הדפס

מ.ט עירוני רעננה - לוח משחקים ותוצאות

רחוב יאיר שטרן 5, רעננה, ישראל

נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

נערות ויקטור (22-23)

2 0

ב.מ 1 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

מרהט תל אביב - ניתאי ילדות

2 0

ב.מ 2 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

ילדות AK אשדוד

2 0

ב.מ 3 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

כפר סבא הירוקה נוגה ילדות

2 0

ב.מ 4 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

ליגת ילדות רמלה ליה

2 0

ב.מ 5 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

O&O OSAKA

2 0

ב.מ 6 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 06/06/2022 07:00

רעננה ילדות 2022

2 0

ב.מ 7 אלוף האלופים

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 10/06/2022 09:00

בני הרצליה ילדות מרכז - אלוף האלופים ילדות מחוזי

2 1

מטה אשר ליגת ילדות

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 10/06/2022 09:00

נערות ויקטור (22-23)

2 0

מרהט תל אביב - ניתאי ילדות

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 10/06/2022 09:00

ילדות AK אשדוד

0 2

כפר סבא הירוקה נוגה ילדות

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 10/06/2022 09:00

ליגת ילדות רמלה ליה

2 0

O&O OSAKA

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 10:30

נוער ויקטור (21-22)

0 3

נוער AK אשדוד

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 10:30

ליגת נוער רמלה אורי

3 0

ספורטאי העתיד נוער אהרוני 2022

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 10:30

טניס עם אלדד נוער ירדן

3 0

נוער מרכזי הטניס והחינוך קריית שמונה

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 10:30

נוער AK אשדוד

3 0

טניס קלאב נעם 2022

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 11:30

טופ-טניס ירושלים נער

3 0

בני הרצליה נוער

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 11:30

O&O FEDERER

0 3

נוער משגב

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 11:30

טניס קלאב נעם 2022

3 0

האקדמיה לטניס ת"א ITP נוער

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 11:30

נוער אס"א תל אביב (2)

3 0

נוער ניקול

למשחק
נגמר ילדות אלוף האלופים 2022 10/06/2022 12:00

בני הרצליה ילדות מרכז - אלוף האלופים ילדות מחוזי

2 0

רעננה ילדות 2022

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 12:30

כפר סבא הירוקה נוער רעי מחוזי

0 3

נוער עפולה 2022 יותם שני

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 13:30

ליגת נוער רמלה אורי

3 0

טניס עם אלדד נוער ירדן

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 14:00

נוער עפולה 2022 יותם שני

3 0

נוער אס"א תל אביב (2)

למשחק
נגמר נוער אלוף האלופים 2022 10/06/2022 14:30

טופ-טניס ירושלים נער

3 0

נוער משגב

למשחק
נגמר ילדים אלוף האלופים 2022 10/06/2022 15:00

ילדי אשקלון ניקול 2

2 2

ילדים כפר המכביה

למשחק
נגמר ילדים אלוף האלופים 2022 10/06/2022 15:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

0 3

O&O NADAL

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2022 21/10/2022 13:00

מ.ט רעננה נשים ליגת על

1 2

מ.טניס הכח חיפה

למשחק
נגמר פיינל 4 ליגת ווינר בטניס נשים 02/12/2022 10:00

ליגה ארצית נשים 1 מרכז הטניס רמת השרון 2023

2 0

מרכז הטניס עכו נשים ליגת על 2023

למשחק
נגמר פיינל 4 ליגת ווינר בטניס נשים 02/12/2022 10:00

אגודת הטניס ק.ביאליק נשים

2 1

אסא ת"א נשים

למשחק
נגמר פיינל 4 ליגת ווינר בטניס נשים 04/12/2022 10:00

ליגה ארצית נשים 1 מרכז הטניס רמת השרון 2023

2 0

אגודת הטניס ק.ביאליק נשים

למשחק
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

1-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

ענבר מנחם - אסא באר שבע

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

נטע צ׳רניחובסקי - מרה''ט תל אביב

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 12:00 St

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

אלכסנדרה גולדפרב - מועדון טניס קרית גת

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 12:00 St

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

-

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

6-2 6-4
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

-

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

יובל נוריאל - מרה"ט עכו

-

ליאן לוי - מועדון טניס עפולה

3-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 12:00 St

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

1-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 12:00 St

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

0-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

6-4 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

רותם קורציון - כפר סבא הירוקה

-

דניאלה גולדיץ - מכבי קרית מוצקין

6-2 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

2-6 6-1 6-3
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16 11/03/2022 13:00 NB

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 11/03/2022 00:00 AR

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 15/03/2022 13:00 St

וקסמן ליאת - בני הרצליה

-

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-6(3) 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 11/03/2022 00:00 AR

ענבר מנחם - אסא באר שבע

-

רותם קורציון - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 15/03/2022 13:00 St

נטע צ׳רניחובסקי - מרה''ט תל אביב

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 15/03/2022 13:00 St

אלכסנדרה גולדפרב - מועדון טניס קרית גת

-

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 15/03/2022 13:00 St

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

1-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 10:00 NB

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 15/03/2022 13:00 St

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

-

ליאן לוי - מועדון טניס עפולה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 10:00 NB

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 09:00 St

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

6-4 4-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 09:00 FB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

דניאלה גולדיץ - מכבי קרית מוצקין

6-4 6-7(1) 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 09:00 St

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

2-6 4-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 09:00 St

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

6-2 3-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 10:00 NB

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 10:00 NB

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16 16/03/2022 09:00 St

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

יובל נוריאל - מרה"ט עכו

3-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 6-3 4-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-3
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

2-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:00 NB

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

6-3 3-6 14-12
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:30 NB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:00 NB

רותם קורציון - כפר סבא הירוקה

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:30 NB

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

דניאלה גולדיץ - מכבי קרית מוצקין

2-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:30 NB

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 10:30 NB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:30 NB

יובל נוריאל - מרה"ט עכו

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

6-2 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16 16/03/2022 11:30 NB

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 4 בנות 16 19/03/2022 09:00 St

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

0-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 4 בנות 16 19/03/2022 09:00 St

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

5-7 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

6-4 6-3
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-3 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 10:30 NB

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

2-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 3 - 4 בנות 16 19/03/2022 00:00 AR

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 00:00 AR

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

0-6 6-2 10-4
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 00:00 AR

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

-

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

6-3 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 00:00 AR

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16 17/03/2022 00:00 AR

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 1 - 2 בנות 16 19/03/2022 00:00 AR

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

6-2 4-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 20 בנות 16 19/03/2022 10:00 NB

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 4-6 10-2
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 20 בנות 16 19/03/2022 10:00 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-3
נגמר בנות 16 ארצית פורים 17 - 18 בנות 16 19/03/2022 00:00 AR

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

7-5 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

ריי שתווי אונגר - בית ספר לטניס צהלה

-

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

6-3 6-0
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

יובל לב - האקדמיה לטניס ת"א

-

תומר זרקו - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 5-7 10-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

6-3 7-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

2-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

תומר רייך - בני הרצליה

-

אלעד אלנר - הפועל עירוני לוד

6-7(4) 6-1 8-10
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

ויזל יונתן - אסא ת"א

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

6-4 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

1-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

עילי שיטרית - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

רן ברגר - מרה''ט חיפה

6-7(6) 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

-

אביתר אוחנה - אסא ת"א

7-6(3) 3-6 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

עומר שמיאן - אסא ת"א

-

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

0-6 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

שניר מורג - מרה''ט חיפה

-

דוד מדו - מרה''ט יקנעם

2-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

-

אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

6-3 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 16 בנים 14 12/03/2022 00:00 AR

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

איתמר פבלוביץ - האקדמיה לטניס ת"א

2-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

6-7(2) 6-4 1-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

2-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

עילי שיטרית - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-2 4-6 6-0
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 8 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

אביתר אוחנה - אסא ת"א

-

עומר שמיאן - אסא ת"א

6-2 7-6(6)
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 10:00 NB

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

-

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 11:00 NB

תומר זרקו - מ. טניס עירוני רעננה

-

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

6-0 6-7(5) 10-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 10:00 NB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

6-4 7-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 10:00 NB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רן ברגר - מרה''ט חיפה

4-6 6-3 7-10
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 09:00 FB

דוד מדו - מרה''ט יקנעם

-

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 10:00 NB

איתמר פורטל - מרה''ט אשקלון

-

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 10:00 NB

איתמר פבלוביץ - האקדמיה לטניס ת"א

-

תומר רייך - בני הרצליה

2-6 6-7(3)
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 32 בנים 14 16/03/2022 09:00 FB

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 4 בנים 14 19/03/2022 09:00 St

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

עומר שמיאן - אסא ת"א

7-5 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 4 בנים 14 19/03/2022 09:00 St

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

3-6 6-1 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

-

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

6-4 6-0
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

חן כוגן - מרה''ט תל אביב

-

איתמר פבלוביץ - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 7-5 10-7
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

-

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 09:30 St

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

דוד מדו - מרה''ט יקנעם

6-4 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פורים 3 - 4 בנים 14 19/03/2022 00:00 AR

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

6-4 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 00:00 AR

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

-

אביתר אוחנה - אסא ת"א

3-6 6-3 17-19
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 00:00 AR

איתמר פבלוביץ - האקדמיה לטניס ת"א

-

עילי שיטרית - מועדון טופ-טניס ירושלים

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 00:00 AR

אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

6-2 4-6 10-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 24 בנים 14 17/03/2022 00:00 AR

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

דוד מדו - מרה''ט יקנעם

3-6 4-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 1 - 2 בנים 14 19/03/2022 00:00 AR

עומר שמיאן - אסא ת"א

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

6-1 7-6(6)
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 20 בנים 14 19/03/2022 09:00 FB

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

-

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

6-3 3-6 10-6
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 20 בנים 14 19/03/2022 09:00 FB

איתמר פבלוביץ - האקדמיה לטניס ת"א

-

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

4-6 6-3 10-5
נגמר בנים 14 ארצית פורים 17 - 18 בנים 14 19/03/2022 00:00 AR

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

יונתן ברק - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 14:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

4-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 17:00 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

3-6 6-7(2)
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 16:30 NB

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 16:30 NB

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 14:30 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

5-7 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 17:00 NB

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

7-5 2-6 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 17:00 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 4-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 11/03/2022 13:00 St

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

4-6 6-2 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 St

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 6-1 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 17:00 NB

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 16:30 NB

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

5-7 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 16:30 NB

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

עילי שורץ - בני הרצליה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 16:30 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

7-5 3-6 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 16:30 NB

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 17:00 NB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 12/03/2022 14:30 NB

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 St

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 FB

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 St

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

6-4 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 St

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

0-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 St

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

עילי שורץ - בני הרצליה

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 FB

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 St

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

6-4 3-6 10-8
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 15/03/2022 13:00 FB

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-7(7) 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 1-6 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

4-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 16/03/2022 09:00 St

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-1 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 17/03/2022 10:30 St

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 17/03/2022 09:30 St

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 17/03/2022 09:30 St

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 17/03/2022 00:00

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-7(3) 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

5-7 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

6-3 3-6 7-10
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

6-2 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-7(6) 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

2-6 6-0 13-11
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

1-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 16/03/2022 11:00 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 4 בנים 16 19/03/2022 09:00 St

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 4 בנים 16 19/03/2022 09:00 St

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 6-4 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 11:00 NB

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

6-1 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 09:30 St

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

6-1 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 09:30 St

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

2-6 6-2 10-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 10:30 NB

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 3 - 4 בנים 16 19/03/2022 00:00 AR

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 00:00 AR

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 00:00 AR

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 00:00 AR

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 17/03/2022 00:00 AR

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 2 בנים 16 19/03/2022 00:00 AR

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 20 בנים 16 19/03/2022 10:00 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 20 בנים 16 19/03/2022 10:00 NB

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 18 בנים 16 19/03/2022 00:00 AR

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-2
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 13:30 FB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

3-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

2-6 5-7
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

7-6(4) 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

-

מתן הראל ברנשטיין - מכבי קרית מוצקין

1-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

-

גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת

3-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

Walkover
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

דניאל קאופמן - מרה"ט רמת השרון

-

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

6-0 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-4
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

מעין עופר - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

עמית ויצמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-1 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

ליאור קנדה - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

מיכאל סרגני - מועדון טניס עפולה

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

6-3 4-6 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

עודד האזה - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

נדב גולן - מכבי רחובות

6-7(3) 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 14:30 NB

דורון כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

שחר לוי פרידמן - מועדון טניס עפולה

-

עמית שמש - אסא ת"א

6-0 6-0
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 11/03/2022 12:00 St

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

-

אוון חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 12/03/2022 13:30 FB

נבו גופר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

חיים שימשילשוילי - ספורטאי מכבי אשדוד

1-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 13:00 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

נבו גופר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

3-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 12:30 NB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

2-6 7-6(3) 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 13:00 NB

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

-

עמית שמש - אסא ת"א

6-2 6-4
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 13:00 NB

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

-

דורון כהן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 13:00 NB

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

-

עודד האזה - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 13:00 NB

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

6-1 7-6(4)
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 12:30 NB

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

-

יותם קרמני - הפועל מ.א. משגב הגליל

4-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 16/03/2022 13:00 NB

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית ויצמן - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 6-1 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 17/03/2022 12:30 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

6-7(0) 7-6(4) 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 17/03/2022 12:00 NB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

6-2 6-2
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 17/03/2022 11:00 NB

עמית שמש - אסא ת"א

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 17/03/2022 12:00 NB

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

-

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

3-6 6-4 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 4 בנים 18 19/03/2022 09:00 St

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

4-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 4 בנים 18 19/03/2022 09:00 St

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

-

עמית שמש - אסא ת"א

6-2 3-6 5-7
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 2 בנים 18 19/03/2022 00:00 AR

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

6-4 3-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 3 - 4 בנים 18 19/03/2022 00:00 AR

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

-

עמית שמש - אסא ת"א

6-1 6-0
נגמר בנות 16 מוקדמות 1 - 16 בנות 16 מוקדמות 25/03/2022 13:00 NB

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

-

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

גיא נצר - מרה''ט חיפה

6-2 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 11:00 NB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-4
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

יהלי כהן - מכבי קרית מוצקין

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 FB

ליאור בר רוזנבאך - מ. טניס עירוני רעננה

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אביב אשור - מועדון טניס חוף הכרמל

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

6-0 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 11:00 NB

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

אצלאן אריאל - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

שושן איתי - מועדון טניס עפולה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

מדהני יצחק ליעם - מרה''ט באר שבע

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

דניאל הרצנו - מועדוני טניס עצמה דודי נודל

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

6-0 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 FB

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

עידו רום - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

4-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

רועי שטרנברג - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

אריאל משולם - מכבי רחובות

-

לוין איתי - מרה''ט באר שבע

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

יואב צולר - מרה''ט חיפה

-

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 11:00 NB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יובל רובינראוט - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

אורי וייס - מרה"ט רמת השרון

-

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

יותם שני - מועדון טניס עפולה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 11:00 NB

נועם צ'למינסקי - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-2 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

-

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

6-2 7-5
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

צור נמר - מרה''ט חיפה

-

יובל יוסף מגר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 5-7
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

יותם פרי - בני הרצליה

-

אמיר משה קוטין - ד.ב. ביה"ס לטניס

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 FB

דביר אוסיפוב - מרה''ט חיפה

-

אנדריי פורר - מרה''ט יקנעם

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

דורון שוקרון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

7-5 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

זוהר בהט - מועדון טניס חוף הכרמל

-

נועם סיטי - מרה''ט חיפה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

ליאור יעקב - מרה"ט עכו

-

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 11:00 NB

סרבסטין שקד - מרה''ט יקנעם

-

רועי שני - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

-

דור זוהר - אסא ת"א

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

איתן קרמן - הפועל עירוני לוד

-

יהלי הראל - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

מתן רוז'נסקי - מרכז הטניס רמלה

6-1 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 12:00 St

שחר פינקלשטיין - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 6-7(5) 7-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 11:00 NB

ליר בר נחום - מרה''ט אשקלון

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 10:00 St

אוהד ריס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

גיא נצר - מרה''ט חיפה

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 6-1 11-9
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 00:00 AR

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

שחר פינקלשטיין - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

מתן רוז'נסקי - מרכז הטניס רמלה

4-6 6-4 3-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

יהלי הראל - האקדמיה לטניס עמק יזרעאל

3-6 6-3 3-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

דור זוהר - אסא ת"א

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

סרבסטין שקד - מרה''ט יקנעם

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

3-6 5-7
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 00:00 AR

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

זוהר בהט - מועדון טניס חוף הכרמל

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 00:00 AR

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

3-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

דביר אוסיפוב - מרה''ט חיפה

6-7(1) 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 00:00 AR

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

יותם פרי - בני הרצליה

6-2 2-6 11-9
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 00:00 AR

אריאל משולם - מכבי רחובות

-

צור נמר - מרה''ט חיפה

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 25/03/2022 00:00 AR

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

-

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

2-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 26/03/2022 00:00 AR

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

-

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

6-3 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 5-7 10-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

2-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

יותם פרי - בני הרצליה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

3-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

2-6 7-5 4-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

2-6 5-7
בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

נבו גופר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

--

-

מתן הראל ברנשטיין - מכבי קרית מוצקין

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

--

-

מיכאל סרגני - מועדון טניס עפולה

נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 13:00 NB

שחר לוי פרידמן - מועדון טניס עפולה

-

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

Walkover
בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

--

-

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

יותם שטרן-פרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 13:00 NB

בראנסי רובן - מועדון הטניס נצרת

-

אוון חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 1-6
בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

--

-

רפאל נעים - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

--

-

חיים שימשילשוילי - ספורטאי מכבי אשדוד

בהמתנה בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 15:18

גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

--

נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 25/03/2022 13:00 NB

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

6-0 6-0
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 11:30 NB

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

6-0 6-0
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 12:30 NB

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

-

גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת

2-6 1-6
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 12:00 NB

נבו גופר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

חיים שימשילשוילי - ספורטאי מכבי אשדוד

3-6 2-6
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 12:00 NB

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

-

רפאל נעים - גולדן טניס נתניה

3-6 1-6
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 27/03/2022 13:00 St

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

-

בראנסי רובן - מועדון הטניס נצרת

Walkover
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 12:00 NB

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

יותם שטרן-פרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-2 6-2
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 12:30 NB

מתן הראל ברנשטיין - מכבי קרית מוצקין

-

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

Walkover
נגמר בנים 18 מוקדמות 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 26/03/2022 11:30 NB

מיכאל סרגני - מועדון טניס עפולה

-

שחר לוי פרידמן - מועדון טניס עפולה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:00 NB

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

דניאלה גולדיץ - מכבי קרית מוצקין

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

מיקה בוחניק - אסא ת"א

-

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

1-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:30 NB

תום קפצון - מ. טניס עירוני רעננה

-

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:30 NB

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

3-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:00 NB

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

-

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:00 NB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

מאי רוט - מרה''ט באר שבע

-

ספיר רזניק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-0 6-0
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

-

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

4-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:30 NB

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

-

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:30 NB

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

ענבר מנחם - אסא באר שבע

-

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-1 6-3
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 07/04/2022 10:00 NB

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

1-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 32 בנות 16 08/04/2022 11:00 NB

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

מיה ברסלר - מכבי נתניה

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

דניאלה גולדיץ - מכבי קרית מוצקין

-

מיה ברסלר - מכבי נתניה

1-6 5-7
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 08/04/2022 13:00 NB

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 09/04/2022 13:00 NB

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

ענבר מנחם - אסא באר שבע

2-6 4-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

תום קפצון - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 08/04/2022 00:00 AR

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 09/04/2022 13:00 NB

וקסמן ליאת - בני הרצליה

-

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

1-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 09/04/2022 13:00 NB

רוני כץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

מאי רוט - מרה''ט באר שבע

3-6 6-2 10-7
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 32 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

-

יהלי מרום - מרה''ט באר שבע

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 10:00

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 11:30 NB

מיקה בוחניק - אסא ת"א

-

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

4-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

5-7 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

2-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 11:00 NB

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

ספיר רזניק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 16 בנות 16 09/04/2022 10:00

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

2-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 4 בנות 16 12/04/2022 11:00

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 1 - 4 בנות 16 12/04/2022 12:30

מיקה בוחניק - אסא ת"א

-

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 24 בנות 16 12/04/2022 12:30

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

ספיר רזניק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-3 6-1
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 24 בנות 16 12/04/2022 13:00

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 24 בנות 16 12/04/2022 13:00

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

6-4 6-2
נגמר בנות 16 ארצית פסח 17 - 24 בנות 16 12/04/2022 13:00

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 7-5 10-7
בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל

-

--

בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

שון ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

--

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

יאיר אידלמן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אורי פרחי - מכבי מיתר

6-3 5-7 3-10
בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

-

--

בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

יובל מרסה - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

--

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00 FB

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

-

תום בנימינוב - מרכז הטניס רמלה

6-4 6-2
בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

--

-

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

גאד גנאים - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

ג׳ון אליאס חדאד - מועדון הטניס נצרת

6-7(4) 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 08/04/2022 11:00 St

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

טל סברדליק - מכבי מיתר

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

נורי בן נון - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

דוד אלוני סטרודובסקי - מרכז הטניס רמלה

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

גבריאל מיסלוס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון

6-2 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

-

נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק

3-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

רני באשי - מרה"ט רמת השרון

-

ראם הנזל - האקדמיה לטניס יורם אסייג

6-2 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00 FB

אדם צ'שקין - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

יונתן וידל - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 בנים 10 07/04/2022 09:00

יאיר מירן - מועדון טניס שהם

-

עמית פרלמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-2 6-3
בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

Loser

-

יאיר מירן - מועדון טניס שהם

בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

Loser

-

יונתן וידל - מועדון טניס O&O TENNIS

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

אורי פרחי - מכבי מיתר

-

רני באשי - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

Loser

-

נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק

בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

Loser

-

גבריאל מיסלוס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

Loser

-

דוד אלוני סטרודובסקי - מרכז הטניס רמלה

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 08/04/2022 00:00 NB

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

-

טל סברדליק - מכבי מיתר

2-6 3-6
בהמתנה בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

Loser

-

ג׳ון אליאס חדאד - מועדון הטניס נצרת

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל

-

עמית פרלמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 12:00 NB

שון ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

אדם צ'שקין - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

2-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 12:00 NB

יאיר אידלמן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ראם הנזל - האקדמיה לטניס יורם אסייג

3-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 08/04/2022 11:00 NB

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

-

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

4-6 6-4 6-10
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

יובל מרסה - בני הרצליה

-

ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון

5-7 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 12:00 NB

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נורי בן נון - האקדמיה לטניס יורם אסייג

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 12:00 NB

תום בנימינוב - מרכז הטניס רמלה

-

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

3-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 בנים 10 09/04/2022 11:30 NB

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

-

גאד גנאים - מועדון ספורט הפועל מנשה

7-5 2-6 9-11
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 בנים 10 11/04/2022 10:00

יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל

-

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 בנים 10 11/04/2022 10:00

שון ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

תום בנימינוב - מרכז הטניס רמלה

6-4 7-6(0)
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 בנים 10 11/04/2022 10:00

יאיר אידלמן - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 6-2
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 בנים 10 11/04/2022 10:00

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

-

יובל מרסה - בני הרצליה

7-5 6-4
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:30

יאיר מירן - מועדון טניס שהם

-

אדם צ'שקין - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

6-3 6-2
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:00

יונתן וידל - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עמית פרלמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-2 6-4
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:00

אורי פרחי - מכבי מיתר

-

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:30

נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

ראם הנזל - האקדמיה לטניס יורם אסייג

5-7 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:30

נורי בן נון - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

גבריאל מיסלוס - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:00

ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון

-

דוד אלוני סטרודובסקי - מרכז הטניס רמלה

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:00

גאד גנאים - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 בנים 10 11/04/2022 12:30

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

ג׳ון אליאס חדאד - מועדון הטניס נצרת

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 4 בנים 10 12/04/2022 12:30 NB

יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל

-

יובל מרסה - בני הרצליה

3-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 4 בנים 10 12/04/2022 12:30 NB

תום בנימינוב - מרכז הטניס רמלה

-

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 בנים 10 12/04/2022 09:00 NB

אדם צ'שקין - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

4-6 6-2 7-10
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 בנים 10 12/04/2022 12:30 NB

עמית פרלמן - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

יונתן קורן - האקדמיה לטניס ת"א

6-2 6-2
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 בנים 10 12/04/2022 12:30 NB

אורי פרחי - מכבי מיתר

-

ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון

4-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 בנים 10 12/04/2022 12:30 NB

נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

נורי בן נון - האקדמיה לטניס יורם אסייג

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 11:00 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

3-6 6-3 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 12:00 NB

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 12:00 NB

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

איתי כהן - אסא ת"א

6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 11:00 NB

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

6-7 6-3 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 11:00 NB

כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

4-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 12:00 NB

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 6-2 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 12:00 NB

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

4-6 6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

6-0 1-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 12:00 NB

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-1 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 בנים 16 07/04/2022 11:00 NB

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

-

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 08/04/2022 12:30

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

6-0 5-7 7-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 09/04/2022 12:30

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 09/04/2022 12:30

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

1-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 08/04/2022 10:00

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

בני רוזינסקי - מרכז הטניס רמלה

3-6 6-2 6-10 Dis
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 08/04/2022 12:30

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-1 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 09/04/2022 12:30

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

3-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 09/04/2022 12:30

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 08/04/2022 12:30

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

-

כריסטיאן טנוס - מרה''ט יפו

5-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

5-7 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 10/04/2022 10:00 St

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-3 1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

4-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00 NB

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

2-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00

איתי כהן - אסא ת"א

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 בנים 16 09/04/2022 10:00

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 בנים 16 10/04/2022 10:00 St

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 בנים 16 11/04/2022 11:00

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

איתי כהן - אסא ת"א

6-7(1) 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 בנים 16 10/04/2022 10:00 St

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 3-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 בנים 16 10/04/2022 10:00 St

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-6 Ret
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00 FB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

6-1 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

3-6 6-4 5-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

7-6(2) 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

נרי קפלן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

6-7(2) 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

3-6 7-6(6) 6-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 בנים 16 12/04/2022 10:00

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 4 בנים 16 12/04/2022 12:00

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 4 בנים 16 12/04/2022 11:00

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 בנים 16 12/04/2022 12:30

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-5 7-6(5)
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 בנים 16 12/04/2022 12:30

אילאי צדקיהו - מרה''ט ירושלים

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

4-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 בנים 16 12/04/2022 12:30

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

3-6 6-4 5-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 בנים 16 12/04/2022 12:30

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-7(2) 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 11:00 NB

יהב לוי - מרה''ט חיפה

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

6-3 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:30 NB

יואב בלוך - אסא ת"א

-

רועי לשם - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

איתי כצמן - מרה''ט באר שבע

-

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

7-6(5) 6-2
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

2-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 11:00 NB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

יותם שטרן-פרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

2-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

זורי כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיכאל סרגני - מועדון טניס עפולה

6-2 4-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

שחר אלרום - מועדון טניס עפולה

5-7 6-3 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 11:00 NB

ירין דלל - הפועל עירוני לוד

-

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

6-0 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 11:00 NB

עמית שמש - אסא ת"א

-

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 7-6(6) 7-5
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:30 NB

יונתן לידר - מועדון טניס עפולה

-

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

6-1 3-6 6-4
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

שון מור - אסא ת"א

-

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 11:00 NB

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

-

עמית ולס - מרה"ט רמת השרון, הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

6-7(6) 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:00 NB

גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 12:30 NB

נבו גופר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

חיים שימשילשוילי - ספורטאי מכבי אשדוד

0-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 32 בנים 18 10/04/2022 11:00 NB

אייל שומילוב - אסא ת"א

-

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 10:00

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

אייל שומילוב - אסא ת"א

2-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 11:00 NB

רועי לשם - מ. טניס עירוני רעננה

-

נבו גופר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 11:00 NB

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 11:00 NB

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

1-6 6-2 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 11:00 NB

עדי שמעוני - מרכז הטניס רמלה

-

עמית ולס - מרה"ט רמת השרון, הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-3 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 11:00 NB

זורי כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

נגבי אלון - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 11:00 NB

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

1-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 16 בנים 18 11/04/2022 10:00

ניב מזור - בית ספר לטניס צהלה

-

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 7-6(0)
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 8 בנים 18 12/04/2022 11:00 NB

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 2-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 8 בנים 18 12/04/2022 11:00 NB

רועי לשם - מ. טניס עירוני רעננה

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

2-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 8 בנים 18 12/04/2022 11:00 NB

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

-

זורי כהן - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 3-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 8 בנים 18 12/04/2022 11:00 NB

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

-

עמית ולס - מרה"ט רמת השרון, הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

4-6 6-3 4-6
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 נשים מוקדמות 29/05/2022 10:00 NB

קריסטין עוידה - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

רותם סבג - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-0
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 נשים מוקדמות 29/05/2022 10:00 NB

בוגודיסט יאנה - אסא ירושלים

-

רשא חסן חורסאני - הפועל עירוני לוד

Walkover
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

-

רשא חסן חורסאני - הפועל עירוני לוד

Walkover
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 12:30 NB

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

6-3 6-2
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 10:00 NB

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

עדי מישל - מרה"ט קרית אונו

0-6 0-6
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 10:00 NB

מאיה שילה - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יובל חגי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה, בני הרצליה

6-4 6-3
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 10:00 NB

איסבל אסתר אסתר בילאוס - אסא ת"א

-

עדן פקר - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 2-6
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 10:00 NB

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

דיאנה נחורושייב - גולדן טניס נתניה

1-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

שחר בלייר פלד - מ. טניס עירוני רעננה

-

קרן מור - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

7-6(6) 6-2
נגמר נשים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 נשים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

שי חלפון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

רותם סבג - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-3
בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

טום סורין - מכבי רחובות

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

איתי ביטי - מכבי רחובות

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

יואב מוסקוביץ - בני הרצליה

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

שחר גבאי - מרה''ט קרית שמונה

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

אדם לוי - אסא ת"א

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

שון מור - אסא ת"א

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

--

-

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

משל בר - מועדון הטניס בת-ים

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-3 6-4
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 FB

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

3-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

יובל רובינראוט - מרה"ט רמת השרון

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

אדריאן דניאל - מכבי נתניה

-

דרעי איתן - הכח חיפה

7-5 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

רפאל נעים - גולדן טניס נתניה

-

אורי צבי שוורצמן - כפר סבא הירוקה

4-6 5-7
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 FB

אורי מאיור - הכח חיפה

-

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 FB

רוגובסקי סער - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

אליה אלון - בני הרצליה

-

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

-

דניאל קאופמן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 FB

ליאם רגב - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

נועם כהן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 FB

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

גיא מוריאן - טניס המושבה עצמה פ"ת

3-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

רונן משיח - מכבי צפון תל אביב

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-2
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

Walkover
בהמתנה גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

--

נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 64 גברים מוקדמות 29/05/2022 09:00 St

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

6-3 6-4
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

טום סורין - מכבי רחובות

-

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:30 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

3-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

איתי ביטי - מכבי רחובות

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 3-6 10-7
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

0-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

נועם כהן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

-

דניאל קאופמן - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

אליה אלון - בני הרצליה

6-0 6-2
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

יואב מוסקוביץ - בני הרצליה

-

רוגובסקי סער - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-0 Ret
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

שחר גבאי - מרה''ט קרית שמונה

-

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

5-0 Ret
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

אדם לוי - אסא ת"א

-

רפאל נעים - גולדן טניס נתניה

1-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

שון מור - אסא ת"א

-

דרעי איתן - הכח חיפה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:00 NB

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-0
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 32 גברים מוקדמות 29/05/2022 11:00 NB

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-0 6-0
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

5-7 2-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-4
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

-

דרעי איתן - הכח חיפה

4-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 29/05/2022 12:30 NB

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

אדם לוי - אסא ת"א

7-5 6-4
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

6-2 7-6(1)
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

נועם כהן - מרה"ט רמת השרון

-

רוגובסקי סער - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-3 0-6 2-10
נגמר גברים מוקדמות לאומית מס' 2 1 - 16 גברים מוקדמות 30/05/2022 09:00 St

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

-

אליה אלון - בני הרצליה

6-0 6-1
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

קריסטין יונס - אסא ת"א

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 St

אליאן זאק - אסא ת"א

-

נועה מנזרי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 1-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 09:00 St

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

6-0 6-2
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 09:00 St

אגם גמליאל - הכח חיפה

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

2-6 3-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 St

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

תמר יפה - הכח חיפה

-

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

0-6 2-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 14:30 NB

דן מרגלית בן חמו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, הפועל טבעון טניס

-

סטפני סנדוי שטיין - מכבי צפון תל אביב

3-6 1-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

שי גוטהילף - גולדן טניס נתניה

4-6 6-2 10-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

רוני ברנס - מרה"ט רמת השרון

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

4-6 1-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

שחר שורץ - האקדמיה לטניס ת"א

-

קרן מור - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

4-6 6-4 8-10
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 12:00 NB

רותם סבג - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניצן ברונר - אגודת הטניס קרית ביאליק

1-6 4-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

איסבל אסתר אסתר בילאוס - אסא ת"א

-

עדן מעיין מיורקס - ביה"ס לטניס רג'ואן

6-7(4) 6-4 5-10
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

רשא חסן חורסאני - הפועל עירוני לוד

-

שירה שיש - אסא ת"א

6-2 6-2
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

טל דקל - גולדן טניס נתניה

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

5-7 3-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

3-6 2-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 32 נשים 30/05/2022 10:00 NB

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

יובל חגי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה, בני הרצליה

1-6 4-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

קריסטין יונס - אסא ת"א

-

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

6-3 6-3
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 11:00 St

אליאן זאק - אסא ת"א

-

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

3-6 3-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

-

טל דקל - גולדן טניס נתניה

3-6 6-3 9-11
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

אגם גמליאל - הכח חיפה

-

שירה שיש - אסא ת"א

6-3 6-4
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

איסבל אסתר אסתר בילאוס - אסא ת"א

Walkover
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

תמר יפה - הכח חיפה

-

רותם סבג - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 1-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

דן מרגלית בן חמו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, הפועל טבעון טניס

-

שחר שורץ - האקדמיה לטניס ת"א

1-6 0-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 16 נשים 31/05/2022 10:00 St

שי גוטהילף - גולדן טניס נתניה

-

רוני ברנס - מרה"ט רמת השרון

2-6 6-3 6-10
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 8 נשים 31/05/2022 00:00 AR

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

שי גוטהילף - גולדן טניס נתניה

6-7(5) 1-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 8 נשים 31/05/2022 00:00 AR

אליאן זאק - אסא ת"א

-

דן מרגלית בן חמו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, הפועל טבעון טניס

0-6 2-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 8 נשים 31/05/2022 00:00 AR

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

-

תמר יפה - הכח חיפה

6-0 6-0
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 8 נשים 31/05/2022 12:00 NB

שירה שיש - אסא ת"א

-

איסבל אסתר אסתר בילאוס - אסא ת"א

4-6 6-4 10-8
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 4 נשים 01/06/2022 10:30 St

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

איסבל אסתר אסתר בילאוס - אסא ת"א

5-7 4-6
נגמר לאומית נשים מס' 2 1 - 4 נשים 01/06/2022 10:30 St

אליאן זאק - אסא ת"א

-

תמר יפה - הכח חיפה

6-2 2-6 9-11
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

רועי גינת - הפועל עירוני לוד

-

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

1-6 0-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

יאיר סרוק - מרכז הטניס רמלה

-

לב לביאטוב - הפועל עירוני לוד, האקדמיה לטניס ת"א

3-6 4-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

טום סורין - מכבי רחובות

4-6 2-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

יונתן ברון - הפועל עירוני לוד

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

2-6 2-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

אליה אלון - בני הרצליה

-

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 2-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

עומר ישעיה - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

6-7(3) 1-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

Joshua Luck - בני הרצליה

6-3 6-3
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

נועם כהן - מרה"ט רמת השרון

-

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-0 6-2
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 7-6(4) 10-2
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

עופר הכהן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

רועי לשם - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 0-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

-

אדם לוי - אסא ת"א

1-6 0-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

מרק ניילוב - מכבי זכרון יעקב

-

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

3-6 6-3 4-10
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

גוברמן ירון - מכבי נתניה

6-4 6-3
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

עידו גבע - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

7-5 7-5
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

-

דניאל שמש - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 2-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 32 גברים 30/05/2022 11:30 NB

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

אייל שומילוב - אסא ת"א

6-2 6-7(5) 9-11
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 10:00 St

רועי גינת - הפועל עירוני לוד

-

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

5-7 3-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 10:00 St

יאיר סרוק - מרכז הטניס רמלה

-

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

4-6 7-5 11-9
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 11:00 NB

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

1-6 0-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 10:00 St

יונתן ברון - הפועל עירוני לוד

-

גוברמן ירון - מכבי נתניה

5-7 1-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 10:00 St

אליה אלון - בני הרצליה

-

מרק ניילוב - מכבי זכרון יעקב

3-6 2-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 11:00 NB

עומר ישעיה - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

7-6(2) 4-6 8-10
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 10:00 St

Joshua Luck - בני הרצליה

-

עופר הכהן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 2-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 16 גברים 31/05/2022 10:00 St

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 8 גברים 31/05/2022 00:00 AR

רועי גינת - הפועל עירוני לוד

-

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-7(2) 4-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 8 גברים 31/05/2022 00:00 AR

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

-

Joshua Luck - בני הרצליה

6-2 6-1
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 8 גברים 31/05/2022 00:00 AR

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

-

עומר ישעיה - אגודת הטניס קרית ביאליק

4-6 4-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 8 גברים 31/05/2022 00:00 AR

יונתן ברון - הפועל עירוני לוד

-

אליה אלון - בני הרצליה

6-4 6-4
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 4 גברים 01/06/2022 10:30 St

רועי גינת - הפועל עירוני לוד

-

אליה אלון - בני הרצליה

4-6 3-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 4 גברים 01/06/2022 10:30 St

Joshua Luck - בני הרצליה

-

אסף פרידלר - מרה"ט רמת השרון

4-6 4-6
נגמר גברים לאומית מס' 2 1 - 2 גברים 02/06/2022 10:30 St

רועי גינת - הפועל עירוני לוד

-

Joshua Luck - בני הרצליה

4-6 6-4 3-10
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

2-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 09:00

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 13:30 NB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

7-5 4-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

1-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 13:30 NB

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 13:30 NB

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

2-6 6-4 6-1
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

6-3 6-2
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

3-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 13:30 NB

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

יובל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

0-6 1-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 13:30 NB

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה

-

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

1-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

-

ספיר כהן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-4 6-2
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 13:30 NB

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 09:00

רותם כהן - מרה''ט תל אביב

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנות 16 - 18 09/10/2022 12:00 NB

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

-

ספיר רזניק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-2 6-3
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:00 St

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

-

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

6-1 6-2
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:30

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

Walkover
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:30

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 3-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:00

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

1-6 7-6(4) 10-5
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:00

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

-

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-2
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:30

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

-

ליאן חיאדרי - מרה"ט עכו

6-3 2-6 2-10
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 10:30

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

-

יובל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00 FB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

3-6 2-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

ספיר רזניק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

5-7 2-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

רותם כהן - מרה''ט תל אביב

6-0 6-4
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

6-2 6-0
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

4-6 6-3 6-1
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

ליאם ספוזניקוב - מרה"ט עכו

-

ספיר כהן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-1 6-2
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה

1-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

0-6 0-6
נגמר בנות 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנות 16 - 18 10/10/2022 09:00

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

2-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

אייל שומילוב - אסא ת"א

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

1-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-0
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

4-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

איתי כהן - אסא ת"א

6-0 6-4
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

7-6(4) 6-1
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-3 3-6 6-4
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-2 7-5
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

אורי גילון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, מכבי מיתר

-

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

2-6 7-5 3-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עדי ווגנר - מ.ט כפר מעש

1-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

6-3 7-6(2)
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 09:00

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 6-3
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 32 בנים 16 09/10/2022 10:30 NB

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

5-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:00 NB

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

6-4 6-2
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:30 NB

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-4 6-7(4) 10-7
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 11/10/2022 09:00 NB

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:00 NB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

4-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:00 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

עדי ווגנר - מ.ט כפר מעש

4-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:30 NB

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

6-1 7-6(3)
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:30 NB

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 17 - 32 בנים 16 10/10/2022 12:00 NB

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

4-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 10/10/2022 10:30 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 11/10/2022 09:00 NB

אייל שומילוב - אסא ת"א

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 6-7(3)
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 10/10/2022 11:00 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

6-3 7-6(6)
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 10/10/2022 11:00 NB

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

אילן מנשה - מ. טניס עירוני רעננה

6-7(8) 6-0 5-7
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 10/10/2022 11:00 NB

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-6 Ret
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 10/10/2022 11:00 NB

איתי כהן - אסא ת"א

-

אורי גילון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, מכבי מיתר

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 11/10/2022 09:00 NB

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

7-6(1) 2-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית סוכות 1 - 16 בנים 16 10/10/2022 10:30 NB

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

ניצן ברונר - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

איה ביצ'נקו - מרה''ט יקנעם

6-0 6-0
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 FB

חן עזרא - הפועל עירוני לוד

-

שי חלפון - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

1-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות עדיין לא נקבע NB

אסתר פסיוק - מכבי קרית מוצקין

-

ג׳ורג׳יה אוקרופירידזה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

-

שוקרון לינוי - בני הרצליה

1-6 2-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 01/12/2022 12:30 NB

עדי גביש - בני הרצליה

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

רותם כהן - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 FB

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

-

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

6-2 2-6 10-5
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה

-

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

7-5 6-0
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 FB

רותם סבג - מ. טניס עירוני רעננה

-

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

2-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

1-6 0-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 09:00 St

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-1
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

4-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 01/12/2022 12:30 NB

מישל הלופגיל - בני הרצליה

-

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

Walkover
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 02/12/2022 12:00 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

3-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 10:00 NB

איה ביצ'נקו - מרה''ט יקנעם

-

שירה בוהדנה - הכח חיפה

3-6 6-1 5-10
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 10:30 NB

חן עזרא - הפועל עירוני לוד

-

מישל הלופגיל - בני הרצליה

2-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 10:00 NB

אסתר פסיוק - מכבי קרית מוצקין

-

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 09:00

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

7-5 6-2
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 10:30 NB

עדי גביש - בני הרצליה

-

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

2-6 2-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 09:00

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

6-1 6-1
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 09:00

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

רותם סבג - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 4-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 03/12/2022 09:00

מאי פדידה - מרה"ט רמת השרון

-

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

3-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00 FB

ניב צוקרמן - בני הרצליה

-

בקשי משה עידן - מכבי זכרון יעקב

1-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 12:00 NB

דרעי איתן - הכח חיפה

-

עמית כהן - הפועל עירוני לוד

Walkover
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

-

בן עידה - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

0-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 11:00 NB

יובל רובינראוט - מרה"ט רמת השרון

-

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-2
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 10:30 NB

טום אבלביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

בזזינסקי אדם - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 08:30

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית ולס - מרה"ט רמת השרון, הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 6-2 8-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

עופר הכהן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

Aviv Shitrit - מועדון טניס חוף הכרמל

0-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

עידו גבע - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 10:30 NB

טום סורין - מכבי רחובות

-

יואב מוסקוביץ - בני הרצליה

3-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-4 1-6 10-4
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 12:00 NB

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

6-0 6-0
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 10:30 NB

אורי צבי שוורצמן - כפר סבא הירוקה

-

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-1 6-4
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 08:30

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 6-2
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 10:30 NB

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

גופמן תומר - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

4-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00 FB

אוריאן זוהר - מרה''ט אשקלון

-

וודבוז ניר - מרכז הטניס רמלה

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00 FB

לב לביאטוב - הפועל עירוני לוד, האקדמיה לטניס ת"א

-

גבי לוצקי - מרה''ט ירושלים

Not Played
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 12:00 NB

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

1-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 12:00 NB

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

6-7(3) 5-7
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 10:30 NB

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

6-4 6-3
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

אוסדצי דניאל - כפר סבא הירוקה

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 12:00 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

מעין עופר - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

גולדנגורן טל - הפועל עירוני לוד, אגודת הטניס קרית ביאליק

-

עילי שטרייכמן - הפועל עירוני לוד

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 10:30 NB

גורליק דניאל - מועדון טניס O&O TENNIS

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

6-1 6-1
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

אמיר גל - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

תומר צירקין - אסא ת"א

-

אדריאן דניאל - מכבי נתניה

6-4 7-5
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 12:00 NB

עמית שחר - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר מן - מרה''ט ירושלים

2-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00 NB

יניב שומילוב - בני הרצליה

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-2
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 11:00 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אדם לוי - אסא ת"א

2-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

2-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות עדיין לא נקבע NB

שניר מורג - מרה''ט חיפה

-

עומר שמיאן - אסא ת"א

6-4 3-6 3-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 01/12/2022 09:00 FB

יותם פרי - בני הרצליה

-

איתי הרוש - אסא באר שבע

7-6 7-5
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

ניב צוקרמן - בני הרצליה

-

איתי הרוש - אסא באר שבע

0-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

דרעי איתן - הכח חיפה

-

שניר מורג - מרה''ט חיפה

2-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

-

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

2-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 09:00

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 09:00

טום אבלביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית שחר - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-2
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

עופר הכהן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

אדריאן דניאל - מכבי נתניה

5-7 6-3 4-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

עידו גבע - מרה"ט רמת השרון

-

אמיר גל - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

טום סורין - מכבי רחובות

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

6-4 6-3
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 10:30 NB

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

2-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 09:00

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

6-0 0-6 5-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 09:00 FB

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

6-2 6-4
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 02/12/2022 09:00

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

הראל אליהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

5-7 6-1 6-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 09:00

ניב צוקרמן - בני הרצליה

-

אוריאן זוהר - מרה''ט אשקלון

3-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 09:00

דרעי איתן - הכח חיפה

-

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

6-0 3-6 9-11
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 09:00

יוני בידני - מרה"ט רמת השרון

-

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 7-6(1)
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 10:30 NB

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

0-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 09:00 FB

טום אבלביץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

6-7(4) 6-1 7-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 09:00

עמית שחר - מ. טניס עירוני רעננה

-

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

2-6 6-3 10-8
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 10:30 NB

עופר הכהן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

גולדנגורן טל - הפועל עירוני לוד, אגודת הטניס קרית ביאליק

6-2 6-3
נגמר גברים מוקדמות 1 - 16 גברים מוקדמות 03/12/2022 09:00 FB

עידו גבע - מרה"ט רמת השרון

-

גור ליבל - גולדן טניס נתניה

7-5 7-6(7)
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 09:00

שביט קמחי - מרה"ט רמת השרון

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 12:00 NB

ניקול נדל - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

רשא חסן חורסאני - הפועל עירוני לוד

0-6 2-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 10:30

דיאנה נחורושייב - גולדן טניס נתניה

-

תמר יפה - הכח חיפה

6-2 6-2
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 10:30 NB

קארין אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

שי גוטהילף - גולדן טניס נתניה

2-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 09:00

מיקה בוחניק - אסא ת"א

-

אגם גמליאל - הכח חיפה

0-6 3-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 10:30 NB

מיקה דגן פרוכטמן - מרה"ט רמת השרון

-

איה ביצ'נקו - מרה''ט יקנעם

2-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 09:00

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

נועה מאיור - הפועל עירוני לוד

6-3 6-1
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 09:00

ליאם עובד - מ. טניס עירוני רעננה

-

אליאן זאק - אסא ת"א

2-6 3-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 09:00

רוני ברנס - מרה"ט רמת השרון

-

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-3 6-1
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 10:30

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

שירה שיש - אסא ת"א

6-0 6-2
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 10:30 NB

עדי גביש - בני הרצליה

-

טל דקל - גולדן טניס נתניה

4-6 3-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 10:30

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-0
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 10:30

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

-

ספיר כהן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-4 6-3
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 12:00 NB

אסתר פסיוק - מכבי קרית מוצקין

-

חן עזרא - הפועל עירוני לוד

3-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 04/12/2022 10:30

עופר קויתי - מרה"ט עכו

-

שירה דביר - מרה"ט רמת השרון

1-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 05/12/2022 10:30 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

עדי ביטון - מרה''ט קרית שמונה

7-5 6-3
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 10:30 NB

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

יובל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

מיה רוזנברג - אסא ת"א

1-6 1-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ענבר מנחם - אסא באר שבע

4-6 6-2 2-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

אפרת בלישע - מרה''ט חיפה

1-6 4-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 10:30 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

ספיר רזניק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-0 7-6(5)
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

ויטה צוקרמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

-

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

6-0 6-0
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 10:30 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

3-6 0-3 Ret
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 10:30 NB

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה

-

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

1-6 2-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

Walkover
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

-

שי גוטהילף - גולדן טניס נתניה

6-2 6-0
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 10:30 NB

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

3-6 0-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

אביב עמו - מרה"ט רמת השרון

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

2-6 3-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

אסל לינקוב - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

6-1 6-1
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 11:30 NB

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

-

רנה ניישטוט - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 6-1
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 10:30 NB

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 6-4 6-3
נגמר בנים 14 בית גמר 3 - 4 בנים 14 27/12/2022 14:00 St

אילאי חיים - מרה''ט אשקלון

-

עומר שמיאן - אסא ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 14 בית גמר 17 - 18 בנים 14 27/12/2022 14:00 St

דן ברנד - גולדן טניס נתניה

-

אביתר אוחנה - אסא ת"א

1-6 3-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

4-6 0-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00 FB

אייל שומילוב - אסא ת"א

-

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

0-6 2-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

ניר חסדן - מרה''ט באר שבע

2-6 1-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

0-6 4-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00 FB

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-7(3) 1-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00 FB

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 6-7(7) 2-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

2-6 5-7
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00 FB

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-3
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00 FB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 7-5
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-2 6-4
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00 FB

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

3-6 3-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 32 בנים 16 20/12/2022 09:00

עילי שורץ - בני הרצליה

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

6-2 3-6 6-3
בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

-

--

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

--

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

--

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

--

-

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

--

-

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 20/12/2022 12:30 NB

אוון חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עמנואל יעקב טבקוף - מרה"ט קרית אונו

6-1 6-4
בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

--

-

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

ליאור קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 20/12/2022 12:30 NB

מיכאל סיומה הרשלום - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתמר בנימין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס, מועדון טניס O&O TENNIS

6-1 6-0
בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

--

-

ניר נוביק - דור העתיד מ.ס רמת השרון

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

--

-

רז אלישע - דור העתיד מ.ס רמת השרון

בהמתנה בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 17/12/2022 11:01

יותם שטרן-פרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 32 בנים 18 20/12/2022 12:30 NB

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אדר כץ - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 1-6
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:00 NB

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 2-6
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:30 NB

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

-

יותם שטרן-פרי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

Walkover
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:30 NB

דן בן שימול - גולדן טניס נתניה

-

רז אלישע - דור העתיד מ.ס רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:00 NB

ליגל קירשנבוים - כפר סבא הירוקה

-

ניר נוביק - דור העתיד מ.ס רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:00 NB

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

איתמר בנימין - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס, מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 3-6
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:30 NB

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

ליאור קנדה - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:30 NB

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

-

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

6-0 6-2
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 16 בנים 18 21/12/2022 12:00 NB

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

עמנואל יעקב טבקוף - מרה"ט קרית אונו

6-0 6-1
נגמר בנים 18 בית גמר 1 - 2 בנים 18 27/12/2022 14:00

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

דניאל בלינוב - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

1-6 2-6
נגמר בנות 12 פלייאוף עליון 1 - 2 בנות 12 27/12/2022 14:00 St

אופיר מנהרדט - בני הרצליה

-

ליזה ריכטרמן - מרה"ט רמת השרון

4-6 6-7(2)