נגמר
|
ילדות צפון
|
16/03/2021 16:00 |
|
|
3 |
0 |
|
|
למשחק
|
|
נגמר
|
ילדות צפון
|
20/04/2021 16:00 |
|
|
1 |
2 |
|
|
למשחק
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
ניקול פודלסניוק - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
מיכל קוסטנקו - מרה''ט חיפה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
אגם בן-שושן - ספורטאי מכבי אשדוד
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
מישל רודמן - מכבי נתניה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים
|
|
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
אוה אמקייס - בני הרצליה
|
-
|
נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון
|
|
3-6 6-4 7-10
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-4 6-1
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
מיה כהן - כפר סבא הירוקה
|
-
|
עדי דביקו - בני הרצליה
|
|
6-4 6-3
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
ליהי אפשטיין - מועדון טניס חוף הכרמל
|
-
|
שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
|
1-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
שרון ששון - מועדון הטניס בת-ים
|
-
|
דניאלה כהן - מרכז הטניס רמלה
|
|
1-6 3-6
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
ג'סיקה שהלא - מרה''ט חיפה
|
-
|
אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-1 6-0
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-2 6-0
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
פאלאנקין עדן - בני הרצליה
|
-
|
ליאור יעבץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
|
7-5 6-4
|
נגמר
|
בנות 12 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 12 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
שי גרשטין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
אליה ג'ולי - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
FB |
|
אלין אמסלם - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
לוסי סאיג - מרה''ט חיפה
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
דריה שרוב - מרה''ט יפו
|
-
|
מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון
|
-
|
רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
3-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:00 |
NB |
|
עדי בורנקוב - האקדמיה לטניס רמת גן דור העתיד(קאנטרי רמת עמידר)
|
-
|
אליה שרעבי - מרה''ט תל אביב
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
FB |
|
ליאור רווח - מרה''ט אשקלון
|
-
|
ליאן חיאדרי - הפועל מ.א. משגב הגליל
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון
|
-
|
נטע שלום - מכבי צפון תל אביב
|
|
6-1 6-4
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
שי חכם - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
יהל שנהב - מרה''ט חיפה
|
|
6-2 6-0
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
FB |
|
ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים
|
-
|
נועה המנו - מרה''ט תל אביב
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
FB |
|
ברזילי עמית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
6-0 6-2
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
איה ארזואן - מרה''ט חיפה
|
-
|
שירה רוזן - מועדון טניס עפולה
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
מילי בן סימון - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
שלי פריידין - מרה''ט אשקלון
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
FB |
|
וקסמן ליאת - בני הרצליה
|
-
|
נלי שאול - מועדון הטניס אילת
|
|
6-2 7-5
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:00 |
NB |
|
מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
מאיה להמן - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה
|
-
|
ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון
|
|
1-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 11:30 |
NB |
|
אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
-
|
דניאלה פרמן - מועדון טניס עפולה
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנות 14 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
FB |
|
תאיר בנון - מרה''ט יפו
|
-
|
שוקרון לינוי - בני הרצליה
|
|
6-2 7-5
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
אלין אמסלם - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
שוקרון לינוי - בני הרצליה
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
דריה שרוב - מרה''ט יפו
|
-
|
אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
|
1-6 0-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון
|
-
|
נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה
|
|
2-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
עדי בורנקוב - האקדמיה לטניס רמת גן דור העתיד(קאנטרי רמת עמידר)
|
-
|
מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון
|
|
3-6 3-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
ליאור רווח - מרה''ט אשקלון
|
-
|
נלי שאול - מועדון הטניס אילת
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
05/10/2021 14:00 |
NB |
|
נטע שלום - מכבי צפון תל אביב
|
-
|
מילי בן סימון - מרה"ט רמת השרון
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
יהל שנהב - מרה''ט חיפה
|
-
|
שירה רוזן - מועדון טניס עפולה
|
|
1-6 3-6
|
נגמר
|
בנות 14 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 14 מוקדמות
|
10/05/2021 14:00 |
NB |
|
נועה המנו - מרה''ט תל אביב
|
-
|
שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
6-4 6-4
|
בהמתנה
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
אליקא קרבצוב - מרה''ט תל אביב
|
-
|
טלי קוסטנקו - מרה''ט חיפה
|
|
6-2 6-0
|
נגמר
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
אפרת בלישע - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא
|
-
|
עמית שחב-לאופר - מועדון הטניס בת-ים
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
מאיה שובי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
יולי פישמן - מכבי נתניה
|
|
4-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
מיה רוזנברג - אסא ת"א
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
ליאן לוי - מועדון טניס עפולה
|
-
|
ליה ליכטנשטיין - מרה"ט רמת השרון
|
|
3-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 16 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנות 16 מוקדמות
|
08/05/2021 14:00 |
NB |
|
מעין מגל - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
אביטל ברלין - מרה''ט אשקלון
|
|
Walkover
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
אופק קויומג'דסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
עמית בדש - גולדן טניס נתניה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
שליו יהודה איצירן - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
גיא לייטנר - מועדון טניס חוף הכרמל
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
סודי דבי ללום - מכבי נתניה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
אלון מאירי - מועדון ספורט הפועל מנשה
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
שמואל רסולי - בה"ס לטניס רשפון
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
שון מנישביץ - מרה''ט אשקלון
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
זוהר שמואל אוחיון - מועדון טניס חוף הכרמל
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
קאי בצלאל בצלאל לב - בה"ס לטניס רשפון
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
דניאל יעקב רסולי - בה"ס לטניס רשפון
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון
|
-
|
--
|
|
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
איילון שניידרמן - מרה''ט אשקלון
|
-
|
אורי פרחי - מכבי מיתר
|
|
2-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
|
|
אופק קויומג'דסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
איילון שניידרמן - מרה''ט אשקלון
|
|
3-6 7-6(5) 10-7
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
עמית בדש - גולדן טניס נתניה
|
-
|
ליאור ישראל נדב - מרה''ט אשקלון
|
|
6-3 6-2
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
|
|
יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל
|
-
|
דניאל יעקב רסולי - בה"ס לטניס רשפון
|
|
4-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
|
|
שליו יהודה איצירן - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
קאי בצלאל בצלאל לב - בה"ס לטניס רשפון
|
|
2-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
גיא לייטנר - מועדון טניס חוף הכרמל
|
-
|
אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל
|
|
2-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
|
|
סודי דבי ללום - מכבי נתניה
|
-
|
זוהר שמואל אוחיון - מועדון טניס חוף הכרמל
|
|
4-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
|
|
אלון מאירי - מועדון ספורט הפועל מנשה
|
-
|
אלון שמואלי - מכבי מיתר
|
|
4-6 7-6(6) 10-5
|
נגמר
|
בנים 10 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 10 מוקדמות
|
08/05/2021 10:00 |
|
|
שמואל רסולי - בה"ס לטניס רשפון
|
-
|
שון מנישביץ - מרה''ט אשקלון
|
|
3-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
איתי רופ - בני הרצליה
|
-
|
מתן אמסלם - מרה''ט חיפה
|
|
4-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
מיכאל לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון
|
-
|
שי אהרון - מרה''ט קרית שמונה
|
|
6-1 6-0
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
אורי דן - מועדון טניס אורנית
|
-
|
אריאל אלישע - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
רום מלכה - מרה''ט באר שבע
|
-
|
רון כהן - מכבי נתניה
|
|
6-2 6-1
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
יונתן ברלס - כפר סבא הירוקה
|
-
|
נועם שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
|
0-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
אהרון ליפשיץ - מרה''ט חיפה
|
-
|
ירדן גמליאל - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
7-5 6-2
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
איתמר רונן - מועדון טניס O&O TENNIS
|
-
|
נועם דיכטר - מכבי מיתר
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 מוקדמות שבועות |
1 - 16 |
בנים 12 מוקדמות
|
10/05/2021 13:00 |
St |
|
אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
רועי שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
|
5-7 2-6
|
בהמתנה
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
|
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
הילל טוביה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
יותם פרי - בני הרצליה
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
אורי קאושנסקי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
איתמר בנימין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
|
6-1 6-1
|
בהמתנה
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
דורון כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
--
|
|
|
בהמתנה
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
נבו גופר - פארק המים רעות טניס
|
|
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
-
|
עומר מזור - מרה''ט חיפה
|
|
4-6 6-7(6)
|
בהמתנה
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
--
|
-
|
אנטון אזרוב - מרה"ט רמת השרון
|
|
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
ליאור קנדה - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
דורון שוקרון - גולדן טניס נתניה
|
|
2-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
דימנטוב עמית - טניס המושבה עצמה פ"ת
|
-
|
שחף שמעון ביטון - מרה''ט קרית שמונה
|
|
6-4 6-2
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
-
|
ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה
|
|
3-6 6-2 6-10
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
FB |
|
אופק רוטשילד - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
|
6-1 6-0
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
FB |
|
יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל
|
-
|
גיא שלום - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
מקסים פדן - מועדון טניס עפולה
|
-
|
מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם
|
|
6-4 6-1
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
נדב שירי - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-0 6-1
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
יהונתן מור חיים - מרכז הטניס רמלה
|
-
|
עידו סום - מרה''ט חיפה
|
|
3-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים
|
-
|
רועי שטרנברג - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו
|
-
|
לזניק אלון - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
6-2 4-6 5-10
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
FB |
|
רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
זיו דולב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
FB |
|
גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת
|
-
|
שי שקד - מרה''ט חיפה
|
|
4-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
איתי דאדי - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
ניל ברנס - מועדון הטניס בת-ים
|
|
4-6 6-4 4-10
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
עידו מוזס - דור העתיד טניס טיים
|
-
|
רז אמסלם - א.ספורט עצמה כפר ורדים
|
|
6-2 7-6(5)
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
-
|
ליאור בר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
2-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
עידו סגלוביץ - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם
|
|
7-5 6-2
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
חסדן ניר - מרה''ט באר שבע
|
-
|
קליין איתי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה
|
|
1-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
יואב צולר - מרה''ט חיפה
|
-
|
סתיו בק - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
|
6-7(4) 4-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
אנדריי ז'ורלביוב - מרה''ט יקנעם
|
-
|
אביב אשור - מועדון טניס חוף הכרמל
|
|
6-7(1) 4-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 13:00 |
|
|
עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
6-4 6-2
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:00 |
NB |
|
עודד האזה - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה
|
-
|
אושרי ארבוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
6-7(5) 7-6(5) 10-7
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה
|
-
|
אלעד כהן - מרה''ט חיפה
|
|
6-2 6-1
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 64 |
בנים 16 מוקדמות
|
07/05/2021 14:30 |
NB |
|
אוהד ריס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
-
|
שחר כהן - כפר סבא הירוקה
|
|
4-6 5-7
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
אוהד ריס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
אלעד כהן - מרה''ט חיפה
|
|
3-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
יותם פרי - בני הרצליה
|
-
|
אושרי ארבוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
1-6 6-3 10-5
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
איתמר בנימין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
6-3 6-2
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
דורון כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
אנדריי ז'ורלביוב - מרה''ט יקנעם
|
|
0-6 6-7(5)
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
נבו גופר - פארק המים רעות טניס
|
-
|
יואב צולר - מרה''ט חיפה
|
|
3-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
-
|
חסדן ניר - מרה''ט באר שבע
|
|
6-0 6-4
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
אנטון אזרוב - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
ליאור קנדה - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
|
4-6 3-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
שחף שמעון ביטון - מרה''ט קרית שמונה
|
-
|
רז אמסלם - א.ספורט עצמה כפר ורדים
|
|
5-7 3-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
-
|
איתי דאדי - מרה"ט רמת השרון
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
-
|
גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת
|
|
4-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל
|
-
|
רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
3-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם
|
-
|
כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו
|
|
1-6 6-2 10-7
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 13:00 |
NB |
|
רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים
|
|
2-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 16 מוקדמות שבועות |
1 - 32 |
בנים 16 מוקדמות
|
08/05/2021 12:00 |
NB |
|
נדב שירי - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
יהונתן מור חיים - מרכז הטניס רמלה
|
|
3-6 5-7
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה
|
-
|
נעמי קלי - מרה"ט רמת השרון
|
|
3-6 6-2 7-10
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
FB |
|
מיקה שוסטר - מכבי נתניה
|
-
|
שולמן מישל - מכבי נתניה
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה
|
-
|
עמית הופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים
|
|
6-1 7-5
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
עופרי בר - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
ניקול פודלסניוק - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
-
|
בר שפורן - מרה''ט חיפה
|
|
1-6 6-2 4-10
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
מאיה פישמן - מכבי נתניה
|
-
|
טוהר מולקנדוב - מרה"ט רמת השרון
|
|
5-7 2-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים
|
-
|
ליזה ריכטרמן - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-0 6-0
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
אלביליה נאורה - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים
|
|
4-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
מישל הלופגיל - בני הרצליה
|
-
|
עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
6-3 6-2
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
אופיר מנהרדט - בני הרצליה
|
-
|
שרון ששון - מועדון הטניס בת-ים
|
|
1-6 2-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
ליאן איצירן - אקדמיה לטניס אילת
|
-
|
ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון
|
|
3-6 2-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
מילנה וולינסקי - מרה''ט חיפה
|
|
6-0 Ret
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
שירה דביר - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
דניאל ברנס - ספורטאי מודיעין עיר העתיד
|
|
4-6 2-6
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
FB |
|
אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה
|
-
|
מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 12 |
1 - 32 |
בנות 12
|
01/07/2021 09:00 |
|
|
עדי דביקו - בני הרצליה
|
-
|
מיכל קוסטנקו - מרה''ט חיפה
|
|
6-4 6-3
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
מעין לרון - מכבי זכרון יעקב
|
-
|
עדי בורנקוב - האקדמיה לטניס רמת גן דור העתיד(קאנטרי רמת עמידר)
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
אוולין בורצוב - הפועל רמת אליהו
|
|
2-6 2-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
שחר בן אריה - מרה"ט עכו
|
-
|
מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
0-6 2-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
וסילינה אנדרונוב - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
רנה ניישטוט - מרה''ט יפו
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
רזניק ספיר - מרה''ט חיפה
|
-
|
מישל זואי ברטיקוב - אקדמיה לטניס AK - אשדוד
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו
|
-
|
ליאור רווח - מרה''ט אשקלון
|
|
0-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב
|
-
|
סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה
|
|
1-6 5-7
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
יהל שנהב - מרה''ט חיפה
|
-
|
דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון
|
|
6-3 6-1
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
נועה המנו - מרה''ט תל אביב
|
-
|
יובל נוריאל - מרה"ט עכו
|
|
6-2 4-6 7-5
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
נטע שלום - מכבי צפון תל אביב
|
-
|
איסבל אסתר אסתר בילאוס - אסא ת"א
|
|
6-7(5) 6-1 7-6(3)
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
הילי בן עמי - מכבי רחובות
|
-
|
לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון
|
|
0-6 3-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
שחר מנהרדט - בני הרצליה
|
-
|
רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
1-6 4-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
רוני ברנס - הפועל עירוני לוד
|
-
|
אלין אמסלם - מרה"ט רמת השרון
|
|
2-6 1-6
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
דריה שרוב - מרה''ט יפו
|
-
|
יהלי גלבוע - הפועל רמת אליהו
|
|
6-4 4-5 Ret
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
עדן פקר - מ. טניס עירוני רעננה
|
-
|
שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה
|
|
4-6 6-7(6)
|
נגמר
|
בנות 14 |
1 - 32 |
בנות 14
|
27/06/2021 09:00 |
|
|
צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים
|
-
|
דניאלה גולדיץ - אגודת הטניס קרית ביאליק
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 09:00 |
FB |
|
יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
דור שחם - כפר סבא הירוקה
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:30 |
NB |
|
רן ברגר - מרה''ט חיפה
|
-
|
עידו בר דויד - מרה"ט רמת השרון
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
ניצן סוויסה - מרה"ט עכו
|
-
|
אמיר וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
1-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
ריי שתווי אונגר - בית ספר לטניס צהלה
|
-
|
עמית קינן - מרה''ט אשקלון
|
|
0-6 4-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
אלעד אלנר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס
|
-
|
מיכאל סברוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה
|
|
0-6 0-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
אופיר קרמיש - מרה''ט קרית שמונה
|
-
|
עמית טובול - מרה''ט ירושלים
|
|
4-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:30 |
NB |
|
סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה
|
-
|
טל שוסטר - מכבי נתניה
|
|
6-7(4) 6-2 10-7
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 09:00 |
FB |
|
יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים
|
-
|
גל כהן - מרה''ט תל אביב
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 09:00 |
FB |
|
איתמר רונן - מועדון טניס O&O TENNIS
|
-
|
אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון
|
|
3-6 2-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:30 |
NB |
|
איתי רופ - בני הרצליה
|
-
|
רון כהן - מכבי נתניה
|
|
2-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
שי אהרון - מרה''ט קרית שמונה
|
-
|
עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה
|
|
6-4 6-1
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
תומר רייך - בני הרצליה
|
-
|
ירדן גמליאל - מועדון טניס O&O TENNIS
|
|
4-6 5-7
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א
|
-
|
אסף שטיינברג - מרה''ט חיפה
|
|
6-2 6-4
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:00 |
NB |
|
דוד רבינוביץ - הפועל עומר
|
-
|
אורי דן - מועדון טניס אורנית
|
|
3-6 1-6
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 10:30 |
NB |
|
סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון
|
-
|
יונתן ברלס - כפר סבא הירוקה
|
|
0-6 6-2 5-10
|
נגמר
|
בנים 12 |
1 - 32 |
בנים 12
|
01/07/2021 09:00 |
FB |
|
אורי אביטן - מרה''ט קרית שמונה
|
-
|
איתמר שניידר - כפר סירקין
|
|
3-6 7-6 3-10
|
נגמר
|
בנים 12 צפון |
1 - 8 |
בנים 12 צפון
|
26/07/2021 10:00 |
|
|
מתן אמסלם - מרה''ט חיפה
|
-
|
יאיר דיין - מרה''ט חיפה
|
|
3-6 6-4 1-0
|
נגמר
|
בנים 12 צפון |
17 - 32 |
בנים 12 צפון
|
26/07/2021 08:30 |
|
|
יונתן גרויסמן - הפועל מ.א. משגב הגליל
|
-
|
שון גולדיץ - אגודת הטניס קרית ביאליק
|
|
Walkover
|
נגמר
|
בנים 16 צפון |
17 - 24 |
בנים 16 צפון
|
28/07/2021 10:00 |
|
|
יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון
|
-
|
נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם
|
|
3-4 Ret
|