הדפס

מרכז הטניס ירושלים - לוח משחקים ותוצאות

רחוב אלמליח 1 ירושלים

נגמר ליגת ילדים 28/01/2022 13:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

2 2

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

למשחק
בהמתנה ליגת ילדים 01/02/2022 18:30

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

0 0

רמת השרון נערות 11

למשחק
נגמר ליגת נוער 05/02/2022 10:00

מרה''ט ירושלים - נוער 1

0 4

רעננה ליגת העל נוער 1 2022

למשחק
בהמתנה ליגת ילדים 08/02/2022 18:30

מרה"ט ירושלים - ילדים 4

0 0

רמת השרון נערות 11

למשחק
נגמר ליגת ילדים 11/02/2022 13:00

מרה"ט ירושלים - ילדים 3

2 2

טופ טניס ילדים- ירוק

למשחק
נגמר ליגת נוער 12/02/2022 10:00

מרה''ט ירושלים - נוער 1

2 2

כפר סבא הירוקה נוער עומר ליגת העל

למשחק
נגמר ליגה א' נשים 26/04/2022 19:00

מרכז הטניס ירושלים נשים

2 1

מרה"ט ירושלים 23 נשים

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 29/04/2022 13:00

מרכז הטניס ירושלים 6 בוגרים

2 2

מרה"ט ירושלים 3 בוגרים

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 30/04/2022 12:00

מרה"ט ירושלים א.ד.י 2 בוגרים

1 3

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 03/05/2022 19:00

מרה"ט ירושלים 3 בוגרים

0 3

מכבי צפון פיליפ

למשחק
נגמר ליגה א' גברים 03/05/2022 19:00

מרה"ט ירושלים 34 בוגרים

0 4

אס"א בן גוריון 3

למשחק
נגמר ליגה א' נשים 06/05/2022 13:00

מרה"ט ירושלים 23 נשים

0 3

אס"א ירושלים 4

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 13/05/2022 10:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

4 0

הפועל עירוני לוד קיטל

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 13/05/2022 13:00

מרכז הטניס ירושלים 6 בוגרים

2 2

מכבי כפר המכביה כרמי

למשחק
נגמר ליגה א' נשים 13/05/2022 14:00

מרכז הטניס ירושלים נשים

2 1

אס"א בן גוריון נשים

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 14/05/2022 12:00

מרה"ט ירושלים א.ד.י 2 בוגרים

4 0

מ.ט. גרר גולן בת-ים

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 20/05/2022 13:30

מרה"ט ירושלים 25 בוגרים

0 3

הפועל עירוני לוד גקי

למשחק
נגמר ליגה א' נשים 31/05/2022 19:00

מרכז הטניס ירושלים נשים

1 2

אס"א ירושלים 4

למשחק
נגמר ליגה א' גברים 31/05/2022 19:00

מרה"ט ירושלים 34 בוגרים

0 4

אס"א ירושלים 1

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 03/06/2022 13:30

מרה"ט ירושלים 25 בוגרים

3 0

מכבי רחובות איתי

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 03/06/2022 14:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

2 2

טופ טניס ירושלים ב

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 04/06/2022 12:00

מרה"ט ירושלים א.ד.י 2 בוגרים

4 0

הפועל עירוני לוד קיטל

למשחק
בהמתנה ליגה ב' גברים 07/06/2022 19:00

מרה"ט ירושלים 3 בוגרים

0 0

הפועל רמת אליהו גדי ב

למשחק
נגמר ליגה א' נשים 10/06/2022 13:00

מרה"ט ירושלים 23 נשים

3 0

ספורטאי העתיד נשים 2022

למשחק
בהמתנה ליגה ב' גברים 10/06/2022 13:00

מרכז הטניס ירושלים 6 בוגרים

0 0

מכבי רמת אליהו דרעי

למשחק
נגמר ליגה א' גברים 14/06/2022 19:00

מרה"ט ירושלים 34 בוגרים

1 3

ספורטאי העתיד אדם 2022

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 17/06/2022 13:00

מרכז הטניס ירושלים 6 בוגרים

4 0

מכבי צפון פיליפ

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 17/06/2022 13:30

מרה"ט ירושלים 25 בוגרים

3 0

מכבי צפון בירון

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 17/06/2022 14:00

מרה"ט ירושלים א.ד.י 2 בוגרים

3 1

טופ טניס ירושלים ב

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 21/06/2022 19:00

מרה"ט ירושלים 3 בוגרים

2 2

מ.ט. שלום בת-ים

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 25/06/2022 10:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

2 2

מכבי כפר המכביה קוסטה

למשחק
נגמר ליגה א' נשים 2023 22/04/2023 11:00

מרכז הטניס ירושלים נשים

1 2

מ.ט קייסי בת ים

למשחק
נגמר ליגה א' גברים 2023 03/06/2023 10:00

מרה"ט ירושלים 34 בוגרים

4 0

אס"א בן גוריון 2

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2023 03/06/2023 10:00

מרה"ט ירושלים 24 בוגרים

2 2

ליגה א רמלה חגאי

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 2023 16/06/2023 10:00

מרה"ט ירושלים 25 בוגרים

1 2

מכבי רחובות איתי

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 2023 07/07/2023 10:00

מרה"ט ירושלים 25 בוגרים

2 1

טופ טניס ירושלים נעם- ארצית

למשחק
נגמר ליגה ארצית גברים 2023 28/07/2023 10:00

מרה"ט ירושלים 25 בוגרים

3 0

מכבי צפון גוטמן

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2024 04/05/2024 10:00

מרה"ט ירושלים א.ד.י 2 בוגרים

4 0

אס"א בן גוריון 4

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2024 04/05/2024 10:00

מרה"ט ירושלים 34 בוגרים

4 0

מכבי רחובות אייסרז

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2024 18/05/2024 10:00

מרה"ט ירושלים א.ד.י 2 בוגרים

0 4

מכבי אקדמיה לטניס אילת 1

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2024 15/06/2024 10:00

מרה"ט ירושלים 34 בוגרים

0 4

ליגה א רמלה חגאי

למשחק
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 12/08/2022 10:00 St

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

4-6 0-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

6-1 6-4
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

מאור גאיה - מ.ס-מונוסון

-

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

6-7 0-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

לוליטה פבליצ'נקו - מרה''ט ירושלים

Walkover
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

ליה גמבורג - מרה"ט רמת השרון

-

ריאנה חמדאן - מרה''ט ירושלים

0-6 0-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

רומי דנינו - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

רונה שיה שאלתיאל - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 0-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 13/08/2022 15:00 NB

לוסי סאיג - מרה''ט חיפה

-

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

6-3 1-6 6-10
בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

--

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

אלון מאירי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

--

נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

אבנר הגאי - מרה''ט תל אביב

-

ליאו קדוש - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

6-4 7-5
בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

-

--

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

עידן טומס אורצקי - מרה''ט אשקלון

-

--

נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

דן זלניק - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

דניאל גבאי - מרה''ט קרית שמונה

Walkover
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

קאי לב - בה"ס לטניס רשפון

-

אלון יוסף פורת - מרה''ט באר שבע

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

-

עידו בן חמו - מרה''ט ירושלים

1-6 6-7(5)
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

עידו שליסר - מ.ט כפר מעש

-

אופק קויומג'דסקי - האקדמיה לטניס ת"א

6-7(5) 7-5 8-10
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 14:00 NB

אדם מוסקוביץ - בני הרצליה

-

לריאון פבליצ'נקו - מרה''ט ירושלים

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

עומר שטינברג - מרה"ט רמת השרון

-

עידן לושקרייב - מרה''ט תל אביב

6-3 6-4
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

שלף אזולאי - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

יונתן דרור - הפועל רמת אליהו

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 14:00 NB

עמית דיכטר - מועדון טניס קרית גת

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

6-0 6-1
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

גיל-עד שליסר - מ.ט כפר מעש

-

עידן וילסקר - מרה''ט ירושלים, האקדמיה לטניס יורם אסייג

6-0 6-1
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 12/08/2022 13:30 NB

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

-

גל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

Walkover
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 13/08/2022 10:00 St

עומרי ורדי - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

-

נדב ברעם - מרה''ט תל אביב

2-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 11:00 AR

אלון מאירי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

עידן וילסקר - מרה''ט ירושלים, האקדמיה לטניס יורם אסייג

3-6 7-5 10-4
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 13/08/2022 10:00 St

ליאו קדוש - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

4-6 3-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 13/08/2022 10:00 St

רון נדיון - האקדמיה לטניס ת"א

-

שלף אזולאי - מועדון טופ-טניס ירושלים

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 13/08/2022 10:00 St

נדב קראוס - מרה"ט רמת השרון

-

עידן לושקרייב - מרה''ט תל אביב

4-6 4-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 13/08/2022 10:00 St

עידן טומס אורצקי - מרה''ט אשקלון

-

אדם מוסקוביץ - בני הרצליה

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 11:00 AR

דן זלניק - האקדמיה לטניס יורם אסייג

-

עידו שליסר - מ.ט כפר מעש

6-0 6-4
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 בנים 12 מוקדמות 11/08/2022 11:00 AR

קאי לב - בה"ס לטניס רשפון

-

לירון אצלאן - בה"ס לטניס רשפון

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 11/08/2022 12:00 AR

ינון סיבוני - מועדון טניס קרית גת

-

אור רבי - מועדון טניס אורנית

Walkover
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 15:00 NB

סקאי רגיניאנו - מרכז הטניס רמלה

-

יאיר דיין - מרה''ט חיפה

2-6 6-3 11-13
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 11:30 NB

עמית חיימי - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר שניידר - כפר סירקין

1-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 11:00 NB

גל כהן - מרה''ט תל אביב

-

נועם בצלאל - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

7-6 5-7 2-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 10:00 FB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

טל בן עמי - מרה"ט רמת השרון

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 11:30 NB

סגלוביץ אוהד - מרה"ט רמת השרון

-

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 15:00 NB

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

-

קדם קבסו - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 10:00 FB

תומר רייך - בני הרצליה

-

יונתן אלישיב - ד.ב. ביה"ס לטניס

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 10:00 FB

תומר משעולי - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

4-6 6-3 2-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 15:00 NB

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

-

יונתן רובין - הפועל עירוני לוד

6-2 5-7 6-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 11:30 NB

איתי רופ - מרה"ט רמת השרון

-

רועי שויער - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

4-6 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 10:00 FB

אדיב חזאן - מרה''ט חיפה

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס הפועל ת"א

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 11:00 NB

נועם דוידי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

איתמר אפרון - מרה"ט רמת השרון

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 11:30 NB

אורי בן ארי - מרה''ט תל אביב

-

רום בראון - מרה"ט רמת השרון

6-3 2-6 10-7
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 12/08/2022 15:00 NB

נועם דיכטר - מועדון טניס קרית גת

-

יותם שניידר - כפר סירקין

6-3 6-3
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 32 בנים 14 מוקדמות 11/08/2022 11:00 AR

אורי אקשטיין - מרה"ט רמת השרון

-

טל גלפר - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-0
בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

יותם פרי - בני הרצליה

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

ליר בר נחום - מרה''ט אשקלון

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

עדי ווגנר - מ.ט כפר מעש

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

דור זוהר - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

עילי שורץ - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

--

-

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

הראל אהרון ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

7-5 6-1
בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

אורי גילון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, מכבי מיתר

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

שחר פינקלשטיין - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

רועי שני - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

--

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00 FB

עמרי וייס - אסא ת"א

-

עמרי אין זילברשלג - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 12/08/2022 10:00 St

דביר אוסיפוב - מרה''ט חיפה

-

יאיר פונו - מרה"ט רמת השרון

5-7 0-6
בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

דניאל הרצנו - מועדוני טניס עצמה דודי נודל

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

יהלי עודד פרידמן - מרה''ט ירושלים

-

--

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00 FB

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

-

אצלאן אריאל - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

דניאל אשכנזי - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

שון ניורנברג - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00

איתמר חיים יוסף - מרה''ט חיפה

-

--

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00 FB

איתן קרמן - הפועל עירוני לוד

-

אורי גרבלסקי - מרה''ט תל אביב

0-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 11:00 AR

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

איתן קרמן - הפועל עירוני לוד

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר חיים יוסף - מרה''ט חיפה

6-2 6-4
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

שון ניורנברג - דור העתיד מ.ס רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

-

דניאל אשכנזי - אסא ת"א

1-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 12/08/2022 10:00 St

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

יהלי עודד פרידמן - מרה''ט ירושלים

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

דניאל הרצנו - מועדוני טניס עצמה דודי נודל

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 12/08/2022 12:00 AR

יותם פרי - בני הרצליה

-

דביר אוסיפוב - מרה''ט חיפה

7-5 7-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 12/08/2022 10:00 St

ליר בר נחום - מרה''ט אשקלון

-

עמרי וייס - אסא ת"א

4-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

-

עילאי שמעוני - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

7-5 7-5
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

עדי ווגנר - מ.ט כפר מעש

-

רועי שני - מרה''ט תל אביב

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 12/08/2022 10:00 St

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

דור זוהר - אסא ת"א

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

3-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 09:00 St

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

שחר פינקלשטיין - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-4 7-6(7)
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 11/08/2022 14:30 NB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

אורי גילון - אקדמיה לטניס הפועל ת"א, מכבי מיתר

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 12/08/2022 10:00 St

טים וייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

-

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6