הדפס

כפר סבא- גלילי (מגרש 3) - לוח משחקים ותוצאות

אשר ברש, כפר סבא

נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 09:30

BG

1 0

הכח רמת השרון/פומה

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 09:50

לביאות כרכור

0 1

Spicy מודיעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 10:10

ליברטי/לב רן

0 1

מוזה/KNOCKOUT

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 10:30

פעמונים 2

0 1

קופל גרופ

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 10:50

גנים ב/יגאל אלון

1 0

מעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 11:10

We Mond

0 1

אשכול 232

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 11:30

הכח רמת השרון/פומה

1 0

ג'יפסי קווין/VAMOS

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 11:50

Spicy מודיעין

1 0

SweetMate

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 12:10

מוזה/KNOCKOUT

0 1

ניקה רעננה

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 12:30

קופל גרופ

0 1

BG

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 12:50

מעין

0 1

לביאות כרכור

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 13:10

אשכול 232

1 0

ליברטי/לב רן

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 13:30

ג'יפסי קווין/VAMOS

0 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 13:50

SweetMate

1 0

גנים ב/יגאל אלון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול בוקר 9:30-14:30 25/11/2023 14:10

BG

1 0

אוממה/Dream Team

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 14:30

FLAEMS מודיעין

0 2

מחוברות נערות חולון

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 15:10

Vamos

2 0

נץ חדרה

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 15:50

מחוברות נערות חולון

2 1

נץ חדרה

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 16:20

FLAEMS מודיעין

0 2

Vamos

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 17:00

Vamos

2 0

מחוברות נערות חולון

למשחק
נגמר טורניר נערות_טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול נערות צהריים שעות 14:30-18:00 25/11/2023 17:40

נץ חדרה

2 0

FLAEMS מודיעין

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 19:00

All in הוד השרון

0 1

צ'יטה

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 19:20

ברנר

1 0

טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 19:40

רמז מעורבות/איתן/צ'לי

1 0

רעות החדשה/יגאל אלון/מגנטי

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 20:00

All in הוד השרון

1 0

איילות מיקס

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 20:20

סוניק

1 0

רמז מעורבות/איתן/צ'לי

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 20:40

ברנר

0 1

All in הוד השרון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 21:00

טורנדו רמת השרון

1 0

לביאות הדרום

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 21:20

All in הוד השרון

1 0

טורנדו רמת השרון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 21:40

שטייגריות/גנים מאמאנט

1 0

רעות החדשה/יגאל אלון/מגנטי

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 22:00

לביאות הדרום

0 1

All in הוד השרון

למשחק
נגמר טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 22:20

רמז מעורבות/איתן/צ'לי

1 0

סוניק

למשחק
בהמתנה טורניר עוטף בינלאומי 25.11.23 גלילי כ"ס-מסלול מוצ"ש 18:00- 23:00 25/11/2023 22:40

שטייגריות/גנים מאמאנט

0 0

רמז מעורבות/איתן/צ'לי

למשחק
נגמר לאומית א' 19/12/2023 20:45

Gipsy Queens

0 2

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר לאומית א' 20/12/2023 20:45

פעמונים 2

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר לאומית א' 20/12/2023 21:30

כוח G רמת גן

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 02/01/2024 20:45

פריסטייל

0 2

רימון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 02/01/2024 21:30

סופה כפר יונה

1 2

We Mond

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 09/01/2024 20:45

רימון

2 0

Magnet

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 09/01/2024 21:30

קוריצות מנשה

2 0

ניקה רעננה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 16/01/2024 20:45

א.ס. סוקו רמת השרון

2 1

נעמוזה כ"ס

למשחק דקת דומיה לפני המשחק
נגמר לאומית א' 16/01/2024 21:30

בריזה לב השרון

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 17/01/2024 20:45

פרדסיה

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 17/01/2024 21:30

LiberTY

0 2

זוזו

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 23/01/2024 21:00

א.ס. ספיריט רמת השרון

2 0

We Mond

למשחק
נגמר לאומית א' 30/01/2024 20:45

Supernova

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ליגת על 30/01/2024 21:30

שוס אבן יהודה

0 2

מחוברות חולון

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 31/01/2024 20:45

זוזו

2 1

NET 2 BE

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 31/01/2024 21:30

לב צור משה

2 1

LiberTY

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 10:30

לחמנינה

1 0

מכורות

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 10:55

Net 2 be

1 0

לב רן

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 11:20

מכורות

0 1

סרניות

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 11:45

לב רן

0 1

לחמנינה

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 12:10

סרניות

1 0

Net 2 be

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 13:00

לחמנינה

1 0

Net 2 be

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 13:30

לחמנינה

1 0

סרניות

למשחק
נגמר טורניר ט"ו בשבט- כ"ס - גלילי 3.2.24 03/02/2024 14:00

Dream team צורן

1 0

צוות טקילה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 06/02/2024 20:45

סופה כפר יונה

0 2

א.ס. מומנט רמת השרון

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 13/02/2024 20:45

Blonds

2 1

פריסטייל

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 13/02/2024 21:30

ריץ' רץ'

2 0

רוק & בול

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 14/02/2024 20:45

לב צור משה

2 1

NET 2 BE

למשחק
נגמר לאומית א' 20/02/2024 20:45

אוממה כפר האורנים

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר לאומית א' 20/02/2024 21:30

Supernova

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 21/02/2024 20:45

א.ס. סוקו רמת השרון

2 0

פרדסיה

למשחק
נגמר לאומית א' 21/02/2024 21:30

פעמונים 2

2 0

ניצוצות

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 28/02/2024 20:45

סופה כפר יונה

0 2

חוף חפר

למשחק
נגמר לאומית א' 28/02/2024 21:30

ברנדיס הרצליה

0 2

אוליב

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 05/03/2024 20:45

פרדסיה

2 0

Dream team צורן

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 05/03/2024 21:30

VIBERS קדימה צורן

2 0

Magnet

למשחק
נגמר לאומית א' 06/03/2024 20:45

אוליב

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 06/03/2024 21:30

לב צור משה

0 2

זוזו

למשחק
נגמר לאומית א' 19/03/2024 20:45

אוממה כפר האורנים

2 0

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 19/03/2024 21:30

2B BG

2 0

Magnet

למשחק
נגמר לאומית א' 26/03/2024 20:45

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 26/03/2024 21:30

We Mond

1 2

פרדסיה

למשחק
נגמר לאומית א' 02/04/2024 20:45

Gipsy Queens

0 2

Supernova

למשחק
נגמר לאומית א' 02/04/2024 21:30

בריזה לב השרון

2 0

בנות לכיש

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 09/04/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 2

VIBERS קדימה צורן

למשחק
נגמר לאומית א' 09/04/2024 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

2 0

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר לאומית א' 10/04/2024 21:30

בנות לכיש

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 16/04/2024 20:45

Magnet

2 0

Blonds

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 16/04/2024 21:30

פומה

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר ליגת על 30/04/2024 20:45

דורה כ"ס

2 0

קופל גרופ

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 30/04/2024 21:30

חוף חפר

0 2

נעמוזה כ"ס

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 01/05/2024 20:45

לב צור משה

2 1

Knockout

למשחק
נגמר לאומית א' 08/05/2024 20:45

בריזה לב השרון

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 08/05/2024 21:30

זוזו

1 2

לב צור משה

למשחק
נגמר ארצית שרון- דרום השרון 15/05/2024 20:45

LiberTY

0 2

א.ס. מוג'ו רמת השרון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 21/05/2024 20:45

א.ס. מומנט רמת השרון

2 0

ניקה רעננה

למשחק
נגמר ליגת על 21/05/2024 21:30

BG (בנות גוריון)

2 1

שוס אבן יהודה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 22/05/2024 21:30

We Mond

1 2

פרדסיה

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 28/05/2024 20:45

פרדסיה

2 0

נעמוזה כ"ס

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 28/05/2024 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

לב טוב

למשחק
נגמר לאומית ב'- שפלה 29/05/2024 20:45

ברנר

2 1

שוברות גלים

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 04/06/2024 20:45

רימון

2 1

לב טוב

למשחק
נגמר ארצית שרון - כפר סבא 04/06/2024 21:30

פריסטייל

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר לאומית ב'- שרון 05/06/2024 20:45

נעמוזה כ"ס

2 0

סופה כפר יונה

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 18/06/2024 20:45

פומה

0 0

Blonds

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 18/06/2024 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

0 0

2B BG

למשחק
בהמתנה ליגת על 19/06/2024 21:30

All in הוד השרון

0 0

הפועל אורי תל-אביב

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 25/06/2024 20:45

Blonds

0 0

רוק & בול

למשחק
בהמתנה ארצית שרון - כפר סבא 25/06/2024 21:30

Magnet

0 0

פומה

למשחק
בהמתנה ארצית שרון- דרום השרון 17/07/2024 20:45 Loser 0 0 Loser למשחק
בהמתנה ארצית שרון- דרום השרון 17/07/2024 21:30 Winner 0 0 Winner למשחק