איגוד השחייה בישראל |
||||||
רשימת משתתפים: ליגה 1.2 שישי צהריים |
||||||
משחה: 100 חופשי - גברים 12-99 תאריך: 14-10-2022 |
# | שם מלא | אגודה | שנת לידה | זמן כניסה | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ניק רוזנברג | מכבי ראשון לציון SEALS | 2002 | 00:49.75 | |
2 | דביר ישראל שחף | מכבי פ.מ. רעות | 2005 | 00:52.31 | |
3 | אלון דותן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2006 | 00:52.37 | |
4 | דן זילברברג | מכבי פ.מ. רעות | 2005 | 00:52.86 | |
5 | תמיר רומם | מכבי ראשון לציון SEALS | 2006 | 00:53.48 | |
6 | עידו אביב | מכבי שוהם | 2006 | 00:53.61 | |
7 | ניב כהן | מתנ"ס רמת הנגב | 2006 | 00:54.39 | |
8 | ליאור מזרחי | ירושלים רבתי | 2001 | 00:55.04 | |
9 | ליאן גוסיס | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 00:55.38 | |
10 | מוחמד שיח חסן | מכבי סחנין | 2005 | 00:55.87 | |
11 | יהב דמלין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2005 | 00:56.03 | |
12 | איתי שרייבר | מכבי תמנון פרדסיה | 2005 | 00:56.59 | |
13 | מיכאל פובר | מתנ"ס רמת הנגב | 2005 | 00:56.74 | |
14 | רום שוורצמן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2006 | 00:56.99 | |
15 | שגיא כהן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 00:57.33 | |
16 | נעם בן בסט | מכבי פ.מ. רעות | 2007 | 00:57.52 | |
17 | באסל אבדאח | מכבי סחנין | 2005 | 00:57.93 | |
18 | יהל פרנס | TLV SWIM | 2006 | 00:57.98 | |
19 | עידו הזה | מכבי פ.מ. רעות | 2008 | 00:58.15 | |
20 | ניל כרמלי | מכבי ראשון לציון SEALS | 2007 | 00:58.51 | |
21 | נדב בן ציון | מתנ"ס רמת הנגב | 2007 | 00:58.56 | |
22 | גבריאל סלבי זלבוביץ | מכבי פ.מ. רעות | 2007 | 00:58.72 | |
23 | לידור רחמן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 00:59.17 | |
24 | שליו ויכמן | הפועל אולימפ נתניה | 2008 | 00:59.61 | |
25 | אדם לפל | מכבי תמנון פרדסיה | 2005 | 00:59.90 | |
26 | מארק ברונפמן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 00:59.97 | |
27 | ניר לודרינסקי | הפועל פליפר חדרה | 2007 | 01:00.37 | |
28 | אריאל רחמילביץ | מכבי פ.מ. רעות | 2008 | 01:00.56 | |
29 | דימיטרי קודזין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2003 | 01:00.88 | |
30 | קסום מוחמד | מכבי סחנין | 2005 | 01:00.95 | |
31 | בן גולדנברג | מכבי שוהם | 2009 | 01:01.22 | |
32 | טל חפיזוב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:01.26 | |
33 | רום שלם | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:01.60 | |
34 | דניאל קיסלוק | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:01.90 | |
35 | יובל שאולי | מתנ"ס רמת הנגב | 2006 | 01:02.00 | |
36 | עומר צפריר | TLV SWIM | 2005 | 01:02.36 | |
37 | יותם איל | מכבי פ.מ. רעות | 2008 | 01:02.44 | |
38 | אמיר כנעני | מכבי פ.מ. רעות | 2007 | 01:02.62 | |
39 | ניר אייזברוך | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:02.84 | |
40 | נועם מסובי | מכבי פ.מ. רעות | 2009 | 01:03.16 | |
41 | שיראל בן שלמה | הפועל פליפר חדרה | 2007 | 01:03.45 | |
42 | גיל שאול | הפועל פליפר חדרה | 2007 | 01:04.10 | |
43 | אריאל חגי | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:04.12 | |
44 | איתמר בילינסון | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:04.35 | |
45 | אורי יתיר אליה | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 01:04.45 | |
46 | רון חפיזוב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:05.25 | |
47 | מארק לרנר | הפועל שחייני הנגב | 2010 | 01:05.37 | |
48 | מיכאל בירנבאום | מכבי שוהם | 2009 | 01:05.81 | |
49 | דניאל גוריונוב | הפועל אולימפ נתניה | 2006 | 01:05.87 | |
50 | יהלי אללוף | מתנ"ס רמת הנגב | 2008 | 01:06.02 | |
51 | זיו אלישע | מכבי שוהם | 2008 | 01:06.70 | |
52 | גל בזרנו | הפועל שחייני הנגב | 2007 | 01:07.41 | |
53 | גרנט מיליקיאן | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:07.63 | |
54 | וויאם זבידאת | מכבי סחנין | 2005 | 01:08.55 | |
55 | איתי סליטן | מכבי פ.מ. רעות | 2007 | 01:09.16 | |
56 | נתיב ביטן | הפועל שחייני הנגב | 2008 | 01:09.46 | |
57 | מקסים קומיסרצ'יק | הפועל אולימפ נתניה | 2008 | 01:09.58 | |
58 | רון סלניק | הפועל פליפר חדרה | 2008 | 01:09.63 | |
59 | יואב וייס | מכבי פ.מ. רעות | 2010 | 01:09.91 | |
60 | מאור גולן | מכבי שוהם | 2009 | 01:10.00 | |
61 | יוני דגן | הפועל קרית טבעון | 2010 | 01:10.32 | |
62 | לביא שמשי | הפועל שחייני הנגב | 2009 | 01:10.46 | |
63 | ניר לזרוביץ | הפועל שחייני הנגב | 2008 | 01:10.50 | |
64 | יותם יחזקאל | הפועל שחייני הנגב | 2008 | 01:10.55 | |
65 | אורי ינאי | מכבי שוהם | 2009 | 01:10.70 | |
66 | יזן חאידרי | מכבי סחנין | 2008 | 01:10.93 | |
67 | בר לאון אסתרין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:11.16 | |
68 | מיקיטה בוייקה | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:11.36 | |
69 | איתמר חביביאן | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 01:11.40 | |
70 | אופק וקנין | מכבי שוהם | 2009 | 01:11.65 | |
71 | יונתן מלטה | מכבי פ.מ. רעות | 2008 | 01:11.67 | |
72 | נועם קופרשטיין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:11.68 | |
73 | יעקוב מרקוב | הפועל פליפר חדרה | 2008 | 01:11.74 | |
74 | בועז שטריימר | מתנ"ס רמת הנגב | 2010 | 01:11.85 | |
75 | חמזי אניס | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2009 | 01:11.91 | |
76 | סער חנה | הפועל שחייני הנגב | 2008 | 01:11.92 | |
77 | יואב יום טוב | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | 01:12.12 | |
78 | דור וייס | TLV SWIM | 2011 | 01:12.24 | |
79 | יהלי פסחוב | מכבי תמנון פרדסיה | 2008 | 01:12.91 | |
80 | רומן זיננקו | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | 01:13.16 | |
81 | איתמר יעקובי | מכבי פ.מ. רעות | 2009 | 01:13.23 | |
82 | נועם פרנקל | מכבי תמנון פרדסיה | 2008 | 01:14.10 | |
83 | יחיא נסאר | מכבי סחנין | 2008 | 01:14.75 | |
84 | עידו אברהמי | מכבי שוהם | 2011 | 01:14.78 | |
85 | אלון לשמנוב | מכבי פ.מ. רעות | 2010 | 01:15.06 | |
86 | דור לבק | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:15.57 | |
87 | בראל חיימוביץ | הפועל פליפר חדרה | 2010 | 01:16.11 | |
88 | עומר מוסא | מכבי סחנין | 2007 | 01:16.26 | |
89 | מגד עבד אלגני | מכבי סחנין | 2006 | 01:17.65 | |
90 | אדם אבדאח | מכבי סחנין | 2008 | 01:18.28 | |
91 | עמי דדאון | פראלימיפי | 2000 | 01:19.96 | |
92 | ירין יהודאי | מכבי שוהם | 2010 | 01:20.56 | |
93 | מיכאל מישב | מכבי שוהם | 2010 | 01:20.87 | |
94 | דוד שידר | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:22.10 | |
95 | קינן ברוש | הפועל שחייני הנגב | 2010 | 01:22.46 | |
96 | עומר סייד אחמד | מכבי סחנין | 2009 | 01:23.00 | |
97 | פליקס רג'בוב | מכבי פ.מ. רעות | 2010 | 01:23.08 | |
98 | תמיר בן שלמה | הפועל פליפר חדרה | 2010 | 01:23.27 | |
99 | נועם אברבנאל | הפועל קרית טבעון | 2010 | 01:23.36 | |
100 | יהונתן ליבני | הפועל קרית טבעון | 2010 | 01:23.66 | |
101 | ניר אלגייב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | 01:25.92 | |
102 | אלון פוגל | מכבי שוהם | 2011 | 01:26.18 | |
103 | גב קדושים | מכבי פ.מ. רעות | 2011 | 01:27.00 | |
104 | מוחמד חלאילה | מכבי סחנין | 2010 | 01:29.89 | |
105 | עוז סקולניק | מכבי פ.מ. רעות | 2010 | 01:30.28 | |
106 | צבי קוזקרו | הפועל קרית טבעון | 2011 | 01:31.09 | |
107 | איתן כהן | TLV SWIM | 2011 | 01:31.49 | |
108 | סאמי שלאעטה | מכבי סחנין | 2010 | 01:31.60 | |
109 | איתי זוטוב | מכבי אושן חדרה | 2010 | 01:35.47 | |
110 | נחום פרידמן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | 01:35.66 | |
111 | איתי גרשון | מכבי שוהם | 2011 | 01:37.74 | |
112 | מקסים דולגונוב | מכבי אושן חדרה | 2011 | 01:38.32 | |
113 | עילאי דוידוב | מכבי אושן חדרה | 2011 | 01:38.45 | |
114 | אייל אשכנזי | הפועל קרית טבעון | 2010 | 01:38.89 | |
115 | מוחמד זאהר עותמאן | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 01:39.49 | |
116 | מוחמד חיאדרה | מכבי סחנין | 2007 | 01:40.64 | |
117 | עומרי אונה | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | 01:40.71 | |
118 | יהלי רזניק | הפועל קרית טבעון | 2011 | 01:42.16 | |
119 | אריאל מליאר | פראלימיפי | 2000 | 01:44.07 | |
120 | דניאל טמין | מכבי תמנון פרדסיה | 2011 | 01:44.20 | |
121 | דניאל רובנוביץ | מכבי אושן חדרה | 2010 | 01:46.78 | |
122 | חאלד נאסר בשיר | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 01:56.34 | |
123 | סאלח סייד אחמד | מכבי סחנין | 2011 | 01:56.35 | |
124 | פרג אקרם זבידאת | הפועל לב הגליל סחנין | 2010 | 02:02.59 | |
125 | אלייה ביטאולין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | 02:10.17 | |
126 | מועאד זבידאת | מכבי סחנין | 2009 | 02:15.30 | |
127 | אמיר ריפין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | 1:23.51 | |
128 | מיכאל ניניו מיטל | TLV SWIM | 2011 | NT | |
129 | נועם מירז | TLV SWIM | 2009 | NT | |
130 | רוי ברון | TLV SWIM | 2006 | NT | |
131 | איליה שאמדקו | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | NT | |
132 | גיא יהודיאן | הפועל אולימפ נתניה | 1976 | NT | |
133 | חאלד ערפאת דבאח | הפועל לב הגליל סחנין | 2008 | NT | |
134 | מוסטפא וליד יאסין | הפועל לב הגליל סחנין | 2008 | NT | |
135 | סמיח עלי אבו גמעה | הפועל לב הגליל סחנין | 2008 | NT | |
136 | עותמאן סעיד דראושה | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | NT | |
137 | עלי חסן חיאדרה | הפועל לב הגליל סחנין | 2007 | NT | |
138 | ריאן חאזם קדורה | הפועל לב הגליל סחנין | 2007 | NT | |
139 | אדם זקרויסקי | הפועל פליפר חדרה | 2011 | NT | |
140 | תמיר ביקוב | הפועל פליפר חדרה | 2011 | NT | |
141 | אדם שאדי סרסור | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2010 | NT | |
142 | מוחמד נביל בדיר | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2010 | NT | |
143 | עותמאן דאאוד | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2008 | NT | |
144 | יואב סגל | הפועל קרית טבעון | 2007 | NT | |
145 | לוטם שמי | הפועל קרית טבעון | 2011 | NT | |
146 | עומר אבני | הפועל קרית טבעון | 2009 | NT | |
147 | ערן אברמוביץ | הפועל קרית טבעון | 2007 | NT | |
148 | אופיר שלום | הפועל שחייני הנגב | 2008 | NT | |
149 | איתן ערוסי | הפועל שחייני הנגב | 2010 | NT | |
150 | יונתן יוסף שינוק | הפועל שחייני הנגב | 2007 | NT | |
151 | יונתן קוטלר | הפועל שחייני הנגב | 2005 | NT | |
152 | יותם לוי | הפועל שחייני הנגב | 2011 | NT | |
153 | ירון חיים דהן | הפועל שחייני הנגב | 2006 | NT | |
154 | נדב דוייטש | הפועל שחייני הנגב | 2011 | NT | |
155 | עידן אירמייב | הפועל שחייני הנגב | 2011 | NT | |
156 | פלג הורוביץ | הפועל שחייני הנגב | 2008 | NT | |
157 | אורי סבג | מכבי אושן חדרה | 2010 | NT | |
158 | רון שפיל | מכבי אושן חדרה | 2010 | NT | |
159 | סעדאללה מסרי | מכבי סחנין | 2007 | NT | |
160 | פיראס אסדי | מכבי סחנין | 2004 | NT | |
161 | אביב מוקשב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | NT | |
162 | אוון קפלון | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | NT | |
163 | אלון מנדל | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | NT | |
164 | אריאל ליין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | NT | |
165 | דוד סחן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | NT | |
166 | דניאל סובטוב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2007 | NT | |
167 | נועם ניסים ישראלוב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | NT | |
168 | רותם שהינו ברוך | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | NT | |
169 | כרמל סביצקי | מכבי שוהם | 2009 | NT | |
170 | גוני סגל | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | NT | |
171 | יניב ספוקוייני | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | NT | |
172 | איליה פובר | מתנ"ס רמת הנגב | 2009 | NT | |
173 | נועם כתב | פראלימיפי | 2007 | NT |