הדפס

מרכז הטניס ירושלים - לוח משחקים ותוצאות

רחוב אלמליח 1 ירושלים

נגמר ילדים דרום ב' 16/03/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 5

0 4

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

למשחק
נגמר ילדים דרום 16/03/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 2

3 1

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

למשחק
נגמר נוער דרום 16/03/2021 16:00

מרה''ט ירושלים - נוער 1

4 0

מרה''ט ירושלים - נוער 2

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 06/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

1 3

ילדים בוגו אשקלון

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 06/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 5

4 0

ברבוס4-ילדים

למשחק
נגמר ילדים דרום 06/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

1 3

ליגת נערים מכבי מיתר נועם

למשחק
נגמר נוער דרום 06/04/2021 16:00

מרה''ט ירושלים - נוער 2

2 2

ברבוס7-נוער

למשחק
נגמר נוער דרום 06/04/2021 16:00

מרה''ט ירושלים - נוער 1

3 1

נוער מרהט באר שבע 2021

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 20/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

4 0

ברבוס2-ילדים

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 20/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 5

0 4

ילדים בוגו אשקלון

למשחק
נגמר ילדים דרום 20/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

1 3

ילדי האימפריה 3

למשחק
נגמר ילדים דרום 20/04/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 2

0 4

ליגת נערים מכבי מיתר נועם

למשחק
נגמר נוער דרום 20/04/2021 16:00

מרה''ט ירושלים - נוער 1

4 0

ברבוס7-נוער

למשחק
נגמר נוער דרום 23/04/2021 14:00

מרה''ט ירושלים - נוער 2

1 3

טופ טניס ירושלים בוגרים

למשחק
נגמר ילדים דרום 04/05/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 2

0 4

ילדי האימפריה 3

למשחק
בהמתנה ילדים דרום 11/05/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

0 0

ברבוס1-ילדים

למשחק
נגמר א' גברים דרום 2021 16/07/2021 10:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

1 3

מכבי כפר המכביה אלעד

למשחק
נגמר אלוף האלופים - ילדים 2021 20/07/2021 16:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 5

0 4

ספורטאי העתיד ילדים בצלאל 2021

למשחק
נגמר א' גברים דרום 2021 23/07/2021 10:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

1 3

ספורטאי העתיד תומר 2021

למשחק
נגמר א' גברים דרום 2021 11/08/2021 10:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

4 0

מרכז הטניס אשקלון א גברים

למשחק
נגמר ליגת ילדים 2023 18/02/2023 10:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 2

4 0

פארק המים רעות ילדים

למשחק
בהמתנה בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 15/08/2021 10:00

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 15/08/2021 10:00

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

-

--

נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 14/08/2021 12:30 NB

גילי כלף - מרה''ט ירושלים

-

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 1-6
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 15/08/2021 10:00

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

6-3 6-2
בהמתנה בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 15/08/2021 10:00

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 15/08/2021 10:00

עדי דביקו - בני הרצליה

-

--

נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 14/08/2021 12:30 NB

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

-

ליאור יעבץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 15/08/2021 10:00

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

דניאלה כהן - מרכז הטניס רמלה

4-6 7-6 8-10
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 11:30 NB

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

-

--

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 12:00 NB

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

אליה שרעבי - מרה''ט תל אביב

6-2 6-1
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 11:30 NB

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

סול אן אלפי אהרון - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-1 6-2
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 11:30 NB

אגם אבדי - מועדון הטניס בת-ים

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-1
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 11:30 NB

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נטע עורבי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-1
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 12:00 NB

מאיה להמן - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

מיקה חסדאי - גולדן טניס נתניה

3-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 12:00 NB

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

-

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

6-1 6-1
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 15/08/2021 11:30 NB

מילי בן סימון - מרה"ט רמת השרון

-

לוסי סאיג - מרה''ט חיפה

Walkover
בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

יובל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

גיא לייטנר‬‎ - מועדון טניס חוף הכרמל

-

--

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע

-

--

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

-

--

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

דוב צוקרמן - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

--

-

ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

--

-

אלון מאירי - מועדון ספורט הפועל מנשה

נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

יאיר אידלמן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון

5-7 3-6
בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

--

-

אלכסנדר מוצ'ניק - מכבי רחובות

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

זוהר שמואל אוחיון - מועדון טניס חוף הכרמל

-

--

נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

איילון שניידרמן - מרה''ט אשקלון

-

גל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

2-6 2-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

אורי פרחי - מכבי מיתר

-

אדם אשרף אשרף יוסף - מרה''ט אשקלון

Walkover
בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

--

-

אברהם חצ'טריאן - מרה''ט ירושלים

בהמתנה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:30 NB

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 32 בנים 10 מוקדמות 13/08/2021 12:00 NB

שון מנישביץ - מרה''ט אשקלון

-

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

3-6 3-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 15/08/2021 10:00

יובל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

שון מנישביץ - מרה''ט אשקלון

6-4 5-7 5-10
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 15/08/2021 11:00 NB

גיא לייטנר‬‎ - מועדון טניס חוף הכרמל

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 14/08/2021 13:00 NB

גיא סקולצקי - מרה''ט באר שבע

-

אברהם חצ'טריאן - מרה''ט ירושלים

7-5 6-2
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 15/08/2021 10:00

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

-

אורי פרחי - מכבי מיתר

5-7 3-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 15/08/2021 10:00

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איילון שניידרמן - מרה''ט אשקלון

6-7 4-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 14/08/2021 13:00 NB

דוב צוקרמן - גולדן טניס נתניה

-

זוהר שמואל אוחיון - מועדון טניס חוף הכרמל

Walkover
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 15/08/2021 11:00 NB

ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון

-

אלכסנדר מוצ'ניק - מכבי רחובות

Walkover
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 בנים 10 מוקדמות 15/08/2021 10:00

אלון מאירי - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

יאיר אידלמן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

2-6 2-6
בהמתנה לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

בן וינטראוב - בני הרצליה

-

--

Walkover
בהמתנה לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

עומר ישעיה - הפועל עירוני לוד

-

--

נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

אנדרי וורוביוב - טניס קלאב

Walkover
בהמתנה לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

איתן מיכאלי - מרה''ט באר שבע

-

--

בהמתנה לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

אוריאן זוהר - מרה''ט אשקלון

-

--

בהמתנה לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

יואב וינברג - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 16:00 NB

אדם לוי - אסא ת"א

-

טום סורין - מכבי רחובות

Walkover
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

שחר גבאי - מרה''ט קרית שמונה

-

לב לביאטוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-1
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

תומר אוזמו - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

וולקץ הלמן - מועדון הכרמל חיפה

6-3 7-5
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 16:00 NB

בועז אילן - מרה''ט ירושלים

-

נווה יגילי - בה"ס לטניס רשפון

Walkover
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 16:00 NB

גבי לוצקי - מרה''ט ירושלים

-

קאי עמרמי - כפר סבא הירוקה

5-7 3-6
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 13/08/2021 12:00 NB

רן דרעי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ניקיטה קוסטיקוב - מועדון הטניס בת-ים

6-1 7-5
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

עמית שמש - הפועל עירוני לוד

-

ים איתן זיו - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 0-6
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 16:00 NB

ים ברוכין - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

-

משל בר - מועדון הטניס בת-ים

2-6 7-6(7) 4-10
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 16:00 NB

סוחרוב דז'נייב - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

‫מקסים דונייה‬‎ - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-2
נגמר לאומית גברים מוקדמות 1 - 32 לאומית גברם מוקדמות 14/08/2021 15:30 NB

שילוח ענבר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רז יונה - מרה''ט ירושלים

4-6 1-6
בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

דניאל (דנדן) בלושטיין - בה"ס לטניס רשפון

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

נגה בר-שלום - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

שרון מריאל חלד - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

ליאה אקסלר - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

--

-

מיקה הלפרין - מרכז הטניס רמלה

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

--

-

ירדן אביב - מרכז הטניס רמלה

נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 21/08/2021 15:30 NB

אלינה ברזון - מרה''ט יפו

-

נויה רוזנסקי - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-3
בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

--

-

רוני פלדמן - מרה''ט חיפה

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

אלינה פנקוב - מכבי קרית מוצקין

-

--

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

--

-

מיכל - פוני - מכבי רחובות

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

--

-

אליה יצחקי - פארק המים רעות טניס

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

--

-

לידיה מוצ'ניק - מכבי רחובות

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 20/08/2021 10:41

יהלי אידו - אקדמיה לטניס אילת

-

--

נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 10 21/08/2021 15:30 NB

לינוי חברי - מרה''ט באר שבע

-

מיילי סבידינסקי - ספורטאי מכבי אשדוד

6-2 6-4
בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

לינוי חברי - מרה''ט באר שבע

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 10 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 10 עדיין לא נקבע

Loser

-

אלינה ברזון - מרה''ט יפו

נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 23/08/2021 09:00 St

דניאל (דנדן) בלושטיין - בה"ס לטניס רשפון

-

מיילי סבידינסקי - ספורטאי מכבי אשדוד

2-6 2-6
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 22/08/2021 10:00 FB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

יהלי אידו - אקדמיה לטניס אילת

6-4 6-3
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 22/08/2021 10:00 FB

נגה בר-שלום - מ. טניס עירוני רעננה

-

לידיה מוצ'ניק - מכבי רחובות

2-6 6-4 7-10
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 21/08/2021 16:00 NB

שרון מריאל חלד - כפר סבא הירוקה

-

אליה יצחקי - פארק המים רעות טניס

2-6 2-6
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 21/08/2021 16:00 NB

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיכל - פוני - מכבי רחובות

3-6 2-6
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 22/08/2021 10:00 FB

ליאה אקסלר - כפר סבא הירוקה

-

אלינה פנקוב - מכבי קרית מוצקין

2-6 6-7(8)
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 22/08/2021 10:00 FB

מיקה הלפרין - מרכז הטניס רמלה

-

רוני פלדמן - מרה''ט חיפה

4-6 3-6
נגמר בנות 10 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנות 10 23/08/2021 09:00 St

ירדן אביב - מרכז הטניס רמלה

-

נויה רוזנסקי - מרכז הטניס רמלה

4-6 6-4 9-11
נגמר בית 1 - בנות 12 20/08/2021 11:30 NB

מאיה פישמן - מכבי נתניה

-

עדי דביקו - בני הרצליה

2-6 5-7
נגמר בית 1 - בנות 12 20/08/2021 11:30 NB

דניאלה כהן - מרכז הטניס רמלה

-

בר שפורן - מרה''ט חיפה

6-2 6-1
נגמר בית 1 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

עדי דביקו - בני הרצליה

-

בר שפורן - מרה''ט חיפה

6-2 6-1
נגמר בית 1 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

מאיה פישמן - מכבי נתניה

-

דניאלה כהן - מרכז הטניס רמלה

0-6 1-6
נגמר בית 1 - בנות 12 22/08/2021 13:00 NB

בר שפורן - מרה''ט חיפה

-

מאיה פישמן - מכבי נתניה

7-5 6-3
נגמר בית 2 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

1-6 1-6
נגמר בית 2 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

2-6 1-6
נגמר בית 2 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-7(2) 0-6
נגמר בית 2 - בנות 12 21/08/2021 15:30 NB

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

-

עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

6-3 6-3
נגמר בית 2 - בנות 12 22/08/2021 13:00 NB

עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

1-6 2-6
נגמר בית 2 - בנות 12 22/08/2021 13:00 NB

מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

-

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

6-1 6-1
נגמר בית 3 - בנות 12 20/08/2021 13:00 NB

מיקה שוסטר - מכבי נתניה

-

מישל רודמן - מכבי נתניה

2-6 0-6
נגמר בית 3 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

-

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

5-7 2-6
נגמר בית 3 - בנות 12 21/08/2021 15:30 NB

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בית 3 - בנות 12 21/08/2021 15:30 NB

מיקה שוסטר - מכבי נתניה

-

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

1-6 3-6
נגמר בית 3 - בנות 12 22/08/2021 13:00 NB

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

-

מישל רודמן - מכבי נתניה

2-6 2-6
נגמר בית 4 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

ליזה ריכטרמן - מרה"ט רמת השרון

-

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 0-6
נגמר בית 4 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

-

שולמן מישל - מכבי נתניה

2-6 0-6
נגמר בית 4 - בנות 12 22/08/2021 13:30 NB

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

שולמן מישל - מכבי נתניה

6-1 6-2
נגמר בית 4 - בנות 12 22/08/2021 13:30 NB

ליזה ריכטרמן - מרה"ט רמת השרון

-

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

6-2 0-6 1-6
נגמר בית 4 - בנות 12 20/08/2021 10:00 St

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

-

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 0-6
נגמר בית 4 - בנות 12 20/08/2021 10:00 St

שולמן מישל - מכבי נתניה

-

ליזה ריכטרמן - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-2
נגמר בית 5 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

עופרי בר - מרה"ט רמת השרון

-

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

0-6 2-6
נגמר בית 5 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

טוהר מולקנדוב - מרה"ט רמת השרון

-

מישל הלופגיל - בני הרצליה

5-7 1-6
נגמר בית 5 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

-

מישל הלופגיל - בני הרצליה

Walkover
נגמר בית 5 - בנות 12 22/08/2021 13:30 NB

עופרי בר - מרה"ט רמת השרון

-

טוהר מולקנדוב - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
נגמר בית 5 - בנות 12 20/08/2021 10:00 St

טוהר מולקנדוב - מרה"ט רמת השרון

-

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

1-6 0-6
נגמר בית 5 - בנות 12 20/08/2021 10:00 St

מישל הלופגיל - בני הרצליה

-

עופרי בר - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-2
נגמר בית 6 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון

-

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בית 6 - בנות 12 20/08/2021 12:00 NB

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

-

מיכל קוסטנקו - מרה''ט חיפה

0-6 1-6
נגמר בית 6 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

-

מיכל קוסטנקו - מרה''ט חיפה

2-6 2-6
נגמר בית 6 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון

-

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-4
נגמר בית 6 - בנות 12 22/08/2021 13:30 NB

מיכל קוסטנקו - מרה''ט חיפה

-

נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בית 7 - בנות 12 20/08/2021 13:00 NB

אופיר מנהרדט - בני הרצליה

-

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בית 7 - בנות 12 20/08/2021 13:00 NB

גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון

4-6 0-6
נגמר בית 7 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

-

ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-2
נגמר בית 7 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

אופיר מנהרדט - בני הרצליה

-

גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 4-6
נגמר בית 7 - בנות 12 22/08/2021 13:30 NB

גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בית 8 - בנות 12 20/08/2021 13:00 NB

הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה

-

גילי כלף - מרה''ט ירושלים

0-6 0-6
נגמר בית 8 - בנות 12 20/08/2021 13:00 NB

דניאל ברנס - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אלביליה נאורה - אקדמיה לטניס אילת

6-4 6-2
נגמר בית 8 - בנות 12 21/08/2021 15:00 NB

גילי כלף - מרה''ט ירושלים

-

אלביליה נאורה - אקדמיה לטניס אילת

6-0 6-1
נגמר בית 8 - בנות 12 21/08/2021 13:30 NB

הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה

-

דניאל ברנס - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 7-6(4) 4-6
נגמר בית 8 - בנות 12 22/08/2021 14:30 NB

דניאל ברנס - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

גילי כלף - מרה''ט ירושלים

0-6 1-6
נגמר בית 8 - בנות 12 22/08/2021 14:30 NB

אלביליה נאורה - אקדמיה לטניס אילת

-

הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה

5-7 3-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

מעין לרון - מכבי זכרון יעקב

-

אוולין בורצוב - הפועל רמת אליהו

2-6 2-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 FB

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

2-6 1-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

רוני ברנס - הפועל עירוני לוד

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

1-6 2-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

2-6 2-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

0-6 0-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

ספיר רזניק - מרה''ט חיפה

-

אלין אמסלם - מרה"ט רמת השרון

3-6 5-7
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

עדן פקר - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-1
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

5-7 6-2 2-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

שוקרון לינוי - בני הרצליה

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

2-6 6-4 3-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

אליה שרעבי - מרה''ט תל אביב

-

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

0-6 6-7(4)
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

ברזילי עמית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

סול אן אלפי אהרון - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-7(2) 1-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

4-6 2-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

6-3 6-3
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

נועה המנו - מרה''ט תל אביב

-

נטע עורבי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 7-6(4) 7-6(3)
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 FB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

מאיה להמן - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 1-6
נגמר בנות 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנות 14 21/08/2021 10:00 St

מילי בן סימון - מרה"ט רמת השרון

-

יובל נוריאל - מרה"ט עכו

6-1 3-6 4-6
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנות 16 25/08/2021 13:30 NB

סטפני סנדוי שטיין - הכח חיפה

-

מאי צור - מרה''ט יקנעם

2-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנות 16 25/08/2021 14:30 NB

דניאל גולדשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-1
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנות 16 25/08/2021 14:30 NB

אביב יצחקי - פארק המים רעות טניס

-

יאנה טורקולץ - פארק המים רעות טניס

6-0 6-4
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנות 16 25/08/2021 14:30 NB

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

שירה בוהדנה - הכח חיפה

6-4 7-5
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00

מעין מגל - מרה"ט רמת השרון

-

Nia Nia Nia Gelashvili - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00 NB

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

-

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-0 6-1
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00 NB

ליה ליכטנשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00 NB

רוני שמואלי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מעיין תשבי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

1-6 4-6
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00 NB

מאיה שובי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

טלי קוסטנקו - מרה''ט חיפה

6-0
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00 NB

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

אביטל ברלין - מרה''ט אשקלון

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00 NB

נסימוב אופיר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אנסטסיה ברזון - פארק המים רעות טניס

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנות 16 25/08/2021 10:00

תום קפצון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

קולנברנר שי-לי - דור העתיד לטניס הוד השרון

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עילאי ויזל - בה"ס לטניס רשפון

4-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 FB

רועי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אברהם חצ'טריאן - מרה''ט ירושלים

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

ליאל עמר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

דניאל שמלה - מרה"ט קרית אונו

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

בן וייס - בני הרצליה

-

עידן טומס אורצקי - מרה''ט אשקלון

4-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

מייקל סאנין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

רועי פלש - בה"ס לטניס רשפון

-

דוב צוקרמן - גולדן טניס נתניה

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

אריאל נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

-

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

7-6 6-2
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

-

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

6-3 3-6 10-5
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

אופק קויומג'דסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ויזל בן - בה"ס לטניס רשפון

6-3 7-5
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

בנימין קסל - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהלי רובין - הפועל עירוני לוד

6-3 6-2
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

גיא לייטנר‬‎ - מועדון טניס חוף הכרמל

-

עידו אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-4 6-4
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

שון ברטיקוב - מרה''ט באר שבע

-

ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

יובל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

אופיר סקלי אדר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-2 6-4
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

-

רז פולקמן - גולדן טניס נתניה

5-7 7-5 6-10
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 FB

לירון אצלאן - מרה"ט רמת השרון

-

אלון מאירי - מועדון ספורט הפועל מנשה

6-2 5-7 16-14
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 10 22/08/2021 09:00 St

יותם מור - מרה''ט אשקלון

-

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

2-6 2-6
נגמר בנית 1 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

נועם שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

רון כהן - מכבי נתניה

2-6 3-6
נגמר בנית 1 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

-

עמית קינן - מרה''ט אשקלון

4-6 3-6
נגמר בית 2 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

יונתן רובין - הפועל עירוני לוד

-

איתמר רונן - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 6-2 2-6
נגמר בית 2 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

רן ברגר - מרה''ט חיפה

-

עמית טובול - מרה''ט ירושלים

0-6 0-6
נגמר בית 3 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

רוי גרוסברג - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

דור שחם - כפר סבא הירוקה

6-3 6-2
נגמר בית 3 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה

-

תומר רייך - בני הרצליה

2-6 6-7(3)
נגמר בית 4 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

יונתן ברלס - כפר סבא הירוקה

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

4-6 1-6
נגמר בית 4 - בנים 12 21/08/2021 13:30 NB

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

-

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

1-6 0-6
נגמר בית 5 - בנים 12 21/08/2021 12:30 NB

אורי טייגמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

רום מלכה - מרה''ט באר שבע

1-6 2-6
נגמר בית 5 - בנים 12 21/08/2021 12:30 NB

אלעד אלנר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

‫אורי אבי‬‎טן - מרה''ט קרית שמונה

1-6 3-6
נגמר בנית 6 - בנים 12 21/08/2021 12:30 NB

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון

1-6 1-6
נגמר בנית 6 - בנים 12 21/08/2021 12:30 NB

טל שוסטר - מכבי נתניה

-

סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה

6-4 2-6 5-7
נגמר בית 7 - בנים 12 21/08/2021 12:30 NB

אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

6-0 6-2
נגמר בית 7 - בנים 12 21/08/2021 12:30 NB

ריי שתווי אונגר - בית ספר לטניס צהלה

-

איתי רופ - בני הרצליה

0-6 0-6
נגמר בית 8 - בנים 12 21/08/2021 11:30 NB

מייקל צ׳נג - מרה''ט תל אביב

-

יאיר דיין - מרה''ט חיפה

4-6 1-6
נגמר בית 8 - בנים 12 21/08/2021 11:30 NB

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

סרבסטין שקד - מרה''ט יקנעם

1-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 11:00 NB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

7-6(4) 6-1
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-3 6-0
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 10:00 FB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

6-3 6-2
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

3-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 11:00 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

2-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 11:00 NB

יהלי הראל - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

2-6 6-2 1-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

ליר בר נחום - מרה''ט אשקלון

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

6-1 0-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 11:00 NB

אביתר אוחנה - מ.ט כפר מעש

-

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-4
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 11:00 NB

ויזל יונתן - בה"ס לטניס רשפון

-

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

6-0 6-1
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

1-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 10:00 FB

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

-

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

בן לייפמן - פארק המים רעות טניס

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 6-3
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 21/08/2021 11:00 NB

ירדן וייס - בני הרצליה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 6-3
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 14 20/08/2021 10:00 St

עידו רום - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-4
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 14 24/08/2021 10:30 NB

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

3-6 7-5 1-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 14 24/08/2021 11:30 NB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

4-6 6-7
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 14 24/08/2021 11:30 NB

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

1-6 6-7
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 14 24/08/2021 13:00 NB

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

7-6 7-5
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 09:00 St

סרבסטין שקד - מרה''ט יקנעם

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-4 7-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 10:00 NB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

אייל שטאובר - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 6-3 6-10
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 09:00 FB

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

2-6 6-4 8-10
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 09:00 FB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-2 6-1
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 09:00 FB

עומר שמיאן - מ.ט כפר מעש

-

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

5-7 0-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 09:00 FB

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

עילי שיטרית - מרה''ט ירושלים

4-6 6-7
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 10:00 NB

ליר בר נחום - מרה''ט אשקלון

-

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

6-2 6-1
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 14 25/08/2021 09:00 St

יהלי הראל - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

-

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:00 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:30 NB

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

-

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

7-5 3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:00 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

נבו גופר - פארק המים רעות טניס

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 10:00 FB

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-2
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 21/08/2021 11:30 NB

זאק חביף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

שחר עומר - מ. טניס עירוני רעננה

6-7(5) 7-6(0) 6-3
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 10:00 St

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

-

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

5-7 5-7
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:00 NB

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 10:00 FB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי סמדר - מרה''ט חיפה

3-6 6-7
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 10:00 FB

שון מור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

סיני נחמני - מועדון טניס עפולה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:00 NB

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

4-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 10:00 St

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

-

אורי האוזר - מרה''ט יקנעם

6-3 3-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 21/08/2021 11:30 NB

שחף שמעון ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

4-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 10:00 FB

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

לואי מוסא - מרה''ט ירושלים

6-2 6-4
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:00 NB

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

3-4 Ret
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:30 NB

איתי כהן - אסא ת"א

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 16 20/08/2021 11:00 NB

כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

6-3 6-0
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו

4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

2-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

נבו גופר - פארק המים רעות טניס

-

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 21/08/2021 00:00 AR

זאק חביף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

1-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 20/08/2021 00:00 AR

אורי סמדר - מרה''ט חיפה

-

סיני נחמני - מועדון טניס עפולה

5-7 6-3 8-10
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:00 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

7-5 2-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:30 NB

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

-

איתי כהן - אסא ת"א

2-6 7-6(4) 6-0
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:30 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

3-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:30 NB

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

לואי מוסא - מרה''ט ירושלים

6-1 6-3
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:30 NB

שחר עומר - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחף שמעון ביטון - מרה''ט קרית שמונה

4-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:30 NB

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

-

אורי האוזר - מרה''ט יקנעם

3-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:30 NB

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 16 23/08/2021 14:00 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

שון מור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 7-6(4) 6-3
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 16 25/08/2021 14:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

שון מור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-4 2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 16 25/08/2021 15:00 NB

איתי כהן - אסא ת"א

-

יואב גל - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-7(4) 1-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 16 25/08/2021 15:00 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

6-7(4) 5-7
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 16 25/08/2021 14:30 NB

לואי מוסא - מרה''ט ירושלים

-

שחר עומר - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 15:30 NB

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 7-6(0)
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 16:00 NB

בן דוד אריאל - מרה"ט רמת השרון

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 16:00 NB

נבו גופר - פארק המים רעות טניס

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-1
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 15:30 NB

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

6-2 0-6 2-10
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 15:30 NB

אורי האוזר - מרה''ט יקנעם

-

זאק חביף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 16:00 NB

שחף שמעון ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 16:00 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית קיץ 5 17 - 32 בנים 16 24/08/2021 15:30 NB

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי סמדר - מרה''ט חיפה

Walkover
בהמתנה בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 00:00 NB

דניאל שמש - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 00:00 NB

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

--

נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 11:30 NB

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

עידו אלון - אסא ת"א

Walkover
בהמתנה בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 00:00 NB

יוני דנציס - הכח חיפה

-

--

בהמתנה בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 00:00 NB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

--

בהמתנה בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 00:00 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 00:00 NB

--

-

אופק נריה חסין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 11:30 NB

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

6-1 6-0
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 11:30 NB

רפאל נעים - גולדן טניס נתניה

-

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

5-0 Ret
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 12:30 NB

מיכאל סרגני - מרה''ט טבריה

-

יהב טולדנו - מרה''ט חיפה

4-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 12:30 NB

נווה יגילי - בה"ס לטניס רשפון

-

עמית ויצמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 11:30 NB

רועי צפדיה - מועדון טניס חוף הכרמל

-

ליאב מורסיאנו - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

4-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 11:30 NB

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

ליאם רגב - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-4 1-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 12:30 NB

יהלום פוסטול - מרה''ט ירושלים

-

יואב מוסקוביץ - בני הרצליה

4-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 12:30 NB

בראנסי רובן - מועדון הטניס נצרת

-

ירין דלל - הפועל עירוני לוד

6-1 6-4
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 32 בנים 18 23/08/2021 11:30 NB

חיים שימשילשוילי - ספורטאי מכבי אשדוד

-

דביר אסרף - האקדמיה לטניס רמת גן דור העתיד(קאנטרי רמת עמידר)

Walkover
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 14:00 NB

דניאל שמש - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

חיים שימשילשוילי - ספורטאי מכבי אשדוד

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 12:30 NB

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

ירין דלל - הפועל עירוני לוד

3-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 14:00 NB

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

יהלום פוסטול - מרה''ט ירושלים

6-1 6-2
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 13:00 NB

יוני דנציס - הכח חיפה

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-3 6-1
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 14:00 NB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

רועי צפדיה - מועדון טניס חוף הכרמל

1-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 15:00 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

עמית ויצמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

5-7 7-6(4) 6-7(7)
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 24/08/2021 15:00 NB

אופק נריה חסין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

מיכאל סרגני - מרה''ט טבריה

Walkover
נגמר בנים 18 ארצית קיץ 5 1 - 16 בנים 18 23/08/2021 00:00 AR

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

-

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

6-1 6-3
בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

אלכסנדר גפוננקו - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

גלעד תמר - הפועל עירוני לוד

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

שי בר מנחם - מועדון טניס קרית גת

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

סער סימון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

--

-

עידו גבע - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 00:00

--

-

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 10:00 FB

ים ברוכין - מכבי רמת אליהו\ק.ראשון

-

עומר ישעיה - הפועל עירוני לוד

6-3 7-5
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 11:30 NB

איתן מיכאלי - מרה''ט באר שבע

-

תום ספורטה - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-7
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 11:30 NB

בן וינטראוב - בני הרצליה

-

עמית כהן - הפועל עירוני לוד

2-6 4-6
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 10:00 FB

יואב וינברג - מרה"ט רמת השרון

-

עופר הכהן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

2-6 6-2 6-4
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 10:00 FB

אדם לוי - אסא ת"א

-

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

6-4 6-3
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 11:30 NB

לב לביאטוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יונתן ברון - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-7
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 11:30 NB

מרק ניילוב - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

אוריאן זוהר - מרה''ט אשקלון

3-6 4-6
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 32 לאומית גברים 23/08/2021 10:00 FB

טום אבלביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ניקיטה קוסטיקוב - מועדון הטניס בת-ים

6-4 6-7(2) 6-4
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

אלכסנדר גפוננקו - מרה"ט רמת השרון

-

ניקיטה קוסטיקוב - מועדון הטניס בת-ים

0-6 3-6
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

גלעד תמר - הפועל עירוני לוד

-

מרק ניילוב - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-4 7-6
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

לב לביאטוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 4-6
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 14:00 NB

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

2-6 7-6 0-3
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

שי בר מנחם - מועדון טניס קרית גת

-

עופר הכהן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

2-6 5-7
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

סער סימון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

בן וינטראוב - בני הרצליה

1-6 6-3 1-6
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

עידו גבע - מ. טניס עירוני רעננה

-

איתן מיכאלי - מרה''ט באר שבע

0-3
נגמר לאומית גברים קיץ 5 1 - 16 לאומית גברים 24/08/2021 11:30 NB

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

-

עומר ישעיה - הפועל עירוני לוד

4-6 6-0 4-6
בהמתנה לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

דריה שוורצמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

--

בהמתנה לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

שירה סיון - אסא ת"א

-

--

נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

אליאן זאק - אסא ת"א

-

נועה מנזרי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

-

אגם גמליאל - מרה''ט תל אביב

6-2 6-2
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

נועה מאיור - הפועל עירוני לוד

-

טלי מליכין - מרה"ט רמת השרון

0-6 2-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

עופר קויתי - מרה"ט עכו

-

ניצן ברונר - מרה''ט חיפה

0-6 0-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

אביה הללי - מרה''ט תל אביב

-

דיאנה סמילנסקי - מכבי צפון תל אביב

6-1 6-0
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

יארה עבד - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

ענבר פוני - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

מישל קושבצקי - מרה''ט יפו

-

תמר יפה - הכח חיפה

Walkover
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

סטפני קושבצקי - מרה''ט יפו

-

עמית עיני - מרכז הטניס רמלה

Walkover
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

עמית ג'נח - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

חן עזרא - הפועל עירוני לוד

6-3 6-3
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

אמי ירון - מרה"ט רמת השרון

-

מיקה משגב - מכבי צפון תל אביב

6-3 2-6 6-7
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

מאיה שילה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

דן מרגלית בן חמו - הפועל עירוני לוד

6-1 6-0
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

גניפר נקילי - מרה''ט תל אביב

-

נקש מור - הכח חיפה

0-6 2-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

שי גוטהילף - בני הרצליה

-

מאי נקש - הכח חיפה

1-6 1-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 32 לאומית נשים 23/08/2021 10:00 NB

עדן מעיין מיורקס - מכבי צפון תל אביב

-

בר חכם - מרה"ט רמת השרון

0-6 2-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 11:30 NB

דריה שוורצמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

עדן מעיין מיורקס - מכבי צפון תל אביב

Walkover
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 14:00 NB

שירה סיון - אסא ת"א

-

שי גוטהילף - בני הרצליה

4-6 6-2 7-6(2)
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 13:00 NB

אליאן זאק - אסא ת"א

-

גניפר נקילי - מרה''ט תל אביב

4-6 6-2 6-3
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 12:30 NB

אגם גמליאל - מרה''ט תל אביב

-

דן מרגלית בן חמו - הפועל עירוני לוד

1-6 1-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 12:30 NB

נועה מאיור - הפועל עירוני לוד

-

אמי ירון - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 14:00 NB

עופר קויתי - מרה"ט עכו

-

חן עזרא - הפועל עירוני לוד

1-6 1-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 24/08/2021 13:00 NB

דיאנה סמילנסקי - מכבי צפון תל אביב

-

עמית עיני - מרכז הטניס רמלה

1-6 1-6
נגמר לאומית נשים קיץ 5 1 - 16 לאומית נשים 23/08/2021 11:00

ענבר פוני - מרה''ט תל אביב

-

תמר יפה - הכח חיפה

6-4 6-1