הדפס

מ.ט עירוני רעננה - לוח משחקים ותוצאות

רחוב יאיר שטרן 5, רעננה, ישראל

נגמר ליגת ילדות 2023 18/02/2023 09:45

מרה"ט יפו ילדות - סשה

3 0

ילדות מכבי נתניה 2023

למשחק
נגמר ליגת ילדות 2023 18/02/2023 09:45

כפר סבא הירוקה ליה ילדות

1 2

רעננה ילדות 2023

למשחק
נגמר ליגת נערות 2023 18/02/2023 09:45

מרה"ט אשקלון - לביאות הים אשקלון

0 3

רמת השרון נערות ליגת העל 12

למשחק
נגמר ליגת נערות 2023 18/02/2023 09:45

בני הרצליה נערות

3 0

כפר סבא הירוקה נערות ליגת על ניקול

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 09:45

האקדמיה לטניס ת"א ITP - נערים

2 2

מרה"ט אשקלון - אריות הים נערים

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 09:45

רמת השרון נערים ליגת העל 2

2 2

רעננה נערים ליגת העל 2023

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 11:45

בני הרצליה נערים ליגת העל ארצית

4 0

רמת השרון נערים 4

למשחק
נגמר ליגת ילדות 2023 18/02/2023 12:45

ילדות מכבי נתניה 2023

0 3

כפר סבא הירוקה ליה ילדות

למשחק
נגמר ליגת נערות 2023 18/02/2023 12:45

רעננה ליגת העל נערות 2 2023

1 2

מרה"ט אשקלון - לביאות הים אשקלון

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 12:45

מרה"ט אשקלון - אריות הים נערים

3 1

רמת השרון נערים ליגת העל 2

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 12:45

מרה"ט ת"א נערים ליגת העל

4 0

האקדמיה לטניס ת"א ITP - נערים

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 14:45

רמת השרון נערים 4

1 3

מכבי צעירי הרצליה נערים 1

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 18/02/2023 14:45

רעננה נערים 2023

1 3

בני הרצליה נערים ליגת העל ארצית

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 23/05/2023 08:45

רמת השרון נערות 13

3 0

ספורטאי העתיד נערות תומר 2023

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

נערות ויקטור חיפה (22-23)

2 0

מ.ט. ליהיא בת-ים

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

נערות חיפה דני (22-23)

2 0

הפועל רמת אליהו טניס שר

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

נערות AK אשדוד

2 0

מרהט יקנעם נערות רוני

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

רמת השרון נערות 11 .

0 2

טניס קלאב שי 2023

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

גולדן טניס נתניה נערות מחוזית 2023

0 2

נערות משגב

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

מרהט תל אביב - ניתאי נערות

1 2

טופ טניס נערות

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 08:45

מרה"ט עכו נערות רון

0 2

מרהט תל אביב ניתאי נערות 2

למשחק
נגמר ילדות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 10:30

מכבי ילדות אשדוד

2 0

מרה"ט יפו ילדות - סשה

למשחק
נגמר ילדות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 10:30

רעננה ילדות 2023

2 0

ילדות חיפה (22-23)

למשחק
נגמר ילדות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 10:30

ילדות עפולה 2023

1 2

כפר סבא הירוקה ליה ילדות

למשחק
נגמר ילדות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 10:30

ליגת ילדות רמלה נויה

2 1

מטה אשר ליגת ילדות

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 11:45

נערות ויקטור חיפה (22-23)

2 0

רמת השרון נערות 13

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 11:45

נערות חיפה דני (22-23)

3 0

נערות AK אשדוד

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 11:45

טניס קלאב שי 2023

0 2

נערות משגב

למשחק
נגמר נערות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 11:45

טופ טניס נערות

2 1

מרהט תל אביב ניתאי נערות 2

למשחק
נגמר ילדות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 13:30

מכבי ילדות אשדוד

0 2

רעננה ילדות 2023

למשחק
נגמר ילדות מחוזי - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 13:30

כפר סבא הירוקה ליה ילדות

0 2

ליגת ילדות רמלה נויה

למשחק
נגמר נערים ליגת על - פיינל 4 - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 13:30

מרה"ט ת"א נערים ליגת העל

0 3

קרית שמונה נערים צפון

למשחק
נגמר נוער ליגת על - פיינל 4 - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 14:45

טופ טניס ירושלים ליגת העל

3 0

רעננה ליגת העל נוער 2 2023

למשחק
נגמר נוער ליגת על - פיינל 4 - אלוף האלופים 2023 09/06/2023 14:45

מרה"ט תא - גיא ליגת העל

2 1

רעננה ליגת העל נוער 1 2023

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 08/09/2023 09:00

רמלה ליגת העל 2020

0 3

קרית גת גברים ליגת על 2023

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 08/09/2023 09:00

מ.ט קיסריה-ליגת העל

1 2

מכבי רואי בניה הרצליה

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 08/09/2023 09:00

אגודת הטניס ק.ביאליק

0 3

בני הרצליה גברים ליגת על 2022

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 08/09/2023 09:00

מ.ט מנשה גן שמואל - דוייב

3 0

קיסריה-זכרון-אור עקיבא

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 08/09/2023 09:00

אסא ת"א נשים

0 3

מכבי ליברמן הרצליה

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 08/09/2023 10:30

ליגת העל נשים מרכז הטניס רמת השרון 2023

0 3

הפועל עירוני לוד נועה

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 08/09/2023 10:30

גולדן טניס נתניה ליגת על נשים

2 1

אגודת הטניס ק.ביאליק נשים

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 08/09/2023 10:30

הפועל לוד עינבר

0 3

מ.ט . עירוני רעננה נשים ליגת העל 23/24

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 12/12/2023 14:00

ליגת העל נשים-זכרון חיפה קיסריה

3 0

מ.ט. עירוני רעננה נשים ליגת העל 2023/24

למשחק
נגמר פיינל פור -ליגת העל ווינר נשים 2023 14/12/2023 10:00

ליגת העל נשים-זכרון חיפה קיסריה

2 1

מ.טניס הכח חיפה

למשחק
נגמר פיינל פור -ליגת העל ווינר נשים 2023 14/12/2023 11:00

מ.ט . עירוני רעננה נשים ליגת העל 23/24

2 0

מכבי ליברמן הרצליה

למשחק
נגמר פיינל 4 - ליגת על ווינר 2023 גברים 15/12/2023 10:00

ליגת העל גברים מרכז הטניס רמת השרון 2023

2 0

הפועל לוד שחר

למשחק
נגמר פיינל 4 - ליגת על ווינר 2023 גברים 15/12/2023 10:00

ליגת העל רמלה ישי

2 0

הפועל עירוני לוד

למשחק
נגמר פיינל 4 - ליגת על ווינר 2023 גברים 17/12/2023 10:00

ליגת העל גברים מרכז הטניס רמת השרון 2023

2 0

ליגת העל רמלה ישי

למשחק
נגמר פיינל פור -ליגת העל ווינר נשים 2023 17/12/2023 10:00

ליגת העל נשים-זכרון חיפה קיסריה

1 2

מ.ט . עירוני רעננה נשים ליגת העל 23/24

למשחק
נגמר ילדים א' נוקאאוט 1 - 16 ילדים א' נוקאאוט 03/12/2022 09:26

יואב קובלנקו - מרה''ט יפו

-

יאיר סלקטר - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0
נגמר ילדים א' נוקאאוט 1 - 16 ילדים א' נוקאאוט 03/12/2022 12:30

יאיר מירן - מרה"ט קרית אונו

-

ליעם אדירי - אקדמיה לטניס TERO

2-6
נגמר ילדים א' נוקאאוט 1 - 16 ילדים א' נוקאאוט 03/12/2022 12:30

עמית ליפשיץ - הפועל קאנטרי דקל

-

סשא ספירידונוב - מכבי נתניה

6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

דור זוהר - אסא ת"א

2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 06/03/2023 09:00 FB

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

0-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 NB

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

עילי שיטרית - מועדון טופ-טניס ירושלים

7-5 3-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 NB

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 06/03/2023 09:00 FB

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 FB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

חן כוגן - אסא ת"א

1-6 6-7(6)
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 06/03/2023 09:00 FB

אוריה עופר - מ. טניס עירוני רעננה

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 06/03/2023 09:00 FB

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אילאי חיים - אקדמיה לטניס נהורה

3-6 6-2 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

7-6(4) 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 FB

עילי שטרייכמן - אקדמיה לטניס TERO

-

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-2 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 FB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

0-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 09:00 FB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

1-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 NB

ליעד חסון - מ. טניס עירוני רעננה

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

0-6 6-7(5)
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 06/03/2023 09:00 FB

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 6-0 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 FB

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-3 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 32 בנים 16 04/03/2023 10:30 NB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

6-4 4-6 6-7(8)
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

דור זוהר - אסא ת"א

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

7-6(1) 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 FB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

6-4 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

עילי שיטרית - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

6-3 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 FB

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

איתי עזרא - מרה"ט עכו

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

2-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

חן כוגן - אסא ת"א

-

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

2-6 5-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

אוריה עופר - מ. טניס עירוני רעננה

-

עילי שטרייכמן - אקדמיה לטניס TERO

4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 06/03/2023 11:30 NB

אילאי חיים - אקדמיה לטניס נהורה

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

2-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 FB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 FB

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליעד חסון - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 3-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

3-6 6-4 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

עילי שורץ - בני הרצליה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-1 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 07/03/2023 09:00 St

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

4-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 16 בנים 16 06/03/2023 11:30 NB

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

7-5 0-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 08/03/2023 10:30 NB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-6(5) 4-6 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 08/03/2023 10:30 NB

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-4 1-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 08/03/2023 09:00 FB

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 8 בנים 16 08/03/2023 10:30 NB

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 12:30

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-3 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 12:30

מנואל פלכטר - מרה''ט יקנעם

-

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 12:30

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

ליעד חסון - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 12:30

עילי שורץ - בני הרצליה

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

5-7 7-5 10-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 12:30

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

חן כוגן - אסא ת"א

6-2 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 07/03/2023 12:00 NB

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

אוריה עופר - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 32 בנים 16 08/03/2023 09:00 St

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אילאי חיים - אקדמיה לטניס נהורה

6-1 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 4 בנים 16 10/03/2023 11:00 St

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 1 - 4 בנים 16 10/03/2023 12:00 St

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 1-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 08/03/2023 11:30 NB

עידו גזי - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

אילאי חיים - אקדמיה לטניס נהורה

6-2 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 08/03/2023 09:00 FB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

אוריה עופר - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 4-6 9-11
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 08/03/2023 09:00 FB

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

חן כוגן - אסא ת"א

3-6 4-6
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 08/03/2023 10:30 NB

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

4-6 6-1 10-2
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 10/03/2023 13:00 NB

אילאי חיים - אקדמיה לטניס נהורה

-

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 4-6 10-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 10/03/2023 11:00 St

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-1 3-6 10-7
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 10/03/2023 13:00 NB

איתמר ורטהיימר - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

6-2 4-6 10-5
נגמר בנים 16 ארצית פורים 17 - 24 בנים 16 10/03/2023 11:00 St

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

איתי עזרא - מרה"ט עכו

3-6 6-0 11-9
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 11:30 NB

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

6-3 7-6(6)
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

1-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 09:00 NB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

6-1 2-6 7-5
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 10:30 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

4-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב

0-6 4-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

6-1 6-1
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 10:30 NB

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

-

ליאור רווח - אקדמיה לטניס TERO

2-6 4-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 09:00 NB

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-1 6-3
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-4
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 10:30 NB

אגם אשכנזי - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

6-3 3-6 5-7
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

1-6 3-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

ענבר מנחם - אסא באר שבע

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

6-3 6-2
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 09:00 St

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 5-7
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 32 בנות 16-18 04/03/2023 10:30 NB

ספיר רזניק - מרה''ט חיפה

-

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 FB

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 עדיין לא נקבע

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

6-7(4) 3-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

ענבר מנחם - אסא באר שבע

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 NB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

0-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 NB

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

-

איה ארזואן - מרה''ט חיפה

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 06/03/2023 12:00 AR

שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 09:00 FB

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 עדיין לא נקבע

ליאור רווח - אקדמיה לטניס TERO

-

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 06/03/2023 10:30 FB

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

-

ספיר רזניק - מרה''ט חיפה

6-1 6-3
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 FB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

1-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 NB

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

3-6 2-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 06/03/2023 10:30 FB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

אגם אשכנזי - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

2-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 NB

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 FB

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 16 בנות 16-18 06/03/2023 10:30 FB

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

-

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

1-6 3-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16-18 08/03/2023 09:00 St

ספיר רזניק - מרה''ט חיפה

-

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

3-6 0-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16-18 08/03/2023 09:00 St

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

7-5 5-7 6-2
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16-18 08/03/2023 09:00 St

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-3
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 8 בנות 16-18 08/03/2023 09:00 St

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

שירה בוהדנה - הכח חיפה

6-2 6-2
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 עדיין לא נקבע

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

6-4 3-6 10-7
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 FB

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-0
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 עדיין לא נקבע

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

נועם בן ארוש - מרה''ט חיפה

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 עדיין לא נקבע

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

וקסמן ליאת - בני הרצליה

2-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 עדיין לא נקבע

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

4-6 4-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 10:30 FB

אגם אשכנזי - הפועל רמת אליהו, הפועל מ ס ראשל"צ

-

שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב

6-0 6-0
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 12:00 NB

ליאן קליזמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 32 בנות 16-18 07/03/2023 12:30 NB

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

ליאור רווח - אקדמיה לטניס TERO

1-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 4 בנות 16-18 10/03/2023 13:00 St

ספיר רזניק - מרה''ט חיפה

-

שירה בוהדנה - הכח חיפה

3-6 1-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 1 - 4 בנות 16-18 10/03/2023 10:30 St

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 7-6(3)
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16-18 08/03/2023 09:00

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-3 7-6(2)
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16-18 08/03/2023 09:00

עלמה יוסף - מרכז הטניס רמלה

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16-18 08/03/2023 09:00

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב

6-2 6-3
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16-18 08/03/2023 09:00

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

2-6 7-6(3) 5-10
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 24 בנות 16-18 10/03/2023 13:00 NB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחר שורץ - מכבי צפון תל אביב

0-6 0-1
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 20 בנות 16-18 10/03/2023 11:00 St

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

6-2 6-3
נגמר בנות 16-18 ארצית פורים 17 - 20 בנות 16-18 10/03/2023 13:00 FB

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 4-6 10-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

2-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 06/03/2023 09:00 FB

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

אופק סיון - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

ניר חסדן - מועדון טניס קרית גת

3-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

2-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

אביב אביטן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 FB

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

6-0 2-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 FB

גיא מוריאן - אסא ת"א

-

עמנואל יעקב טבקוף - מרה"ט קרית אונו

6-3 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

חאלד איהאב סעדי - הפועל טבעון טניס

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

איתמר בנימין - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-3 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 FB

יותם פרי - בני הרצליה

-

נתנאל קנטרוביץ - מרה''ט יקנעם

4-6 1-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

7-5 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 06/03/2023 09:00 FB

קליין איתי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

6-0 4-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

אמיר פזי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

שלו נסים - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 FB

אורי גילון - מכבי מיתר

-

עומר אהרוני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

1-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 32 בנים 18 04/03/2023 09:00 St

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

עמרי וייס - אסא ת"א

0-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 06/03/2023 10:30 NB

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

6-3 6-1
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 07/03/2023 09:00 St

אופק סיון - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי גילון - מכבי מיתר

4-6 6-3 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 06/03/2023 10:30 NB

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אמיר פזי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-2 5-7 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 07/03/2023 12:00 NB

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

קליין איתי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

2-6 3-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 06/03/2023 10:30 NB

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 5-7
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 06/03/2023 10:30 NB

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

2-6 6-0 0-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 06/03/2023 10:30 FB

עמנואל יעקב טבקוף - מרה"ט קרית אונו

-

יותם פרי - בני הרצליה

6-0 6-0
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 16 בנים 18 06/03/2023 10:30 NB

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

3-6 4-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 08/03/2023 10:30 NB

אופק סיון - מ. טניס עירוני רעננה

-

יותם פרי - בני הרצליה

2-6 2-6
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 08/03/2023 10:30 NB

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

6-4 7-6(4)
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 8 בנים 18 08/03/2023 10:30 NB

יגל בן ישראל - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

4-6 6-3 6-0
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 4 בנים 18 10/03/2023 09:00 St

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

6-1 6-3
נגמר בנים 18 ארצית פורים 1 - 4 בנים 18 10/03/2023 11:00

אופק סיון - מ. טניס עירוני רעננה

-

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

2-6 1-6
נגמר בנות 12 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 12 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

-

אליה אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

6-1 6-4
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

מיה כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

ליאור יעבץ - אקדמיה לטניס TERO

-

--

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 14:00

מילנה וולינסקי - מרה''ט חיפה

-

רומי קנדה - מרה"ט רמת השרון

2-6 1-6
בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

--

בהמתנה בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

--

-

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

אליקה יונית סודורוגין - מרה''ט חיפה

-

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-1
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

גל הלוי - פארק המים רעות טניס

-

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

6-1 6-0
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:30 NB

אלה הדס - אקדמיה לטניס TERO

-

ג׳יה טרייסמן - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

עמנואלה אומומה אוגבידי - מרה''ט תל אביב

-

מיקה טרלו - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 14:00

אילי קנדה - מרה"ט רמת השרון

-

ג'סיקה שהלא - מרה''ט חיפה

6-2 6-2
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 13:00 St

אלה זרקה - אקדמיה לטניס TERO

-

רינה מזרחי - מרה''ט תל אביב

Walkover
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

פאלאנקין עדן - מרה"ט רמת השרון

-

שחר אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 3-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:30 NB

יעל נאור - אקדמיה לטניס TERO

-

נויה כהן - מרה''ט תל אביב

0-6 3-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 32 בנות 14 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

גלי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

דניאלה כהן - מרה''ט תל אביב

6-2 6-3
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

דניאלה כהן - מרה''ט תל אביב

0-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

מיה כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס TERO

6-4 4-6 10-8
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

ליאור יעבץ - אקדמיה לטניס TERO

-

פאלאנקין עדן - מרה"ט רמת השרון

0-6 3-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

מילנה וולינסקי - מרה''ט חיפה

-

אלה זרקה - אקדמיה לטניס TERO

1-6 1-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

ליאן גרינשפן - מרה"ט רמת השרון

-

ג'סיקה שהלא - מרה''ט חיפה

2-6 6-1 3-10
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

מישל רודמן - מכבי נתניה

-

עמנואלה אומומה אוגבידי - מרה''ט תל אביב

5-7 6-7(5)
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

ליאור גנקין - מרה''ט ערד

-

אלה הדס - אקדמיה לטניס TERO

3-6 2-6
נגמר בנות 14 מוקדמות 1 - 16 בנות 14 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

מילה ניב - מרה"ט רמת השרון

-

שיר גרינשטיין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

0-6 0-6
בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה, מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

יובל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

שוקרון לינוי - בני הרצליה

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

--

-

רנה ניישטוט - מרכז הטניס רמלה

נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 14:30 NB

עמית שחב-לאופר - מרה''ט יפו

-

ויקטוריה אוגבו - מרה''ט תל אביב

Walkover
בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

נועה מאיור - בה"ס לטניס רשפון

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

ענבר מנחם - אסא באר שבע

-

--

נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

-

אפרת בלישע - מרה''ט חיפה

5-6 Ret
בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

אליה שרעבי - האקדמיה לטניס ת"א

-

--

נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 14:30 NB

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

מאילי גרימברג - מרה''ט תל אביב

2-6 1-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 12:30 St

קרין אלחמאמדה - אסא באר שבע

-

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-1 6-3
בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

לוסי סאיג - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

מאיה תמר אלון - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

--

נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 15:00 NB

ברזילי עמית - אסא ת"א

-

רותם כהן - מרה''ט תל אביב

6-1 6-1
בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:00

אביב עמו - מרה"ט רמת השרון

-

--

נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 64 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 12:30 St

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

נינה שמחה גטה - הפועל עמק הירדן

2-6 2-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 17/03/2023 13:30 NB

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

6-0 2-6 3-10
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

-

אביב עמו - מרה"ט רמת השרון

0-6 3-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 09:00 St

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

הילה לוי - א.ספורט עצמה כפר ורדים

Walkover
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 3-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

רותם כהן - מרה''ט תל אביב

6-0 6-0
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 09:00 St

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה, מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מאיה תמר אלון - א.ספורט עצמה כפר ורדים

Walkover
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

לוסי סאיג - מרה''ט חיפה

6-3 1-6 4-10
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-0 6-0
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

0-6 3-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

שי חכם - מרה"ט רמת השרון

-

אליה שרעבי - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 6-1 10-3
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

6-2 6-1
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

יובל אהרון - מרה''ט קרית שמונה

-

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

7-5 5-7 10-5
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

-

ענבר מנחם - אסא באר שבע

Walkover
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

-

נועה מאיור - בה"ס לטניס רשפון

Walkover
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

שוקרון לינוי - בני הרצליה

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

7-5 6-1
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

רנה ניישטוט - מרכז הטניס רמלה

-

ויקטוריה אוגבו - מרה''ט תל אביב

2-6 0-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

ליה ליכטנשטיין - אסא ת"א

-

רנה ניישטוט - מרכז הטניס רמלה

7-6(1) 6-2
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

-

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

6-1 2-6 10-3
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

נועה מאיור - בה"ס לטניס רשפון

6-3 6-0
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

דנה רוז הלשטוק - מרה''ט אשקלון

-

גל חכם - מרה"ט רמת השרון

6-2 2-6 11-9
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

רותם כהן - מרה''ט תל אביב

-

ניקול יונטוב - כפר סבא הירוקה

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה, מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מלאני פלדמן - אקדמיה לטניס AK - אשדוד

Walkover
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

אליה שרעבי - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 4-6
נגמר בנות 16-18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנות 16-18 מוקדמות 21/03/2023 15:00 AR

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

מארק שטלוב - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

לירון אצלאן - אסא ת"א

6-1 6-3
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 12 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

עומר טל - מועדון טניס קרית גת

-

גיל-עד שליסר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-4 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

אור רבי - מועדון טניס אורנית

4-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס TERO

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אורי טנא - מועדון טופ-טניס ירושלים

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

רום בראון - מרה"ט רמת השרון, מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

עילי שורץ - בני הרצליה

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00

אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

ארטיום גוליקוב - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

אורי שאול - מועדון טופ-טניס ירושלים

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

תומר זרקו - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 5-7
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

עידו שרווין - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

דור זוהר - אסא ת"א

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00 FB

דביר אוסיפוב - מרה''ט חיפה

-

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 6-4 10-7
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

עדי ווגנר - מרה"ט רמת השרון

-

עידו רום - הכח חיפה

6-4 0-6 7-10
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

עילי שטרייכמן - אקדמיה לטניס TERO

-

עמית ארליך - אסא ת"א

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 17/03/2023 12:30

שי סימון - מ. טניס עירוני רעננה

-

ויזל יונתן - אסא ת"א

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

איתן קרמן - הפועל עירוני לוד

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 17/03/2023 12:30

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 6-3 10-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00

איתי ארז - מכבי רחובות

-

יאיר כהן - הפועל רמת אליהו

7-5 6-7 2-10
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

ליעד בנימין לוי - מרה''ט יקנעם

-

אדיב חזאן - מרה''ט חיפה

6-4 4-6 10-7
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 17/03/2023 12:30

צור נמר - מרה''ט חיפה

-

חגי שליסר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

-

שושן איתי - מועדון טניס עפולה

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 17/03/2023 12:30

רותם שגיא - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהונתן גנדלין - מרה''ט יקנעם

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

יותם שניידר - מרה"ט קרית אונו

-

מתן רוז'נסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

עופרי ליברשטיין - מרה''ט אשקלון

-

איתמר פרי - מועדון טניס O&O TENNIS

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00 FB

סער רוזנברג - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

ליאור יעקב - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

דוד מדו - מרה''ט יקנעם

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

6-4 7-5
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 11:30 NB

נעם אברהם בן נון - מרכז הטניס רמלה

-

איתי בילו - מרה''ט תל אביב

7-5 1-6 3-10
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

יונתן אלפנט - אקדמיה לטניס TERO

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

6-3 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00

בני רוזינסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

-

‫ניב סלניקיו גפן‬‎ - מרה''ט תל אביב

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 10:30 NB

דניאל הרצנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

6-4 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

עדי יעקב אוחיון - מועדון טניס חוף הכרמל

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 09:00

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

6-4 5-7 10-5
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

7-6(4) 6-4
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

‫ניב סלניקיו גפן‬‎ - מרה''ט תל אביב

0-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

ארטיום גוליקוב - מ. טניס עירוני רעננה

-

בני רוזינסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 5-7
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

תומר זרקו - מ. טניס עירוני רעננה

-

נעם אברהם בן נון - מרכז הטניס רמלה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

דור זוהר - אסא ת"א

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

6-3 1-6 2-10
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליאור יעקב - מרה"ט עכו

7-5 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

עדי ווגנר - מרה"ט רמת השרון

-

עופרי ליברשטיין - מרה''ט אשקלון

6-3 0-6 6-10
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

עילי שטרייכמן - אקדמיה לטניס TERO

-

מתן רוז'נסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 6-1 10-4
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 17/03/2023 14:00 NB

ויזל יונתן - אסא ת"א

-

יהונתן גנדלין - מרה''ט יקנעם

6-1 6-3
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 13:00 NB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 17/03/2023 14:00 NB

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

צור נמר - מרה''ט חיפה

4-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 14:00 NB

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

-

אדיב חזאן - מרה''ט חיפה

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 16 מוקדמות 18/03/2023 12:00 NB

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

-

איתי ארז - מכבי רחובות

5-7 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

2-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

איתי קילימניק - מרה"ט עכו

3-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 20/03/2023 15:00 St

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 0-3 Ret
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

עילי שורץ - בני הרצליה

-

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

6-4 5-7 10-8
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

ארטיום גוליקוב - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהונתן גנדלין - מרה''ט יקנעם

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 20/03/2023 16:30 St

עידו אבישר - מ. טניס עירוני רעננה

-

מתן רוז'נסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

תומר זרקו - מ. טניס עירוני רעננה

-

עדי ווגנר - מרה"ט רמת השרון

1-6 Dis
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 16 מוקדמות 21/03/2023 13:00 St

דור זוהר - אסא ת"א

-

ליאור יעקב - מרה"ט עכו

7-6(5) 6-4
בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

קליין איתי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

--

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

--

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

--

-

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

-

הילל טוביה - כפר סירקין

7-5 6-3
בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

--

-

רז אלישע - דור העתיד מ.ס רמת השרון

בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

חאלד איהאב סעדי - הפועל טבעון טניס

-

--

נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

עמרי וייס - אסא ת"א

-

דור מאיר - מרה"ט רמת השרון

2-6 1-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

יאיר פונו - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר בנימין - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-2
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

אביב אביטן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

רועי לואיס צפר - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-3 1-10
בהמתנה בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

אסף זקס - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

--

נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 32 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 14:00

אמיר פזי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

רון קזקביץ - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 2-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 16:00 NB

עידו שלאין - מרה"ט רמת השרון

-

אמיר פזי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

5-2 Ret
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 15:30 NB

יואב לייבושור - אקדמיה לטניס נהורה

-

אסף זקס - מועדון ספורט הפועל מנשה

0-6 1-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 16:00 NB

קליין איתי - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אביב אביטן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 0-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 16:00 NB

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

-

איתמר בנימין - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 16:00 NB

תומר ימיני - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

עמרי וייס - אסא ת"א

4-6 3-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 15:30 NB

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

חאלד איהאב סעדי - הפועל טבעון טניס

4-6 0-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 15:30 NB

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

רז אלישע - דור העתיד מ.ס רמת השרון

3-6 4-6
נגמר בנים 18 מוקדמות פסח 1 - 16 בנים 18 מוקדמות 17/03/2023 16:00 NB

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

-

הילל טוביה - כפר סירקין

4-6 6-3 8-10
בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

--

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

--

-

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

--

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

--

-

גיא מוריאן - אסא ת"א

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

--

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

--

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

--

-

חן כוגן - אסא ת"א

נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

ליעד חסון - מ. טניס עירוני רעננה

-

קדם קבסו - אסא ת"א

2-6 1-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

ריי שתווי אונגר - אסא ת"א

-

ליעם ושצ'ינסקי - מרה''ט יקנעם

2-6 3-6
בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

--

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

--

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

--

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

בהמתנה בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

אורי גונן - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

7-5 0-6 10-8
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

3-6 7-5 10-4
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

חאלד איהאב סעדי - הפועל טבעון טניס

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

6-2 6-2
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

יונתן דבש - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

דוד רבינוביץ - הפועל עומר

-

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

6-3 6-7 10-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

סקאי רגיניאנו - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 7-5 8-10
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

ויזל יונתן - אסא ת"א

-

יהונתן גנדלין - מרה''ט יקנעם

3-6 6-7
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

-

שי סימון - מ. טניס עירוני רעננה

6-7 0-3 Ret
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

דניאל הרצנו - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

6-1 6-0
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

דור זוהר - אסא ת"א

-

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

6-4 7-5
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

-

עמרי וייס - אסא ת"א

6-4 6-2
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

-

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 6-2 10-5
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 10:30 NB

אורי טייגמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

אביב אביטן - א.ספורט עצמה כפר ורדים

Walkover
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 64 בנים 23/03/2023 09:00

חגי שליסר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתמר רחבי - בה"ס לטניס רשפון

6-0 2-6 3-10
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

חגי שליסר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 0-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

עדן אברהמי - מרה''ט ירושלים

-

אורי טייגמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

6-4 6-4
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

4-6 2-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

גיא מוריאן - אסא ת"א

-

עמרי וייס - אסא ת"א

4-6 4-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

נועם חיימוביץ - מרה''ט ירושלים

-

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

6-4 3-6 10-5
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 1-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

רון רוזינגר - האקדמיה לטניס ת"א

0-6 Ret
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

חן כוגן - אסא ת"א

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

1-6 3-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

ליעד חסון - מ. טניס עירוני רעננה

-

ויזל יונתן - אסא ת"א

0-6 3-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

ריי שתווי אונגר - אסא ת"א

-

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

3-6 7-5 11-13
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

ים דרור - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 1-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

ליאון סולושנסקי - מרה''ט תל אביב

6-4 2-6 5-10
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

אנטוני אורן - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

ליאם ליפשיץ - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 0-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00 FB

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

2-6 4-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 32 בנים 26/03/2023 09:00

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומרי שיפמן - מרה"ט רמת השרון

6-3 2-6 5-10
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 11:30 NB

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 1-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 13:15 NB

אורי טייגמן - מועדון הטניס אביחיל עמק חפר

-

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-0
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 11:45 NB

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

3-6 3-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 12:15 NB

גיא מוריאן - אסא ת"א

-

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

6-2 6-2
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 12:15 NB

אוהד כהן (רשפון) - מרה"ט רמת השרון

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

3-6 7-6 10-4
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 12:45 NB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

3-6 6-7
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 14:00 NB

עידו סום - מרה''ט חיפה

-

ריי שתווי אונגר - אסא ת"א

2-6 1-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 16 בנים 26/03/2023 11:30 NB

חן כוגן - אסא ת"א

-

ליעד חסון - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 3-6
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 8 בנים 27/03/2023 10:00

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

חן כוגן - אסא ת"א

7-5 2-6 3-10
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 8 בנים 27/03/2023 12:30

עידו סגלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

עידו סום - מרה''ט חיפה

6-2 6-1
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 8 בנים 27/03/2023 10:00

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-5 6-2
נגמר בנים קדם מוקדמות ל - ITF ב"ש 1 - 8 בנים 27/03/2023 10:00

אלעד כהן - מרה''ט חיפה

-

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

4-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 12:00 NB

שון קמישב - הכח חיפה

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

7-5 3-6 10-8
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 12:00 NB

יותם פרי - בני הרצליה

-

טום אבלביץ - מועדון טניס קרית גת

6-3 6-4
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

-

אוריאן זוהר - מכבי זכרון יעקב

6-3 7-5
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 09/06/2023 10:30 NB

נעם ישעיהו - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

6-0 6-1
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

עופר הכהן - מועדון טניס קרית גת

-

עודד מוסקט - טניס המושבה עצמה פ"ת

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

אוריאן מזרחי - מרה''ט ירושלים

-

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 09/06/2023 11:30 NB

עידו גבע - מרה"ט רמת השרון

-

מיכאל סרגני - הפועל טבעון טניס

3-6 6-7(6)
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

בן שתווי אונגר - אסא ת"א

6-2 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

אורי גילון - מכבי מיתר

-

אוריה עופר - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

רוי גרוסברג - מרה"ט רמת השרון

-

ליאם רגב - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-3 6-1
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

ריי שתווי אונגר - אסא ת"א

-

פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-0
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

-

ים איתן זיו - א.ספורט עצמה כפר ורדים

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 09/06/2023 14:30 NB

חגי שליסר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ירדן קאולי - הכח חיפה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 12:00 NB

דרעי איתן - הכח חיפה

-

גיא מוריאן - אסא ת"א

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

אסף שוורץ - כפר סבא הירוקה

-

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-0
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

אופק סיון - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 5-5 Ret
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יהונתן שחק - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 09/06/2023 14:30 NB

סאמר אלטורי - מרה"ט רמת השרון

-

שליו עוז - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-1 6-1
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 09/06/2023 14:30 NB

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

-

יואב מוסקוביץ - בני הרצליה

Walkover
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

דניאל שמש - אקדמיה לטניס TERO

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

1-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

עמית שמש - אסא ת"א

-

דור זוהר - אסא ת"א

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

נאור בנימין - אסא ת"א

-

עילי שורץ - בני הרצליה

6-2 6-0
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

לב לביאטוב - הפועל עירוני לוד, האקדמיה לטניס ת"א

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

7-5 3-6 11-9
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

-

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

0-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

אדם גרינברג - גולדן טניס נתניה

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

7-6(4) 6-7(6) 10-7
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

לני חזן - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אנדרי וורוביוב - טניס קלאב

6-1 6-0
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 09/06/2023 09:30 NB

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

מתן רוז'נסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 FB

גיא דגן - מרה''ט קרית שמונה

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 6-3 10-5
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 12:00 NB

בני רוזינסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

5-7 6-1 6-10
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 64 גברים מוקדמות 10/06/2023 10:00 St

לידור אלמסי - מכבי פתח תקווה

-

עומר שמיאן - אסא ת"א

6-0 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

עומר שמיאן - אסא ת"א

4-6 6-7(1)
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

טום אבלביץ - מועדון טניס קרית גת

-

בני רוזינסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

אוריאן זוהר - מכבי זכרון יעקב

-

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-6(4) 2-6 6-10
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

3-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 10/06/2023 00:00 AR

עופר הכהן - מועדון טניס קרית גת

-

אנדרי וורוביוב - טניס קלאב

2-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

-

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

עידו גבע - מרה"ט רמת השרון

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

6-2 6-2
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

בן שתווי אונגר - אסא ת"א

-

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

6-3 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

אורי גילון - מכבי מיתר

-

עילי שורץ - בני הרצליה

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

ליאם רגב - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

עמית שמש - אסא ת"א

6-1 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

פול שיפר - מ. טניס עירוני רעננה

-

דניאל שמש - אקדמיה לטניס TERO

6-4 6-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 6-4 10-3
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

2-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

ירדן קאולי - הכח חיפה

-

סאמר אלטורי - מרה"ט רמת השרון

6-1 6-2
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 10:00 NB

דרעי איתן - הכח חיפה

-

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות לאומית 2 1 - 32 גברים מוקדמות 11/06/2023 09:00 St

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית לוי - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 3-6
בהמתנה נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

שירה שיש - אסא ת"א

-

--

בהמתנה נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

--

בהמתנה נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

-

--

נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

מיה כהן - מ. טניס עירוני רעננה

-

עדן מעיין מיורקס - מכבי צפון תל אביב

6-1 6-0
בהמתנה נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

--

נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליאור רווח - אקדמיה לטניס TERO

Walkover
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

לינוי גוטליב - מרה''ט אשקלון

-

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-0 6-4
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

ברזילי עמית - אסא ת"א

-

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-1
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יהל שנהב - מרה''ט חיפה

4-6 2-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

ניצן ברונר - מועדון טניס קרית ים

-

מיה רוזנברג - אסא ת"א

6-3 6-1
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 10:00 NB

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס TERO

Walkover
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 0-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אלין אמסלם - אסא ת"א

6-3 6-1
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 11:30 NB

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

6-2 6-3
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 32 נשים 11/06/2023 10:00 NB

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

Walkover
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 11:30 NB

שירה שיש - אסא ת"א

-

דניאל גולדשטיין - אסא ת"א

1-6 0-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 11:30 NB

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

2-6 1-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 10:00 NB

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

-

אלין אמסלם - אסא ת"א

6-1 6-0
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 10:00 NB

עדן מעיין מיורקס - מכבי צפון תל אביב

-

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

7-6(2) 6-2
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 10:00 NB

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

יעל נאור - אקדמיה לטניס TERO

1-6 1-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 11:30 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

מיה רוזנברג - אסא ת"א

0-6 0-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 10:00 NB

ליאור רווח - אקדמיה לטניס TERO

-

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 3-6 10-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 16 נשים 12/06/2023 10:00 NB

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 4-6 10-7
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 8 נשים 13/06/2023 10:00 St

שירה שיש - אסא ת"א

-

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 4-6 10-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 8 נשים 13/06/2023 10:00 St

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

גלי גתי - מועדון טניס O&O TENNIS

1-6 2-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 8 נשים 13/06/2023 10:00 St

אלין אמסלם - אסא ת"א

-

שירה בוהדנה - הכח חיפה

1-6 2-6
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 8 נשים 13/06/2023 10:00 St

ליהי שטרנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

7-6(4) 7-5
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 4 נשים 14/06/2023 10:00 St

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-3
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 4 נשים 14/06/2023 10:00 St

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

אלין אמסלם - אסא ת"א

6-1 5-7 4-10
נגמר נשים לאומית 2 2023 1 - 2 נשים 15/06/2023 10:30 St

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

שחר מנהרדט - בני הרצליה

6-7(3) 7-5 7-10
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 10:00 NB

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

-

טום אבלביץ - מועדון טניס קרית גת

0-6 1-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

יונתן ברון - הפועל עירוני לוד

-

עופר הכהן - מועדון טניס קרית גת

6-4 2-6 10-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

ליאור גולדנברג - מרכז הטניס רמלה

-

מרק ניילוב - מכבי זכרון יעקב

2-6 2-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

אופק שימנוב - מרה"ט רמת השרון

-

Joshua Luck - בני הרצליה

1-6 7-5 10-7
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

-

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 3-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

בן וינטראוב - בני הרצליה

-

אוריאן זוהר - מכבי זכרון יעקב

4-6 2-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 FB

דרעי איתן - הכח חיפה

-

יאיר סרוק - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-2
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 10:00 NB

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

ולדימיר בזילבסקי - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-1
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 15:00 NB

אורי גילון - מכבי מיתר

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 6-1 13-11
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 FB

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-3 3-6 10-5
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

דניאל שמש - אקדמיה לטניס TERO

-

אלדד עצמון - מרה''ט תל אביב

6-7(3) 1-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

עמית שמש - אסא ת"א

-

סאמר אלטורי - מרה"ט רמת השרון

4-6 4-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

יואב לוי - הפועל טבעון טניס

-

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

6-2 7-5
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 08:30 St

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

6-2 6-1
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 09:00 St

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

ניב צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 2-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 32 גברים 12/06/2023 10:00 NB

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

-

עמית ולס - מרה"ט רמת השרון

6-2 4-6 8-10
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 13/06/2023 09:00 St

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

-

סיימון לוי - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 4-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 12/06/2023 00:00 AR

עופר הכהן - מועדון טניס קרית גת

-

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-3 6-3
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 13/06/2023 09:00 St

ליאור גולדנברג - מרכז הטניס רמלה

-

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

5-7 6-7(4)
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 12/06/2023 00:00 AR

Joshua Luck - בני הרצליה

-

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

2-6 0-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 12/06/2023 00:00 AR

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

-

עמית שמש - אסא ת"א

2-6 0-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 13/06/2023 09:00 St

בן וינטראוב - בני הרצליה

-

דניאל שמש - אקדמיה לטניס TERO

1-6 2-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 12/06/2023 00:00 AR

יאיר סרוק - מרכז הטניס רמלה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

3-6 7-6(4) 10-5
נגמר גברים לאומית 2 1 - 16 גברים 13/06/2023 09:00 St

ולדימיר בזילבסקי - מ. טניס עירוני רעננה

-

שי סרפתי - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 0-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 8 גברים 13/06/2023 00:00 AR

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

-

ולדימיר בזילבסקי - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 1-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 8 גברים 13/06/2023 10:00 St

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

5-7 1-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 8 גברים 13/06/2023 00:00 AR

ליאור גולדנברג - מרכז הטניס רמלה

-

בן וינטראוב - בני הרצליה

6-7(5) 2-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 8 גברים 13/06/2023 10:00 St

Joshua Luck - בני הרצליה

-

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

6-2 6-3
נגמר גברים לאומית 2 1 - 4 גברים 14/06/2023 10:00 St

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

-

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

3-6 1-6
נגמר גברים לאומית 2 1 - 4 גברים 14/06/2023 10:00 St

רז חביב - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

ליאור גולדנברג - מרכז הטניס רמלה

7-5 6-1
נגמר גברים לאומית 2 1 - 2 גברים 15/06/2023 10:30 St

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

-

ליאור גולדנברג - מרכז הטניס רמלה

7-5 4-6 10-6
בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

שירה שיש - אסא ת"א

-

--

נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

מיה רוזנברג - אסא ת"א

-

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 6-3
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

לורין טיליפמן - בני הרצליה

6-7 2-6
בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

אלין אמסלם - אסא ת"א

-

--

נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

-

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

6-0 6-2
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

Walkover
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

ניצן ברונר - מועדון טניס קרית ים

-

ליה גמבורג - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-1 7-5
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

אילנה לאה ורדי - ספורטאי מודיעין עיר העתיד

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

6-0 6-0
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-1
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

אליס גייכמן - מכבי צפון תל אביב

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

6-2 6-2
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

רשא חסן חורסאני - הפועל עירוני לוד, בני הרצליה

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

3-6 2-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

-

ברזילי עמית - אסא ת"א

0-6 0-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

רומי דנינו - אקדמיה לטניס TERO

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 16/07/2023 12:30

אלה זרקה - אקדמיה לטניס TERO

-

אליה שרעבי - האקדמיה לטניס ת"א

6-1 6-1
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

אליה שרעבי - האקדמיה לטניס ת"א

2-6 6-3 8-10
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

שירה שיש - אסא ת"א

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

רוני שמואלי - מ. טניס עירוני רעננה

-

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

6-2 6-1
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

רשא חסן חורסאני - הפועל עירוני לוד, בני הרצליה

3-6 4-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

6-2 7-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

אלין אמסלם - אסא ת"א

-

עדי דביקו - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 0-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

צליל פרלשטיין - מועדון טופ-טניס ירושלים

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

6-0 6-2
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 17/07/2023 10:15

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

-

ליה גמבורג - דור העתיד מ.ס רמת השרון

2-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 18/07/2023 10:15

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליהיא אקוקה - מועדון הטניס בת-ים

3-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 18/07/2023 10:15

שירה שיש - אסא ת"א

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

3-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 18/07/2023 10:15

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

-

אלין אמסלם - אסא ת"א

6-3 2-6 5-10
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 18/07/2023 10:15

מורי גרילק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

6-0 6-3
נגמר נשים בית גמר 1 - 4 נשים 19/07/2023 09:00

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

6-3 1-6 11-9
נגמר נשים בית גמר 1 - 4 נשים 19/07/2023 09:00

שירה שיש - אסא ת"א

-

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

5-7 4-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 2 נשים 20/07/2023 09:00

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

-

שירה שיש - אסא ת"א

3-6 6-1 10-2
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 16 בנות 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

ליה דלייב - אקדמיה לטניס TERO

-

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-0
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Loser

-

ליה דלייב - אקדמיה לטניס TERO

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

מישל ניישטוט - מרכז הטניס רמלה

0-6 0-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 Ret
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 8 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

אדל ידגרוב - מרה''ט יפו

-

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

1-6 3-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 4 בנות 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

אדל ידגרוב - מרה''ט יפו

0-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 4 בנות 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 1-6
נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

ליה דלייב - אקדמיה לטניס TERO

-

מישל ניישטוט - מרכז הטניס רמלה

6-2 6-2
בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 27/07/2023 00:00

Winner

-

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 27/07/2023 00:00

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

-

Winner

בהמתנה בנות 12 מרכז ב' 9 - 16 בנות 12 מרכז ב' 27/07/2023 00:00

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

Winner

נגמר בנות 12 מרכז ב' 3 - 4 בנות 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

אדל ידגרוב - מרה''ט יפו

-

שרון מריאל חלד - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 12 בנות 12 מרכז ב' 26/07/2023 16:00 NB

מישל ניישטוט - מרכז הטניס רמלה

-

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

6-3 6-2
נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 12 בנות 12 מרכז ב' 26/07/2023 16:00 NB

מישל ינוביץ - מרה"ט רמת השרון

-

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

6-4 5-7 10-5
נגמר בנות 12 מרכז ב' 1 - 2 בנות 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

נויה רבי - מועדון טניס אורנית

-

מיקה טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

6-2 0-6 1-10
נגמר בנות 12 מרכז ב' 9 - 10 בנות 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

זוהר רוזנבאך - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

אלינה ברזון - מרכז הטניס רמלה

3-6 4-6
בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 16:00 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

--

בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 16:00 NB

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

--

נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 16:00 NB

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

קרין אלחמאמדה - אסא באר שבע

Ret
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 16:00 NB

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

ברזילי עמית - אסא ת"א

6-2 6-2
בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 16:00 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

--

נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 16:00 NB

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

0-6 Ret
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 11:00 NB

ענבר אבן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

דנה לימונוב - מועדון טניס קרית גת

4-6 3-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 11:00 NB

סטפני סטפני פרייב - מועדון הטניס בת-ים

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

6-0 6-1
בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 16:00 NB

Loser

-

סטפני סטפני פרייב - מועדון הטניס בת-ים

בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 16:00 NB

Loser

-

דנה לימונוב - מועדון טניס קרית גת

בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 00:00 AR

קרין אלחמאמדה - אסא באר שבע

-

לירון טזזו - מרה''ט באר שבע

בהמתנה בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 24/07/2023 00:00 AR

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

Loser

נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 16:00 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

1-6 2-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 16:00 NB

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

ענבר אבן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 2-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 16:00 NB

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 8 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 16:00 NB

ברזילי עמית - אסא ת"א

-

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

1-6 7-6 8-10
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 4 בנות 16-18 מרכז א' 26/07/2023 16:00 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

ברזילי עמית - אסא ת"א

1-6 1-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 4 בנות 16-18 מרכז א' 26/07/2023 16:00 NB

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

6-1 3-6 8-10
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 17:00 NB

סטפני סטפני פרייב - מועדון הטניס בת-ים

-

ענבר אבן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

Walkover
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 17:00 NB

דנה לימונוב - מועדון טניס קרית גת

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

6-3 6-2
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 17:00 NB

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

-

Winner

Walkover
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 16 בנות 16-18 מרכז א' 25/07/2023 17:00 NB

נועה כהנא - מרה"ט רמת השרון

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-3
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 3 - 4 בנות 16-18 מרכז א' 28/07/2023 09:00 FB

ברזילי עמית - אסא ת"א

-

ליבי שטאובר - מרה"ט רמת השרון

1-2 Ret
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 12 בנות 16-18 מרכז א' 26/07/2023 16:00 NB

ענבר אבן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 6-3
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 12 בנות 16-18 מרכז א' 26/07/2023 16:00 NB

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

-

מעיין לבנה - מועדון הטניס בת-ים

Walkover
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 1 - 2 בנות 16-18 מרכז א' 28/07/2023 09:00 FB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

רומי ליסיצקי - מרכז הטניס רמלה

0-6 0-6
נגמר בנות 16-18 מרכז ב' 9 - 10 בנות 16-18 מרכז א' 28/07/2023 09:00 FB

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

גליה פרנק - מרה''ט תל אביב

4-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 16:00 NB

יאיר פבלוביץ - מועדון טניס קאנטרי פולג

-

איתמר גוטשטט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

5-7 3-6
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

איתמר גוטשטט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

Loser

-

Loser

נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

-

יאיר פבלוביץ - מועדון טניס קאנטרי פולג

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 16:00 NB

שון ברטיקוב - אקדמיה לטניס TERO

-

הלל אור אור רשתי - אקדמיה לטניס TERO

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

ינאי חן - מרה"ט רמת השרון

-

עידו ששון - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

-

עומר רוזן - בית ספר לטניס צהלה

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

אריאל נורמטוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אדם מיטל - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

0-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

-

ניב אברהם - מרה"ט קרית אונו

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

-

אוריה לוין - בה"ס לטניס רשפון

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

שחר ורסנו - כפר סבא הירוקה

-

איתן מרסר - אקדמיה לטניס TERO

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

יונתן קורן - אקדמיה לטניס TERO

-

יהונתן דנינו - אקדמיה לטניס TERO

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

-

יצחק גלאור - כפר סירקין

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

-

רואל מנשירוב - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

תום מיזן - מרה"ט רמת השרון

-

נתן גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3 1-6 4-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

ארטיום וישר - ספורטאי מכבי אשדוד

-

יובל שפר - מרה"ט רמת השרון

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 FB

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

-

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

2-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 32 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 NB

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

איתי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

-

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

שון ברטיקוב - אקדמיה לטניס TERO

-

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

4-6 7-6 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

ינאי חן - מרה"ט רמת השרון

-

ארטיום וישר - ספורטאי מכבי אשדוד

6-7 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

-

תום מיזן - מרה"ט רמת השרון

1-6 3-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

אריאל נורמטוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

-

יונתן קורן - אקדמיה לטניס TERO

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 16 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

-

שחר ורסנו - כפר סבא הירוקה

1-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 23/07/2023 00:00 AR

איתמר גוטשטט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

הלל אור אור רשתי - אקדמיה לטניס TERO

4-6 5-7
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

יאיר פבלוביץ - מועדון טניס קאנטרי פולג

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

עומר רוזן - בית ספר לטניס צהלה

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

עידו ששון - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

אדם מיטל - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

אוריה לוין - בה"ס לטניס רשפון

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

Winner

-

ניב אברהם - מרה"ט קרית אונו

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

יהונתן דנינו - אקדמיה לטניס TERO

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

איתן מרסר - אקדמיה לטניס TERO

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

רואל מנשירוב - מועדון טניס O&O TENNIS

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

יצחק גלאור - כפר סירקין

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

יובל שפר - מרה"ט רמת השרון

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

נתן גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

איתי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

Winner

בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 64 בנים 12 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 FB

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

-

Winner

נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

-

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

1-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

-

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

1-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

ינאי חן - מרה"ט רמת השרון

-

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 8 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

-

אריאל נורמטוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 6-2 10-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

איתמר גוטשטט - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 11:30 NB

יאיר פבלוביץ - מועדון טניס קאנטרי פולג

-

איתי גידלי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

עומר רוזן - בית ספר לטניס צהלה

-

נתן גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

עידו ששון - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

יובל שפר - מרה"ט רמת השרון

7-6 5-7 5-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

-

יצחק גלאור - כפר סירקין

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

אדם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

רואל מנשירוב - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

אוריה לוין - בה"ס לטניס רשפון

-

איתן מרסר - אקדמיה לטניס TERO

Walkover
בהמתנה בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

ניב אברהם - מרה"ט קרית אונו

-

יהונתן דנינו - אקדמיה לטניס TERO

נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 4 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

-

אריאל נורמטוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

3-6 6-4 10-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 4 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

-

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

6-4 7-5
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

גיל שפר - מרה"ט רמת השרון

-

שחר ורסנו - כפר סבא הירוקה

6-2 4-6 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

יאיר פבלוביץ - מועדון טניס קאנטרי פולג

-

יונתן קורן - אקדמיה לטניס TERO

6-3 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

נתן גלר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

7-6 7-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

עידו ששון - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

תום מיזן - מרה"ט רמת השרון

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

ארטיום וישר - ספורטאי מכבי אשדוד

-

אדם מיטל - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

שון ברטיקוב - אקדמיה לטניס TERO

-

אוריה לוין - בה"ס לטניס רשפון

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 48 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

Winner

Walkover
נגמר בנים 12 מרכז ב' 3 - 4 בנים 12 מרכז ב' 28/07/2023 09:00 NB

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

-

עמית חן - מרה"ט רמת השרון

0-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 11:30 NB

שחר ורסנו - כפר סבא הירוקה

-

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

7-5 7-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 00:00 AR

יונתן קורן - אקדמיה לטניס TERO

-

שון ברטיקוב - אקדמיה לטניס TERO

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 00:00 AR

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

-

ארטיום וישר - ספורטאי מכבי אשדוד

3-6 6-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 26/07/2023 00:00 AR

אריאל אוחנה - מרה''ט אשקלון

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

6-3 6-1
נגמר בנים 12 מרכז ב' 1 - 2 בנים 12 מרכז ב' 28/07/2023 09:00 NB

אריאל נורמטוב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אלון פרל - מרה"ט רמת השרון

6-7 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

ינאי חן - מרה"ט רמת השרון

7-5 4-6 5-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 09:00 NB

שון ברטיקוב - אקדמיה לטניס TERO

-

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

6-4 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

-

עמית לוי - מרכז הטניס רמלה

3-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 40 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

-

ניר גרניאק - מרה"ט רמת השרון

4-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 36 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 00:00 AR

יותם מור - מרכז הטניס רמלה

-

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

3-6 6-4 10-8
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 36 בנים 12 מרכז ב' 27/07/2023 00:00 AR

אייל פיין קליינמן - בני הרצליה

-

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

7-5 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' 33 - 34 בנים 12 מרכז ב' 28/07/2023 09:00 NB

יהונתן רפופורט - מרה''ט אשקלון

-

ליבי לוי - מרה"ט רמת השרון

7-6 7-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 64 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 16:00 NB

אלון כהן - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-1
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

אלון כהן - מועדון הטניס אלוני יצחק

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

Loser

-

Loser

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 16:00 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 16:00 NB

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

-

נעם אברהם בן נון - מרכז הטניס רמלה

2-6 6-3 8-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

עידו שרון - בני הרצליה

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

תום קצב - מרה''ט באר שבע

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 17:00 NB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 FB

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

איתי שקליאר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

סער רוזנברג - מועדון ספורט הפועל מנשה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 10:00 FB

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

-

אורי וייס - אקדמיה לטניס TERO

0-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 17:00 NB

איתי ארז - מכבי רחובות

-

יונתן אלישיב - מכבי רחובות

5-7 6-7(6)
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נדב רוט - אקדמיה לטניס TERO

6-0 5-7 4-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 FB

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

2-6 5-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 17:00 NB

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

-

יהלי רוזנפלד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 16:00 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס TERO

-

אריאל שושני - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 32 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 10:00 NB

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר פרי - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

1-6 5-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס TERO

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

-

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

3-6 6-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

1-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

איתי ארז - מכבי רחובות

0-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 09:00 NB

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

6-1 6-1
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 16 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

אור רבי - מועדון טניס אורנית

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 23/07/2023 00:00 AR

אלון כהן - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

2-6 6-7(3)
בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

עידו שרון - בני הרצליה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

נעם אברהם בן נון - מרכז הטניס רמלה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

תום קצב - מרה''ט באר שבע

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

איתי שקליאר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

Winner

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

אורי וייס - אקדמיה לטניס TERO

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

סער רוזנברג - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

נדב רוט - אקדמיה לטניס TERO

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

יונתן אלישיב - מכבי רחובות

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

יהלי רוזנפלד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

איתמר פרי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

Winner

בהמתנה בנים 16 מרכז ב' 33 - 64 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

אריאל שושני - מרה"ט רמת השרון

-

Winner

נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

4-6 0-3 Ret
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

0-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 FB

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

-

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

3-6 6-4 6-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 8 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

2-6 7-6 15-13
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 16:00 NB

אלון כהן - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

אריאל שושני - מרה"ט רמת השרון

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 00:00 AR

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר פרי - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 00:00 AR

עידו שרון - בני הרצליה

-

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 16:00 NB

נעם אברהם בן נון - מרכז הטניס רמלה

-

יהלי רוזנפלד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 16:00 NB

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

יונתן אלישיב - מכבי רחובות

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 10:00 NB

תום קצב - מרה''ט באר שבע

-

נדב רוט - אקדמיה לטניס TERO

7-5 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 00:00 AR

איתי שקליאר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

סער רוזנברג - מועדון ספורט הפועל מנשה

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 24/07/2023 16:00 NB

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

-

אורי וייס - אקדמיה לטניס TERO

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 00:00

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

5-7 7-5 8-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 4 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

-

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

אלון כהן - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

אור רבי - מועדון טניס אורנית

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

נעם גלס - מרה"ט רמת השרון

-

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

-

איתי ארז - מכבי רחובות

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

נעם אברהם בן נון - מרכז הטניס רמלה

-

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

-

יונתן אלישיב - מכבי רחובות

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

-

נדב רוט - אקדמיה לטניס TERO

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס TERO

-

איתי שקליאר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 48 בנים 16 מרכז ב' 25/07/2023 11:30 NB

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

-

אורי וייס - אקדמיה לטניס TERO

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 3 - 4 בנים 16 מרכז ב' 28/07/2023 08:45 NB

גילעד בלנקנשטיין - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ליהוא שכט - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

אור רבי - מועדון טניס אורנית

-

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

ארד שמש - כפר סבא הירוקה

-

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס TERO

7-5 7-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

איתי ארז - מכבי רחובות

-

ליעם כהן - מרכז הטניס רמלה

6-4 3-6 6-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 26/07/2023 10:00 NB

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

דן גולדמן - מרה"ט רמת השרון

5-7 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 1 - 2 בנים 16 מרכז ב' 28/07/2023 08:45 NB

רון יקותיאלוב - מרה''ט באר שבע

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

7-5 3-6 10-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

עידו ורדי - מרה"ט רמת השרון

-

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

6-4 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

ויצמן עומר - אקדמיה לטניס TERO

-

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

6-7 7-5 10-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

עילי שורץ - בני הרצליה

-

איתי ארז - מכבי רחובות

3-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 40 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 08:30 NB

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

-

אגם יעקב ויטקובסקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

7-5 3-6 4-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 36 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 00:00 AR

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

ארנון הגלילי - כפר סבא הירוקה

5-7 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 36 בנים 16 מרכז ב' 27/07/2023 00:00 AR

עומר כהנר - מרה''ט תל אביב

-

עילי שורץ - בני הרצליה

6-3 6-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 33 - 34 בנים 16 מרכז ב' 28/07/2023 09:00 FB

תומר טיקטינסקי - האקדמיה לטניס ת"א

-

עילי שורץ - בני הרצליה

4-6 6-2 8-10
נגמר בנות 14 סוכות 3 - 4 בנות 14 21/12/2023 11:30 NB

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עופרי בר - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-2
נגמר בנות 14 סוכות 1 - 2 בנות 14 21/12/2023 10:30 NB

ליזה ריכטרמן - אקדמיה לטניס TERO

-

הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה

4-6 0-6
נגמר בנות 16 סוכות 17 - 18 בנות 16 21/12/2023 12:00 NB

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-3 10-8
נגמר בנות 18 סוכות 1 - 2 בנות 18 21/12/2023 12:00 NB

שירה בוהדנה - הכח חיפה

-

אליאן זאק - אסא ת"א

6-1 6-1
נגמר בנות 18 סוכות 3 - 4 בנות 18 21/12/2023 11:30 NB

נועה מאיור - בה"ס לטניס רשפון

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

Walkover
נגמר בנים 12 סוכות 3 - 4 בנים 12 21/12/2023 10:30 NB

אופיר סקלי אדר - אקדמיה לטניס TERO

-

ראם אלקיים - מרה''ט אשקלון

1-6 2-6
נגמר בנים 12 סוכות 1 - 2 בנים 12 21/12/2023 10:30 NB

ליאל עמר - אקדמיה לטניס TERO

-

רועי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

6-2 6-1
נגמר בנים 14 סוכות 3 - 4 בנים 14 21/12/2023 10:30 NB

גיא לוינר - מ. טניס עירוני רעננה

-

מייקל צ׳נג - מרה''ט תל אביב

3-6 6-3 2-6
נגמר בנים 14 סוכות 1 - 2 בנים 14 21/12/2023 10:30 NB

ניצן סוויסה - מרה"ט עכו

-

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 6-1
נגמר בנים 14 סוכות 17 - 18 בנים 14 21/12/2023 12:00 NB

ריי שתווי אונגר - אסא ת"א

-

רן ברגר - מרה''ט חיפה

4-6 5-7
נגמר בנים 16 סוכות 1 - 2 בנים 16 21/12/2023 12:00 NB

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שחר עומר - כפר סבא הירוקה

6-0 7-6(5)
נגמר בנים 16 סוכות 17 - 18 בנים 16 21/12/2023 12:00 NB

עומר אשכל ברוק - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

שניר מורג - אסא ת"א

6-0 6-3
נגמר בנות 10 רמה 1 1 - 2 בנות 10 רמה 1 21/12/2023 09:00

סתיו אדגו - ספורטאי מכבי אשדוד

-

מריה קורנייב - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

Walkover
נגמר בנות 10 רמה 1 3 - 4 בנות 10 רמה 1 21/12/2023 09:00

נסיה מילי אזולאי - טניס לכולם

-

טאיסיה מיכייב - מועדון טניס קרית ים

3-6 4-6
נגמר בנות 10 רמה 2 1 - 2 בנות 10 רמה 2 21/12/2023 09:00

אלין מסרי - מרה''ט יפו

-

ולריה זבולוטני - מועדון טניס קרית ים

2-6 2-6
נגמר בנות 10 רמה 2 3 - 4 בנות 10 רמה 2 21/12/2023 09:00

מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

סולומיה מוצילוב - מרה''ט יפו

5-7 6-4 10-5
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 2 בנים 10 רמה 1 21/12/2023 10:00 FB

אדם צ'שקין - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

יונתן תורגמן - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

3-6 2-6
נגמר בנים 10 רמה 1 3 - 4 בנים 10 רמה 1 21/12/2023 09:00

Lucas Tannous - מרה''ט יפו

-

ארטיום וישר - ספורטאי מכבי אשדוד

3-6 6-4 10-8
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 2 בנים 10 רמה 2 21/12/2023 10:00 FB

אדם מסרי - מרה''ט יפו

-

תום סלוין - מרה''ט יפו

5-7 6-7
נגמר בנים 10 רמה 2 3 - 4 בנים 10 רמה 2 21/12/2023 09:00

מיכאל רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

בועז יפה - מרה"ט רמת השרון

5-7 6-2 8-10
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 2 בנים 10 רמה 3 21/12/2023 09:00

ליאם אניג׳ר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

רון אמסלם - מרה''ט חיפה

5-7 4-6
נגמר בנים 10 רמה 3 3 - 4 בנים 10 רמה 3 21/12/2023 09:00

יפתח רוטמן - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

אלון נחמיאס - מרה''ט קרית שמונה

6-2 6-4
נגמר בנות 14 חנוכה 17 - 24 בנות 14 17/12/2023 13:00

עמית אבגי - מרה"ט רמת השרון

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

4-6 6-4 10-4
נגמר בנות 14 חנוכה 17 - 20 בנות 14 17/12/2023 14:00 NB

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

ליאור יעבץ - אקדמיה לטניס TERO

6-4 2-6 10-4
נגמר בנות 14 חנוכה 17 - 20 בנות 14 17/12/2023 14:00 NB

בר שפורן - מרה''ט חיפה

-

שראלי עדן - מרה"ט רמת השרון

2-6 2-6
נגמר בנות 14 חנוכה 17 - 18 בנות 14 18/12/2023 13:00 NB

ליאור יעבץ - אקדמיה לטניס TERO

-

בר שפורן - מרה''ט חיפה

7-5 7-5
נגמר בית 1 - בנות 10 11/12/2023 10:30

דיויניה עמנואלה הרשקוביץ' / שלי פלש - מרה''ט יפו

-

דאריןו מסרי / סולומיה מוצילוב - מרה''ט יפו

6-1
נגמר בית 1 - בנות 10 11/12/2023 10:30

מיקה ויינגרטן / הלן גייטיה - מרכז הטניס רמלה

-

דיויניה עמנואלה הרשקוביץ' / שלי פלש - מרה''ט יפו

0-6
נגמר בית 1 - בנות 10 11/12/2023 10:30

דאריןו מסרי / סולומיה מוצילוב - מרה''ט יפו

-

מיקה ויינגרטן / הלן גייטיה - מרכז הטניס רמלה

6-3
נגמר בית 2 - בנות 10 11/12/2023 10:30

אלין כהן / אלינור שוחט - מרה''ט חיפה

-

ליה וינקלר / מיקה שגב - מרה"ט קרית אונו

0-6
נגמר בית 2 - בנות 10 11/12/2023 10:30

שני שטיימן / מאיה מדר - אקדמיה לטניס TERO

-

אלין כהן / אלינור שוחט - מרה''ט חיפה

6-7
נגמר בית 2 - בנות 10 11/12/2023 10:30

ליה וינקלר / מיקה שגב - מרה"ט קרית אונו

-

שני שטיימן / מאיה מדר - אקדמיה לטניס TERO

6-2
נגמר בית 3 - בנות 10 11/12/2023 10:30

מיכאלה ירדנה ירדנה הרשקוביץ / מיה מדינה - בה"ס לטניס רשפון

-

יעל לרנר / אלין מסרי - מרה"ט רמת השרון

6-3
נגמר בית 3 - בנות 10 11/12/2023 10:30

תמר אמס / מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

מירוסלבה קרזקוב / סופיה קורוסטשבסקי - מכבי נתניה

1-6
נגמר בית 3 - בנות 10 11/12/2023 10:30

יעל לרנר / אלין מסרי - מרה"ט רמת השרון

-

מירוסלבה קרזקוב / סופיה קורוסטשבסקי - מכבי נתניה

0-6
נגמר בית 3 - בנות 10 11/12/2023 10:30

מיכאלה ירדנה ירדנה הרשקוביץ / מיה מדינה - בה"ס לטניס רשפון

-

תמר אמס / מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

6-1
נגמר בית 3 - בנות 10 11/12/2023 10:30

תמר אמס / מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יעל לרנר / אלין מסרי - מרה"ט רמת השרון

7-6
נגמר בית 3 - בנות 10 11/12/2023 10:30

מירוסלבה קרזקוב / סופיה קורוסטשבסקי - מכבי נתניה

-

מיכאלה ירדנה ירדנה הרשקוביץ / מיה מדינה - בה"ס לטניס רשפון

6-2
בהמתנה בית 1 - בנים 10 11/12/2023 10:30

קאי ארבל בן ארבל עטר / עמית טקאץ' - מרה''ט ערד

-

אדם סטרוסבצקי / דביר לייבוביץ - מרה''ט חיפה

בהמתנה בית 1 - בנים 10 11/12/2023 10:30

ארטיום וישר / יוני סטרטינר - ספורטאי מכבי אשדוד

-

קאי ארבל בן ארבל עטר / עמית טקאץ' - מרה''ט ערד

בהמתנה בית 1 - בנים 10 11/12/2023 10:30

אדם סטרוסבצקי / דביר לייבוביץ - מרה''ט חיפה

-

ארטיום וישר / יוני סטרטינר - ספורטאי מכבי אשדוד

נגמר בית 2 - בנים 10 11/12/2023 10:30

תום סלוין / ליאם בר דעה - מרה''ט יפו

-

אלעד בן אלי / נדב בן אלי - בית ספר לטניס צהלה

1-6
נגמר בית 2 - בנים 10 11/12/2023 10:30

יונתן תורגמן / ליעד דנק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

תום סלוין / ליאם בר דעה - מרה''ט יפו

1-6
נגמר בית 2 - בנים 10 11/12/2023 10:30

אלעד בן אלי / נדב בן אלי - בית ספר לטניס צהלה

-

יונתן תורגמן / ליעד דנק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-0
נגמר בית 3 - בנים 10 11/12/2023 08:45

רונן גסר / דן אוצ'רטיאנסקי - פארק המים רעות טניס

-

אמיתי שחר / עומר אגם - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

7-5
נגמר בית 3 - בנים 10 11/12/2023 08:45

אדם צ'שקין / טוני מולדובן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

רונן גסר / דן אוצ'רטיאנסקי - פארק המים רעות טניס

0-6
נגמר בית 3 - בנים 10 11/12/2023 08:45

אמיתי שחר / עומר אגם - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

אדם צ'שקין / טוני מולדובן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

6-0
נגמר בית 4 - בנים 10 11/12/2023 08:45

בועז יפה / אלון נחמיאס - מרה"ט רמת השרון

-

מעיין ברק / איתן לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6
נגמר בית 4 - בנים 10 11/12/2023 08:45

איתן צ'רני / עידו סיטון - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

בועז יפה / אלון נחמיאס - מרה"ט רמת השרון

2-6
נגמר בית 4 - בנים 10 11/12/2023 08:45

מעיין ברק / איתן לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

איתן צ'רני / עידו סיטון - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-0
נגמר בית 5 - בנים 10 11/12/2023 08:45

שמעון בוסי / שאול בוסי - האקדמיה לטניס ת"א

-

אופק אודלר / אסיל עבד - מרה''ט חיפה

1-6
נגמר בית 5 - בנים 10 11/12/2023 08:45

מאור קרוטהמר / Lucas Tannous - מרה''ט יפו

-

שמעון בוסי / שאול בוסי - האקדמיה לטניס ת"א

2-6
נגמר בית 5 - בנים 10 11/12/2023 08:45

אופק אודלר / אסיל עבד - מרה''ט חיפה

-

מאור קרוטהמר / Lucas Tannous - מרה''ט יפו

6-1
בהמתנה בית 6 - בנים 10 11/12/2023 10:30

יוני צוקרמן / תומר קסלר - גולדן טניס נתניה

-

איתן לפלר / יהנותן לפלר - כפר סבא הירוקה

בהמתנה בית 6 - בנים 10 11/12/2023 10:30

נריה לוי / דוד ירמקבייב - מרה''ט ערד

-

יוני צוקרמן / תומר קסלר - גולדן טניס נתניה

בהמתנה בית 6 - בנים 10 11/12/2023 10:30

איתן לפלר / יהנותן לפלר - כפר סבא הירוקה

-

נריה לוי / דוד ירמקבייב - מרה''ט ערד

נגמר בית 7 - בנים 10 11/12/2023 08:45

איתן שמעון רודנינסקי / איתן פרבר - הפועל מ.א ברנר

-

נועם רוטקוביץ / יפתח רוטמן - מועדון ספורט הפועל מנשה

3-6
נגמר בית 7 - בנים 10 11/12/2023 08:45

יואב קובלנקו / סשא ספירידונוב - מרה''ט יפו

-

איתן שמעון רודנינסקי / איתן פרבר - הפועל מ.א ברנר

2-6
נגמר בית 7 - בנים 10 11/12/2023 08:45

נועם רוטקוביץ / יפתח רוטמן - מועדון ספורט הפועל מנשה

-

יואב קובלנקו / סשא ספירידונוב - מרה''ט יפו

6-4
בהמתנה בית 8 - בנים 10 11/12/2023 10:30

ליעם אדירי / איתמר שקד באומן - אקדמיה לטניס TERO

-

איתן מלכה / נבו בנסדון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

בהמתנה בית 8 - בנים 10 11/12/2023 10:30

אריאל רוזנמן / איתן רוזנמן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

ליעם אדירי / איתמר שקד באומן - אקדמיה לטניס TERO

בהמתנה בית 8 - בנים 10 11/12/2023 10:30

איתן מלכה / נבו בנסדון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

אריאל רוזנמן / איתן רוזנמן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

נגמר בית 9 - בנים 10 11/12/2023 08:45

אליאור נזרוב / אלירן רוזנברג - מרה''ט אשקלון

-

דור טוקר / עפרי בנודיס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

3-6
נגמר בית 9 - בנים 10 11/12/2023 08:45

עמית בכר / שגיא אלפסי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אליאור נזרוב / אלירן רוזנברג - מרה''ט אשקלון

5-7
נגמר בית 9 - בנים 10 11/12/2023 08:45

דור טוקר / עפרי בנודיס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

עמית בכר / שגיא אלפסי - מועדון טניס O&O TENNIS

6-3
נגמר בית 10 - בנים 10 11/12/2023 08:45

דניאל רודמן / גריגורי רנב - מכבי נתניה

-

לב ניקיטנקו / יהונתן בן אטר - מרה''ט אשקלון

7-5
נגמר בית 10 - בנים 10 11/12/2023 08:45

דוד אלוני סטרודובסקי / נועם דביקו - מרכז הטניס רמלה

-

דניאל רודמן / גריגורי רנב - מכבי נתניה

1-6
נגמר בית 10 - בנים 10 11/12/2023 08:45

לב ניקיטנקו / יהונתן בן אטר - מרה''ט אשקלון

-

דוד אלוני סטרודובסקי / נועם דביקו - מרכז הטניס רמלה

6-1
נגמר בית 11 - בנים 10 11/12/2023 08:45

ירין דוד מרקוביץ / בן ישראלי - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

בן שטראוס / אלון לייטנר‬‎ - מ. טניס עירוני רעננה

6-4
נגמר בית 11 - בנים 10 11/12/2023 08:45

ג'ון פרידמן / ג'ושוע פלד - מרה"ט רמת השרון

-

ירין דוד מרקוביץ / בן ישראלי - מועדון הטניס אלוני יצחק

2-6
נגמר בית 11 - בנים 10 11/12/2023 08:45

בן שטראוס / אלון לייטנר‬‎ - מ. טניס עירוני רעננה

-

ג'ון פרידמן / ג'ושוע פלד - מרה"ט רמת השרון

6-4
נגמר בית 12 - בנים 10 11/12/2023 08:45

ליאם אניג׳ר / אימרי ששון - מועדון טניס O&O TENNIS

-

עידו מייזל / יאיר מירן - מרה"ט קרית אונו

6-2
נגמר בית 12 - בנים 10 11/12/2023 08:45

נועם המר / רון אמסלם - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

ליאם אניג׳ר / אימרי ששון - מועדון טניס O&O TENNIS

6-7
נגמר בית 12 - בנים 10 11/12/2023 08:45

עידו מייזל / יאיר מירן - מרה"ט קרית אונו

-

נועם המר / רון אמסלם - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

2-6
נגמר בית 13 - בנים 10 11/12/2023 08:45

ארי פסל / עומרי שבתאי - מרה"ט רמת השרון

-

איתמר לוי / עומרי פז - הפועל מ.א. משגב הגליל

2-6
נגמר בית 13 - בנים 10 11/12/2023 08:45

סהר פניגר / אדם פסטרנק - מרה''ט יפו

-

ארי פסל / עומרי שבתאי - מרה"ט רמת השרון

2-6
נגמר בית 13 - בנים 10 11/12/2023 08:45

איתמר לוי / עומרי פז - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

סהר פניגר / אדם פסטרנק - מרה''ט יפו

6-2
נגמר בית 14 - בנים 10 11/12/2023 08:45

לוקאס סקלקוב / אדם מסרי - מרה''ט יפו

-

שי דרורי / רפאל סוחריאנו - הפועל מ.א. משגב הגליל

0-6
נגמר בית 14 - בנים 10 11/12/2023 08:45

עמית גמבורג / אורי ראובני - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

לוקאס סקלקוב / אדם מסרי - מרה''ט יפו

6-2
נגמר בית 14 - בנים 10 11/12/2023 08:45

שי דרורי / רפאל סוחריאנו - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

עמית גמבורג / אורי ראובני - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-0
נגמר בנות 10 רמה 1 - בנות 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

מיקה ויינגרטן / הלן גייטיה - מרכז הטניס רמלה

-

תמר אמס / מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

7-5 3-6 12-10
נגמר בנות 10 רמה 1 - בנות 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

שני שטיימן / מאיה מדר - אקדמיה לטניס TERO

-

יעל לרנר / אלין מסרי - מרה"ט רמת השרון

2-6 4-6
נגמר בנות 10 רמה 1 - בנות 10 רמה 1 14/12/2023 08:45

תמר אמס / מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

-

יעל לרנר / אלין מסרי - מרה"ט רמת השרון

3-6 6-4 10-6
נגמר בנות 10 רמה 1 - בנות 10 רמה 1 14/12/2023 08:45

מיקה ויינגרטן / הלן גייטיה - מרכז הטניס רמלה

-

שני שטיימן / מאיה מדר - אקדמיה לטניס TERO

6-3 6-4
נגמר בנות 10 רמה 1 - בנות 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

שני שטיימן / מאיה מדר - אקדמיה לטניס TERO

-

תמר אמס / מאיה פירר - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 4-6
נגמר בנות 10 רמה 1 - בנות 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

יעל לרנר / אלין מסרי - מרה"ט רמת השרון

-

מיקה ויינגרטן / הלן גייטיה - מרכז הטניס רמלה

2-6 6-4 3-10
בהמתנה בנות 10 רמה 2 1 - 8 בנות 10 רמה 2 12/12/2023 10:15

מיכאלה ירדנה ירדנה הרשקוביץ / מיה מדינה - בה"ס לטניס רשפון

-

--

בהמתנה בנות 10 רמה 2 1 - 8 בנות 10 רמה 2 12/12/2023 10:15

אלין כהן / אלינור שוחט - מרה''ט חיפה

-

--

נגמר בנות 10 רמה 2 1 - 8 בנות 10 רמה 2 12/12/2023 11:15

דיויניה עמנואלה הרשקוביץ' / שלי פלש - מרה''ט יפו

-

ליה וינקלר / מיקה שגב - מרה"ט קרית אונו

6-2 6-3
נגמר בנות 10 רמה 2 1 - 8 בנות 10 רמה 2 12/12/2023 10:15

מירוסלבה קרזקוב / סופיה קורוסטשבסקי - מכבי נתניה

-

דאריןו מסרי / סולומיה מוצילוב - מרה''ט יפו

6-4 6-4
נגמר בנות 10 רמה 2 1 - 4 בנות 10 רמה 2 12/12/2023 11:45

מיכאלה ירדנה ירדנה הרשקוביץ / מיה מדינה - בה"ס לטניס רשפון

-

דאריןו מסרי / סולומיה מוצילוב - מרה''ט יפו

2-6 4-6
נגמר בנות 10 רמה 2 1 - 4 בנות 10 רמה 2 12/12/2023 13:45

אלין כהן / אלינור שוחט - מרה''ט חיפה

-

ליה וינקלר / מיקה שגב - מרה"ט קרית אונו

3-6 2-6
נגמר בנות 10 רמה 2 1 - 2 בנות 10 רמה 2 14/12/2023 08:45

מיכאלה ירדנה ירדנה הרשקוביץ / מיה מדינה - בה"ס לטניס רשפון

-

אלין כהן / אלינור שוחט - מרה''ט חיפה

6-4 6-2
נגמר בנות 10 רמה 2 3 - 4 בנות 10 רמה 2 14/12/2023 10:00

דאריןו מסרי / סולומיה מוצילוב - מרה''ט יפו

-

ליה וינקלר / מיקה שגב - מרה"ט קרית אונו

2-6 6-2 10-8
בהמתנה בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

דביר לייבוביץ / אדם סטרוסבצקי - מרה''ט חיפה

-

--

בהמתנה בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

יוני צוקרמן / תומר קסלר - גולדן טניס נתניה

-

--

בהמתנה בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

מעיין ברק / איתן לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

--

נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

אלעד בן אלי / נדב בן אלי - בית ספר לטניס צהלה

-

איתמר לוי / עומרי פז - הפועל מ.א. משגב הגליל

2-6 4-6
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

רונן גסר / דן אוצ'רטיאנסקי - פארק המים רעות טניס

-

דור טוקר / עפרי בנודיס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

7-5 6-2
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

רפאל סוחריאנו / שי דרורי - הפועל מ.א. משגב הגליל

-

אופק אודלר / אסיל עבד - מרה''ט חיפה

6-3 4-6 10-7
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

דניאל רודמן / גריגורי רנב - מכבי נתניה

-

ליאם אניג׳ר / אימרי ששון - מועדון טניס O&O TENNIS

Walkover
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 16 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 08:45

בן ישראלי / ירין דוד מרקוביץ - מועדון הטניס אלוני יצחק

-

נועם רוטקוביץ / יפתח רוטמן - מועדון ספורט הפועל מנשה

6-7(2) 4-6
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 8 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 10:00 AR

דביר לייבוביץ / אדם סטרוסבצקי - מרה''ט חיפה

-

בן ישראלי / ירין דוד מרקוביץ - מועדון הטניס אלוני יצחק

7-5 3-6 9-11
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 8 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 10:00 AR

יוני צוקרמן / תומר קסלר - גולדן טניס נתניה

-

דניאל רודמן / גריגורי רנב - מכבי נתניה

6-3 2-6 3-10
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 8 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 10:00 AR

מעיין ברק / איתן לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אופק אודלר / אסיל עבד - מרה''ט חיפה

6-7(4) 6-7(3)
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 8 בנים 10 רמה 3 12/12/2023 10:00 AR

אלעד בן אלי / נדב בן אלי - בית ספר לטניס צהלה

-

דור טוקר / עפרי בנודיס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

7-6(5) 6-4
נגמר בנים 10 רמה 3 1 - 2 בנים 10 רמה 3 14/12/2023 08:45

דור טוקר / עפרי בנודיס - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

מעיין ברק / איתן לויצקי - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 3-6
נגמר בנים 10 רמה 3 3 - 4 בנים 10 רמה 3 14/12/2023 08:45

דביר לייבוביץ / אדם סטרוסבצקי - מרה''ט חיפה

-

יוני צוקרמן / תומר קסלר - גולדן טניס נתניה

3-6 7-6 13-15
בהמתנה בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

נועם המר / רון אמסלם - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

--

בהמתנה בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

בועז יפה / אלון נחמיאס - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

תום סלוין / ליאם בר דעה - מרה''ט יפו

-

--

נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

שמעון בוסי / שאול בוסי - האקדמיה לטניס ת"א

-

אמיתי שחר / עומר אגם - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

2-6 4-6
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

ארי פסל / עומרי שבתאי - מרה"ט רמת השרון

-

קאי ארבל בן ארבל עטר / עמית טקאץ' - מרה''ט ערד

2-6 4-6
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

בן שטראוס / אלון לייטנר‬‎ - מ. טניס עירוני רעננה

-

לב ניקיטנקו / יהונתן בן אטר - מרה''ט אשקלון

3-6 4-6
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

עמית גמבורג / אורי ראובני - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

איתן שמעון רודנינסקי / איתן פרבר - הפועל מ.א ברנר

4-6 2-6
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 16 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 08:45

איתן לפלר / יהנותן לפלר - כפר סבא הירוקה

-

אליאור נזרוב / אלירן רוזנברג - מרה''ט אשקלון

3-6 3-6
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 8 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 10:00 AR

נועם המר / רון אמסלם - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

איתן לפלר / יהנותן לפלר - כפר סבא הירוקה

4-6 6-4 7-10
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 8 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 10:00 AR

בועז יפה / אלון נחמיאס - מרה"ט רמת השרון

-

עמית גמבורג / אורי ראובני - דור העתיד מ.ס רמת השרון

3-6 7-6(5) 10-5
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 8 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 10:00 AR

תום סלוין / ליאם בר דעה - מרה''ט יפו

-

בן שטראוס / אלון לייטנר‬‎ - מ. טניס עירוני רעננה

6-3 7-6(8)
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 8 בנים 10 רמה 2 12/12/2023 10:00 AR

שמעון בוסי / שאול בוסי - האקדמיה לטניס ת"א

-

ארי פסל / עומרי שבתאי - מרה"ט רמת השרון

6-2 4-6 10-8
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 4 בנים 10 רמה 2 14/12/2023 08:45

עמית גמבורג / אורי ראובני - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

בן שטראוס / אלון לייטנר‬‎ - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 2-6
נגמר בנים 10 רמה 2 1 - 2 בנים 10 רמה 2 14/12/2023 10:15 NB

נועם המר / רון אמסלם - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

עמית גמבורג / אורי ראובני - דור העתיד מ.ס רמת השרון

6-2 4-6 9-11
נגמר בנים 10 רמה 2 3 - 4 בנים 10 רמה 2 14/12/2023 10:15 NB

ארי פסל / עומרי שבתאי - מרה"ט רמת השרון

-

בן שטראוס / אלון לייטנר‬‎ - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 6-4 9-11
בהמתנה בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

ארטיום וישר / יוני סטרטינר - ספורטאי מכבי אשדוד

-

--

נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

יונתן תורגמן / ליעד דנק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

סהר פניגר / אדם פסטרנק - מרה''ט יפו

3-6 3-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

איתן צ'רני / עידו סיטון - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

דוד אלוני סטרודובסקי / נועם דביקו - מרכז הטניס רמלה

3-6 3-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

אדם צ'שקין / טוני מולדובן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

מאור קרוטהמר / Lucas Tannous - מרה''ט יפו

4-6 3-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

אריאל רוזנמן / איתן רוזנמן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

עמית בכר / שגיא אלפסי - מועדון טניס O&O TENNIS

7-6(5) 3-6 0-10
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

לוקאס סקלקוב / אדם מסרי - מרה''ט יפו

-

דוד ירמקבייב / נריה לוי - מרה''ט חיפה

6-2 7-6(4)
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

עידו מייזל / יאיר מירן - מרה"ט קרית אונו

-

איתן מלכה / נבו בנסדון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-4 3-6 4-10
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 16 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 10:15

יואב קובלנקו / סשא ספירידונוב - מרה''ט יפו

-

ג'ון פרידמן / ג'ושוע פלד - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 8 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 11:30 AR

ארטיום וישר / יוני סטרטינר - ספורטאי מכבי אשדוד

-

יואב קובלנקו / סשא ספירידונוב - מרה''ט יפו

3-6 4-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 8 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 11:30 AR

יונתן תורגמן / ליעד דנק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

עידו מייזל / יאיר מירן - מרה"ט קרית אונו

2-6 4-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 8 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 11:30 AR

איתן צ'רני / עידו סיטון - דור העתיד מ.ס רמת השרון

-

דוד ירמקבייב / נריה לוי - מרה''ט חיפה

6-4 5-7 10-8
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 8 בנים 10 רמה 1 12/12/2023 11:30 AR

אדם צ'שקין / טוני מולדובן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

-

אריאל רוזנמן / איתן רוזנמן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

3-6 2-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 4 בנים 10 רמה 1 14/12/2023 08:45

ארטיום וישר / יוני סטרטינר - ספורטאי מכבי אשדוד

-

אדם צ'שקין / טוני מולדובן - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

5-7 4-6
נגמר בנים 10 רמה 1 1 - 4 בנים 10 רמה 1 14/12/2023 08:45

יונתן תורגמן / ליעד דנק - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

דוד ירמקבייב / נריה לוי - מרה''ט חיפה

4-6 3-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 16/12/2023 10:00

ספיר כהן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

עופרי בר - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 2-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 16/12/2023 10:00

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

-

מאי אשכנזי - מועדון טניס O&O TENNIS

0-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 16/12/2023 10:00

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

-

מיכל שוורץ - מרה"ט רמת השרון

2-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 32 נשים מוקדמות 16/12/2023 10:00

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

-

עדן מנור - מועדון טניס O&O TENNIS

2-6 4-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 11:30 NB

מיקה בוחניק - אסא ת"א

-

שירה בוהדנה - הכח חיפה

2-6 2-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 12:30 AR

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

גניפר נקילי - מרה"ט רמת השרון

3-6 0-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 15/12/2023 12:00 AR

אסתר פסיוק - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

איה ביצ'נקו - הכח חיפה

3-6 6-1 10-3
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 12:30 NB

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

-

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה, מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

2-6 6-1 10-7
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 12:30 AR

ספיר כהן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

אביגיל רוזנסקי - מרה"ט רמת השרון

5-7 4-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 10:00

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

-

שחר בן אריה - מרה"ט עכו

2-6 1-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 12:30 AR

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

-

קארין אוליניצקי - מרכז הטניס רמלה

2-6 4-6
נגמר נשים מוקדמות 1 - 16 נשים מוקדמות 16/12/2023 11:30 NB

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

הילה בוהדנה - מרה''ט חיפה

7-6 2-6 5-10
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 18/12/2023 12:30 NB

רון אלוק / ירדן חסון - אקדמיה לטניס TERO

-

דניאל גולדנברג / ליאור גולדנברג - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

1-6 1-6
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 18/12/2023 10:00

אהרון כהן / אופק שימנוב - מועדון טניס הדר יוסף, הפועל קאנטרי דקל

-

אוראל קמחי / רז חביב - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 18/12/2023 13:30 NB

בן וינטראוב / ניב צוקרמן - בני הרצליה

-

אסף פרידלר / עדי דגן - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

4-6 2-6
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 17/12/2023 12:30 NB

רון יקותיאלוב / אורי הלל - מרה''ט באר שבע

-

עופר הכהן / תום ספורטה - מועדון טניס קרית גת

4-6 6-4 10-7
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 18/12/2023 12:30 NB

רז כץ / מרק ניילוב - מועדון טניס קרית גת

-

אריאל משולם / אייל שומילוב - מכבי רחובות

6-1 4-6 7-10
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 18/12/2023 12:30 NB

שיוביץ איל / איתמר טפירו - כפר סבא הירוקה

-

עמית שחר / שחר עומר - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 2-6
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 17/12/2023 12:48

אוריאן זוהר / דניאל שמש - מכבי זכרון יעקב

-

ליגל קירשנבוים / הלל אשוש - הפועל עירוני לוד

3-6 5-7
נגמר גברים זוגות 1 - 16 גברים זוגות 17/12/2023 12:30 NB

דן ברנד / דניאל בלינוב - מ. טניס עירוני רעננה

-

אלדד עצמון / איתי עזרא - מרה''ט תל אביב

7-5 7-6(4) 10-8
נגמר גברים זוגות 1 - 8 גברים זוגות 19/12/2023 12:30 NB

רון אלוק / ירדן חסון - אקדמיה לטניס TERO

-

אלדד עצמון / איתי עזרא - מרה''ט תל אביב

3-6 0-6
נגמר גברים זוגות 1 - 8 גברים זוגות 19/12/2023 12:30 NB

אהרון כהן / אופק שימנוב - מועדון טניס הדר יוסף, הפועל קאנטרי דקל

-

אוריאן זוהר / דניאל שמש - מכבי זכרון יעקב

6-7 3-6
נגמר גברים זוגות 1 - 8 גברים זוגות 19/12/2023 13:30 NB

בן וינטראוב / ניב צוקרמן - בני הרצליה

-

שיוביץ איל / איתמר טפירו - כפר סבא הירוקה

2-6 6-2 6-10
נגמר גברים זוגות 1 - 8 גברים זוגות 19/12/2023 12:30 NB

עופר הכהן / תום ספורטה - מועדון טניס קרית גת

-

רז כץ / מרק ניילוב - מועדון טניס קרית גת

6-4 7-5
נגמר גברים זוגות 1 - 4 גברים זוגות 20/12/2023 12:30 AR

רון אלוק / ירדן חסון - אקדמיה לטניס TERO

-

רז כץ / מרק ניילוב - מועדון טניס קרית גת

2-6 4-6
נגמר גברים זוגות 1 - 4 גברים זוגות 20/12/2023 12:30 AR

אהרון כהן / אופק שימנוב - מועדון טניס הדר יוסף, הפועל קאנטרי דקל

-

בן וינטראוב / ניב צוקרמן - בני הרצליה

6-3 6-2
נגמר גברים זוגות 1 - 2 גברים זוגות 21/12/2023 13:00 NB

רון אלוק / ירדן חסון - אקדמיה לטניס TERO

-

בן וינטראוב / ניב צוקרמן - בני הרצליה

2-6 2-6
בהמתנה נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 17/12/2023 12:54

מיקה בוחניק / מיקה דגן פרוכטמן - אסא ת"א

-

--

בהמתנה נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 17/12/2023 12:54

עדי ביטון / תמרה ברד יצחקי - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

--

נגמר נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 17/12/2023 10:00 St

מורי גרילק / אסתר פסיוק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

הילה בוהדנה / עדן מנור - מרה''ט חיפה

6-3 3-6 8-10
נגמר נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 18/12/2023 12:30 NB

קארין אוליניצקי / ליהיא אקוקה - מרכז הטניס רמלה

-

קארימאן בוקאעי / דניאל הפנר - מרה"ט עכו

6-2 6-1
נגמר נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 17/12/2023 11:30 NB

שירה בוהדנה / שחר מנהרדט - הכח חיפה

-

שחר בלייר פלד / שירה דביר - אקדמיה לטניס TERO

6-7(2) 3-6
נגמר נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 18/12/2023 13:30 NB

אלין אמסלם / רוני פישל - אסא ת"א

-

רוני ברנס / מעין לרון - מ. טניס עירוני רעננה

Walkover
נגמר נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 17/12/2023 12:30 NB

רומי דנינו / ליאור רווח - אקדמיה לטניס TERO

-

רנה ניישטוט / שחר בן אריה - מרכז הטניס רמלה

3-6 6-1 10-7
נגמר נשים זוגות 1 - 16 נשים זוגות 18/12/2023 13:30 NB

ליזה ריכטרמן / ולריה זגינאיקו - אקדמיה לטניס TERO

-

עופר קויתי / מאי פדידה - מרה"ט עכו

6-3 6-4
נגמר נשים זוגות 1 - 8 נשים זוגות 19/12/2023 12:30 NB

מיקה בוחניק / מיקה דגן פרוכטמן - אסא ת"א

-

עופר קויתי / מאי פדידה - מרה"ט עכו

4-6 6-1 2-10
נגמר נשים זוגות 1 - 8 נשים זוגות 19/12/2023 12:30 NB

עדי ביטון / תמרה ברד יצחקי - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

רנה ניישטוט / שחר בן אריה - מרכז הטניס רמלה

0-6 6-4 6-10
נגמר נשים זוגות 1 - 8 נשים זוגות 19/12/2023 12:30 NB

מורי גרילק / אסתר פסיוק - א.ספורט עצמה כפר ורדים

-

רוני ברנס / מעין לרון - מ. טניס עירוני רעננה

6-1 6-2
נגמר נשים זוגות 1 - 8 נשים זוגות 19/12/2023 13:30 NB

קארימאן בוקאעי / דניאל הפנר - מרה"ט עכו

-

שירה בוהדנה / שחר מנהרדט - הכח חיפה

3-6 2-6
נגמר נשים זוגות 1 - 4 נשים זוגות 20/12/2023 12:30 AR

מיקה בוחניק / מיקה דגן פרוכטמן - אסא ת"א

-

קארימאן בוקאעי / דניאל הפנר - מרה"ט עכו

Walkover
נגמר נשים זוגות 1 - 4 נשים זוגות 20/12/2023 12:30 AR

עדי ביטון / תמרה ברד יצחקי - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

רוני ברנס / מעין לרון - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 6-1 10-8
נגמר נשים זוגות 1 - 2 נשים זוגות 21/12/2023 13:00 NB

קארימאן בוקאעי / דניאל הפנר - מרה"ט עכו

-

רוני ברנס / מעין לרון - מ. טניס עירוני רעננה

6-7(2) 4-6
בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

עוליאל ישי - מרכז הטניס רמלה

-

--

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

צוקרמן דניאל - הפועל עירוני לוד

-

--

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

אהרון כהן - מועדון טניס הדר יוסף, הפועל קאנטרי דקל

-

--

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

ירדן חסון - מכבי זכרון יעקב

-

--

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

אוראל קמחי - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

אופק שימנוב - מרה"ט רמת השרון

-

--

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

--

-

ולדימיר בזילבסקי - מ. טניס עירוני רעננה

בהמתנה גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 15:36

--

-

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 18/12/2023 11:30 NB

אסף פרידלר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

אוביל אוראל - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-2 6-7(5) 4-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 12:30 NB

בן שתווי אונגר - אסא ת"א

-

עדי דגן - מרה"ט רמת השרון

3-6 2-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 12:30 NB

מרק ניילוב - מכבי זכרון יעקב

-

בן וינטראוב - בני הרצליה

6-3 6-0
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 10:00 St

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

-

ניב צוקרמן - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 4-6 1-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 10:00 St

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

3-6 0-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 11:30 NB

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

-

יונתן ברון - הפועל עירוני לוד

6-7(5) 4-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 17/12/2023 11:30 NB

רז כץ - מועדון טניס קרית גת

-

קאפח רם - מועדון טניס קרית גת

7-5 7-6(5)
נגמר גברים בית גמר 1 - 32 גברים 18/12/2023 10:00

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

אליה אלון - מרכז הטניס רמלה

1-6 4-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 19/12/2023 11:30 NB

עוליאל ישי - מרכז הטניס רמלה

-

איתמר טפירו - מכבי נתניה

3-6 1-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 18/12/2023 11:30 NB

צוקרמן דניאל - הפועל עירוני לוד

-

קאפח רם - מועדון טניס קרית גת

4-6 0-4 Ret
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 19/12/2023 10:00 St

אהרון כהן - מועדון טניס הדר יוסף, הפועל קאנטרי דקל

-

שיוביץ איל - כפר סבא הירוקה

0-6 2-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 18/12/2023 11:30 NB

ירדן חסון - מכבי זכרון יעקב

-

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

6-0 4-6 6-4
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 19/12/2023 11:30 NB

אוראל קמחי - מרה"ט רמת השרון

-

גור טרכטנברג - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 4-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 19/12/2023 10:00 St

אופק שימנוב - מרה"ט רמת השרון

-

בן וינטראוב - בני הרצליה

3-6 2-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 19/12/2023 11:30 NB

ולדימיר בזילבסקי - מ. טניס עירוני רעננה

-

בן שתווי אונגר - אסא ת"א

6-7 3-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 16 גברים 19/12/2023 10:00 St

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

-

אסף פרידלר - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

2-6 1-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 8 גברים 20/12/2023 10:00 St

עוליאל ישי - מרכז הטניס רמלה

-

רון אלוק - אקדמיה לטניס TERO

5-7 6-3 3-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 8 גברים 20/12/2023 11:30 NB

צוקרמן דניאל - הפועל עירוני לוד

-

ולדימיר בזילבסקי - מ. טניס עירוני רעננה

4-6 3-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 8 גברים 20/12/2023 10:00 St

אהרון כהן - מועדון טניס הדר יוסף, הפועל קאנטרי דקל

-

אופק שימנוב - מרה"ט רמת השרון

6-2 7-5
נגמר גברים בית גמר 1 - 8 גברים 20/12/2023 11:30 NB

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

-

אוראל קמחי - מרה"ט רמת השרון

6-2 6-2
נגמר גברים בית גמר 1 - 4 גברים 21/12/2023 10:00 St

עוליאל ישי - מרכז הטניס רמלה

-

אוראל קמחי - מרה"ט רמת השרון

3-6 3-6
נגמר גברים בית גמר 1 - 4 גברים 21/12/2023 11:30 NB

צוקרמן דניאל - הפועל עירוני לוד

-

אופק שימנוב - מרה"ט רמת השרון

Ret
נגמר גברים בית גמר 1 - 2 גברים 22/12/2023 10:00 FB

עוליאל ישי - מרכז הטניס רמלה

-

אופק שימנוב - מרה"ט רמת השרון

2-6 6-3 2-6
בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

מיקה דגן פרוכטמן - אקדמיה לטניס TERO

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

שחף ליברמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

עופר קויתי - מרה"ט עכו

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

עדי ביטון - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

עדי גביש - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

תמרה ברד יצחקי - אסא ת"א

-

--

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

--

-

נועה מאיור - בה"ס לטניס רשפון

בהמתנה נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 15:50

--

-

אליאן זאק - אסא ת"א

נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 18/12/2023 10:00

קארימאן בוקאעי - מרה"ט עכו

-

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

6-2 7-6(2)
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 18/12/2023 10:00

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

-

איה ביצ'נקו - הכח חיפה

0-6 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 11:30 NB

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

רוני פישל - מ. טניס עירוני רעננה

0-6 6-4 3-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 18/12/2023 11:30 NB

שחר מנהרדט - בני הרצליה

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

6-3 6-0
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 17/12/2023 12:30 NB

שירה שיש - אסא ת"א

-

ענבר פוני - הפועל עירוני לוד

6-7 4-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 18/12/2023 10:00

קרן מור - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

מיקה בוחניק - אסא ת"א

6-1 6-1
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 18/12/2023 11:30 NB

אלין אמסלם - אסא ת"א

-

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-2 6-0
נגמר נשים בית גמר 1 - 32 נשים 18/12/2023 12:30 NB

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה, מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

ספיר כהן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

6-7(2) 6-2 1-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 19/12/2023 10:00 St

מיקה דגן פרוכטמן - אקדמיה לטניס TERO

-

סילין עבסאווי - מרה''ט חיפה, מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

7-5 2-6 2-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 19/12/2023 10:00 St

שחף ליברמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

מעין לרון - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

6-4 2-6 2-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 19/12/2023 10:00 St

עופר קויתי - מרה"ט עכו

-

מיקה בוחניק - אסא ת"א

6-0 6-3
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 18/12/2023 11:30 St

עדי ביטון - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

שירה שיש - אסא ת"א

6-2 7-6(6)
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 19/12/2023 10:00 St

עדי גביש - אגודת הטניס קרית ביאליק

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

6-4 6-2
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 18/12/2023 11:30 St

תמרה ברד יצחקי - אסא ת"א

-

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

2-6 0-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 19/12/2023 11:30 NB

נועה מאיור - בה"ס לטניס רשפון

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר נשים בית גמר 1 - 16 נשים 19/12/2023 11:30 NB

אליאן זאק - אסא ת"א

-

אסתר מסורי - גולדן טניס נתניה

1-6 3-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 20/12/2023 10:00 St

מיקה דגן פרוכטמן - אקדמיה לטניס TERO

-

אליאן זאק - אסא ת"א

6-1 4-1 Ret
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 20/12/2023 10:00 St

שחף ליברמן - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

-

דניאל הפנר - מרה"ט רמת השרון

4-6 2-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 20/12/2023 10:00 St

מיקה בוחניק - אסא ת"א

-

תמרה ברד יצחקי - אסא ת"א

1-6 0-6
נגמר נשים בית גמר 1 - 8 נשים 20/12/2023 11:30 NB

שירה שיש - אסא ת"א

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

6-3 6-3
נגמר נשים בית גמר 1 - 4 נשים 21/12/2023 11:30 NB

אליאן זאק - אסא ת"א

-

מאי פדידה - מרה''ט חיפה

3-6 6-7(2)
נגמר נשים בית גמר