לאומית ב'- שפלה - טבלת דירוג טבלה מורחבת על הליגה

שלב א' הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סיבוב אחד. בסיום שלב א' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. שלב ב' הקבוצות יחולקו לבתים : בית עליון - הקבוצות שידורגו במקומות 1-4 בסיום שלב א'. הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סיבוב אחד וימשיכו לצבור את ההישגים. בסיום שלב ב' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. הקבוצה שתדורג במקום בראשון תוכרז כאלופת המחוז לעונת המשחקים 2022-23 . הקבוצות שידורגו במקום 1-2 ישובצו לליגה לאומית א' בעונה 2023-2024 . בית תיכון - הקבוצות שידורגו במקומות 5-8 בסיום שלב א' . בית תחתון - הקבוצות שידורגו במקומות 9-12 בסיום שלב א'. הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סיבוב אחד וימשיכו לצבור את ההישגים בסיום שלב ב' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. הקבוצה שתדורג במקום ה 12-13 ישובצו לליגה הארצית .

שלב 2

בית עליון

d c b a קבוצה
2 : 0
0 : 2
0 : 2
בנות לכיש a
0 : 2
0 : 2
2 : 0
כוח G רמת גן b
2 : 0
2 : 0
2 : 0
לב-יאות הדרום c
0 : 2
2 : 0
0 : 2
פנתרות חולון d
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 בנות לכיש 14 12 2 25 - 6 4.17 26
2 כוח G רמת גן 14 11 3 23 - 6 3.83 25
3 פנתרות חולון 14 11 3 23 - 7 3.29 25
4 לב-יאות הדרום 14 7 7 14 - 17 0.82 21

בית דירוג 5-8

d c b a קבוצה
2 : 0
2 : 1
1 : 2
א.ס. סוקו רמת השרון a
1 : 2
2 : 1
2 : 1
בית ניר b
2 : 0
1 : 2
1 : 2
לב ראשון c
0 : 2
2 : 1
0 : 2
שוברות גלים d
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 שוברות גלים 14 9 5 19 - 14 1.36 23
2 בית ניר 14 6 8 16 - 21 0.76 20
3 לב ראשון 14 6 8 15 - 20 0.75 20
4 א.ס. סוקו רמת השרון 14 5 9 15 - 20 0.75 19

בית דירוג 9-12

d c b a קבוצה
2 : 1
2 : 1
2 : 1
א.ס. טורנדו רמת השרון a
1 : 2
0 : 2
1 : 2
לביאות הבאר b
2 : 0
2 : 0
1 : 2
מכורות c
0 : 2
2 : 1
1 : 2
ראשונט d
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 ראשונט 14 5 9 15 - 20 0.75 19
2 לביאות הבאר 14 5 9 14 - 21 0.67 19
3 א.ס. טורנדו רמת השרון 14 4 10 12 - 23 0.52 18
4 מכורות 14 3 11 9 - 25 0.36 17

שלב 1

בית אחד

l k j i h g f e d c b a קבוצה
2 : 1
1 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 0
א.ס. טורנדו רמת השרון a
2 : 0
2 : 1
2 : 0
0 : 2
2 : 1
2 : 1
0 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 1
0 : 2
א.ס. סוקו רמת השרון b
0 : 2
1 : 2
1 : 2
2 : 1
2 : 0
1 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 0
בית ניר c
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
בנות לכיש d
0 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
0 : 2
כוח G רמת גן e
2 : 1
0 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 1
1 : 2
2 : 0
0 : 2
לב ראשון f
2 : 1
2 : 0
2 : 0
2 : 1
2 : 0
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 1
1 : 2
2 : 1
לביאות הבאר g
2 : 0
1 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
1 : 2
2 : 0
2 : 0
0 : 2
1 : 2
0 : 2
לב-יאות הדרום h
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
1 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 1
1 : 2
2 : 0
2 : 1
מכורות i
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
2 : 0
2 : 1
0 : 2
0 : 2
פנתרות חולון j
2 : 1
2 : 0
0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
1 : 2
2 : 1
ראשונט k
1 : 2
2 : 0
0 : 2
0 : 2
1 : 2
1 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
0 : 2
1 : 2
שוברות גלים l
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 בנות לכיש 11 10 1 21 - 4 5.25 21
2 כוח G רמת גן 11 9 2 19 - 4 4.75 20
3 פנתרות חולון 11 9 2 19 - 5 3.80 20
4 לב-יאות הדרום 11 7 4 14 - 11 1.27 18
5 שוברות גלים 11 7 4 14 - 12 1.17 18
6 בית ניר 11 5 6 12 - 16 0.75 16
7 א.ס. סוקו רמת השרון 11 4 7 12 - 15 0.80 15
8 לב ראשון 11 4 7 11 - 16 0.69 15
9 א.ס. טורנדו רמת השרון 11 4 7 9 - 17 0.53 15
10 ראשונט 11 3 8 10 - 17 0.59 14
11 לביאות הבאר 11 2 9 8 - 19 0.42 13
12 מכורות 11 2 9 7 - 20 0.35 13
13 אשכול 232 0 0 0 0 - 0 0.00 0