נגמר
|
נערים דרום
|
16/03/2021 16:00 |
|
|
2 |
2 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ילדים דרום
|
16/03/2021 16:00 |
|
|
3 |
1 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
נערים דרום
|
06/04/2021 16:00 |
|
|
0 |
4 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ילדים דרום
|
06/04/2021 16:00 |
|
|
0 |
4 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ילדים דרום
|
13/04/2021 16:00 |
|
|
3 |
1 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
נערים דרום
|
20/04/2021 16:00 |
|
|
0 |
4 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ילדים דרום
|
11/05/2021 16:00 |
|
|
4 |
0 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ילדים דרום
|
13/05/2021 16:30 |
|
|
2 |
2 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
אלוף האלופים - ילדים 2021
|
15/08/2021 09:00 |
|
|
1 |
3 |
|
|
למשחק
|
|
בהמתנה
|
בנות 14 דרום |
- |
בנות 14 דרום
|
24/03/2021 12:00 |
|
|
סתיו אהרונוב - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
לירון טזזו - מרה''ט באר שבע
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 14 דרום |
- |
בנות 14 דרום
|
25/03/2021 12:00 |
|
|
לירון טזזו - מרה''ט באר שבע
|
-
|
עדי ברודסקי - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
24/03/2021 10:30 |
|
|
ירון פרדר - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע
|
|
6-3 6-4
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
24/03/2021 10:30 |
|
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
-
|
איתמר נוריאל - אסא באר שבע
|
|
6-2 7-5
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
24/03/2021 13:30 |
|
|
גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
|
2-6 2-6
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
24/03/2021 13:30 |
|
|
עומר טל - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
ירון פרדר - מועדון טניס קרית גת
|
|
7-5 4-6 5-10
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
25/03/2021 09:00 |
|
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
-
|
עומר טל - מועדון טניס קרית גת
|
|
6-2 6-2
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
25/03/2021 09:00 |
|
|
איתמר נוריאל - אסא באר שבע
|
-
|
גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע
|
|
6-3 6-3
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
25/03/2021 12:00 |
|
|
עומר טל - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
איתמר נוריאל - אסא באר שבע
|
|
5-7 4-6
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
25/03/2021 12:00 |
|
|
ירון פרדר - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
|
6-2 6-4
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
22/03/2021 13:30 |
|
|
איתמר נוריאל - אסא באר שבע
|
-
|
ירון פרדר - מועדון טניס קרית גת
|
|
6-3 7-6
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
- |
בנים 10 דרום
|
22/03/2021 13:30 |
|
|
גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
עומר טל - מועדון טניס קרית גת
|
|
3-6 6-3 10-7
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
רום מלכה - מרה''ט באר שבע
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
יהונתן זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
אלכס זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
ליאור הלשטוק - מרה''ט אשקלון
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
לאון גרינברג - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
--
|
-
|
איתמר אוחנה - מרה''ט אשקלון
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
--
|
-
|
איתי שוורץ - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
ליאם דוד גרשקוביץ' - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
-
|
שגב משה בוטראשוילי - מכבי מיתר
|
|
1-6 1-6
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
--
|
-
|
נועם דיכטר - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
יותם לוריא - מכבי מיתר
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
נדב קויפמן - מכבי מיתר
|
-
|
מורן סבן - מכבי מיתר
|
|
6-3 6-4
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
רז מזרחי - מכבי מיתר
|
-
|
יונתן מטבייצ'וק - מועדון טניס קרית גת
|
|
0-6 3-6
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
--
|
-
|
עפרי פרחי - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
איתי מזרחי - מכבי מיתר
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 09:00 |
|
|
קויטיגר אורון - מכבי מיתר
|
-
|
דניאל מולר - מרה''ט אשקלון
|
|
6-0 6-2
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
קויטיגר אורון - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
יונתן מטבייצ'וק - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
נדב קויפמן - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
שגב משה בוטראשוילי - מכבי מיתר
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
רום מלכה - מרה''ט באר שבע
|
-
|
דניאל מולר - מרה''ט אשקלון
|
|
1-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 10:30 |
|
|
איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד
|
-
|
איתי מזרחי - מכבי מיתר
|
|
2-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 10:30 |
|
|
יהונתן זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
עפרי פרחי - מכבי מיתר
|
|
6-3 3-6 5-10
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
אלכס זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
רז מזרחי - מכבי מיתר
|
|
7-5 6-3
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
ליאור הלשטוק - מרה''ט אשקלון
|
-
|
מורן סבן - מכבי מיתר
|
|
6-2 6-1
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 10:30 |
|
|
לאון גרינברג - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
יותם לוריא - מכבי מיתר
|
|
4-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 10:30 |
|
|
איתמר אוחנה - מרה''ט אשקלון
|
-
|
נועם דיכטר - מכבי מיתר
|
|
6-3 6-2
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
21/03/2021 12:00 |
|
|
איתי שוורץ - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
ליאם דוד גרשקוביץ' - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
|
6-7 6-3 10-5
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
תומר טיקטינסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
רון ורד - מרה''ט ערד
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
אמיר זלבסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
עידו חמדי - מכבי מיתר
|
|
3-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
רועי נהון - מכבי מיתר
|
-
|
ידידיה בלדב - מכבי מיתר
|
|
6-0 6-0
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
ינון סיבוני - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
עידן ולדימירסקי - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
עומר אפרים - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 09:00 |
|
|
איתמר קרניאל - מכבי מיתר
|
-
|
אסף בוטבול - מרה''ט באר שבע
|
|
6-2 6-0
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
9 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
איתמר קרניאל - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
9 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
עומר אפרים - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
9 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
עידו חמדי - מכבי מיתר
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 14 דרום |
9 - 16 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
רועי נהון - מכבי מיתר
|
-
|
Loser
|
|
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 8 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
תומר טיקטינסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
אסף בוטבול - מרה''ט באר שבע
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 8 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
רון ורד - מרה''ט ערד
|
-
|
מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע
|
|
3-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 8 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
אמיר זלבסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
עידן ולדימירסקי - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
3-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
1 - 8 |
בנים 14 דרום
|
22/03/2021 12:00 |
|
|
ידידיה בלדב - מכבי מיתר
|
-
|
ינון סיבוני - מועדון טניס קרית גת
|
|
5-7 1-6
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
נבו גופר - פארק המים רעות טניס
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
אורצקי סטיבן - מכבי רחובות
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
--
|
-
|
איתי בן חמו - מרה''ט אשקלון
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
מדהני יצחק ליעם - מרה''ט באר שבע
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
חסדן ניר - מרה''ט באר שבע
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
דניאל סטוליארוב - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 16 דרום |
1 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
לוין איתי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
יניב קזייב - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
4-6 0-6
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
9 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
Loser
|
-
|
יניב קזייב - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
9 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
9 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 דרום |
9 - 16 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
Loser
|
-
|
Loser
|
|
|
נגמר
|
בנים 16 דרום |
1 - 8 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 12:00 |
|
|
נבו גופר - פארק המים רעות טניס
|
-
|
לוין איתי - מרה''ט באר שבע
|
|
4-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 דרום |
1 - 8 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
אורצקי סטיבן - מכבי רחובות
|
-
|
דניאל סטוליארוב - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 דרום |
1 - 8 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע
|
-
|
חסדן ניר - מרה''ט באר שבע
|
|
6-0 6-1
|
נגמר
|
בנים 16 דרום |
1 - 8 |
בנים 16 דרום
|
24/03/2021 09:00 |
|
|
איתי בן חמו - מרה''ט אשקלון
|
-
|
מדהני יצחק ליעם - מרה''ט באר שבע
|
|
6-3 7-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
17 - 24 |
בנים 12 דרום
|
03/07/2021 09:30 |
|
|
מורן סבן - מכבי מיתר
|
-
|
איתי מזרחי - מכבי מיתר
|
|
3-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
21/07/2021 16:30 |
|
|
נועם דיכטר - מכבי מיתר
|
-
|
איתי מזרחי - מכבי מיתר
|
|
1-6 1-6
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 10:15 |
|
|
יהלי רובין - הפועל עירוני לוד
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 10:15 |
|
|
גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון
|
|
4-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 09:00 |
|
|
אביעד אברהם צרפתי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
אורי פרחי - מכבי מיתר
|
|
6-2 6-2
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 10:15 |
|
|
עמית דיכטר - מכבי מיתר
|
-
|
אדם אשרף אשרף יוסף - מרה''ט אשקלון
|
|
6-2 6-3
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 10:15 |
|
|
ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון
|
-
|
עילאי יעקב צרפתי - מרה''ט באר שבע
|
|
2-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 09:00 |
|
|
איתמר נוריאל - אסא באר שבע
|
-
|
עומר טל - מועדון טניס קרית גת
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 09:00 |
|
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
-
|
מטביי ורלמוב - מרה''ט ערד
|
|
2-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 10:15 |
|
|
ירון פרדר - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
תומס דריר - מרה''ט ערד
|
|
5-7 6-7
|
בהמתנה
|
בנים 10 דרום |
9 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 13:00 |
|
|
Loser
|
-
|
תומס דריר - מרה''ט ערד
|
|
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
9 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 13:00 |
|
|
ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון
|
-
|
מטביי ורלמוב - מרה''ט ערד
|
|
2-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
9 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 13:00 |
|
|
אביעד אברהם צרפתי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
איתמר נוריאל - אסא באר שבע
|
|
6-2 6-2
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
9 - 16 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 13:00 |
|
|
עמית דיכטר - מכבי מיתר
|
-
|
עילאי יעקב צרפתי - מרה''ט באר שבע
|
|
2-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 8 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 13:00 |
|
|
יהלי רובין - הפועל עירוני לוד
|
-
|
ירון פרדר - מועדון טניס קרית גת
|
|
2-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 8 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 11:30 |
|
|
גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע
|
-
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
|
6-3 6-3
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 8 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 11:30 |
|
|
אורי פרחי - מכבי מיתר
|
-
|
עומר טל - מועדון טניס קרית גת
|
|
5-7 3-6
|
נגמר
|
בנים 10 דרום |
1 - 8 |
בנים 10 דרום
|
30/11/2021 13:00 |
|
|
אדם אשרף אשרף יוסף - מרה''ט אשקלון
|
-
|
ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון
|
|
7-6 6-2
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
יונתן רובין - הפועל עירוני לוד
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 11:00 |
|
|
שלף אזולאי - ביה"ס לטניס רג'ואן
|
-
|
נעם גיל - מרה''ט אשקלון
|
|
6-2 6-3
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
מורן סבן - מכבי מיתר
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
דניאל מולר - מרה''ט אשקלון
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
--
|
-
|
לאון גרינברג - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
--
|
-
|
נועם דיכטר - מכבי מיתר
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
נדב קויפמן - מכבי מיתר
|
-
|
איתי מיארה - מועדון טניס קרית גת
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 11:00 |
|
|
אורי דניאל כרבי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
איתי מזרחי - מכבי מיתר
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 11:00 |
|
|
איתי שוורץ - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
יותם לוריא - מכבי מיתר
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
נהוראי מאיר פריינטה - מרה''ט ערד
|
-
|
שגב משה בוטראשוילי - מכבי מיתר
|
|
4-6 5-7
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
קויטיגר אורון - מכבי מיתר
|
-
|
איליה ריאבוי - מרה''ט ערד
|
|
1-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 11:00 |
|
|
איתמר אוחנה - מרה''ט אשקלון
|
-
|
אלכס זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
30/11/2021 09:00 |
|
|
אלון משה אשוש - מרה''ט אשקלון
|
-
|
עפרי פרחי - מכבי מיתר
|
|
6-2 6-4
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 09:30 |
|
|
יהונתן זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
ליאור שטרית - מרה''ט אשקלון
|
|
6-2 6-1
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
יהונתן זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
אלון משה אשוש - מרה''ט אשקלון
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
שלף אזולאי - ביה"ס לטניס רג'ואן
|
-
|
אלכס זבלינסקי - מועדון טניס קרית גת
|
|
1-6 1-6
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
איליה ריאבוי - מרה''ט ערד
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
שגב משה בוטראשוילי - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
יותם לוריא - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
אורי דניאל כרבי - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 12 דרום |
17 - 32 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
Loser
|
-
|
איתי מיארה - מועדון טניס קרית גת
|
|
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון
|
-
|
ליאור שטרית - מרה''ט אשקלון
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
30/11/2021 11:30 |
|
|
יונתן רובין - הפועל עירוני לוד
|
-
|
עפרי פרחי - מכבי מיתר
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 13:30 |
|
|
נעם גיל - מרה''ט אשקלון
|
-
|
איתמר אוחנה - מרה''ט אשקלון
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד
|
-
|
קויטיגר אורון - מכבי מיתר
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
מורן סבן - מכבי מיתר
|
-
|
נהוראי מאיר פריינטה - מרה''ט ערד
|
|
0-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 13:30 |
|
|
דניאל מולר - מרה''ט אשקלון
|
-
|
איתי שוורץ - מועדון טניס קרית גת
|
|
7-5 6-3
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 13:30 |
|
|
לאון גרינברג - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
איתי מזרחי - מכבי מיתר
|
|
1-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 12 דרום |
1 - 16 |
בנים 12 דרום
|
27/11/2021 12:00 |
|
|
נועם דיכטר - מכבי מיתר
|
-
|
נדב קויפמן - מכבי מיתר
|
|
0-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
- |
בנים 14 דרום
|
30/11/2021 11:30 |
|
|
פלג אזולאי - ביה"ס לטניס רג'ואן
|
-
|
עומר אפרים - מועדון טניס קרית גת
|
|
1-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
- |
בנים 14 דרום
|
30/11/2021 14:00 |
|
|
ינון סיבוני - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
פלג אזולאי - ביה"ס לטניס רג'ואן
|
|
4-6 6-4 8-10
|
נגמר
|
בנים 14 דרום |
- |
בנים 14 דרום
|
02/12/2021 10:30 |
|
|
עומר אפרים - מועדון טניס קרית גת
|
-
|
ינון סיבוני - מועדון טניס קרית גת
|
|
6-2 6-1
|