הדפס

קאנטרי קלאב כפר סבא - לוח משחקים ותוצאות

בן יהודה 73, כפר סבא, Israel

נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

ליאור יעבץ - האקדמיה לטניס ת"א

-

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 2-6
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 NB

אלינה פנקוב - מכבי קרית מוצקין

-

שחר אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 1-6
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

עדן גלאוברמן - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

שיר משולם - מכבי רחובות

2-6 2-6
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

נעמי סקלרסקי - מועדון טניס עפולה

-

נויה כהן - מרה''ט תל אביב

6-1 7-5
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

פאלאנקין עדן - בני הרצליה

-

ליאן כהן - אקדמיה לטניס אילת

0-6 1-6
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

יהלי אידו - אקדמיה לטניס אילת

-

דיאנה קומיסרובה - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

Walkover
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

רומי לכט - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנות 12 מוקדמות 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 28/02/2022 13:00 St

רינה מזרחי - מרה''ט תל אביב

-

זוהר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 1-6
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

ליאן איצירן - אקדמיה לטניס אילת

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

יסמין אטרש - מרה"ט עכו

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

מישל הלופגיל - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

שרון ששון - מועדון הטניס בת-ים

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

נלי שאול - טניס לכולם

-

אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה

6-3 6-4
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

עמנואלה אומומה אוגבידי - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

אלה פרוכטמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

ליבי כהן - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

דניאלה כהן - מרה''ט תל אביב

-

--

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

מעין ליברמן - מרה"ט עכו

-

לוסי סאיג - מרה''ט חיפה

6-7(4) 6-0 5-10
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

ענבר חנוך - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 3-6
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

מאיה עברי - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

לינוי גולדין - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 25/02/2022 13:00

ליה שור - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

-

--

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 64 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

1-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:30 NB

גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

3-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:00 NB

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליה שור - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

0-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

2-6 0-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00 FB

אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים

-

עמית אשכנזי - מועדון הטניס בת-ים

1-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

3-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 26/02/2022 11:00

ליאן איצירן - אקדמיה לטניס אילת

-

לינוי גולדין - גולדן טניס נתניה

Walkover
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:00 NB

יסמין אטרש - מרה"ט עכו

-

מאיה עברי - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 4-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:30 NB

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

-

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:30 NB

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

-

מעין ליברמן - מרה"ט עכו

2-6 3-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:00 NB

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

-

דניאלה כהן - מרה''ט תל אביב

1-6 4-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00 FB

מישל הלופגיל - בני הרצליה

-

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליבי כהן - גולדן טניס נתניה

1-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00 FB

אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

אלה פרוכטמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

3-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 13:00

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

עמנואלה אומומה אוגבידי - מרה''ט תל אביב

2-6 3-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:00 NB

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

4-6 4-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 27/02/2022 14:30 NB

שרון ששון - מועדון הטניס בת-ים

-

אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה

6-2 2-6 10-5
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

גפן מגיד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה

2-6 3-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

2-6 6-0 7-10
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 12:00 St

אווה איגנוב - מועדון הטניס בת-ים

-

אמה קאופמן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 4-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-3
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

לינוי גולדין - גולדן טניס נתניה

-

מישל הלופגיל - בני הרצליה

6-0 6-1
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

יסמין אטרש - מרה"ט עכו

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-3 3-10
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 28/02/2022 14:00 NB

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

-

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

Walkover
בהמתנה בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/02/2022 13:00 FB

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

--

בהמתנה בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/02/2022 13:00 FB

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

-

--

בהמתנה בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/02/2022 13:00 FB

נטע צ׳רניחובסקי - מרה''ט תל אביב

-

--

נגמר בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 28/02/2022 13:00 FB

ענבר מנחם - אסא באר שבע

-

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 2-6
בהמתנה בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/02/2022 13:00 FB

ליאן לוי - מועדון טניס עפולה

-

--

בהמתנה בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/02/2022 13:00 FB

רותם קורציון - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/02/2022 13:00 FB

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

-

--

נגמר בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 28/02/2022 13:00 FB

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

-

דניאלה גולדיץ - מכבי קרית מוצקין

6-0 6-1
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

דניאל מולר - מרה''ט אשקלון

-

יעקב שיקלי - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 5-7
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

עידו אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

2-6 3-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

עמית אמיתי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

יונתן ג׳אן - בה"ס לטניס רשפון

6-2 6-1
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

עידן טומס אורצקי - מרה''ט אשקלון

-

נדב כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-4 6-3
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

-

רון אשכנזי - מרה"ט רמת השרון

6-4 5-7 10-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

אריאל אלישע - מועדון טניס O&O TENNIS

-

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

0-6 3-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד

-

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 02/03/2022 13:30 St

יונתן פייגנבוים - אסא ת"א

-

אמרי בבא - פארק המים רעות טניס

0-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

דוד רבינוביץ - הפועל עומר

-

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

מייקל צ׳נג - מרה''ט תל אביב

-

יובל לב - האקדמיה לטניס ת"א

6-4 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

5-7 6-4 10-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

איתמר רונן - מכבי נתניה

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

עילי שטרייכמן - הפועל עירוני לוד

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

6-2 6-3
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

5-7 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 בנים 14 מוקדמות 01/03/2022 13:00 St

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

7-5 0-6 5-10
בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

דניאל קאופמן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

--

-

נדב גולן - מכבי רחובות

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

דורון כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

שחר לוי פרידמן - מועדון טניס עפולה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 25/02/2022 13:00

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 27/02/2022 14:00 NB

עודד האזה - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אוון חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 3-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

יהלי אידו - אקדמיה לטניס אילת

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

זוהר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיקה טרלו - מרה"ט רמת השרון

6-3 3-6 14-12
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

ליאן כהן - אקדמיה לטניס אילת

-

שחר אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-0
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

חושן זריהן - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

מילה מולדובן - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

מאיה שמר - מ. טניס עירוני רעננה

-

בארי עמיר - מרה"ט עכו

6-0 6-0
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

דניאל גלסויין - כפר סבא הירוקה

-

שחר אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 2-6
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

Loser

-

שחר אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

Loser

-

מאיה שמר - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

זוהר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

ליאן כהן - אקדמיה לטניס אילת

-

Loser

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

יהלי אידו - אקדמיה לטניס אילת

-

דניאל גלסויין - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

מיכל נאמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

בארי עמיר - מרה"ט עכו

1-6 4-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

מיקה טרלו - מרה"ט רמת השרון

-

מילה מולדובן - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 3-6 14-12
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 12/03/2022 12:30

שחר אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

חושן זריהן - מרה''ט חיפה

0-6 0-6
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

נלי שאול - טניס לכולם

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

--

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

--

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:00

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-0
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

--

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

הילה נאורי - דור העתיד טניס טיים

-

--

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 10/03/2022 13:00

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

אריאל עוזרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

--

-

ענבר חנוך - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

--

-

ליה סקורקה - טניס המושבה עצמה פ"ת

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:30

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 09:30

אליה ג'ולי - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליבי כהן - גולדן טניס נתניה

6-0 6-0
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

אליה ג'ולי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

אריאל עוזרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

Loser

-

גלי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

ליבי כהן - גולדן טניס נתניה

4-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

נלי שאול - טניס לכולם

-

ליה סקורקה - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

ענבר חנוך - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 11/03/2022 13:00 NB

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

-

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

1-6 3-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

הילה נאורי - דור העתיד טניס טיים

0-6 1-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 11:00

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 6-4 10-5
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 16 בנות 14 מרכז ב' 12/03/2022 18:30 NB

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-2 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 11/03/2022 13:00

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

-

אדם אשרף אשרף יוסף - מרה''ט אשקלון

7-5 0-6 10-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 16:00

איתי הרשקוביץ - מרה''ט ערד

-

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 11/03/2022 13:00

עידו שליסר - מ.ט כפר מעש

-

איילון שניידרמן - מרה''ט אשקלון

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

מארק פרטמן - מכבי נתניה

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 18:30

אריאל נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

-

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

ויזל בן - בה"ס לטניס רשפון

-

עומר פסטר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

3-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

רון סוחוביצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

רז פולקמן - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 15:30

אורי קרן - מרה"ט רמת השרון

-

יעקב שיקלי - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 15:30

סודי דבי ללום - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

-

רוני פוגל - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 3-6 10-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

אורי מילר - מ. טניס עירוני רעננה

-

תם נרדיני - האקדמיה לטניס ת"א

7-6 3-6 12-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 15:30

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

-

גלעד סגל - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

4-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

-

פלג אסטר - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 17:00

אהרון אפלשטיין - בית ספר לטניס צהלה

-

נטע זוהר שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 08:00

יובל צוקר - מרה"ט רמת השרון

-

מעיין רון - כפר סבא הירוקה

6-4 1-6 13-15
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 12/03/2022 15:30

תימור גרינשפון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אוריאן סלמאסי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 3-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

יואב צ'סלה - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

מעין פלדהקר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

יהונתן יוסף הוד אוקנין - מ.ט כפר מעש

-

איתי לוי - גולדן טניס נתניה

6-0 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

מטר כהן - מרה''ט באר שבע

-

אייל וקס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

3-6 6-4 6-10
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

גיא אקלר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

דניאל גולד - האקדמיה לטניס ת"א, אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

ליעד רחימי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 09:30

גילעד סלע - אסא ת"א

-

איתן גל - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 1-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

Loser

-

איתן גל - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

יהונתן יוסף הוד אוקנין - מ.ט כפר מעש

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' רמה 2 9 - 16 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

אייל וקס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

Loser

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

יואב צ'סלה - מרה"ט רמת השרון

-

גילעד סלע - אסא ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

מעין פלדהקר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליעד רחימי - טניס המושבה עצמה פ"ת

7-5 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

איתי לוי - גולדן טניס נתניה

-

דניאל גולד - האקדמיה לטניס ת"א, אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 12:30

מטר כהן - מרה''ט באר שבע

-

גיא אקלר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

6-4 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 10:00

דוד רבינוביץ - הפועל עומר

-

אורי פיאלה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 13:30

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

רז דולב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

-

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

דור שחם - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

ליהוא שכט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 15:00

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

6-2 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 10:00

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

חגי שליסר - מ.ט כפר מעש

4-6 6-1 10-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 10:00

יותם שניידר - כפר סירקין

-

נבו גולן - כפר סבא הירוקה

1-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 15:00

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

0-6 7-5 10-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

יונתן אלפנט - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רועי בר נוי - מ.ט כפר מעש

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

עילאי נורמטוב - מרה"ט קרית אונו

-

עידו ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 11:30

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

-

ירין מימון - מרכז הטניס רמלה

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 13:30

גיא לוינר - מ. טניס עירוני רעננה

-

יונתן שפייזמן - כפר סבא הירוקה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' 16/03/2022 10:00

יונתן ברלס - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אורי כחלון - בה"ס לטניס רשפון

3-6 1-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

מיכאל לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

אורי כהן חושן - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עומר פורת - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

דניאל מימון - מועדון טניס O&O TENNIS

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

אביב יעקב - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

בן אברמסון - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

אלון ג’ורג׳י - מועדון טניס אורנית

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

--

-

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עופרי חן - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

6-4 4-6 14-12
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

דניאל יונה - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

בן בן אבי - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

צור אשר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

אלון שושני - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

נועם וויס - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-3 6-3
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עופר סובל - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עמית ארליך - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

שי לפידות - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

דביר צאליח - מרה"ט קרית אונו

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

--

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 11:00

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

-

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

7-5 6-4
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

אלון שושני - טניס המושבה עצמה פ"ת

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 עדיין לא נקבע

Loser

-

עופרי חן - טניס המושבה עצמה פ"ת

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 15:30

מיכאל לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון

-

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-2 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 11/03/2022 13:00

אורי כהן חושן - מרה"ט רמת השרון

-

דביר צאליח - מרה"ט קרית אונו

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

שי לפידות - בני הרצליה

7-6 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 15:30

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

6-1 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 15:30

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

עמית ארליך - אסא ת"א

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

-

עופר סובל - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 16:30

עומר פורת - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

נועם וויס - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

5-7 6-1 9-11
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 15:30

דניאל מימון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

צור אשר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

-

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 14:00

אביב יעקב - בני הרצליה

-

בן בן אבי - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 18:30

בן אברמסון - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

דניאל יונה - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 15:30

אלון ג’ורג׳י - מועדון טניס אורנית

-

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 12/03/2022 13:00

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

4-6 6-4 10-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

מיכאל לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון

-

אלון ג’ורג׳י - מועדון טניס אורנית

6-3 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

בן אברמסון - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

אורי כהן חושן - מרה"ט רמת השרון

-

בן בן אבי - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

שי לפידות - בני הרצליה

-

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

עמית ארליך - אסא ת"א

-

דניאל מימון - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

עופר סובל - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

עומר פורת - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

3-6 7-5 10-5
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

איתי פינטה - מרה"ט קרית אונו

-

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

7-5 6-3
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

דביר צאליח - מרה"ט קרית אונו

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

Winner

-

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

צור אשר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אלון שושני - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 3-6
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

נועם וויס - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

דניאל יונה - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

אביב יעקב - בני הרצליה

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

Winner

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 08:30

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

עופרי חן - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

עומר פורת - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-4 0-6 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 16/03/2022 11:45

אלון ג’ורג׳י - מועדון טניס אורנית

-

עמית ארליך - אסא ת"א

0-6 6-3 10-12
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/03/2022 09:30

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17/03/2022 09:30

אורי כהן חושן - מרה"ט רמת השרון

-

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

6-3 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

דביר צאליח - מרה"ט קרית אונו

-

אביב יעקב - בני הרצליה

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

דניאל יונה - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

5-7 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

-

נועם וויס - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 13:00

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

צור אשר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

5-7 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

אלון ג’ורג׳י - מועדון טניס אורנית

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

עופר סובל - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

6-4 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

דניאל מימון - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

דביר צאליח - מרה"ט קרית אונו

-

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

שי לפידות - בני הרצליה

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

בן בן אבי - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

בן אברמסון - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-0 7-5
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

מיכאל לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל - גולדן טניס נתניה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 16:00

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

-

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-3 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 22/03/2022 17:30

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

-

אלון ג’ורג׳י - מועדון טניס אורנית

6-1 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 14:30

עופר סובל - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-4 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 14:30

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיכאל לוי וייס - בה"ס לטניס רשפון

6-2 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 14:30

עומר ברעם - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

איתמר מרילי - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-1 3-6 4-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 14:30

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

בן בן אבי - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 2 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 19/03/2022 19:00

יונתן זק - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

6-4 6-2
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

5-7 0-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 8 בנות 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

1-6 2-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

אלה פרוכטמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

ליה קופרמן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

Winner

-

נעמי קלי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

Winner

-

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

Winner

-

יהלי לוי - מ.ט כפר מעש

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

עדי-שי ניסים - מ.ט כפר מעש

-

Winner

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

אלה הדס - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

Winner

בהמתנה בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

Winner

נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 32 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

ניקול וסלי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

אליה ג'ולי - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 4 בנות 14 מרכז ב' 04/06/2022 13:00

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 3-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

אלה פרוכטמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

ניקול וסלי - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 3-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

נעמי קלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

אלה הדס - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

יהלי לוי - מ.ט כפר מעש

-

עדי-שי ניסים - מ.ט כפר מעש

Walkover
נגמר בנות 14 מרכז ב' 3 - 4 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 3-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 10/06/2022 15:00

אלה פרוכטמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

6-3 6-2
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 10/06/2022 16:30

מיה קדם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

6-0 6-0
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 10/06/2022 16:30

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

-

אלה הדס - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 4-6
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 24 בנות 14 מרכז ב' 10/06/2022 15:00

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יהלי לוי - מ.ט כפר מעש

0-6 Ret
נגמר בנות 14 מרכז ב' 1 - 2 בנות 14 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 7-6 10-2
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 20 בנות 14 מרכז ב' 11/06/2022 17:00

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 6-1 14-16
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 20 בנות 14 מרכז ב' 11/06/2022 17:00

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

6-3 6-4
נגמר בנות 14 מרכז ב' 17 - 18 בנות 14 מרכז ב' 11/06/2022 18:00

מיה כהן - כפר סבא הירוקה

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

4-6 2-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 5 - 8 בנות 16 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אלעד עדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 5 - 8 בנות 16 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

שקד גרוס - מועדון טניס O&O TENNIS

-

נטע רן - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 4 בנות 16 מרכז ב' 04/06/2022 11:30

שי-לי לוי - אקדמיה לטניס אילת

-

אלמה רגב - מכבי רחובות

1-6 3-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 4 בנות 16 מרכז ב' 04/06/2022 11:30

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

סטפני סוקולוב - מועדון הטניס בת-ים

2-6 1-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 3 - 4 בנות 16 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

אלמה רגב - מכבי רחובות

-

סטפני סוקולוב - מועדון הטניס בת-ים

2-6 1-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 5 - 6 בנות 16 מרכז ב' 05/06/2022 13:30

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

שקד גרוס - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 2 בנות 16 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

שי-לי לוי - אקדמיה לטניס אילת

-

מיה רוזנברג - אסא ת"א

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 03/06/2022 14:30

ירדן וייס - בני הרצליה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-0 6-1
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 03/06/2022 14:30

מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע

-

עידן גדניר - בני הרצליה

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 03/06/2022 14:30

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

תבל בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 03/06/2022 14:30

עילי שורץ - בני הרצליה

-

איתן כהן - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 03/06/2022 14:30

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

עידו שרון - בני הרצליה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 11:30

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

2-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 11:30

טל רוזנצויג - גולדן טניס נתניה

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 11:30

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

-

עילי שורץ - בני הרצליה

4-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 11:30

מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע

-

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-7(8) 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

נדב רוט - האקדמיה לטניס ת"א

-

יאיר פונו - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

אביתר סיידה - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

דור זוהר - אסא ת"א

-

עידן גדניר - בני הרצליה

4-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

-

ירדן וייס - בני הרצליה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

איתן כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

גלאור משה - מועדון ספורט הפועל מנשה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

תבל בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

אסף אהרוני - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 18:00

עידו שרון - בני הרצליה

-

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

6-3 7-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 14:30

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 בנים 16 מרכז ב' 04/06/2022 14:30

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-1
נגמר בנים 16 מרכז ב' 3 - 4 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 11:30

מיכאל גרשליס - מרה''ט באר שבע

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 2 בנים 16 מרכז ב' 05/06/2022 09:30

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 בנים 16 מרכז ב' 08/06/2022 15:30

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 20 בנים 16 מרכז ב' 08/06/2022 15:30

עילי שורץ - בני הרצליה

-

דור זוהר - אסא ת"א

6-2 4-6 15-13
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 18 בנים 16 מרכז ב' 09/06/2022 17:30

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

-

דור זוהר - אסא ת"א

6-2 1-6 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

תומר רייך - בני הרצליה

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

ירדן גמליאל - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

5-7 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

-

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' 04/06/2022 09:45

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 10:00

גלעד אברמוב-קינן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

דור שחם - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 7-5 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 10:00

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

6-1 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 10:00

סער לאלזארי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתם סער - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-7 10-7
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 10:00

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יאיר כהן - הפועל רמת אליהו

4-6 6-7(4)
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 13:00

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 13:00

דור שחם - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 13:00

איתמר שניידר - כפר סירקין

-

איתם סער - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 4-6 6-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 06/06/2022 13:00

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 09/06/2022 16:45

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

מייק סטולר - גולדן טניס נתניה

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 09/06/2022 18:00

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

4-6 3-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 09/06/2022 18:00

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

5-7 6-4 10-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 בנים 14 מרכז ב' 09/06/2022 16:00

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

סמואל גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 בנים 14 מרכז ב' 10/06/2022 15:00

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 בנים 14 מרכז ב' 10/06/2022 15:00

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 בנים 14 מרכז ב' 10/06/2022 16:30

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 11:30

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 13:00

נתוביץ רועי - אסא ת"א

-

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 13:00

עמית ארליך - אסא ת"א

-

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 13:00

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 13:00

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

איתמר פרי - טניס קלאב

7-5 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 13:00

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 11:30

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

שי לפידות - בני הרצליה

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

אורי מרקס - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

גיא איל - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-3
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

Winner

-

ליאם מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס קורנפלד - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

Winner

-

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

Winner

-

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

ברק מאיר-וולף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

דביר צאליח - מרה"ט קרית אונו

Walkover
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

Winner

-

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

Winner

-

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

אדם דוד דוד מרגלית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

5-7 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

עמית כנעני - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יואב פורמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-1
בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

אביב מורידי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

ניק סוולקין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

בנגי חנצ׳ינסקי - מ.ט כפר מעש

-

Winner

בהמתנה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

ברק ענבר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

Winner

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 64 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 15:00

נועם וויס - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

איתמר אלכסנדר אנסקי בוזון - האקדמיה לטניס ת"א

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 15:00

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 6-2 9-11
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 16:30

נתוביץ רועי - אסא ת"א

-

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

6-0 4-6 16-18
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 16:30

עמית ארליך - אסא ת"א

-

איתמר פרי - טניס קלאב

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 04/06/2022 16:30

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-0 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

גיא איל - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

איתמר אלכסנדר אנסקי בוזון - האקדמיה לטניס ת"א

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 08:00

ליאם מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס קורנפלד - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

ברק ענבר - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 08:00

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

בנגי חנצ׳ינסקי - מ.ט כפר מעש

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 08:00

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

ניק סוולקין - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 08:00

ברק מאיר-וולף - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אביב מורידי - טניס המושבה עצמה פ"ת

7-6 3-6 10-8
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 08:00

עמרי הרלינג - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-1 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 08:00

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

יונתן דבש - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 16:30

אדם דוד דוד מרגלית - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

יואב פורמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-3 7-5
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 09:30

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-7(6) 7-6(3) 8-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 09:30

נתוביץ רועי - אסא ת"א

-

עמית ארליך - אסא ת"א

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 10:00

גיא איל - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

שי לפידות - בני הרצליה

6-3 3-6 10-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 13:00

ליאם מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס קורנפלד - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 13:00

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 10:00

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 10:00

צור אשר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אביב מורידי - טניס המושבה עצמה פ"ת

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 13:00

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

-

אלון לופוביץ - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

5-7 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 13:00

נדב שריד - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 48 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 10:00

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

יואב פורמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 05/06/2022 11:30

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עמית ארליך - אסא ת"א

1-0 Ret
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 10/06/2022 13:00

שי לפידות - בני הרצליה

-

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

6-3 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 06/06/2022 13:00

ליאם מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס מתיאס קורנפלד - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-0 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 10/06/2022 13:00

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

יונתן קרן - מועדון טניס נווה דקלים ראשל"צ

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 10/06/2022 13:00

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אביב מורידי - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 10/06/2022 15:00

יהלי מאירוביץ - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

איתמר פרי - טניס קלאב

6-4 6-0
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 10/06/2022 15:00

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 11/06/2022 15:00

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

גיא שניאור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-4 6-7 10-12
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 40 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 10/06/2022 15:00

אופק רותם - מרה"ט קרית אונו

-

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 36 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 11/06/2022 17:30

איתמר פרי - טניס קלאב

-

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 36 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 11/06/2022 16:30

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

עידו אסולין - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 33 - 34 בנים 14 מרכז ב' רמה 2 11/06/2022 18:00

נועם קנר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

4-6 4-6