הדפס

מרה"ט אשקלון - לוח משחקים ותוצאות

שדרות עופר, אשקלון, ישראל

נגמר נערים ליגת העל בית B 16/03/2021 16:00

שחקני האימפריה

1 3

ליגת העל נערים מ.ט רמלה

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 16/03/2021 16:00

ילדי אשקלון ניקול 2

3 1

ילדים בוגו אשקלון

למשחק
נגמר נערות דרום 06/04/2021 16:00

שחקניות האימפריה

3 0

מרהט תל אביב - ניתאי נערות

למשחק
נגמר נערים ליגת העל בית B 13/04/2021 16:00

שחקני האימפריה

3 1

מכי כפר המכביה נערים ליגת על

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 13/04/2021 16:00

ילדי אשקלון ניקול 2

4 0

מרה"ט ירושלים - ילדים 5

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 13/04/2021 16:00

ילדים בוגו אשקלון

3 1

ברבוס2-ילדים

למשחק
נגמר ילדים דרום 13/04/2021 16:00

ילדי האימפריה 3

4 0

ליגת ילדים מכבי מיתר רז

למשחק
נגמר נערות דרום 20/04/2021 16:00

שחקניות האימפריה

2 1

נערות AK אשדוד - SERENA

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 27/04/2021 16:00

ילדי אשקלון ניקול 2

1 3

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

למשחק
נגמר ילדים דרום ב' 27/04/2021 16:00

ילדים בוגו אשקלון

4 0

ברבוס4-ילדים

למשחק
נגמר ילדים דרום 27/04/2021 16:00

ילדי האימפריה 3

4 0

ברבוס1-ילדים

למשחק
נגמר נערות דרום 04/05/2021 16:00

שחקניות האימפריה

1 2

מרה''ט יפו אוסקר - נערות יפו

למשחק
נגמר ילדים דרום 11/05/2021 16:00

ילדי האימפריה 3

4 0

ליגת נערים מכבי מיתר נועם

למשחק
נגמר אלוף האלופים - ילדים 2021 20/07/2021 16:00

ילדים בוגו אשקלון

0 3

ליגת נערים מכבי מיתר נועם

למשחק
נגמר אלוף האלופים - נערות 2021 20/07/2021 18:00

שחקניות האימפריה

2 0

נערות עפולה 2022 שירה רוזן

למשחק
נגמר א' גברים דרום 2021 02/08/2021 17:00

טופ טניס ירושלים א לינצקי

3 1

מרכז הטניס אשקלון א גברים

למשחק
נגמר אלוף האלופים - ילדים 2021 10/08/2021 16:00

ילדי האימפריה 3

3 0

ילדים רמת אליהו-שר 2021

למשחק
נגמר אלוף האלופים - ילדים 2021 10/08/2021 16:00

ילדי אשקלון ניקול 2

0 3

כפר סבא הירוקה/בית ברל נוער ארנון ליגת העל

למשחק
נגמר א' גברים דרום 2021 10/08/2021 19:00

מרכז הטניס אשקלון א גברים

1 3

אס"א ירושלים 1

למשחק
נגמר פיינל 4 - נערים ליגת העל 2021 03/09/2021 08:45

שחקני האימפריה

3 0

בני הרצליה נערים ליגת העל ארצית

למשחק
נגמר ליגת ילדים 29/01/2022 10:00

ילדים בוגו אשקלון

4 0

ילדי אשקלון ניקול 2

למשחק
נגמר ליגת ילדים 05/02/2022 13:00

ילדים בוגו אשקלון

4 0

ליגת ילדים מכבי מיתר ניצן

למשחק
בהמתנה ליגת נערות 05/02/2022 13:00

שחקניות האימפריה

0 0

כפר סבא הירוקה נערות ליגת על ניקול

למשחק
נגמר ליגת נוער 05/02/2022 13:00

שחקני האימפריה

0 4

ליגה נערים רמלה -נועם

למשחק
נגמר ליגת נערות 12/02/2022 10:00

שחקניות האימפריה

1 2

מכבי כפר המכביה נערות ליגת על

למשחק
נגמר ליגת ילדים 12/02/2022 13:00

ילדי אשקלון ניקול 2

4 0

ילדים AK גן יבנה

למשחק
נגמר ליגת נוער 2023 31/01/2023 17:00

שחקני האימפריה

4 0

טופ-טניס ירושלים נערים 1

למשחק
נגמר ליגת ילדים 2023 21/03/2023 17:00

ילדים בוגו אשקלון

4 0

ילדים AK גן יבנה

למשחק
בהמתנה ליגת נוער 2023 18/04/2023 17:00

שחקני האימפריה

0 0

נוער רמת אליהו-שר 2021

למשחק
נגמר ילדים מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

ילדים בוגו אשקלון

3 0

ילדים אסף (23-24)

למשחק
נגמר נוער מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 11:45

שחקני האימפריה

3 0

ב.מ 5 - אלוף האלופים

למשחק
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 20/06/2021 13:00 St

איתמר רונן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אורי לוגסי - מרה''ט אשקלון

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 20/06/2021 13:00 St

נועם שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

בן שלמה שלמה מלכה - מרה''ט אשקלון

6-0 6-1
בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

אלכסנדר גפוננקו - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

עמר רן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

עידו גבע - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

אדוארדו כהן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

גיא דגן - מרה''ט קרית שמונה

-

--

בהמתנה לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

רז חביב - מועדון טניס רמת גן (שיכון ותיקים)

-

--

נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

ים איתן זיו - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

לב לביאטוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-3
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

יונתן ברון - מרה"ט רמת השרון

-

זונדר עידו - מרה''ט קרית שמונה

6-2 6-2
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

שחר גבאי - מרה''ט קרית שמונה

-

תום ספורטה - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

יואב וינברג - מרה"ט רמת השרון

-

תומר נטפוב - מרה''ט אשקלון

1-6 2-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

טום אבלביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

3-6 3-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

זורי כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית כהן - הפועל עירוני לוד

7-6 6-4
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

מרק ניילוב - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

גור אדיב - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

4-6 2-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 32 לאומית גברים 06/07/2021 10:30 NB

דניאל שמש - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

וודבוז ניר - מרכז הטניס רמלה

6-3 6-1
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

אלכסנדר גפוננקו - מרה"ט רמת השרון

-

וודבוז ניר - מרכז הטניס רמלה

6-2 3-6 1-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

עמר רן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מרק ניילוב - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 1-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

עידו גבע - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית כהן - הפועל עירוני לוד

6-1 6-1
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

אדוארדו כהן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

טום אבלביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

7-5 5-7 0-2 Ret
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

יואב וינברג - מרה"ט רמת השרון

4-6 2-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

תום ספורטה - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

גיא דגן - מרה''ט קרית שמונה

-

זונדר עידו - מרה''ט קרית שמונה

6-4 6-4
נגמר לאומית גברים קיץ 1 1 - 16 לאומית גברים 07/07/2021 10:30 NB

רז חביב - מועדון טניס רמת גן (שיכון ותיקים)

-

לב לביאטוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

0-6 6-4 6-7(6)
נגמר אליפות ישראל WILSON גברים 2021 1 - 8 גברים 23/12/2021 09:30 St

עוליאל ישי - מרכז הטניס רמלה

-

רון אלוק - מרה"ט רמת השרון

4-6 2-6
נגמר אליפות ישראל WILSON גברים 2021 1 - 8 גברים 23/12/2021 09:30 St

לשם עידן - הפועל עירוני לוד

-

רועי גינת - אגודת הטניס קרית ביאליק

2-6 2-6
נגמר אליפות ישראל WILSON גברים 2021 1 - 8 גברים 23/12/2021 09:30 St

סער סימון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אלבז שחר - הפועל עירוני לוד

1-6 1-6
נגמר אליפות ישראל WILSON גברים 2021 1 - 8 גברים 23/12/2021 09:30 St

אוראל קמחי - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

צוקרמן דניאל - הפועל עירוני לוד

6-2 6-2
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

לינה גלושקו - הפועל עירוני לוד

-

Bye 1

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

ניקול חירין - הפועל עירוני לוד

-

Bye 2

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

קורל קולדובסקי - מועדון הטניס בת-ים

-

Bye 6

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

אגם גמליאל - מרה''ט תל אביב

-

Bye 5

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

ניקול נדל - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

Bye 3

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

תמרה ברד יצחקי - אסא ת"א

-

Bye 4

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

Bye 8

-

קריסטין יונס - אסא ת"א

Walkover
בהמתנה אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

Bye 7

-

ליאם עובד - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 21/12/2021 09:30

אמי ירון - מרה"ט רמת השרון

-

שחף ליברמן - מרה"ט רמת השרון

6-1 4-6 6-2
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

גניפר נקילי - מרה''ט תל אביב

-

מיקה בוחניק - מרה"ט רמת השרון

6-4 7-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

דריה שוורצמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-2 3-6 5-7
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

-

תמר יפה - הכח חיפה

6-1 6-2
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

עופר קויתי - מרה"ט עכו

-

שי גוטהילף - בני הרצליה

1-6 2-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 21/12/2021 09:30

סטפני סנדוי שטיין - הכח חיפה

-

שירה סיון - אסא ת"א

4-6 4-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

רוני ברנס - הפועל עירוני לוד

-

נועה מאיור - הפועל עירוני לוד

6-1 6-1
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 32 נשים 20/12/2021 09:30

מאי ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

דיאנה נחורושייב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 6-1 6-1
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 09:30

לינה גלושקו - הפועל עירוני לוד

-

דיאנה נחורושייב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 4-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 09:30

ניקול חירין - הפועל עירוני לוד

-

נועה מאיור - הפועל עירוני לוד

3-6 1-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 10:30 NB

קורל קולדובסקי - מועדון הטניס בת-ים

-

סטפני סנדוי שטיין - הכח חיפה

2-6 2-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 09:30

אגם גמליאל - מרה''ט תל אביב

-

עופר קויתי - מרה"ט עכו

2-6 4-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 09:30

ניקול נדל - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

תמר יפה - הכח חיפה

7-5 4-6 4-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 09:30

תמרה ברד יצחקי - אסא ת"א

-

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

6-3 4-6 6-3
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 09:30

קריסטין יונס - אסא ת"א

-

מיקה בוחניק - מרה"ט רמת השרון

6-1 3-6 6-1
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 16 נשים 21/12/2021 10:30 NB

ליאם עובד - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחף ליברמן - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 8 נשים 23/12/2021 09:30 St

לינה גלושקו - הפועל עירוני לוד

-

ליאם עובד - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 1-6
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 8 נשים 23/12/2021 09:30 St

ניקול חירין - הפועל עירוני לוד

-

מיקה בוחניק - מרה"ט רמת השרון

3-6 5-7
נגמר אליפות ישראל WILSON נשים 2021 1 - 8 נשים 23/12/2021 09:30 St

קורל קולדובסקי - מועדון הטניס בת-ים

-

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-1
נגמר זוגות נשים 1 - 8 זוגות נשים 23/12/2021 11:00 NB

עופר קויתי / תמר יפה - מרה"ט עכו

-

תמרה ברד יצחקי / טליה ברד יצחקי - אסא ת"א

1-6 1-6
נגמר זוגות נשים 1 - 8 זוגות נשים 23/12/2021 11:00 AR

נועה מאיור / קארין אלטורי - הפועל עירוני לוד

-

טחן מאיה / מיקה בוחניק - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
בהמתנה זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 20/12/2021 11:00

עוליאל ישי / צוקרמן דניאל - מרכז הטניס רמלה

-

--

Walkover
בהמתנה זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 20/12/2021 11:00

סער סימון / יאיר סרוק - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

Walkover
נגמר זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 21/12/2021 11:30 NB

בן וינטראוב / אליה אלון - בני הרצליה

-

רז כץ / איתי פייגין - מועדון טניס קרית גת

6-7 2-6
נגמר זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 20/12/2021 11:00 NB

דודי סלע / וולוך איליה - אסא ת"א

-

זונדר עידו / שחר גבאי - מרה''ט קרית שמונה

Walkover
נגמר זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 21/12/2021 11:30 NB

אסף פרידלר / ניב צוקרמן - מרה"ט רמת השרון

-

ירדן חסון / ינאי ברקאי - מכבי זכרון יעקב

6-4 6-2
נגמר זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 21/12/2021 11:30 NB

רועי גינת / עומר ישעיה - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

מרק ניילוב / עופר הכהן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 2-6
נגמר זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 21/12/2021 11:30 NB

אלבז שחר / יואב בלוך - הפועל עירוני לוד

-

אוראל קמחי / רון אלוק - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-3 6-1
נגמר זוגות גברים 1 - 16 זוגות גברים 21/12/2021 11:30 NB

רז חביב / יונתן ברון - מועדון טניס רמת גן (שיכון ותיקים)

-

אדוארדו כהן / זורי כהן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 6-1 11-9
נגמר זוגות גברים 1 - 8 זוגות גברים 23/12/2021 11:00 AR

בן וינטראוב / אליה אלון - בני הרצליה

-

רועי גינת / עומר ישעיה - אגודת הטניס קרית ביאליק

Walkover
נגמר זוגות גברים 1 - 8 זוגות גברים 23/12/2021 11:00 NB

זונדר עידו / שחר גבאי - מרה''ט קרית שמונה

-

ירדן חסון / ינאי ברקאי - מכבי זכרון יעקב

6-2 6-1