הדפס

מכבי נתניה - לוח משחקים ותוצאות

שדרות בן גוריון 170, נתניה, ישראל

נגמר נערות שרון 06/04/2021 16:00

נערות מכבי נתניה יולי

3 0

גולדן טניס נתניה נערות מחוזית

למשחק
נגמר נערים שרון ב' 13/04/2021 16:00

נערים מכבי נתניה נתן

0 4

נערים (אדי)

למשחק
נגמר ילדים שרון ב' 13/04/2021 16:00

ילדים מכבי נתניה 2023

0 4

O&O TSITSIPAS

למשחק
נגמר ילדים שרון 16/04/2021 14:00

נערים מכבי נתניה טל

4 0

ילדים 2009-2010 קבוצה א'

למשחק
נגמר נערים שרון ב' 20/04/2021 16:00

נערים מכבי נתניה נתן

4 0

O&O KYRGIOS

למשחק
נגמר נערים שרון ב' 27/04/2021 16:00

נערים מכבי נתניה נתן

2 2

נערים (ויקטור)

למשחק
נגמר ילדים שרון 27/04/2021 16:00

נערים מכבי נתניה טל

4 0

קבוצה לא פעילה - מ.ט גבעת אלה

למשחק
נגמר נערות שרון 27/04/2021 16:00

נערות מכבי נתניה יולי

2 1

טניס קלאב שירה 2021

למשחק
נגמר ילדים שרון ב' 27/04/2021 16:00

ילדים מכבי נתניה 2023

1 3

טניס עם אלדד אורי

למשחק
נגמר נערות שרון 11/05/2021 16:00

נערות מכבי נתניה יולי

3 0

רמת השרון נערות2- 2021 שי

למשחק
נגמר ילדים שרון ב' 11/05/2021 16:00

ילדים מכבי נתניה 2023

4 0

O&O THIEM

למשחק
נגמר ארצית גברים מרכז 2021 28/05/2021 10:00

מכבי נתניה ארצית 2

0 3

מ.ט קיסריה ארצית

למשחק
נגמר ארצית גברים צפון 2021 04/06/2021 09:30

הפועל רענן טבעון ארצית

3 0

מכבי נתניה ליגה ארצית 1

למשחק
נגמר ב' גברים שרון2 2021 10/06/2021 19:00

מכבי נתניה ליגה ב 2

2 2

כפר סבא הירוקה נערות ליגת על ניקול

למשחק
נגמר ג' גברים שרון2 2021 11/06/2021 08:00

מכבי נתניה ליגה ג 1

0 4

רעננה ליגה ג' נגבי 2021

למשחק
נגמר ב' גברים תל אביב 2021 11/06/2021 09:00

מכבי נתניה ליגה ג 2 גברים

0 4

מועדון הטניס אביחיל/הרצליה

למשחק
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

ליאור גנקין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

איה אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

ליה שור - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

1-6 4-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

הילה טל - הפועל רמת אליהו

-

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-0
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

עדי כרמל - ביה"ס לטניס רג'ואן

-

מילה מולדובן - כפר סבא הירוקה

6-3 6-1
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

נועה אליהו - מועדון טניס O&O TENNIS

6-7 5-7
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 06/07/2021 10:00 NB

גילי כלף - מרה''ט ירושלים

-

עדי דביקו - בני הרצליה

2-6 6-1 10-5
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

Loser

-

גילי כלף - מרה''ט ירושלים

נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

ליה שור - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

-

נועה אליהו - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

Not Played
נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

הילה טל - הפועל רמת אליהו

-

עדי כרמל - ביה"ס לטניס רג'ואן

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

ליאור גנקין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עדי דביקו - בני הרצליה

6-1 6-3
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

איה אייזנשטיין - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-1 6-2
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 07/07/2021 10:00 NB

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

מילה מולדובן - כפר סבא הירוקה

Walkover
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

עדי בורנקוב - האקדמיה לטניס רמת גן דור העתיד(קאנטרי רמת עמידר)

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

ברזילי עמית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

מאיה קוצר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

דינה בר צמח - אקדמיה לטניס אילת

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

שוקרון לינוי - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

--

-

יעל צמח - אקדמיה לטניס אילת

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

--

-

מיקה חסדאי - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

גלי גתי - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

--

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

לינוי גולדין - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

--

-

ליפין ללי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

--

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

--

-

סופיה חוטר - מרה''ט יפו

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

-

--

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

סבינה מסיידובה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-0
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

Loser

-

Loser

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 13:30 NB

עדי בורנקוב - האקדמיה לטניס רמת גן דור העתיד(קאנטרי רמת עמידר)

-

סבינה מסיידובה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-7 1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

ברזילי עמית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

6-0 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

מאיה קוצר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

סופיה חוטר - מרה''ט יפו

6-3 6-2
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 13:30 NB

דינה בר צמח - אקדמיה לטניס אילת

-

ליפין ללי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

שוקרון לינוי - בני הרצליה

-

לינוי גולדין - גולדן טניס נתניה

6-0 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 12:00 NB

יעל צמח - אקדמיה לטניס אילת

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 03/07/2021 13:30 NB

מיקה חסדאי - גולדן טניס נתניה

-

גלי גתי - מכבי נתניה

4-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

רועי פלש - בה"ס לטניס רשפון

-

אלון בר היימן - מועדון הטניס אלוני יצחק

7-6 1-6 8-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה

-

כפיר נייער - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה, מרה"ט קרית אונו

3-6 7-5 10-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

אדם מוסקוביץ - בני הרצליה

-

רון נדיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

איתי שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

אריאל אלישע - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

רון כהן - מכבי נתניה

-

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

אורי דן - מועדון טניס אורנית

-

רז דולב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

מיכאל גושצין - הפועל רמת אליהו

-

אורי אקשטיין - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

נדב חביבי - כפר סירקין

-

רון אשכנזי - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-1 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

אורי טייגמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

דניאל הרמתי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

עמית אנגלהרד - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עמית זינגר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

גרנס עידו - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

אופיר פריוה - כפר סירקין

0-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

נטע זוהר שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

ניר בר אור - כפר סירקין

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

-

אורי משולם - מועדון טניס אורנית

6-3 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

עידו שליסר - מ.ט כפר מעש

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30 FB

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

שי אהרון - מרה''ט קרית שמונה

6-1 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 06/07/2021 08:30

אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

דניאל מונטה - בני הרצליה

0-6 3-4
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

דוד הרץ - בית ספר לטניס צהלה

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

עמית אמיתי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

אהרון אפלשטיין - בית ספר לטניס צהלה

4-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

לינהרט יונתן - מרה"ט רמת השרון

-

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 0-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

אדם נתנאל שנער - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

מישה ליטבינצ'וק - גולדן טניס נתניה

-

נועם כהן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

דניאל ויה - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

4-6 6-2 5-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

עידו ששון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אלון רז צופי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 0-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

Loser

-

אלון רז צופי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

Loser

-

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 06/07/2021 10:00 NB

אהרון אפלשטיין - בית ספר לטניס צהלה

-

מישה ליטבינצ'וק - גולדן טניס נתניה

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

Loser

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

דוד הרץ - בית ספר לטניס צהלה

-

עידו ששון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

-

דניאל ויה - מועדון הטניס אלוני יצחק

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

עמית אמיתי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

נועם כהן - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 07/07/2021 10:00 NB

לינהרט יונתן - מרה"ט רמת השרון

-

אדם נתנאל שנער - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00

תומר זרקו - כפר סבא הירוקה

-

אצלאן אריאל - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

איתמר פבלוביץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

נועם מור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

4-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00 FB

ליאל ציונית - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עילי שטרייכמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00 FB

תומר טיקטינסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 04/07/2021 08:30

רון בורטניק - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נעם נגל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 6-3 10-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ניתאי בן נחום - מועדון טניס אורנית

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00

יובל לב - מרה"ט רמת השרון

-

שחר צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00

יונתן שפייזמן - כפר סבא הירוקה

-

דור זוהר - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 04/07/2021 08:30

ירין מימון - מרכז הטניס רמלה

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 5-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 04/07/2021 08:30

אופק ליפקה - בני הרצליה

-

חגי שליסר - מ.ט כפר מעש

7-5 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00

עדי פיימן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

6-3 2-6 11-9
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

-

יובל יוסף מגר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-5 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 04/07/2021 08:30

איתמר פנטי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

הראל אהרון ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

3-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 10:30 NB

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

0-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 03/07/2021 09:00

בן שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

רון רוזינגר - הפועל גבעתיים

6-1 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 04/07/2021 10:00 NB

ניתאי בן נחום - מועדון טניס אורנית

-

חגי שליסר - מ.ט כפר מעש

6-0 6-3
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

הילל דקל - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

אוניל אורמן - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

לני חזן - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

--

-

נתוביץ רועי - אסא ת"א

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

--

-

עידו שרון - בני הרצליה

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/07/2021 08:30 St

תומר דהן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתי בדש - גולדן טניס נתניה

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

-

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

לב אופיר - עתיד הטניס

-

עילי סוריאנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יובל אלון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

גל אדר - מרה''ט תל אביב

-

עילאי נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

4-6 7-6 10-8
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

עידו ברקוביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתי סמרה - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

0-6 0-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

‫ניב סלניקיו גפן‬‎ - מרה''ט תל אביב

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 10:30 NB

ליוק פראנץ - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יהונתן שחק - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

0-6 0-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

יהונתן שחק - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

איתי סמרה - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

גל אדר - מרה''ט תל אביב

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

יובל אלון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

לב אופיר - עתיד הטניס

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

Loser

-

איתי בדש - גולדן טניס נתניה

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

הילל דקל - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

ליוק פראנץ - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

אוניל אורמן - מכבי נתניה

-

‫ניב סלניקיו גפן‬‎ - מרה''ט תל אביב

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

עידו ברקוביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

-

עילאי נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

4-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

לני חזן - מכבי נתניה

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 6-3 10-12
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

-

עילי סוריאנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

נתוביץ רועי - אסא ת"א

-

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 03/07/2021 13:30 NB

עידו שרון - בני הרצליה

-

תומר דהן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/07/2021 10:00 NB

אוניל אורמן - מכבי נתניה

-

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

6-7 6-3 10-5
בהמתנה בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 10:00 NB

קולנברנר אופיר - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 10:00 NB

רוני שמואלי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 10:00 NB

ליה ליכטנשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

מאי רוט - מרה''ט באר שבע

0-6 2-6
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 10:00 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

מיה בייטנר - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-1
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 08:00 FB

תום קפצון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

נסימוב אופיר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 4-6
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 10:00 NB

קולנברנר שי-לי - דור העתיד לטניס הוד השרון

-

מעין מגל - מרה"ט רמת השרון

1-6 0-6
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 10:00 NB

אלכסנדרה גולדפרב - מועדון טניס קרית גת

-

מאיה שובי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-1 6-0
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16 מרכז ב' 20/07/2021 08:00 FB

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

יולי פישמן - מכבי נתניה

6-1 6-1
בהמתנה בנות 16 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

Loser

-

מיה רוזנברג - אסא ת"א

בהמתנה בנות 16 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

Loser

-

אלכסנדרה גולדפרב - מועדון טניס קרית גת

נגמר בנות 16 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

מאי רוט - מרה''ט באר שבע

-

מעין מגל - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנות 16 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

נסימוב אופיר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

Walkover
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

קולנברנר אופיר - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

יולי פישמן - מכבי נתניה

6-2 1-6 10-12
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

רוני שמואלי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מאיה שובי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-0 6-2
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

ליה ליכטנשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

קולנברנר שי-לי - דור העתיד לטניס הוד השרון

6-0 6-0
נגמר בנות 16 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16 מרכז ב' 21/07/2021 10:00 NB

מיה בייטנר - מ. טניס עירוני רעננה

-

תום קפצון - מועדון טניס O&O TENNIS

6-7 0-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

מיקה שוסטר - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

עופרי בר - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

דניאל (דנדן) בלושטיין - בה"ס לטניס רשפון

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

אופיר מנהרדט - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

--

-

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

--

-

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 11:00 NB

פאלאנקין עדן - בני הרצליה

-

נועה אליהו - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 0-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

--

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

--

-

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

--

-

מישל רודמן - מכבי נתניה

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

--

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 13:00 NB

אוה אמקייס - בני הרצליה

-

--

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 32 בנות 12 מרכז ב' 19/07/2021 11:00 NB

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 1-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 17 - 32 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:30

Loser

-

נועה אליהו - מועדון טניס O&O TENNIS

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

מיקה שוסטר - מכבי נתניה

-

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

עופרי בר - מרה"ט רמת השרון

-

אוה אמקייס - בני הרצליה

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

דניאל (דנדן) בלושטיין - בה"ס לטניס רשפון

-

מישל רודמן - מכבי נתניה

2-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

אופיר מנהרדט - בני הרצליה

-

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

3-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון

-

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 20/07/2021 08:00

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

-

פאלאנקין עדן - בני הרצליה

5-7 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

דור זוהר - מרה"ט רמת השרון

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 09:30 NB

אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 5-7 8-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00 FB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

-

דניאל הרצנו - מועדוני טניס עצמה דודי נודל

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

בן לייפמן - פארק המים רעות טניס

1-6 7-5 12-14
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00 FB

ירדן וייס - בני הרצליה

-

חגי שליסר - מ.ט כפר מעש

1-6 6-3 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 09:30 NB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

מתן רוז'נסקי - מרכז הטניס רמלה

6-0 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

טל גלפר - מרה"ט רמת השרון

-

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

6-1 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

עומר כהנר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אור רבי - מועדון טניס אורנית

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 09:30 NB

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

נועם מור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00 FB

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

-

תומר טיקטינסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-3 1-6 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

עדי פיימן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

תומר זרקו - כפר סבא הירוקה

7-6 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

יונתן שפייזמן - כפר סבא הירוקה

-

אביתר אוחנה - מ.ט כפר מעש

6-3 7-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00 FB

יובל לב - מרה"ט רמת השרון

-

עילי שורץ - בני הרצליה

6-3 7-5
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 09:30 NB

רועי שני - מרה''ט תל אביב

-

לואי רוט - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 7-6 13-15
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 19/07/2021 08:00

ליאל ציונית - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

רון בורטניק - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-0 6-0
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

רון רוזינגר - הפועל גבעתיים

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

הראל אהרון ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

אופק ליפקה - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

בן שוורץ - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

יאיר כהן - הפועל רמת אליהו

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

איתם סער - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

נועם קנר - כפר סירקין

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

עידו שרון - בני הרצליה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

רון רעי - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

ניתאי בן נחום - מועדון טניס אורנית

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

הילל דקל - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

--

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 09:30 NB

‫ניב סלניקיו גפן‬‎ - מרה''ט תל אביב

-

עדן בר - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 6-7
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

בן עמי דור - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

אופיר עינת - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 09:30 NB

רועי משה שטפלר - בני הרצליה

-

עילאי נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

Ret
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

גיא אורון - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

איתי סמרה - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 09:30 NB

תומר דהן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

קעואר פידא ריבאל - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 09:30 NB

אורי כחלון - בה"ס לטניס רשפון

-

תום מרינקה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

נדב רוט - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 09:30 NB

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

-

יהונתן שחק - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

7-5 1-6 8-10
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

אדם קייזר - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 10:00 NB

רום בראון - מועדון טניס קרית גת

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 09:30 NB

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

ליוק פראנץ - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

Ret
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

ליוק פראנץ - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

יהונתן שחק - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

תום מרינקה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

תומר דהן - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

רועי משה שטפלר - בני הרצליה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:30 NB

Loser

-

עדן בר - מועדון טניס O&O TENNIS

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 20/07/2021 09:30 NB

רון רוזינגר - הפועל גבעתיים

-

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

הראל אהרון ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

רום בראון - מועדון טניס קרית גת

5-7 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

אופק ליפקה - בני הרצליה

-

אדם קייזר - בני הרצליה

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

בן שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 20/07/2021 09:30 NB

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

יאיר כהן - הפועל רמת אליהו

-

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

3-6 7-6 3-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

איתם סער - כפר סבא הירוקה

-

נדב רוט - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 20/07/2021 09:30 NB

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

-

אורי כחלון - בה"ס לטניס רשפון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 20/07/2021 09:30 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

קעואר פידא ריבאל - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

נועם קנר - כפר סירקין

-

איתי סמרה - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

Ret
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

-

גיא אורון - מכבי נתניה

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 20/07/2021 09:30 NB

עידו שרון - בני הרצליה

-

עילאי נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

רון רעי - כפר סבא הירוקה

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

ניתאי בן נחום - מועדון טניס אורנית

-

אופיר עינת - גולדן טניס נתניה

3-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2021 11:00 NB

הילל דקל - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

בן עמי דור - אסא ת"א

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 20/07/2021 09:30 NB

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

‫ניב סלניקיו גפן‬‎ - מרה''ט תל אביב

0-6 2-6