הדפס

מרכז טניס רמלה - לוח משחקים ותוצאות

דוד רזיאל, רמלה, ישראל

נגמר ילדים שפלה 29/01/2020 16:00

ק.ק כפר סבא ילדים אלעד

4 0

ערוני רעננה צוקר

למשחק
נגמר ילדים שפלה 01/02/2020 10:00

ספורטאי העתיד ילדים ורטהיימר

2 2

ק.ק כפר סבא ילדים אלעד

למשחק
נגמר ילדים שפלה 01/02/2020 10:00

ילדים אורנית

3 1

ילדים כפר המכביה

למשחק
נגמר ילדים שפלה 01/02/2020 10:00

מכבי נתניה ילדים א' - ילדים שרון

4 0

ערוני רעננה צוקר

למשחק
נגמר ילדים שפלה 01/02/2020 13:00

ילדים כפר המכביה

0 4

מכבי נתניה ילדים א' - ילדים שרון

למשחק
נגמר ילדים שפלה 01/02/2020 13:00

ספורטאי העתיד ילדים ורטהיימר

1 3

ילדים אורנית

למשחק
נגמר ילדים שפלה 08/02/2020 10:00

ילדים אורנית

1 3

ק.ק כפר סבא ילדים אלעד

למשחק
נגמר ילדים שפלה 08/02/2020 10:00

מכבי נתניה ילדים א' - ילדים שרון

4 0

ספורטאי העתיד ילדים ורטהיימר

למשחק
נגמר ילדים שפלה 08/02/2020 10:00

ערוני רעננה צוקר

0 4

ילדים כפר המכביה

למשחק
נגמר ילדים שפלה 08/02/2020 13:00

ק.ק כפר סבא ילדים אלעד

4 0

ילדים כפר המכביה

למשחק
נגמר ילדים שפלה 08/02/2020 13:00

ספורטאי העתיד ילדים ורטהיימר

3 1

ערוני רעננה צוקר

למשחק
נגמר ילדים שפלה 08/02/2020 13:00

ילדים אורנית

0 4

מכבי נתניה ילדים א' - ילדים שרון

למשחק
נגמר ילדים שפלה 15/02/2020 10:00

מכבי נתניה ילדים א' - ילדים שרון

3 1

ק.ק כפר סבא ילדים אלעד

למשחק
נגמר ילדים שפלה 15/02/2020 10:00

ערוני רעננה צוקר

0 4

ילדים אורנית

למשחק
נגמר ילדים שפלה 15/02/2020 10:00

ילדים כפר המכביה

4 0

ספורטאי העתיד ילדים ורטהיימר

למשחק
בהמתנה בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

--

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

שקד וידרמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 14:30 NB

אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה

-

מעין פורמן - מרה''ט יפו

4-6 7-5 3-10
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 15:00 NB

ירדן בן טובים - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

יהונתן מור חיים - מרכז הטניס רמלה

6-2 7-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

נרי קפלן - מרה"ט עכו

-

יותם פרי - בני הרצליה

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 14:30 NB

מעיין ארליך - מרה"ט עכו

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

בן לייפמן - פארק המים רעות טניס

-

ליאור בר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

אבשלום אדלר - מרה''ט יקנעם

-

גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-1 6-3
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00 FB

איתי טל - מרה''ט חיפה

-

גיא נצר - מרה''ט חיפה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

קליין איתי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-1 6-3 4-10
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

גיא פוקס - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00 FB

ששון עילאי - מרה''ט טבריה

-

פול שיפר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

רון גרנות - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

דביר אוסיפוב - מרה''ט חיפה

1-6 7-6 3-10
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

עומרי מיידלר - מרה''ט חיפה

6-0 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

עדי ווגנר - ספורטן פתח תקוה

-

רום אגמי - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

יונתן נוימן - מ. טניס עירוני רעננה

-

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

6-7 6-7
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00 FB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

דניאל הרצנו - מכבי עירוני גני תקווה

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

איתמר פנטי - חופיתקין עמק חפר

-

יואב ברוידה - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 14:30 NB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו

6-2 7-5
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

סגל יובל - מרה''ט באר שבע

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

איתי פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

אצלאן אריאל - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

איתן קרמן - מרכז הטניס רמלה

-

דור זוהר - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 14:30 NB

רועי שני - מרה"ט רמת השרון

-

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

6-4 3-6 10-3
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

6-0 6-4
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 15:00 NB

שחר צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניצן מידן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 14:30 NB

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

-

גיא שלום - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

ירדן וייס - בני הרצליה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 16:00 NB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתן כהן - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

רון ורד - מרה''ט ערד

-

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 14 מוקדמות 28/02/2020 13:00

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

-

נעם נגל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 11:00 AR

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

0-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

-

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה

-

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

7-5 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

יהונתן מור חיים - מרכז הטניס רמלה

-

ניצן מידן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

נרי קפלן - מרה"ט עכו

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

מעיין ארליך - מרה"ט עכו

-

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

בן לייפמן - פארק המים רעות טניס

-

איתן קרמן - מרכז הטניס רמלה

7-5 6-7 11-9
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

גיא מגן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

איתי פישל - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 7-5
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

איתי טל - מרה''ט חיפה

-

סגל יובל - מרה''ט באר שבע

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו

2-6 6-2 11-9
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר פנטי - חופיתקין עמק חפר

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

פול שיפר - מרה"ט רמת השרון

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 29/02/2020 16:00

רון גרנות - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

יונתן נוימן - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

עומרי מיידלר - מרה''ט חיפה

-

רום אגמי - מרכז הטניס רמלה

2-6 5-7
בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

תומר כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

--

-

אביב עצמון - מרה''ט תל אביב

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

לואי מוסא - מרה''ט ירושלים

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

--

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

ירדן קאולי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

--

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

רוי שמש - מרה''ט יקנעם

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

--

-

מעין עופר - א.ספורט עצמה כפר ורדים

בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

ניב מזור - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

יובל פולקמן - גולדן טניס נתניה

-

אברהם חי אלביליה - אגודת הטניס קרית ביאליק

3-2
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

דורון כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רועי בונה - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

6-1 6-4
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

בן עמי רום - אסא ת"א

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

אופק נריה חסין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

שון מור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתי אלמגור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 1-6
בהמתנה בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00

--

-

מתן מלכה - א.ספורט עצמה כפר ורדים

נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

גל קורן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

איתמר לובוביקוב - הפועל עירוני לוד

-

עידו אלון - אסא ת"א

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 16:30 NB

נבו גופר - פארק המים רעות טניס

-

אמיר פזי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-4 6-4
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

תורג'מן עידו - מועדון טניס עפולה

-

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-3 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 28/02/2020 13:00 St

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

-

מיכאל בן ציון - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 09:00 St

איתמר קלמוס - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

סיני נחמני - מועדון טניס עפולה

-

ליאב מורסיאנו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

5-7 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

-

גל איתי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

4-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

הילל טוביה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

איתמר בנימין - מכבי נתניה

-

נדב שירי - מרה"ט רמת השרון

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

זאק חביף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ירין דלל - הפועל עירוני לוד

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

עידן ויניצקי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

טים סקליאר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומר להב - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-4 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

אורי האוזר - מרה''ט יקנעם

-

יוני רן - בני הרצליה

6-2 0-6 5-10
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 12:00 NB

עמית ויצמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

זורי כהן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-7 7-5 10-7
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 10:30 NB

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

-

נתנאל בורנקוב - ללא מועדון

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 13:30 AR

תומר כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

6-4 4-6 11-9
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:00 AR

אביב עצמון - מרה''ט תל אביב

-

זורי כהן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-7 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:00 AR

לואי מוסא - מרה''ט ירושלים

-

אורי האוזר - מרה''ט יקנעם

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:00 AR

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

-

עומר להב - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

1-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

ירדן קאולי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

4-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:00 AR

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

-

זאק חביף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 01/03/2020 14:30 NB

רוי שמש - מרה''ט יקנעם

-

איתמר בנימין - מכבי נתניה

3-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:00 NB

מעין עופר - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

הילל טוביה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 13:30 AR

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:30

ניב מזור - מרה"ט רמת השרון

-

סיני נחמני - מועדון טניס עפולה

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:30

אברהם חי אלביליה - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

רועי בונה - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 01/03/2020 13:00 AR

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-4 4-1
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 01/03/2020 13:00 St

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אמיר פזי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 15:30

שון מור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתמר לובוביקוב - הפועל עירוני לוד

0-6 6-7
נגמר בנים 16 מוקדמות ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 29/02/2020 13:30 AR

מתן מלכה - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

6-0 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 09:00 FB

עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 09/03/2020 10:00 St

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה, האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 11:30 NB

איתי כהן - בני הרצליה

-

איתי טל - מרה''ט חיפה

1-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 11:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

1-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 09:00 FB

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

נרי קפלן - מרה"ט עכו

0-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 14:30 NB

דניאל גמילי - מועדון טניס הדר יוסף

-

אורצקי סטיבן - מרה''ט אשקלון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 14:30 NB

עומרי מיידלר - מרה''ט חיפה

-

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

6-4 2-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 09:00 FB

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

אייל שומילוב - בני הרצליה

7-6 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 09:00 FB

רום רגב - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

2-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 09/03/2020 10:00 St

אריאל משולם - מכבי רחובות

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 14:30 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

אנטון אזרוב - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 09:00 FB

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 11:30 NB

מתן רוז'נסקי - הפועל רמת אליהו

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

6-3 3-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 11:30 NB

יונתן שגיב - מרה''ט יקנעם

-

עמית לוי - טניס טיים

5-7 6-3 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 09/03/2020 10:00 St

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אייל אלישע - הפועל רמת אליהו

1-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 32 בנים 14 07/03/2020 09:00 FB

בני רוזינסקי - הפועל רמת אליהו

-

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 08/03/2020 11:30 NB

עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

בני רוזינסקי - הפועל רמת אליהו

2-6 6-3 4-10
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 09/03/2020 12:30 AR

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

אייל אלישע - הפועל רמת אליהו

2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 08/03/2020 11:30 NB

איתי טל - מרה''ט חיפה

-

עמית לוי - טניס טיים

4-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 08/03/2020 11:30 NB

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

2-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 08/03/2020 11:30 NB

נרי קפלן - מרה"ט עכו

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-3 3-6 10-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 08/03/2020 11:30 NB

אורצקי סטיבן - מרה''ט אשקלון

-

אנטון אזרוב - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 09/03/2020 12:30 AR

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 08/03/2020 11:30 NB

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

2-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 11:30 NB

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

-

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

6-7 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 12:30 AR

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה, האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 11:30 NB

איתי כהן - בני הרצליה

-

יונתן שגיב - מרה''ט יקנעם

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 11:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

מתן רוז'נסקי - הפועל רמת אליהו

0-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 11:30 NB

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 11:30 NB

דניאל גמילי - מועדון טניס הדר יוסף

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

3-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 12:30 AR

עומרי מיידלר - מרה''ט חיפה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-1 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 09/03/2020 11:30 NB

אייל שומילוב - בני הרצליה

-

רום רגב - א.ספורט עצמה כפר ורדים

1-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 10/03/2020 10:30 NB

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

-

אייל שומילוב - בני הרצליה

6-1 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 10/03/2020 10:30 NB

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה, האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

3-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 10/03/2020 10:30 NB

איתי כהן - בני הרצליה

-

דניאל גמילי - מועדון טניס הדר יוסף

4-6 6-0 6-3
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 10/03/2020 10:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 10/03/2020 09:00 St

עידו מוזס - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 10/03/2020 10:30 NB

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

7-5 2-6 5-10
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 09/03/2020 14:00 AR

איתי טל - מרה''ט חיפה

-

מתן רוז'נסקי - הפועל רמת אליהו

4-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 09/03/2020 14:00 AR

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

יונתן שגיב - מרה''ט יקנעם

3-6 6-1 10-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 09/03/2020 14:00 AR

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-7 10-7
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 09/03/2020 14:00 AR

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורצקי סטיבן - מרה''ט אשקלון

6-0 6-0
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 10/03/2020 09:00 St

רום רגב - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 4-6 5-10
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 10/03/2020 09:00 St

עומרי מיידלר - מרה''ט חיפה

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 6-4 10-8
נגמר בנים 14 ארצית פורים 3 - 4 בנים 14 06/06/2020 10:00 St

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

דניאל גמילי - מועדון טניס הדר יוסף

4-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 11/03/2020 10:00 St

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-1 4-6 10-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 11/03/2020 10:00 St

רום רגב - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

איתי כהן - בני הרצליה

6-2 6-3
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 11/03/2020 10:00 St

אריאל משולם - מכבי רחובות

-

איתי טל - מרה''ט חיפה

4-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 11/03/2020 10:00 St

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

-

יונתן שגיב - מרה''ט יקנעם

6-2 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 2 בנים 14 06/06/2020 10:00 St

אייל שומילוב - בני הרצליה

-

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה, האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

6-1 6-3
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 18 בנים 14 06/06/2020 10:00 St

יונתן שגיב - מרה''ט יקנעם

-

איתי כהן - בני הרצליה

6-1 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

רוי שמש - מרה''ט יקנעם

1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 09/03/2020 10:00 St

איל טולדנו - כפר סבא הירוקה

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

6-7 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

זוהר פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

5-7 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 14:30 FB

אדם מולר - מרה''ט חיפה

-

שי פויירשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 11:30 NB

ירדן גבריאלי - מרה''ט יקנעם

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

רועי לשם - כפר סבא הירוקה

-

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

6-1 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

6-3 3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 FB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 09/03/2020 10:00 St

יוסי סקובלו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

מיכאל סרגני - מרה''ט טבריה

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

עידן זבולונוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

6-4 2-6 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

-

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

6-4 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 09/03/2020 10:00 St

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

אביב עצמון - מרה''ט תל אביב

1-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 14:30 St

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

ירדן קאולי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 0-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 07/03/2020 09:00 St

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 08/03/2020 10:00

רוי שמש - מרה''ט יקנעם

-

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

7-6 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 09/03/2020 13:30 AR

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

ירדן קאולי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 09/03/2020 13:30 AR

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

אביב עצמון - מרה''ט תל אביב

2-6 6-0 6-10
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2020 12:45

זוהר פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

6-3 3-6 8-10
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 08/03/2020 10:00

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

עידן זבולונוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 09/03/2020 13:30 AR

שי פויירשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

מיכאל סרגני - מרה''ט טבריה

2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 08/03/2020 10:00

ירדן גבריאלי - מרה''ט יקנעם

-

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-7 10-8
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 08/03/2020 10:00

רועי לשם - כפר סבא הירוקה

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 10:00 St

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

5-7 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 12:30 AR

איל טולדנו - כפר סבא הירוקה

-

יהב לוי - מרה''ט חיפה

7-6 4-6 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 12:30 AR

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

3-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 11:30

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 11:30 NB

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

1-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 12:30 AR

אדם מולר - מרה''ט חיפה

-

יוסי סקובלו - מועדון טופ-טניס ירושלים

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 11:30 NB

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-4 2-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 09/03/2020 10:00 St

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

-

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 10/03/2020 10:30 NB

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

6-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 10/03/2020 10:30 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-1 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 10/03/2020 10:30 NB

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

אדם מולר - מרה''ט חיפה

6-4 1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 10/03/2020 10:30 NB

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 10/03/2020 09:00 St

ירון מישור - מרה''ט אשקלון

-

איל טולדנו - כפר סבא הירוקה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 10/03/2020 09:00 St

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

1-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 10/03/2020 09:00 St

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 10/03/2020 09:00 St

זוהר פוגלמן - מרכז הטניס רמלה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

7-5 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 10/03/2020 09:00 St

יוסי סקובלו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-1 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 10/03/2020 09:00 St

מקסים צורציץ - מרה''ט חיפה

-

שי פויירשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 09/03/2020 13:30 AR

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 09/03/2020 14:00 AR

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

רועי לשם - כפר סבא הירוקה

3-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 3 - 4 בנים 16 06/06/2020 10:00 St

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

6-7 6-2 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 11/03/2020 10:00 St

איתי ביטי - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

אורי ברון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

7-6 4-6 6-10
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 11/03/2020 10:00 St

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

אדם מולר - מרה''ט חיפה

4-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 11/03/2020 10:00 St

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

6-1 7-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 11/03/2020 10:00 St

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 2 בנים 16 06/06/2020 10:00 St

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

4-6 6-3 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 18 בנים 16 06/06/2020 10:00 St

אייל שיוביץ - כפר סבא הירוקה

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

2-6 1-6