הדפס

אקדמיה לטניס ת"א - לוח משחקים ותוצאות

שדרות רוקח 2, תל אביב יפו, Israel

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

אליה יצחקי - פארק המים רעות טניס

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

עדן פלקס - מרה''ט ערד

-

אמילי אבאזאנסקי - מועדון הטניס בת-ים

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

ליה בוריסוב - גולדן טניס נתניה

-

מיה עיני - האקדמיה לטניס יורם אסייג

Walkover
בהמתנה בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

ליאן כהן - אקדמיה לטניס אילת

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

גלינה ניקול גלי סימבירסקי - בית ספר לטניס צהלה

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 09/04/2022 11:30 NB

שחר אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 16 בנות 12 מרכז א' 08/04/2022 11:00 NB

לינוי חברי - מרה''ט באר שבע

-

אליה אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

Walkover
בהמתנה בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00

Loser

-

לינוי חברי - מרה''ט באר שבע

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00

עדן פלקס - מרה''ט ערד

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00

מיה עיני - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

Loser

נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 St

אליה יצחקי - פארק המים רעות טניס

-

אליה אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

6-3 7-6(4)
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 St

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

שחר אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 St

אמילי אבאזאנסקי - מועדון הטניס בת-ים

-

גלינה ניקול גלי סימבירסקי - בית ספר לטניס צהלה

0-6 2-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 8 בנות 12 מרכז א' עדיין לא נקבע St

ליה בוריסוב - גולדן טניס נתניה

-

ליאן כהן - אקדמיה לטניס אילת

6-0 6-0
נגמר בנים 10 מרכז א' - בנים 10 מרכז א' 12/04/2022 11:00 St

נועם מילר ינצקי - מועדון הטניס בת-ים

-

דוד מיכאל מיכאל מיכאל מיכאל בקלייניק - מועדון הטניס בת-ים

5-7 4-6
נגמר בנים 10 מרכז א' - בנים 10 מרכז א' 13/04/2022 11:00 St

קווין קולנר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

נועם מילר ינצקי - מועדון הטניס בת-ים

2-6 2-6
נגמר בנים 10 מרכז א' - בנים 10 מרכז א' 12/04/2022 14:00 AR

דוד מיכאל מיכאל מיכאל מיכאל בקלייניק - מועדון הטניס בת-ים

-

קווין קולנר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-3 6-2
בהמתנה בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

-

--

נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

-

אילאי פרלמן - מרה''ט יפו

3-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00 FB

יעקב שיקלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

דניאל מונטה - בני הרצליה

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

ויזל בן - בה"ס לטניס רשפון

-

רפאל אדם גזית - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

עידן טומס אורצקי - מרה''ט אשקלון

-

עילאי יהונתן כהן - ספורטאי מכבי אשדוד

6-4 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

אדם מיטל - בני הרצליה

-

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

6-2 4-6 10-4
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00

כפיר ריבל - מרה"ט קרית אונו

-

איתי שוורץ - אסא ת"א

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00

אדם נתנאל שנער - מרה"ט רמת השרון

-

דור פרטוק - מועדון טופ-טניס ירושלים

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

נדב חביבי - כפר סירקין

-

תם נרדיני - האקדמיה לטניס ת"א

1-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00 FB

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ניר בר אור - כפר סירקין

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

עידו שליסר - מ.ט כפר מעש

-

עידו בן חמו - מרה''ט ירושלים

4-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע FB

עמיחי צויבל - מכבי רחובות

-

ינאי חן - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-1
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00 FB

בן דוד אלקיים - האקדמיה לטניס ת"א

-

אורי קרן - מרה"ט רמת השרון

4-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 11:00 NB

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

-

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

6-0 6-4
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע FB

ליעד רחימי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

6-3 6-3
בהמתנה בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00

Loser

-

ליעד רחימי - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' 09/04/2022 10:00

Loser

-

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 St

אילאי פרלמן - מרה''ט יפו

-

אורי קרן - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

יעקב שיקלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמיחי צויבל - מכבי רחובות

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

ויזל בן - בה"ס לטניס רשפון

-

עידו בן חמו - מרה''ט ירושלים

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

עידן טומס אורצקי - מרה''ט אשקלון

-

ניר בר אור - כפר סירקין

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

אדם מיטל - בני הרצליה

-

תם נרדיני - האקדמיה לטניס ת"א

6-2 6-3
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 17 - 32 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע

כפיר ריבל - מרה"ט קרית אונו

-

אדם נתנאל שנער - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 St

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

3-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 12:00 NB

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

-

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

6-4 6-4
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 11:00 NB

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

-

בן דוד אלקיים - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע NB

דניאל מונטה - בני הרצליה

-

ינאי חן - מרה"ט רמת השרון

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 FB

רפאל אדם גזית - מרה''ט תל אביב

-

עידו שליסר - מ.ט כפר מעש

2-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' עדיין לא נקבע NB

עילאי יהונתן כהן - ספורטאי מכבי אשדוד

-

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Not Played
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 11:30 NB

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

נדב חביבי - כפר סירקין

6-1 6-1
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 1 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 10/04/2022 10:00 FB

איתי שוורץ - אסא ת"א

-

דור פרטוק - מועדון טופ-טניס ירושלים

0-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז א' רמה 2 11/04/2022 11:30 NB

דניאל גולד - האקדמיה לטניס ת"א, אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רועי שומכר - פארק המים רעות טניס

4-6 7-5 10-7
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז א' רמה 2 11/04/2022 11:30 NB

יהונתן יוסף הוד אוקנין - מ.ט כפר מעש

-

עמית לוי - כפר סירקין

6-4 6-4
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז א' רמה 2 11/04/2022 11:30 NB

עומר זבלודוביץ - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

ניצן לוי אליהו - פארק המים רעות טניס

6-4 6-3
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז א' רמה 2 11/04/2022 11:30 NB

Ivo Aengus Carey - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אבישי רון חמד - מועדון טניס קרית גת

4-6 3-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 St

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

--

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00

רון אשכנזי - מרה"ט רמת השרון

-

--

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 FB

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יונתן נתיב - כפר סבא הירוקה

4-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 St

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

2-6 0-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 St

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

-

--

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

--

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00

--

-

יהונתן פרקש - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 St

גיא דגה - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נדב חביבי - כפר סירקין

6-0 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 27/05/2022 14:00 St

גלעד סגל - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

תימור גרינשפון - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 27/05/2022 14:00 St

אורי מילר - מ. טניס עירוני רעננה

-

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 FB

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

-

איתי גליק - כפר סירקין

3-6 6-0 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 St

עמית לוי - כפר סירקין

-

מעין פלדהקר - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 12:00 NB

דניאל הירש - מרה"ט רמת השרון

-

יהונתן יוסף הוד אוקנין - מ.ט כפר מעש

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 FB

רון לאון גולוביצקי - גולדן טניס נתניה

-

נבו פרידמן - כפר סבא הירוקה

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 11:00 FB

רועי שומכר - פארק המים רעות טניס

-

אהרון אפלשטיין - בית ספר לטניס צהלה

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 27/05/2022 14:00 St

רפאל אדם גזית - מרה''ט תל אביב

-

עידן חיים חיים חיים גיזונטמן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00

Loser

-

רפאל אדם גזית - מרה''ט תל אביב

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00

Loser

-

אהרון אפלשטיין - בית ספר לטניס צהלה

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 13:00 FB

יונתן נתיב - כפר סבא הירוקה

-

רון לאון גולוביצקי - גולדן טניס נתניה

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 28/05/2022 13:00 FB

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

-

דניאל הירש - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00

Loser

-

מעין פלדהקר - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00

Loser

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00

Loser

-

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 17 - 32 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00

גיא דגה - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

תימור גרינשפון - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 St

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

עידן חיים חיים חיים גיזונטמן - מרה"ט רמת השרון

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 FB

רון אשכנזי - מרה"ט רמת השרון

-

רועי שומכר - פארק המים רעות טניס

3-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 St

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

נבו פרידמן - כפר סבא הירוקה

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 St

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

-

יהונתן יוסף הוד אוקנין - מ.ט כפר מעש

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 St

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

-

עמית לוי - כפר סירקין

6-1 4-6 3-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 FB

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

איתי גליק - כפר סירקין

6-0 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 FB

יהונתן פרקש - מרה''ט תל אביב

-

אורי מילר - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 03/06/2022 13:00 St

נדב חביבי - כפר סירקין

-

גלעד סגל - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

1-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 10:30 NB

הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה

-

ירדן אביב - מרכז הטניס רמלה

0-6 2-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 14:00 NB

דניאל (דנדן) בלושטיין - בה"ס לטניס רשפון

-

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 13:00 NB

מיילי סבידינסקי - ספורטאי מכבי אשדוד

-

אוולין טיפליצקי - מועדון הטניס בת-ים

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 11:30 NB

נגה בר-שלום - בה"ס לטניס רשפון

-

רוני פלדמן - מרה''ט חיפה

0-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 11:30 NB

נטלי וגר - מרה"ט רמת השרון

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 13:00 NB

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

ליאור יעבץ - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-0
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 14:00 NB

פאלאנקין עדן - בני הרצליה

-

נויה כהן - מרה''ט תל אביב

2-6 4-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 18/07/2022 10:30 NB

רינה מזרחי - מרה''ט תל אביב

-

שחר אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 3-6
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

--

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

אלה זרקה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

נועה מונוסוב - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

עמנואלה אומומה אוגבידי - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

מזל מנטל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

יערה שבת - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

ניקול וסלי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

מאור גאיה - מ.ס-מונוסון

-

דניאלה סטרוביסקי - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 1-6
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 10:30 NB

Loser

-

דניאלה סטרוביסקי - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 33 - 64 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

-

מאור גאיה - מ.ס-מונוסון

1-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 13:00 NB

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:00 NB

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 11:30 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

ניקול וסלי - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 10:00 NB

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

יערה שבת - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:30 NB

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 13:00 NB

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

-

מזל מנטל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 10:00 NB

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

עמנואלה אומומה אוגבידי - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00 FB

ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון

-

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 13:00 NB

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

-

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:30 NB

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים

6-1 6-1
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 10:00 NB

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 11:00 NB

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-2 10-5
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 12:30 NB

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

נועה מונוסוב - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 14:30 NB

אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00 FB

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

-

אלה זרקה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 09:00

אורי טייגמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

איתמר לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון

1-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 12:00 NB

רועי פלש - בה"ס לטניס רשפון

-

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 10:00 NB

איתי שוורץ - אסא ת"א

-

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 10:00 NB

יונתן פייגנבוים - אסא ת"א

-

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

4-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 09:00 FB

אורי סטרטינר - האקדמיה לטניס ת"א

-

אורי קרן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 11:00 NB

מייקל סאנין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אהרון אפלשטיין - בית ספר לטניס צהלה

0-6 0-3 Ret
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 11:00 NB

איתי גליק - כפר סירקין

-

שי אהרון - מרה''ט קרית שמונה

6-3 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 09:00 FB

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

-

ליאל עמר - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 09:00

יובל מרסה - בני הרצליה

-

עמית לוי - כפר סירקין

0-5 Ret
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 11:00 NB

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

-

גל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

3-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 10:30 NB

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

-

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 09:00 FB

רון אשכנזי - מרה"ט רמת השרון

-

רועי שומכר - פארק המים רעות טניס

6-3 6-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 10:00 NB

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

-

נדב כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 10:30 NB

עידן רקוביצקי - כפר סבא הירוקה

-

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 6-3 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 12:00 NB

יעקב שיקלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 19/07/2022 09:00

בן דוד אלקיים - האקדמיה לטניס ת"א

-

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

3-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 20/07/2022 11:30 NB

ליעד רחימי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

יובל רום - כפר סבא הירוקה

2-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 20/07/2022 11:30 NB

עמית אנגלהרד - מועדון טניס O&O TENNIS

-

גבריאל זינגמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 7-5
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 20/07/2022 11:30 NB

ינאי צרפתי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

שחר ורסנו - כפר סבא הירוקה

6-2 7-5
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 20/07/2022 11:30 NB

דניאל מונטה - בני הרצליה

-

איתמר רייז - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

איתמר פבלוביץ - האקדמיה לטניס ת"א

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 12:30 NB

אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 11:00 NB

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

יובל לב - האקדמיה לטניס ת"א

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 11:00 NB

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי אקשטיין - מרה"ט רמת השרון

1-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 10:00 NB

אוהד כהן - מרה"ט רמת השרון

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 12:00 NB

תומר זרקו - מ. טניס עירוני רעננה

-

טל גלפר - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 12:00 NB

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

-

סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה

7-6(6) 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 09:00 FB

לאון גרינברג - אקדמיה לטניס נהורה

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

6-3 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 09:00 FB

יותם שניידר - כפר סירקין

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

7-6(4) 1-6 9-11
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 12:30 NB

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

2-6 7-6(4) 10-8
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 11:00 NB

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

6-2 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 10:00 NB

ליהוא בן פרץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

6-0 2-1 Ret
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 10:00 NB

אורי בן ארי - מרה''ט תל אביב

-

רום בראון - מרה"ט רמת השרון

4-6 6-1 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 11:00 NB

איתם סער - מ. טניס עירוני רעננה

-

יונתן שפייזמן - כפר סבא הירוקה

6-7(4) 6-3 10-12
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 17/07/2022 12:30 NB

אלון בר היימן - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 18/07/2022 09:00

איתמר שניידר - כפר סירקין

-

דור שחם - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-2
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

סער לאלזארי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

עידו רגב - ד.ב. ביה"ס לטניס

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

גרנס עידו - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

ניצן כהן - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

מתן סווירי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

אביב מורידי - טניס המושבה עצמה פ"ת

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

--

-

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

-

ליאם מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס קורנפלד - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 6-2
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

יובל אלון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

איתמר פרי - טניס קלאב

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

בן מאור - מרה"ט קרית אונו

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

אופיר פריוה - כפר סירקין

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

אלון שושני - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

רון ברודסקי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

נועם ששון - מ.ס-מונוסון

6-3 4-6 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

איתי לויט לוביץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

תהל מלמד - טניס המושבה עצמה פ"ת

7-5 4-6 7-10
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

איתמר אלכסנדר אנסקי בוזון - האקדמיה לטניס ת"א

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

איתן אוליך - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

עופרי חן - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

גיא צור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

איתי אימברמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

נדב בן משה - מרכז הטניס רמלה

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 09:00

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אורי עטייה - טניס המושבה עצמה פ"ת

4-6 3-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 10:45 NB

Loser

-

אורי עטייה - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

תהל מלמד - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

רון ברודסקי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

Walkover
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/07/2022 12:00 NB

Loser

-

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:45 NB

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

-

נדב בן משה - מרכז הטניס רמלה

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:30 NB

סער לאלזארי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתי אימברמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 4-6 10-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:30 NB

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

-

גיא צור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-4 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:30 NB

עידו רגב - ד.ב. ביה"ס לטניס

-

עופרי חן - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:30 NB

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

-

איתן אוליך - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:30 NB

גרנס עידו - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

איתמר אלכסנדר אנסקי בוזון - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:30 NB

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

איתי לויט לוביץ - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

ניצן כהן - מרה''ט תל אביב

-

נועם ששון - מ.ס-מונוסון

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:45 NB

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

אלון שושני - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:00 NB

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

אופיר פריוה - כפר סירקין

7-6(5) 4-6 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:30 NB

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

-

בן מאור - מרה"ט קרית אונו

6-4 2-6 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:30 NB

מתן סווירי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

5-7 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:00 NB

אביב מורידי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

איתמר פרי - טניס קלאב

7-5 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 13:45 NB

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

-

יובל אלון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/07/2022 12:00 NB

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

ליאם מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס קורנפלד - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

7-5 6-2
בהמתנה בנות 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

דניאל (דנדן) בלושטיין / ליאור יעבץ - בה"ס לטניס רשפון

-

--

נגמר בנות 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

נטלי וגר / מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

-

מיכל נאמן / שחר אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 3-6
נגמר בנות 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:30 NB

מישל רודמן / מיילי סבידינסקי - מכבי נתניה

-

ירדן אביב / רוני פלדמן - מרכז הטניס רמלה

7-5 7-6(4)
נגמר בנות 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:30 NB

נגה בר-שלום / שרון מריאל חלד - בה"ס לטניס רשפון

-

רינה מזרחי / נויה כהן - מרה''ט תל אביב

3-6 3-6
נגמר בנות 12 זוגות מרכז ב' 1 - 4 בנות 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 13:00 NB

דניאל (דנדן) בלושטיין / ליאור יעבץ - בה"ס לטניס רשפון

-

נגה בר-שלום / שרון מריאל חלד - בה"ס לטניס רשפון

3-6 4-6
נגמר בנות 12 זוגות מרכז ב' 1 - 4 בנות 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 13:00 NB

נטלי וגר / מאיה דובינסקי - מרה"ט רמת השרון

-

ירדן אביב / רוני פלדמן - מרכז הטניס רמלה

3-6 0-6
נגמר בנות 14 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 12:00 NB

שראלי עדן / מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

מאור גאיה / עמנואלה אומומה אוגבידי - מ.ס-מונוסון

2-6 2-6
נגמר בנות 14 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 12:00 NB

שי חכם / גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

מיי שרה משל / מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

6-4 2-6 10-7
נגמר בנות 14 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 12:00 NB

שירה דביר / אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

מאילי גרימברג / גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

4-6 2-6
נגמר בנות 14 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 12:00 NB

עמית אשכנזי / אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים

-

אילי קנדה / רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-4
בהמתנה בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

אורי סטרטינר / ליאל עמר - האקדמיה לטניס ת"א

-

--

בהמתנה בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

אורי טייגמן / בן דוד אלקיים - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

--

בהמתנה בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

רועי פלש / איתי שוורץ - בה"ס לטניס רשפון

-

--

בהמתנה בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

מייקל סאנין / אלון פרל - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

יעקב שיקלי / רון אשכנזי - מ. טניס עירוני רעננה

-

BYE BYE / BYE BYE

Walkover
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

BYE BYE / BYE BYE

-

אופק קויומג'דסקי / רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

Walkover
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

יובל מרסה / עידן רקוביצקי - בני הרצליה

-

יונתן פייגנבוים / עומרי ורדי - אסא ת"א

6-4 7-6(5)
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 11:00 NB

BYE BYE / BYE BYE

-

יונתן קורן / אבנר הגאי - האקדמיה לטניס ת"א

Walkover
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 12:30 NB

אורי סטרטינר / ליאל עמר - האקדמיה לטניס ת"א

-

יונתן קורן / אבנר הגאי - האקדמיה לטניס ת"א

2-6 4-6
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 13:00 NB

אורי טייגמן / בן דוד אלקיים - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

יונתן פייגנבוים / עומרי ורדי - אסא ת"א

5-7 3-6
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 13:00 NB

רועי פלש / איתי שוורץ - בה"ס לטניס רשפון

-

אופק קויומג'דסקי / רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 3-6
נגמר בנים 12 זוגות מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 זוגות מרכז ב' 22/07/2022 12:30 NB

מייקל סאנין / אלון פרל - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יעקב שיקלי / רון אשכנזי - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-4
בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

--

-

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

--

-

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

אלה זרקה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

סטפני סטפני פרייב - מועדון הטניס בת-ים

4-6 1-6
בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

--

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

יערה שבת - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

--

-

אלה הדס - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

--

-

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

--

-

מזל מנטל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

-

--

נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 32 בנות 14 מרכז א' 21/08/2022 10:00

נועה מונוסוב - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

0-6 3-6
בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

Walkover
בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז א' 17 - 32 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

Loser

-

סטפני סטפני פרייב - מועדון הטניס בת-ים

נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 10:00 FB

מיי שרה משל - מועדון הטניס בת-ים

-

נועה מונוסוב - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 10:00

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:30 NB

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

-

מזל מנטל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:30 NB

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00 NB

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

אלה הדס - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יערה שבת - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 10:00 FB

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז א' 1 - 16 בנות 14 מרכז א' 22/08/2022 11:00 NB

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

אלה זרקה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 4-6
בהמתנה בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 10:00

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 10:00

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

--

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 11:00 NB

טום כוחי - מרה''ט תל אביב

-

יונתן לוי - האקדמיה לטניס יורם אסייג

6-0 6-1
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 11:00 NB

איתי לוי - גולדן טניס נתניה

-

איתי גליק - כפר סירקין

4-6 6-0 10-7
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 10:00 FB

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

-

דן זלניק - האקדמיה לטניס יורם אסייג

1-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 11:00 NB

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

7-5 2-6 12-10
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 10:00

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 10:00 FB

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

-

עידן לושקרייב - מרה''ט תל אביב

4-6 7-5 10-7
בהמתנה בנים 12 מרכז א' 9 - 16 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 12:30

Loser

-

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

בהמתנה בנים 12 מרכז א' 9 - 16 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 00:00

Loser

-

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

נגמר בנים 12 מרכז א' 9 - 16 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 00:00

טום כוחי - מרה''ט תל אביב

-

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 9 - 16 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 00:00

איתי לוי - גולדן טניס נתניה

-

דן זלניק - האקדמיה לטניס יורם אסייג

5-7 6-4 10-4
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 בנים 12 מרכז א' 21/08/2022 12:00 NB

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

עידן לושקרייב - מרה''ט תל אביב

6-1 3-6 9-11
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 12:00 NB

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

6-1 4-6 11-9
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 12:00 NB

יונתן לוי - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 בנים 12 מרכז א' 22/08/2022 11:30 NB

איתי גליק - כפר סירקין

-

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

6-2 6-4
נגמר בנות 12 מרכז א' - בנות 12 מרכז א' 23/08/2022 10:00

מיקה הלפרין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

דנה ציפורה שור - פארק המים רעות טניס

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז א' - בנות 12 מרכז א' 23/08/2022 10:00

רינה מזרחי - מרה''ט תל אביב

-

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז א' - בנות 12 מרכז א' 24/08/2022 10:00

דנה ציפורה שור - פארק המים רעות טניס

-

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-0
נגמר בנות 12 מרכז א' - בנות 12 מרכז א' 24/08/2022 10:00

מיקה הלפרין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רינה מזרחי - מרה''ט תל אביב

4-6 6-2 7-10
נגמר בנות 12 מרכז א' - בנות 12 מרכז א' 25/08/2022 10:00

רינה מזרחי - מרה''ט תל אביב

-

דנה ציפורה שור - פארק המים רעות טניס

0-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז א' - בנות 12 מרכז א' 25/08/2022 10:00

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מיקה הלפרין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-4