נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 09/11/2022 20:30 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
1 | 2 |
א.ס. נטו רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 09/11/2022 21:30 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
2 | 0 |
אורקה 5 |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 15/11/2022 20:30 |
הכח רמת השרון |
2 | 1 |
הפועל אורי תל-אביב |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 15/11/2022 21:30 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
2 | 0 |
א.ס. ספיריט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 23/11/2022 20:30 |
א.ס. נטו רמת השרון |
1 | 2 |
ברבורשת |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 23/11/2022 21:30 |
אמיגס הרצליה |
0 | 2 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 06/12/2022 20:30 |
קופל גרופ |
1 | 2 |
הכח רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 07/12/2022 21:30 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
2 | 0 |
ונוס מתן |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 04/01/2023 20:30 |
פרידום רמת השרון |
2 | 1 |
אמיגס הרצליה |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 04/01/2023 21:30 |
זוזו |
2 | 1 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 10/01/2023 20:30 |
הכח רמת השרון |
2 | 0 |
ברנדיס הרצליה |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 10/01/2023 21:30 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
2 | 1 |
Dream team צורן |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 17/01/2023 20:30 |
Supernova |
2 | 0 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 17/01/2023 21:30 |
קוריצות מנשה |
2 | 1 |
א.ס. ספיריט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 18/01/2023 20:30 |
SayWhat?! |
2 | 0 |
פרידום רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 18/01/2023 21:30 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
2 | 0 |
CatchMond |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 01/02/2023 20:30 |
פרידום רמת השרון |
0 | 2 |
א.ס. נטו רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 21/02/2023 20:30 |
הכח רמת השרון |
2 | 0 |
הפועל אורי תל-אביב |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 21/02/2023 21:30 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
2 | 0 |
סופה כפר יונה |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 28/02/2023 21:30 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
0 | 2 |
ניצוצות |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 01/03/2023 20:30 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
2 | 0 |
CatchMond |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 01/03/2023 21:30 |
א.ס. נטו רמת השרון |
0 | 2 |
ברנר |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 08/03/2023 20:30 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
1 | 2 |
SayWhat?! |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 08/03/2023 21:30 |
VIVA |
2 | 0 |
פרידום רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 12/03/2023 20:30 |
הכח רמת השרון |
1 | 2 |
Cheetah il |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 14/03/2023 21:30 |
חוף חפר |
2 | 1 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 15/03/2023 20:30 |
פרידום רמת השרון |
1 | 2 |
ברנר |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 15/03/2023 21:30 |
VIVA |
1 | 2 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 21/03/2023 20:30 |
שוס אבן יהודה |
2 | 1 |
הכח רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 21/03/2023 21:30 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
2 | 1 |
לב-טוב הרצליה |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 28/03/2023 20:30 |
א.ס. ספיריט רמת השרון |
0 | 2 |
Supernova |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 29/03/2023 20:30 |
א.ס. נטו רמת השרון |
2 | 1 |
זוזו |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 29/03/2023 21:30 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
2 | 0 |
SayWhat?! |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 16/04/2023 21:30 |
מוזה כ"ס |
2 | 1 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 19/04/2023 20:30 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
2 | 0 |
ברבורשת |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 19/04/2023 21:30 |
פרידום רמת השרון |
0 | 2 |
ונוס מתן |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 02/05/2023 20:30 |
Dream team צורן |
2 | 0 |
א.ס. ספיריט רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון - כפר סבא | 02/05/2023 21:30 |
Vibers קדימה-צורן |
1 | 2 |
Team Kim |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 03/05/2023 20:30 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
2 | 0 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 03/05/2023 21:30 |
ברבורשת |
1 | 2 |
פרידום רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ליגת על | 16/05/2023 20:30 |
שוס אבן יהודה |
0 | 2 |
הכח רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | לאומית ב'- שרון | 16/05/2023 21:30 |
א.ס. מומנט רמת השרון |
2 | 0 |
מוזה כ"ס |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 17/05/2023 20:30 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
2 | 0 |
פרידום רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 17/05/2023 21:30 |
אמיגס הרצליה |
0 | 2 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 24/05/2023 20:30 |
פרידום רמת השרון |
1 | 2 |
זוזו |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 24/05/2023 21:30 |
א.ס. מוג'ו רמת השרון |
2 | 1 |
אורקה 5 |
למשחק | |||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 31/05/2023 20:30 |
ברנר |
2 | 0 |
זוזו |
למשחק | חצי גמר | ||
נגמר | ארצית שרון- דרום השרון | 31/05/2023 21:30 |
א.ס. נקסט רמת השרון |
0 | 2 |
SayWhat?! |
למשחק | חצי גמר |