ליגת על - טבלת דירוג

שלב א' הקבוצות יתמודדו בבית אחד בשיטת ליגה בת סבב אחד, בסיום שלב א' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. שלב ב' הקבוצות יחולקו לשני בתים: בית עליון - הקבוצות שידורגו במקומות 6-1 בסיום שלב א'. הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סבב אחד וימשיכו בצבירת הישגים. בסיום שלב ב' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. בית תחתון - הקבוצות שידורגו במקומות 12-7 בסיום שלב א'. הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סבב אחד וימשיכו בצבירת הישגים. בסיום שלב ב' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. שלב ג' הקבוצות יחולקו לשלושה בתים: בית דירוג 4-1 פיינל פור - הקבוצות שידורגו במקומות 4-1 בבית העליון בסיום שלב ב. שלב חצי הגמר הפלייאוף: הקבוצות יתמודדו בשיטת "הטוב מ - 3 משחקים". הקבוצה שתדורג במקום 1 בבית העליון תשחק מול הקבוצה שתדורג במקום 4 בבית העליון. הקבוצה שתדורג במקום 2 בבית העליון תשחק מול הקבוצה שתדורג במקום 3 בבית העליון. שלב גמר הפיינל פור: הקבוצות שיפסידו בשלב חצי הגמר ישחקו ביניהן משחק אחד אשר יקבע את הדירוג 4-3 הסופי. המשחק יערך במעמד ערב סיום העונה. הקבוצות שינצחו בשלב חצי הגמר ישחקו ביניהן משחק אחד אשר יקבע את הדירוג 2-1 הסופי. המשחק יערך במעמד ערב סיום עונה. הקבוצה שתנצח במשחק הגמר תוכרז כאלופת המדינה לעונה 2024-2023. בית דירוג 8-5 - הקבוצות שדורגו במקום 5-6 בבית העליון והקבוצות שידורגו במקומות 2-1 בבית התחתון בסיום שלב ב'. הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סיבוב אחד וימשיכו בצבירת הישגים. בסיום שלב ג' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. בית דירוג 12-9 - הקבוצות שידורגו במקומות 6-3 בבית התחתון בסיום שלב ב'. הקבוצות יתמודדו בשיטת ליגה בת סיבוב אחד וימשיכו בצבירת הישגים. בסיום שלב ג' הקבוצות ידורגו בהתאם להישגיהן. הקבוצה שתדורג במקום ה - 12 בסיום שלב ג' תשובץ לליגה לאומית א' בעונת 2025-2024. עונה מוצלחת ומהנה לכל הקבוצות

שלב 5

בית תיכון

קבוצה
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק

בית תחתון

קבוצה
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק

שלב 2

בית עליון

קבוצה
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק

בית תחתון

קבוצה
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק

שלב 1

בית אחד

l k j i h g f e d c b a קבוצה
2 : 1
2 : 0
2 : 0
0 : 2
2 : 0
1 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 0
All in הוד השרון a
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
1 : 2
0 : 2
0 : 2
BG (בנות גוריון) b
2 : 0
2 : 1
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 1
0 : 2
Cheetah il c
1 : 2
2 : 1
0 : 2
0 : 2
0 : 2
1 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
2 : 0
א.ס. הכח רמת השרון d
1 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
0 : 2
2 : 0
דורה כ"ס e
2 : 0
0 : 2
2 : 1
2 : 0
2 : 1
1 : 2
2 : 1
2 : 1
דלית אל כרמל f
1 : 2
0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 1
הפועל אורי תל-אביב g
2 : 1
1 : 2
0 : 2
1 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 1
0 : 2
ונוס h
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
2 : 0
יזרעאליות i
0 : 2
1 : 2
0 : 2
2 : 1
1 : 2
2 : 0
1 : 2
2 : 0
0 : 2
מחוברות חולון j
2 : 0
2 : 1
0 : 2
1 : 2
2 : 0
1 : 2
0 : 2
2 : 0
0 : 2
קופל גרופ k
0 : 2
2 : 0
0 : 2
2 : 1
0 : 2
2 : 1
2 : 1
2 : 0
1 : 2
שוס אבן יהודה l
# קבוצה מש נצ הפ מע יחס מערכות נק
1 BG (בנות גוריון) 9 9 0 18 - 2 9.00 18
2 א.ס. הכח רמת השרון 10 6 4 13 - 11 1.18 16
3 דורה כ"ס 8 7 1 14 - 3 4.67 15
4 מחוברות חולון 9 6 3 13 - 9 1.44 15
5 קופל גרופ 9 5 4 11 - 10 1.10 14
6 ונוס 8 5 3 12 - 8 1.50 13
7 שוס אבן יהודה 9 4 5 11 - 11 1.00 13
8 All in הוד השרון 9 4 5 9 - 12 0.75 13
9 Cheetah il 9 3 6 9 - 12 0.75 12
10 הפועל אורי תל-אביב 9 3 6 8 - 13 0.62 12
11 דלית אל כרמל 8 2 6 8 - 13 0.62 10
12 יזרעאליות 11 0 11 0 - 22 0.00 0