הדפס

שעות יפורסמו בהמשך - לוח משחקים ותוצאות

שעות יפורסמו בהמשך

נגמר ליגת נערות 2023 14/02/2023 17:00

כפר סבא נועה סידיס

1 1

מ.ט. ליהיא בת-ים

למשחק
נגמר ליגת נערות 2023 18/02/2023 12:45

רמת השרון נערות ליגת העל 12

2 1

בני הרצליה נערות

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2023 28/04/2023 11:00

מכבי רמת אליהו דרעי

2 2

מ.ט. עמי בת-ים

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2023 29/04/2023 09:00

מ.ט עפולה ב מאיר 2024

1 3

הפועל נוף הגליל ליגה ב מחוז צפון

למשחק
נגמר ליגת ילדות 2023 29/04/2023 13:00

ילדות עפולה 2023

3 0

מרה"ט עכו ילדות מוחמד

למשחק
נגמר ליגת נערים 2023 29/04/2023 13:00

נערים עפולה 2023

3 1

מרה"ט עכו נערים רון

למשחק
נגמר ליגה ב' גברים 2023 02/06/2023 14:00

מכללת קיי גברים 1

1 3

הפועל עומר ב 2023

למשחק
נגמר ליגה א' גברים 2023 27/06/2023 19:00

ליגה א משגב 1

0 4

מרהט יקנעם ארצית 22

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 29/08/2023 18:00

אסא ת"א נשים

0 3

ליגת העל נשים-זכרון חיפה קיסריה

למשחק
בהמתנה ליגת על נשים 2023 29/08/2023 18:00

מ.טניס הכח חיפה

0 0

מ.ט . עירוני רעננה נשים ליגת העל 23/24

למשחק
נגמר ליגת על נשים 2023 03/09/2023 10:00

מכבי ליברמן הרצליה

2 1

הפועל עירוני לוד נועה

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 05/09/2023 18:00

הפועל עירוני לוד

3 0

מ.ט קיסריה-ליגת העל

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 05/09/2023 18:00

מכבי רואי בניה הרצליה

2 1

רמלה ליגת העל 2020

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 05/09/2023 18:00

בני הרצליה גברים ליגת על 2022

0 3

ליגת העל רמלה ישי

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 22/09/2023 09:00

ליגת העל רמלה ישי

2 1

הפועל לוד שחר

למשחק
נגמר ליגת על גברים 2023 26/09/2023 18:00

קרית גת גברים ליגת על 2023

0 3

ליגת העל גברים מרכז הטניס רמת השרון 2023

למשחק
בהמתנה ליגת על גברים 2023 29/09/2023 09:00

ליגת העל גברים מרכז הטניס רמת השרון 2023

0 0

הפועל עירוני לוד

למשחק
בהמתנה ליגת על נשים 2023 10/12/2023 15:30

ליגת העל נשים מרכז הטניס רמת השרון 2023

0 0

מ.ט. עירוני רעננה נשים ליגת העל 2023/24

למשחק
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 13:30

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

רן ברגר - מרה''ט חיפה

2-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 10:00

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

-

משל בר - מועדון הטניס בת-ים

1-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 11/05/2023 09:00

עומר שמיאן - אסא ת"א

-

דניאל שמש - אקדמיה לטניס TERO

6-4 5-7 10-4
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 12:30

Joshua Luck - בני הרצליה

-

סאמר אלטורי - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 11:30

רן דרעי - מועדוני טניס חיפה-זכרון יעקב-קיסריה-אור עקיבא

-

Mark Bogdanov - אסא ירושלים

6-0 6-1
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 14:00

זאק חביף - מכבי צפון תל אביב

-

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 6-1
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 14:00

שניר מורג - אסא ת"א

-

הראל תרשיש - מרה''ט תל אביב

1-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 11:30

אליהו דניאל - מ.ט מכללת קיי באר שבע

-

אוריאן זוהר - מכבי זכרון יעקב

6-4 6-3
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 11:00

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

-

יובל גרינבאום - מכבי מועדון טניס לצעירי הרצליה

0-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 14:00

איתמר פבלוביץ - מ. טניס עירוני רעננה

-

עומר שחר - כפר סבא הירוקה

6-4 6-1
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 12:00

גוטמן יניב - מכבי צפון תל אביב

-

‫רז אמסלם‬‎ - א.ספורט עצמה כפר ורדים

2-6 2-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 15:00

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

6-4 4-6 10-3
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 12:30

יונתן דבש - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

יותם פרי - בני הרצליה

6-1 6-0
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 15:00

אורי אורי ששון - מרה''ט ירושלים

-

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 7-5
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 09/05/2023 09:00

גיא מוריאן - אסא ת"א

-

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

6-0 6-0
נגמר גברים מוקדמות 1 - 64 גברים מוקדמות 10/05/2023 10:00

אוריה עופר - מ. טניס עירוני רעננה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

6-4 6-4
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 14:00

איתמר טפירו - מכבי נתניה

-

יהלי רודריגז שרים - האקדמיה לטניס ת"א

4-6 4-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 10:30

בן שתווי אונגר - אסא ת"א

-

אורצקי סטיבן - מכבי רחובות

1-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 10:00

זיו מורביה - מרה''ט אשקלון

-

איתי כהן - אסא ת"א

2-6 6-1 7-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 12:30

יהב רפאל מרסה - מרה"ט רמת השרון

-

דן ברנד - מ. טניס עירוני רעננה

6-4 6-1
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 09:30

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

-

עידו משה - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 14:00

דניאל שמש - אקדמיה לטניס TERO

-

אופק סיון - מ. טניס עירוני רעננה

1-6 3-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 10:30

ירדן קאולי - הכח חיפה

-

דב ולנסי - מועדון טניס סטיל הרצליה

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 09:30

Joshua Luck - בני הרצליה

-

יותם פרי - בני הרצליה

0-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 12:30

Mark Bogdanov - אסא ירושלים

-

עדי יוסף אלבך - מרה''ט תל אביב

1-6 1-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 12:30

הלל אשוש - מ. טניס עירוני רעננה

-

עילי שורץ - בני הרצליה

1-6 5-7
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 12:30

חן כוגן - אסא ת"א

-

ליאם רגב - אגודת הטניס קרית ביאליק

6-2 7-6(4)
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 15:00

אנדריי רוגצקי - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

גוטמן יניב - מכבי צפון תל אביב

6-3 4-6 10-4
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 10:30

שניר מורג - אסא ת"א

-

עומר שחר - כפר סבא הירוקה

7-6(4) 2-6 7-10
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 10/05/2023 12:30

ריי שתווי אונגר - אסא ת"א

-

יבגני וירק - מרה"ט קרית אונו

4-6 0-6
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 14:00

עומרי זילברברג - מועדון טניס O&O TENNIS

-

אורי גילון - מכבי מיתר

6-3 6-0
נגמר גברים מוקדמות 1 - 32 גברים מוקדמות 11/05/2023 10:30

אוריאן זוהר - מכבי זכרון יעקב

-

אורי הלל - מרכז הטניס רמלה

1-6 6-3 10-8
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

מתן סווירי - טניס המושבה עצמה פ"ת

-

יהלי רוזנפלד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

0-6 6-3 10-4
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

אורי עטייה - כפר סירקין

3-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

עידו גבאי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

גל אדר - מרה''ט תל אביב

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

טל גלפר - מרה"ט רמת השרון

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

Walkover
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

אורי ניר - מרה"ט רמת השרון

-

אורי כחלון - מרה"ט רמת השרון

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

אביב מורידי - כפר סירקין

-

עילאי צור - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

4-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

עידו שרון - בני הרצליה

-

אופק נתן כרמי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

יהלי רוזנפלד - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

ויזל יונתן - אסא ת"א

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

סיני בייגלמן - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

-

איליי נועם - הפועל לב השרון טניס עם אלדד

6-3 7-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

עידו גבאי - הפועל קאנטרי קלאב כפ"ס

-

נועם חיבה רביב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

אלון ברנד - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

-

אורי מיכאל גלבנדורף - מרה"ט רמת השרון

4-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

איתי שקליאר - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

-

נעם הירש - מועדון טניס כפר הס/תל מונד/קדימה

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

יונתן אבן - טניס קלאב

-

אורי ניר - מרה"ט רמת השרון

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 32 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

יותם שניידר - מרה"ט קרית אונו

-

אביב מורידי - כפר סירקין

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

יותם שניידר - מרה"ט קרית אונו

-

אוניל אורמן - מועדון טניס O&O TENNIS

7-6 3-6 10-8
נגמר בנים 16 מרכז ב' 17 - 24 בנים 16 מרכז ב' עדיין לא נקבע

יותם מיטל - מרה"ט רמת השרון

-

נועם חיבה רביב - האקדמיה לטניס מכבי כפר המכביה

6-3 3-6 10-4
נגמר פלייאוף עליון בנות 12 1 - 4 בנות 12 צפון 20/07/2023 10:45

נעמי סקלרסקי - מועדון טניס עפולה

-

סבינה מריה - הפועל מטה אשר \ ק. עברון

0-6 0-6
נגמר פלייאוף עליון בנות 12 1 - 4 בנות 12 צפון 20/07/2023 10:45

אלינה פנקוב - מכבי קרית מוצקין

-

מיכל דידוסנקו - מכבי קרית מוצקין

3-6 2-6
נגמר בנות 16 סוכות 3 - 4 בנות 16 21/12/2023 00:00

רוני ברנס - מ. טניס עירוני רעננה

-

אריאל אבידן - מ. טניס עירוני רעננה

3-6 6-2 4-6
נגמר בנים 12 סוכות 17 - 18 בנים 12 21/12/2023 00:00

עילאי ויזל - אסא ת"א

-

דניאל גבאי - מרה''ט קרית שמונה

6-4 6-4
נגמר בנים 14 חנוכה 1 - 8 בנים 14 12/12/2023 10:30

אורי סטרטינר - אקדמיה לטניס TERO

-

יונתן שגס - מועדון טניס קרית ים

6-3 7-6
נגמר בנים 18 חנוכה 1 - 2 בנים 18 14/12/2023 09:30

ינאי גיבלי - מרה''ט חיפה

-

אריאל משולם - מכבי רחובות

6-1 6-3
נגמר בנים 18 חנוכה 3 - 4 בנים 18 14/12/2023 09:30

מעיין לוטן - מרה''ט יקנעם

-

אייל שומילוב - מועדון טניס קרית גת

6-0 6-1
נגמר נשים מוקדמות 1 - 64 נשים מוקדמות 14/12/2023 00:00 NB

עופרי בר - מ. טניס עירוני רעננה

-

מיקה משגב - מכבי צפון תל אביב

Walkover