הדפס

מכבי צעירי הרצליה - לוח משחקים ותוצאות

קאנטרי קלאב הרצליה, רחוב ז'בוטינסקי

בהמתנה בנות 10 מרכז ב' 1 - 8 בנות 10 מרכז ב' 11/03/2022 12:05

אנה ברזין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנות 10 מרכז ב' 1 - 8 בנות 10 מרכז ב' 11/03/2022 12:05

אמה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנות 10 מרכז ב' 1 - 8 בנות 10 מרכז ב' 11/03/2022 12:05

עדן עדן קבקוב - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנות 10 מרכז ב' 1 - 8 בנות 10 מרכז ב' 16/03/2022 08:30

עומר לאה כשריאן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עדן שץ - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 7-5
נגמר בנות 10 מרכז ב' 1 - 4 בנות 10 מרכז ב' 16/03/2022 11:00

אנה ברזין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עדן שץ - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 3-6
נגמר בנות 10 מרכז ב' 1 - 4 בנות 10 מרכז ב' 16/03/2022 09:00

אמה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עדן עדן קבקוב - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 4-6
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 11:30

Loser

-

אליה ג'ולי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 11:30

Loser

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 11:30

ליה סקורקה - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

Loser

נגמר בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 11/04/2022 09:45

ליבי כהן - גולדן טניס נתניה

-

ליהי דבוש - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 11:30

נעמי קלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

5-7 6-7
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 10:30

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 11:30

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

7-6 4-6 5-10
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 10/04/2022 10:30

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

6-3 6-0
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

--

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 09:00

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

נועם מור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 2-6
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

יותם פרי - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

אוהד ריס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

--

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

עילי שורץ - בני הרצליה

-

--

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 15:30

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

גיא פוקס - מרה"ט רמת השרון

5-7 0-6
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

--

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

דור זוהר - אסא ת"א

-

עומר פוטרמן - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 08/04/2022 09:00

שי סימון - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 09:00

עידו שרון - בני הרצליה

-

רובנוביץ מקסים - גולדן טניס נתניה

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

תבל בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

6-0 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 09:00

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

אלון וייצל - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 15:30

רון רעי - כפר סבא הירוקה

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

7-5 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 10:30

ליאור בר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-0
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

Loser

-

ליאור בר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

Loser

-

רון רעי - כפר סבא הירוקה

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

נועם מור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אלון וייצל - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

Loser

-

נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

Loser

-

תבל בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

Loser

-

רובנוביץ מקסים - גולדן טניס נתניה

נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

גיא פוקס - מרה"ט רמת השרון

-

שי סימון - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

Loser

-

עומר פוטרמן - מ. טניס עירוני רעננה

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

1-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 10/04/2022 08:30

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 12:00

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:00

יותם פרי - בני הרצליה

-

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

4-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

אוהד ריס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 12:00

עילי שורץ - בני הרצליה

-

עידו שרון - בני הרצליה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 10/04/2022 08:30

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 09/04/2022 13:30

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

דור זוהר - אסא ת"א

6-2 3-6 5-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 10:00

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

נדב רוט - האקדמיה לטניס ת"א

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 27/05/2022 13:00

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

יאיר פונו - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 13:30

ירדן וייס - בני הרצליה

-

רון רעי - כפר סבא הירוקה

1-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 11:30

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

-

מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע

6-7 6-3 10-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 11:30

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

גלאור משה - מועדון ספורט הפועל מנשה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 13:30

עילי שורץ - בני הרצליה

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 13:30

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

6-2 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 10:00

שי סימון - מ. טניס עירוני רעננה

-

אסף אהרוני - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-6 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 10:00

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 7-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 12:45

עידו שרון - בני הרצליה

-

ניתאי גנון - מועדון טניס קרית גת

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 13:30

רובנוביץ מקסים - גולדן טניס נתניה

-

איתן כהן - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 11:30

תבל בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אביב רוזלס - כפר סירקין

6-2 4-6 5-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 11:30

עידן גדניר - בני הרצליה

-

נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 13:30

דור זוהר - אסא ת"א

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 27/05/2022 13:00

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

-

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 28/05/2022 10:00

אצלאן אריאל - מרה"ט רמת השרון

-

אביתר סיידה - טניס המושבה עצמה פ"ת

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 13:00

נדב רוט - האקדמיה לטניס ת"א

-

אצלאן אריאל - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 15:00

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 15:00

רון רעי - כפר סבא הירוקה

-

דור זוהר - אסא ת"א

3-6 6-3 10-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 13:00

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

-

נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 6-3 9-11
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 13:00

גלאור משה - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

אביב רוזלס - כפר סירקין

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 15:00

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

-

רובנוביץ מקסים - גולדן טניס נתניה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 15:00

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

ניתאי גנון - מועדון טניס קרית גת

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 13:00

שי סימון - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 11:30

יאיר פונו - מרה"ט רמת השרון

-

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 11:30

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

אסף אהרוני - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 11:30

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

-

גלאור משה - מועדון ספורט הפועל מנשה

4-6 6-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 13:30

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

-

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 7-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 13:30

אסף אהרוני - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עילי שורץ - בני הרצליה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 13:30

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

-

דור זוהר - אסא ת"א

6-2 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' 06/06/2022 13:30

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

-

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

4-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

יונתן שפייזמן - כפר סבא הירוקה

-

אור רבי - מועדון טניס אורנית

6-0 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

גלעד אברמוב-קינן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-7 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

רז דולב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

אורי פיאלה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

יובל לב - האקדמיה לטניס ת"א

-

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

איתם סער - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 5-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

יאיר כהן - הפועל רמת אליהו

-

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

6-2 0-6 4-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

6-4 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

יותם שניידר - כפר סירקין

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליהוא בן פרץ - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 3-6 5-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

-

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 6-4 12-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

יונתן אלפנט - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 27/05/2022 13:00

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

5-7 5-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 27/05/2022 13:00

צור אשר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

בנגי חנצ׳ינסקי - מ.ט כפר מעש

3-6 2-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

נויה דרום - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

אלינה פנקוב - מכבי קרית מוצקין

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

נוגה ליבר - כפר סבא הירוקה

-

ניקול פודלסניוק - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

6-4 7-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

נגה בר-שלום - בה"ס לטניס רשפון

-

--

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

ענבר אופיר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

1-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

אוולין טיפליצקי - מועדון הטניס בת-ים

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

Loser

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

Loser

-

ענבר אופיר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

נויה דרום - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

נוגה ליבר - כפר סבא הירוקה

-

Loser

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

אוולין טיפליצקי - מועדון הטניס בת-ים

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

-

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

אלינה פנקוב - מכבי קרית מוצקין

-

נגה בר-שלום - בה"ס לטניס רשפון

6-1 6-3
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

ניקול פודלסניוק - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

6-4 2-6 8-10
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 7-5 12-10
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

ברזילי עמית - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 01/08/2022 16:00

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-0
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

Loser

-

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 9 - 16 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

Loser

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

-

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

1-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 4-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-3 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 02/08/2022 11:30

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ברזילי עמית - אסא ת"א

1-6 0-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

איתי שוורץ - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

גיא לייטנר‬‎ - מועדון טניס חוף הכרמל

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

אמרי בבא - פארק המים רעות טניס

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

נדב כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

בן וייס - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

--

-

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

--

-

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

עילאי מורלי - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

גיא אקלר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

גבריאל זינגמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 7-5
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 10:00

גיא פרי - מכבי נתניה

-

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

-

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

6-2 6-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

-

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

גיא דגה - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-3
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

קאי בצלאל בצלאל בצלאל לב - בה"ס לטניס רשפון

-

--

נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 08:30

אורי קרן - מרה"ט רמת השרון

-

רון נדב - כפר סירקין

0-6 0-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 15:45 AR

Loser

-

רון נדב - כפר סירקין

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

Loser

-

גיא דגה - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

Loser

-

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

Loser

-

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

Loser

-

גיא פרי - מכבי נתניה

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 15:45 AR

Loser

-

גיא אקלר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

Loser

-

עילאי מורלי - האקדמיה לטניס יורם אסייג

נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

איתי שוורץ - אסא ת"א

-

אורי קרן - מרה"ט רמת השרון

0-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 02/08/2022 10:00

גיא לייטנר‬‎ - מועדון טניס חוף הכרמל

-

קאי בצלאל בצלאל בצלאל לב - בה"ס לטניס רשפון

6-1 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

-

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

אמרי בבא - פארק המים רעות טניס

-

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

נדב כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

6-1 1-6 9-11
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

בן וייס - בני הרצליה

-

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

1-6 6-3 10-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 02/08/2022 08:30

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

-

גבריאל זינגמן - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 01/08/2022 11:30 AR

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

-

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 08:30

טל שוסטר - מכבי נתניה

-

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 16:00

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 10:00

קדם קבסו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יותם שניידר - כפר סירקין

6-0 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 10:00

איתמר שניידר - כפר סירקין

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 08:30

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

-

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

3-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 11:30

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

0-3 Ret
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 11:30

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 08:30

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי בן ארי - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 08:30

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

-

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 11:30

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

-

רז דולב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

7-5 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 11:30

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 10:00

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

-

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-4 3-6 10-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 10:00

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

6-4 4-6 10-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 10:00

אלון בר היימן - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

יונתן אלפנט - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 11:30

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-4 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 21/08/2022 08:30

אורי פיאלה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נועם חזן - מועדון הטניס אלוני יצחק

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

נועם חזן - מועדון הטניס אלוני יצחק

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 08:30

קדם קבסו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יונתן אלפנט - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 08:30

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 08:30

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

רום ימין - מרה"ט קרית אונו

4-6 6-4 10-8
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 08:30

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

-

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 08:30

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

אורי בן ארי - מרה''ט תל אביב

-

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

טל שוסטר - מכבי נתניה

-

אורי פיאלה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 11:30

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 11:30

יותם שניידר - כפר סירקין

-

אלון בר היימן - מועדון הטניס אלוני יצחק

3-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

איתמר שניידר - כפר סירקין

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

-

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 11:30

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 11:30

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רז דולב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' 22/08/2022 10:00

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-3
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

סער רוזנברג - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

אלון אליהו - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

--

-

אופיר פריוה - כפר סירקין

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

--

-

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

איתי אימברמן - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 2-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

--

-

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

איתי לויט לוביץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

שי לפידות - בני הרצליה

-

אייל שפירא - מועדון הטניס אלוני יצחק

1-6 1-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

--

-

יהלי רוזנפלד - מועדון טניס רמת גן (שיכון ותיקים)

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

--

-

אלון מידן - מועדון הטניס אלוני יצחק

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

גיא חזן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

3-6 2-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

גיא חזן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

אייל שפירא - מועדון הטניס אלוני יצחק

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

Loser

-

איתי אימברמן - מ. טניס עירוני רעננה

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

סער רוזנברג - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 5-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 11:30

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

3-6 6-2 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אלון מידן - מועדון הטניס אלוני יצחק

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 21/08/2022 16:00

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יהלי רוזנפלד - מועדון טניס רמת גן (שיכון ותיקים)

3-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

אלון אליהו - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

שי לפידות - בני הרצליה

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00 St

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

-

איתי לויט לוביץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 6-2 11-13
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 15:45

אופיר פריוה - כפר סירקין

-

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/08/2022 16:00

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-1
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 11:30

ליהוא שכט / אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 12:30

טל שוסטר / איתי רופ - מכבי נתניה

-

אלון אליהו / סער רוזנברג - מועדון הטניס אלוני יצחק

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 11:30

ויצמן עומר / עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ליאם ליפשיץ / יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 12:30

איתמר שניידר / יותם שניידר - כפר סירקין

-

אלון בר היימן / רותם שגיא - מועדון הטניס אלוני יצחק

3-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 12:30

טל בן עמי / נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

אורי פיאלה / רז דולב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

2-6 7-5 10-12
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 11:30

קדם קבסו / יונתן אלפנט - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יובל גרינבאום / איתי אימברמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

4-6 6-2 6-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 12:30

גיא שניאור / אלון לופוביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אייל שפירא / אלון מידן - מועדון הטניס אלוני יצחק

5-7 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 11:30

דן גולדמן / איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

-

אוניל אורמן / יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' זוגות 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' זוגות 24/08/2022 13:00 AR

ליהוא שכט / אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אוניל אורמן / יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

6-4 2-6 11-9