נגמר
|
נוער ליגת העל בית A
|
16/03/2021 16:00 |
|
|
0 |
4 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
נוער ליגת העל בית A
|
24/04/2021 09:00 |
|
|
3 |
1 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 09:00 |
FB |
|
איתי עזרא - מרה"ט עכו
|
-
|
רון בורטניק - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
|
3-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:30 |
NB |
|
אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
רועי שני - מרה''ט תל אביב
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:00 |
NB |
|
אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב
|
-
|
מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם
|
|
1-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:00 |
NB |
|
בן לייפמן - פארק המים רעות טניס
|
-
|
ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה
|
|
3-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
28/06/2021 10:00 |
NB |
|
איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
-
|
צור נמר - מרה''ט חיפה
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:00 |
NB |
|
שניר מורג - מרה''ט חיפה
|
-
|
אורי הלל - מרכז הטניס רמלה
|
|
7-5 6-4
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:30 |
NB |
|
נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים
|
-
|
תומר זרקו - כפר סבא הירוקה
|
|
2-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 09:00 |
FB |
|
פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים
|
|
7-5 7-5
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 09:00 |
FB |
|
הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב
|
-
|
חן כוגן - מרה''ט תל אביב
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:30 |
NB |
|
ירדן וייס - בני הרצליה
|
-
|
אביתר אוחנה - מ.ט כפר מעש
|
|
6-1 6-2
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:00 |
NB |
|
סרבסטין שקד - מרה''ט יקנעם
|
-
|
עידו רום - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל
|
|
2-6 5-7
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
28/06/2021 10:00 |
NB |
|
עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים
|
-
|
אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:00 |
NB |
|
עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש
|
-
|
אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים
|
|
3-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:00 |
NB |
|
ליעד חסון - מרה''ט תל אביב
|
-
|
אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
2-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 10:30 |
NB |
|
דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
יהלי הראל - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 14 |
1 - 32 |
בנים 14
|
27/06/2021 09:00 |
FB |
|
יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
אילאי חיים - מרה''ט אשקלון
|
|
6-3 6-3
|
נגמר
|
בנים 12 צפון |
1 - 8 |
בנים 12 צפון
|
26/07/2021 10:00 |
|
|
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה
|
-
|
יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים
|
|
6-2 6-0
|
נגמר
|
בנים 12 צפון |
17 - 32 |
בנים 12 צפון
|
26/07/2021 11:00 |
|
|
תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק
|
-
|
זייה איסמאילוב - מרה''ט חיפה
|
|
6-0 6-4
|
נגמר
|
בנים 14 צפון רמה 1 |
1 - 4 |
בנים 14 צפון
|
28/07/2021 08:30 |
|
|
הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב
|
-
|
עידו רום - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל
|
|
2-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 14 צפון רמה 1 |
17 - 24 |
בנים 14 צפון
|
28/07/2021 08:30 |
|
|
שחר פינקלשטיין - מכבי זכרון יעקב
|
-
|
דוד מדו - מרה''ט יקנעם
|
|
6-1 6-7 0-1
|
נגמר
|
בנים 14 צפון רמה 1 |
17 - 24 |
בנים 14 צפון
|
28/07/2021 08:30 |
|
|
מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם
|
-
|
צור נמר - מרה''ט חיפה
|
|
1-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 צפון |
17 - 24 |
בנים 16 צפון
|
28/07/2021 10:00 |
|
|
מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם
|
-
|
אלעד כהן - מרה''ט חיפה
|
|
5-7 2-6
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
איתן גבריאל גבריאל ליפשיץ - מרה''ט חיפה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
ג׳ון אליאס חדאד - מועדון הטניס נצרת
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
גל אהרון - מרה''ט קרית שמונה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
--
|
-
|
נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
טאי קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
איתי גלייזר - הפועל מ.א. משגב הגליל
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
אריאל אריאל דרעי דרעי - אגודת הטניס קרית ביאליק
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 10 צפון |
1 - 16 |
בנים 10 צפון
|
22/08/2021 11:30 |
|
|
שהם משה מורג - מרה''ט חיפה
|
-
|
עמית פרלמן - אגודת הטניס קרית ביאליק
|
|
6-3 3-6 6-10
|