הדפס

כפר סבא- גלילי (מגרש 1) - לוח משחקים ותוצאות

אשר ברש, כפר סבא

נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 09:30

פעמונים 2

1 0

אוממה/Dream Team

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 09:50

גנים ב/יגאל אלון

0 1

סיסטרס/דקל/יובל/בן צבי

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 10:10

We Mond

0 1

יוניקורן/פנתרות חולון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 10:30

אוממה/Dream Team

1 0

הכח רמת השרון/פומה

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 10:50

סיסטרס/דקל/יובל/בן צבי

0 1

Spicy מודיעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 11:10

יוניקורן/פנתרות חולון

1 0

מוזה/KNOCKOUT

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 11:30

קופל גרופ

1 0

אוממה/Dream Team

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 11:50

מעין

0 1

סיסטרס/דקל/יובל/בן צבי

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 12:10

אשכול 232

0 1

יוניקורן/פנתרות חולון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 12:30

אוממה/Dream Team

1 0

ג'יפסי קווין/VAMOS

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 12:50

סיסטרס/דקל/יובל/בן צבי

1 0

SweetMate

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 13:10

יוניקורן/פנתרות חולון

1 0

ניקה רעננה

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 13:30

מוזה/KNOCKOUT

1 0

אשכול 232

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 13:50

לביאות כרכור

1 0

סיסטרס/דקל/יובל/בן צבי

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 14:10

ליברטי/לב רן

0 1

יוניקורן/פנתרות חולון

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 14:30

🦁 Lions

1 0

חרבות ברזל

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 14:50

הקשתות

1 0

קידסנט

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 15:10

משוגעות ברשת

1 0

צ'ילי

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 15:30

🦁 Lions

1 0

הקשתות

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 15:50

חרבות ברזל

0 1

צ'ילי

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 16:10

קידסנט

0 1

משוגעות ברשת

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 16:30

הקשתות

1 0

חרבות ברזל

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 16:50

משוגעות ברשת

0 1

🦁 Lions

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 17:10

צ'ילי

1 0

קידסנט

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 17:30

🦁 Lions

1 0

צ'ילי

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 17:50

הקשתות

1 0

משוגעות ברשת

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 18:10

משוגעות ברשת

1 0

חרבות ברזל

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 19:00

נוקהאוט

1 0

ריץ רץ/ALL STAR מודיעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 19:20

סוניק

0 1

שטייגריות/גנים מאמאנט

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 19:40

ריץ רץ/ALL STAR מודיעין

0 1

יוניקורן

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 20:00

צ'יטה

0 1

טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 20:20

רבין/גנים ב/VIVA

0 1

ריץ רץ/ALL STAR מודיעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 20:40

יוניקורן

1 0

נוקהאוט

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 21:00

רמז מעורבות/איתן/צ'לי

0 1

שטייגריות/גנים מאמאנט

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 21:20

צ'יטה

1 0

לביאות הדרום

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 21:40

יוניקורן

1 0

רבין/גנים ב/VIVA

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 22:00

ברנר

0 1

צ'יטה

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 22:20

רבין/גנים ב/VIVA

0 1

ריץ רץ/ALL STAR מודיעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 22:40

רעות החדשה/יגאל אלון/מגנטי

0 2

סוניק

למשחק
נגמר לאומית א' 19/12/2023 20:45

מבשרת

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 19/12/2023 21:30

ניקה רעננה

1 2

חוף חפר

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 20/12/2023 20:45

Dream team צורן

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 20/12/2023 21:30

Knockout

1 2

VIVA

למשחק
נגמר לאומית א' 26/12/2023 20:45

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

Supernova

למשחק
נגמר לאומית א' 27/12/2023 20:45

ברנדיס הרצליה

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 27/12/2023 21:30

LiberTY

0 2

Knockout

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 02/01/2024 20:45

פומה

2 1

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 02/01/2024 21:30

Magnet

2 0

רוק & בול

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 03/01/2024 20:30

VIVA

2 0

LiberTY

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 03/01/2024 21:30

זוזו

1 2

Knockout

למשחק
נגמר לאומית א' 09/01/2024 20:45

Supernova

2 1

בנות לכיש

למשחק
נגמר לאומית א' 09/01/2024 21:30

פעמונים 2

1 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר לאומית א' 10/01/2024 20:45

ניצוצות

1 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר לאומית א' 10/01/2024 21:30

אוליב

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 16/01/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 2

פריסטייל

למשחק
נגמר לאומית א' 16/01/2024 21:30

אוממה כפר האורנים

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר לאומית א' 17/01/2024 20:45

ברנדיס הרצליה

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 17/01/2024 21:30

Knockout

2 1

לב צור משה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 23/01/2024 20:45

חוף חפר

2 1

Dream team צורן

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 23/01/2024 21:30

נעמוזה כ"ס

0 2

פרדסיה

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 30/01/2024 20:45

Magnet

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 30/01/2024 21:30

We Mond

2 1

ניקה רעננה

למשחק
נגמר לאומית א' 31/01/2024 20:45

ניצוצות

2 1

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר לאומית א' 31/01/2024 21:30

Gipsy Queens

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 10:30

Dream team צורן

1 0

צוות טקילה

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 10:55

Mix N’ Match

0 1

ספיריט

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 11:20

צוות טקילה

0 1

ספיריט

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 11:45

Dream team צורן

0 1

Mix N’ Match

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 12:10

Mix N’ Match

0 1

צוות טקילה

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 12:35

ספיריט

0 1

Dream team צורן

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 13:00

Dream team צורן

0 1

Mix N’ Match

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 13:30

צוות טקילה

0 1

ספיריט

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 14:00

Mix N’ Match

1 0

ספיריט

למשחק
נגמר לאומית א' 06/02/2024 20:45

מבשרת

1 2

ניצוצות

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 06/02/2024 21:30

קוריצות מנשה

2 1

א.ס. סוקו רמת השרון

למשחק
נגמר לאומית א' 07/02/2024 20:45

ברנדיס הרצליה

2 1

Supernova

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 07/02/2024 21:30

We Mond

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר לאומית א' 14/02/2024 20:45

בריזה לב השרון

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 14/02/2024 21:30

זוזו

1 2

VIVA

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 20/02/2024 20:45

ניקה רעננה

2 1

Dream team צורן

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 25/02/2024 21:00

רימון

1 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 28/02/2024 20:45

VIVA

2 0

לב צור משה

למשחק
נגמר לאומית א' 28/02/2024 21:30

ניצוצות

2 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה לאומית ב'- שרון 05/03/2024 20:45

נעמוזה כ"ס

0 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 05/03/2024 21:30

Blonds

0 0

רוק & בול

למשחק
בהמתנה ארצית שרון- דרום השרון 06/03/2024 20:45

Knockout

0 0

NET 2 BE

למשחק
בהמתנה לאומית א' 26/03/2024 20:45

בנות לכיש

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 26/03/2024 21:30

רוק & בול

0 0

2B BG

למשחק
בהמתנה לאומית א' 27/03/2024 20:45

אוממה כפר האורנים

0 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
בהמתנה לאומית א' 27/03/2024 21:30

אוליב

0 0

כוח G רמת גן

למשחק
בהמתנה ליגת על 02/04/2024 20:45

שוס אבן יהודה

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה לאומית א' 02/04/2024 21:30

מבשרת

0 0

אוליב

למשחק
בהמתנה ארצית שרון- דרום השרון 03/04/2024 20:45

LiberTY

0 0

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
בהמתנה לאומית ב'- שרון 03/04/2024 21:30

Dream team צורן

0 0

We Mond

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 09/04/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 0

VIBERS קדימה צורן

למשחק
בהמתנה לאומית א' 09/04/2024 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

0 0

כוח G רמת גן

למשחק
בהמתנה ארצית שרון- דרום השרון 10/04/2024 20:45

לב צור משה

0 0

VIVA

למשחק
בהמתנה ארצית שרון- דרום השרון 10/04/2024 21:30

Knockout

0 0

LiberTY

למשחק
בהמתנה לאומית א' 30/04/2024 20:45

מבשרת

0 0

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
בהמתנה ליגת על 30/04/2024 21:30

דלית אל כרמל

0 0

מחוברות חולון

למשחק
בהמתנה לאומית ב'- שרון 01/05/2024 20:45

סופה כפר יונה

0 0

פרדסיה

למשחק
בהמתנה לאומית א' 01/05/2024 21:30

פעמונים 2

0 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגת על 07/05/2024 20:45

יזרעאליות

0 2

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 07/05/2024 20:45

לב טוב

0 0

רימון

למשחק
בהמתנה לאומית ב'- שרון 07/05/2024 21:30

פרדסיה

0 0

ניקה רעננה

למשחק
בהמתנה לאומית א' 08/05/2024 20:45

אוליב

0 0

Supernova

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 21/05/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 0

2B BG

למשחק