נגמר
|
ילדות מרכז
|
11/05/2021 16:00 |
|
|
1 |
2 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ארצית נשים מרכז 2021
|
01/06/2021 16:00 |
|
|
0 |
3 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ב' גברים שרון2 2021
|
05/06/2021 16:00 |
|
|
0 |
4 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ב' גברים שרון2 2021
|
25/06/2021 16:00 |
|
|
2 |
2 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 32 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 09:30 |
|
|
שי-לי לוי - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
מעין מגל - מרה"ט רמת השרון
|
|
5-7 2-6
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 15:30 |
|
|
מעיין תשבי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
-
|
דניאלה אלטשולר - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 15:30 |
|
|
אביטל ברלין - מרה''ט אשקלון
|
-
|
תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד
|
|
1-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 14:00 |
|
|
מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
-
|
אנסטסיה אביטל אברוטוב - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
|
7-5 4-6 10-6
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 15:30 |
|
|
נסימוב אופיר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
עמית שחב-לאופר - מועדון הטניס בת-ים
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 15:30 |
|
|
סיון גולדמן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
רותם קרוייטורו - טניס קלאב
|
|
4-6 6-0 10-8
|
נגמר
|
בנות 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנות 16 מרכז ב'
|
20/03/2021 14:00 |
|
|
שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
מיכל זברובסקי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
|
6-2 1-1
|
נגמר
|
בנים 14 מרכז ב' רמה 1 |
17 - 32 |
בנים 14 מרכז ב'
|
22/03/2021 09:30 |
|
|
אוהד כהן - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
יונתן שפייזמן - כפר סבא הירוקה
|
|
1-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 מרכז ב' רמה 2 |
1 - 8 |
בנים 14 מרכז ב' רמה 2
|
21/03/2021 12:30 |
|
|
רון רעי - כפר סבא הירוקה
|
-
|
לני חזן - מכבי נתניה
|
|
6-1 6-2
|
נגמר
|
בנים 14 מרכז ב' רמה 2 |
17 - 32 |
בנים 14 מרכז ב' רמה 2
|
21/03/2021 09:30 |
|
|
עדן בר - מועדון טניס O&O TENNIS
|
-
|
יונתן שמש - בני הרצליה
|
|
2-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 מרכז ב' רמה 2 |
1 - 4 |
בנים 14 מרכז ב' רמה 2
|
23/03/2021 11:00 |
|
|
אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה
|
-
|
ארד שמש - כפר סבא הירוקה
|
|
6-2 6-2
|
נגמר
|
בנים 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנים 16 מרכז ב'
|
20/07/2021 09:30 |
|
|
עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
אייל וסרברג - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנים 16 מרכז ב'
|
20/07/2021 08:00 |
|
|
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
עודד האזה - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 מרכז ב' |
1 - 16 |
בנים 16 מרכז ב'
|
20/07/2021 09:30 |
|
|
רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
דורון שוקרון - גולדן טניס נתניה
|
|
1-6 1-6
|