
3 : 1
4 : 0
מועדון הטניס אביחיל סרגי g
2 : 2
0 : 4
0 : 4
2 : 2
0 : 4
2 : 2
מכבי נתניה ליגה ג גברים h
2 : 2
0 : 4
1 : 3
2 : 2
רשפון א i
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 בחן 6 19 4 0 2 40 12 309 169
2 מכבי נתניה ליגה ג גברים 6 18 3 0 3 38 15 254 175
3 מועדון הטניס אביחיל ליבר 4 13 3 0 1 28 6 183 38
4 גולדן טניס נתניה לאנדרו 4 11 3 1 0 23 10 171 106
5 רשפון א 4 11 2 0 2 22 11 172 126
6 מועדון הטניס אביחיל סרגי 6 10 2 4 0 21 30 171 210
7 גולדן טניס נתניה אהרון 5 4 0 3 2 10 34 139 264
8 גלי ים 3 5 4 0 4 1 9 34 128 251
9 מועדון הטניס אביחיל מלי 6 2 0 5 1 6 45 106 294

שלב מספר 8

גברים ג' - תל אביב

i h g f e d c b a קבוצה
3 : 1
2 : 0
4 : 0
2 : 2
4 : 0
טופ טניס ירושלים ג אריאל a
4 : 0
1 : 3
4 : 0
0 : 2
2 : 0
מכבי פ"ת כלנית b
2 : 2
2 : 2
1 : 3
0 : 4
0 : 2
0 : 4
מכבי צפון אמיר c
4 : 0
4 : 0
4 : 0
4 : 0
2 : 0
2 : 2
מכבי צפון עידו d
3 : 1
2 : 2
4 : 0
4 : 0
0 : 4
0 : 4
מכבי רחובות פרץ e
1 : 3
0 : 4
0 : 4
3 : 1
0 : 4
מכבי רמת אליהו ג f
1 : 3
4 : 0
0 : 4
0 : 4
3 : 1
0 : 2
מרה"ט יפו ארקיע g
4 : 0
3 : 1
2 : 2
0 : 4
2 : 2
0 : 4
מרה"ט ת"א TLV tigers h
0 : 4
3 : 1
1 : 3
2 : 2
1 : 3
מרה"ט ת"א בני i
# שם קבוצה משחקים ניקוד ניצחונות הפסדים תיקו מערכות+ מערכות- משחקונים+ משחקונים-
1 מכבי צפון אמיר 6 19 4 0 2 39 11 276 157
2 מכבי רמת אליהו ג 5 16 4 1 0 34 9 223 106
3 מרה"ט יפו ארקיע 6 15 4 2 0 31 19 217 155
4 מרה"ט ת"א בני 5 13 3 1 1 28 17 222 177
5 מרה"ט ת"א TLV tigers 6 13 2 2 2 27 24 201 190
6 מכבי רחובות פרץ 6 11 2 3 1 22 27 175 199
7 מכבי פ"ת כלנית 5 6 2 3 0 14 29 151 203
8 טופ טניס ירושלים ג אריאל 5 4 0 4 1 9 33 121 226
9 מכבי צפון עידו 6 3 0 5 1 7 42 103 276