הדפס

שעות יפורסמו בהמשך - לוח משחקים ותוצאות

שעות יפורסמו בהמשך

נגמר ליגת נערות 29/01/2022 10:00

נערות כפר ורדים

3 0

נערות עפולה 2022 שירה רוזן

למשחק ביקשו דחייה עקב חולות קורונה
נגמר ליגת נוער 29/01/2022 10:00

מרהט יקנעם נוער 21-22 פלכטר

1 3

מרה''ט ירושלים - נוער 1

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 26/04/2022 19:00

מ.ט עפולה ארצית גברים 2022

0 3

מועדוני טניס 2022 - גברים ארצית

למשחק
נגמר ליגה א' גברים 29/04/2022 13:00

ספורטאי העתיד לירן 2022

0 4

ספורטאי העתיד אדם 2022

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 28/06/2022 19:00

בני הרצליה ליגה ב' גדניר 2022

2 2

מכבי נתניה ליגה ב 1

למשחק
נגמר ליגה ארצית נשים 01/07/2022 13:00

קאנטרי כ''ס נועה מנזרי

2 1

בני הרצליה נשים שחר ולינוי 2022

למשחק
בהמתנה ליגה א' נשים 01/07/2022 13:00

הפועל ר.א ראשל"צ -קבוצה התפרקה ב5/5

0 0

מכבי רחובות-יהודית

למשחק
בהמתנה ליגת על גברים 2022 26/10/2022 13:00

מכבי זכרון יעקב-ליגת העל גברים

0 0

הפועל עירוני לוד

למשחק
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 4 בנים 18 13/04/2022 11:00

זוהר יניב - מרה''ט קרית שמונה

-

אופק שימנוב - מרכז הטניס רמלה

6-0 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פסח 1 - 4 בנים 18 13/04/2022 11:00

רועי לשם - מ. טניס עירוני רעננה

-

איל טולדנו - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 4-6 6-4
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 4 בנות 12 מרכז א' עדיין לא נקבע NB

אליה אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

-

ליאן כהן - אקדמיה לטניס אילת

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז א' 1 - 4 בנות 12 מרכז א' 11/04/2022 11:00 NB

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

אמילי אבאזאנסקי - מועדון הטניס בת-ים

0-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 12:00 NB

לינוי חברי - מרה''ט באר שבע

-

שחר אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
בהמתנה בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 11/04/2022 00:00

Winner

-

אליה יצחקי - פארק המים רעות טניס

נגמר בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 12:00

ליה בוריסוב - גולדן טניס נתניה

-

עדן פלקס - מרה''ט ערד

Not Played
נגמר בנות 12 מרכז א' 9 - 16 בנות 12 מרכז א' 10/04/2022 12:00

גלינה ניקול גלי סימבירסקי - בית ספר לטניס צהלה

-

מיה עיני - האקדמיה לטניס יורם אסייג

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 5 - 8 בנים 12 מרכז א' רמה 2 11/04/2022 13:30 AR

דניאל גולד - האקדמיה לטניס ת"א, אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אבישי רון חמד - מועדון טניס קרית גת

2-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 5 - 8 בנים 12 מרכז א' רמה 2 11/04/2022 13:30 AR

יהונתן יוסף הוד אוקנין - מ.ט כפר מעש

-

עומר זבלודוביץ - אגודת הטניס קרית ביאליק

3-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 4 בנים 12 מרכז א' רמה 2 12/04/2022 11:00 NB

רועי שומכר - פארק המים רעות טניס

-

Ivo Aengus Carey - מועדון טופ-טניס ירושלים

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז א' רמה 2 1 - 4 בנים 12 מרכז א' רמה 2 12/04/2022 10:00 St

עמית לוי - כפר סירקין

-

ניצן לוי אליהו - פארק המים רעות טניס

6-4 6-4
נגמר בנות 12 שבועות 1 - 8 בנות 12 03/06/2022 12:00 St

טוהר מולקנדוב - מרה"ט רמת השרון

-

Sara Samoilova - מרה''ט חיפה

2-6 1-6
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 10:00 St

ראם הנזל - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-3 6-2
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 10:00 St

נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

נורי בן נון - האקדמיה לטניס יורם אסייג

6-7 3-6
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 10:00 St

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

-

איתן גלאוברמן - הפועל מ.א. משגב הגליל

2-6 2-6
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 10:00 St

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

-

טוני מולדובן - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 2-6
נגמר בנים 10 שבועות 3 - 4 בנים 10 06/06/2022 09:00 St

Aleksandr Bondarenko - מ. טניס עירוני רעננה

-

שון ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

6-4 7-5
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 13:00 NB

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 13:00 NB

נריה אטיאס - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

אורי פרחי - מכבי מיתר

6-4 6-3
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 13:00 NB

ארטיום וישר - מרה''ט אשקלון

-

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

3-6 3-6
נגמר בנים 10 שבועות 17 - 24 בנים 10 05/06/2022 13:00 NB

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

-

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

6-4 2-6 7-10
נגמר בנים 10 שבועות 1 - 2 בנים 10 06/06/2022 09:00 St

יובל ליידר - מועדון טניס חוף הכרמל

-

תום בנימינוב - מרכז הטניס רמלה

3-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית קיץ 1 1 - 2 בנים 14 10/07/2022 00:00

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בית 1 - בנות 10 מרכז ב' 04/07/2022 09:34

עדן שץ - מועדון טניס O&O TENNIS

-

דניאלה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 6-4 10-3
נגמר בית 1 - בנות 10 מרכז ב' 04/07/2022 09:31

אנה ברזין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

דניאל לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בית 1 - בנות 10 מרכז ב' 04/07/2022 09:33

דניאל לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עדן שץ - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בית 1 - בנות 10 מרכז ב' 05/07/2022 10:00 NB

דניאלה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אנה ברזין - מועדון טניס O&O TENNIS

6-4 6-2
נגמר בית 2 - בנים 12 צפון 03/07/2022 11:00 NB

נדב ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

-

נועם יעקב - מרה"ט עכו

6-1 6-1
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 10 23/08/2022 09:00

תום בנימינוב - מרכז הטניס רמלה

-

אורי פיין - מרה"ט רמת השרון

3-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 10 23/08/2022 09:00

אראל מייזלין - מועדון טניס חוף הכרמל

-

טוני מולדובן - מועדון טניס O&O TENNIS

7-6(6) 3-6 2-10
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 10 23/08/2022 09:00

אורי פרחי - מכבי מיתר

-

אלון וול - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-4
נגמר בנים 10 ארצית קיץ 5 1 - 8 בנים 10 23/08/2022 09:00

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

איתמר נוריאל - אסא באר שבע

3-6 4-6
נגמר בנית 1 - בנות 12 21/08/2022 09:00

נוגה ליבר - כפר סבא הירוקה

-

אופיר מנהרדט - בני הרצליה

6-2 6-0
נגמר בית 2 - בנות 12 21/08/2022 10:00 NB

נויה כהן - מרה''ט תל אביב

-

טוהר מולקנדוב - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בית 3 - בנות 12 21/08/2022 10:00 NB

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

מריה קוזנצובה - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

7-6(5) 6-0
נגמר בית 3 - בנות 12 21/08/2022 09:00

מיקה טרלו - מרה"ט רמת השרון

-

דניאל (דנדן) בלושטיין - בה"ס לטניס רשפון

6-0 6-0
נגמר בית 4 - בנות 12 21/08/2022 00:00 NB

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

חושן זריהן - מרה''ט חיפה

Walkover
נגמר בית 4 - בנות 12 21/08/2022 09:00 FB

אליה יצחקי - פארק המים רעות טניס

-

מיכל קוסטנקו - מרה''ט חיפה

6-0 6-0
נגמר בית 5 - בנות 12 21/08/2022 10:30 NB

אגם שירן - מרה"ט רמת השרון

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 3-6
נגמר בית 5 - בנות 12 21/08/2022 10:30 NB

ליאה אקסלר - כפר סבא הירוקה

-

מישל רודמן - מכבי נתניה

3-6 7-6(1) 1-6
נגמר בית 6 - בנות 12 21/08/2022 10:30 NB

נגה בר-שלום - בה"ס לטניס רשפון

-

רוני פלדמן - מרה''ט חיפה

0-6 1-6
נגמר בית 6 - בנות 12 21/08/2022 10:30 NB

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

נטע ירון - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-0
נגמר בנים 14 ארצית סוכות 17 - 20 בנים 14 14/10/2022 10:30 NB

דן ברנד - גולדן טניס נתניה

-

אביתר אוחנה - אסא ת"א

4-6 6-4 8-10
נגמר בנים 14 ארצית סוכות 17 - 20 בנים 14 14/10/2022 10:30 NB

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

-

ליעד חסון - מרה''ט תל אביב

2-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית סוכות 1 - 4 בנים 18 14/10/2022 11:00 NB

איתי ביטי - מכבי רחובות

-

עמית ולס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס, מרה"ט רמת השרון

3-6 5-7
נגמר בנים 18 ארצית סוכות 1 - 4 בנים 18 14/10/2022 09:00

ולדימיר בזילבסקי - מרה"ט רמת השרון

-

עידו סמימיאן - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 2-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 17:43

יובל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

-

תהל בן זקן - ספורטאי מכבי אשדוד

7-5 4-6 10-7
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 16:42

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

3-6 6-1 10-5
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 17:42

ענבר מנחם - אסא באר שבע

-

אסל לינקוב - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

6-1 6-0
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 15:44

אפרת בלישע - מרה''ט חיפה

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

0-6 3-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 15:44

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

Walkover
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 15:45

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

1-6 1-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 15:46

ויטה צוקרמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

-

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

Walkover
נגמר בנות 16-18 בית גמר 17 - 32 בנות 16 - 18 20/12/2022 15:43

אלה גושן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

Walkover
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 10:30 NB

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 0-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 09:00 FB

ולריה זגינאיקו - גולדן טניס נתניה

-

רנה ניישטוט - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 7-5 6-3
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 10:30 NB

רומי ליסיצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

מישל זואי ברטיקוב - מרה''ט אשקלון

4-6 7-6(0) 7-6(0)
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 09:00 FB

ליאור רווח - מרה''ט אשקלון

-

אביב עמו - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 09:00 FB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

שירי פז - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 2-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 10:30 NB

רזניק ספיר - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

שי גוטהילף - גולדן טניס נתניה

7-5 6-4
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 09:00 FB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

0-6 2-6
נגמר בנות 16-18 בית גמר 1 - 16 בנות 16 - 18 21/12/2022 10:30 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה

6-0 6-1
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:14

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

עילי שורץ - בני הרצליה

6-1 3-6 10-7
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:18

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

Walkover
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:17

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

6-7 6-7
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:17

חסדן ניר - מרה''ט באר שבע

-

אוריה עופר - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:15

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

2-6 1-6
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:18

רותם ענתבי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

3-6 0-2 Ret
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:18

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

Walkover
נגמר בנים 16 בית גמר 17 - 32 בנים 16 20/12/2022 15:14

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

4-6 4-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

בן שתווי אונגר - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

2-6 1-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

אייל שומילוב - אסא ת"א

-

פול שיפר - כפר סבא הירוקה

3-6 1-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 4-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-6(1) 6-4
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 0-6
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

אופק סיון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

אורי שמיר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 6-1 7-6(6)
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-2
נגמר בנים 16 בית גמר 1 - 16 בנים 16 21/12/2022 09:00

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 3-6
נגמר בנות 14 צפון 9 - 10 בנות 14 צפון 25/12/2022 00:00

נינה שמחה גטה - הפועל עמק הירדן

-

עמית סוסן - אגודת הטניס קרית ביאליק

0-6 0-6 Ret
בהמתנה בנות 12 צפון 5 - 8 בנות 12 צפון 24/12/2022 00:00

Loser

-

נויה גוסטבסקי - א.ספורט עצמה כפר ורדים