איגוד השחייה בישראל |
||||||
רשימת משתתפים: ליגה 1.2 שישי צהריים |
||||||
משחה: 100 מעורב אישי - גברים 12-99 תאריך: 14-10-2022 |
# | שם מלא | אגודה | שנת לידה | זמן כניסה | |
---|---|---|---|---|---|
1 | סטפן אומלצינקו | מכבי ראשון לציון SEALS | 2005 | 00:58.89 | |
2 | ג‘ואי לווי | מכבי ראשון לציון SEALS | 2004 | 00:59.85 | |
3 | אייל ינאי | מכבי שוהם | 2006 | 01:02.97 | |
4 | פלג קליין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2007 | 01:03.06 | |
5 | אליעזר יצחק אורלוב | מועדון ספורט מיתר | 2008 | 01:04.03 | |
6 | עידו אביב | מכבי שוהם | 2006 | 01:04.09 | |
7 | דניאל קופלנד | TLV SWIM | 2006 | 01:04.72 | |
8 | אביב חזן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:05.74 | |
9 | גילי רותם | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:05.77 | |
10 | רום שחף | מכבי פ.מ. רעות | 2005 | 01:06.52 | |
11 | שגיא כהן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:06.65 | |
12 | אמיתי אלון | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:07.15 | |
13 | גבריאל סלבי זלבוביץ | מכבי פ.מ. רעות | 2007 | 01:07.33 | |
14 | עידו אייזנברג | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:07.78 | |
15 | אריאל חגי | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:08.10 | |
16 | עידן פאר | הפועל אולימפ נתניה | 2007 | 01:08.14 | |
17 | איברהים סרסור | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 1994 | 01:08.66 | |
18 | דיויד איזיגאייב | הפועל פליפר חדרה | 2007 | 01:09.03 | |
19 | יותם איל | מכבי פ.מ. רעות | 2008 | 01:09.88 | |
20 | דקל ריסין | הפועל קרית טבעון | 2007 | 01:10.14 | |
21 | רון חפיזוב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:10.28 | |
22 | רימון דבורה | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 01:10.43 | |
23 | גילעד קושיצקי | מכבי שוהם | 2006 | 01:10.69 | |
24 | טל חפיזוב | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:11.03 | |
25 | דימיטרי קודזין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2003 | 01:11.28 | |
26 | נדב בן ציון | מתנ"ס רמת הנגב | 2007 | 01:11.31 | |
27 | אלון אורן | הפועל קרית טבעון | 2007 | 01:11.37 | |
28 | ניר לודרינסקי | הפועל פליפר חדרה | 2007 | 01:11.70 | |
29 | מארק ברונפמן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:11.88 | |
30 | אלן מירקין | מכבי ראשון לציון SEALS | 2008 | 01:12.06 | |
31 | יותם ישראל | מכבי תמנון פרדסיה | 2005 | 01:12.18 | |
32 | רוי ברון | TLV SWIM | 2006 | 01:12.88 | |
33 | איתי נקיס | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | 01:13.58 | |
34 | עמית אביטבול | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 01:13.59 | |
35 | מתן ימין | הפועל פליפר חדרה | 2009 | 01:13.75 | |
36 | חנא גרייב | הפועל קרית טבעון | 2007 | 01:14.14 | |
37 | יואב זהר | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | 01:14.38 | |
38 | לביא גפן משיח | מכבי פ.מ. רעות | 2011 | 01:16.32 | |
39 | יוני דגן | הפועל קרית טבעון | 2010 | 01:17.00 | |
40 | ניר אייזברוך | מכבי ראשון לציון SEALS | 2009 | 01:17.37 | |
41 | דניאל פלייטמן | הפועל אולימפ נתניה | 2010 | 01:17.66 | |
42 | תורן לוין | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | 01:17.92 | |
43 | אורי ינאי | מכבי שוהם | 2009 | 01:18.09 | |
44 | אורי יתיר אליה | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 01:19.47 | |
45 | אוריה מלטה | מכבי פ.מ. רעות | 2010 | 01:21.69 | |
46 | איתמר חביביאן | הפועל שחייני הנגב | 2006 | 01:22.15 | |
47 | אסף אבני | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | 01:23.08 | |
48 | דניאל נויקס | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | 01:23.48 | |
49 | לאון סמיאוסוב | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | 01:23.76 | |
50 | איתי מרקוביץ | מכבי תמנון פרדסיה | 2008 | 01:24.05 | |
51 | בן אלוני | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | 01:24.27 | |
52 | אריאל גרונטווגה | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | 01:26.34 | |
53 | איתן וינוקור | מכבי ראשון לציון SEALS | 2010 | 01:28.81 | |
54 | אופיר שלום | הפועל שחייני הנגב | 2008 | 01:33.74 | |
55 | גב קדושים | מכבי פ.מ. רעות | 2011 | 01:36.22 | |
56 | נדב פיינגולד | הפועל קרית טבעון | 2011 | 01:36.43 | |
57 | יונתן אילן | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | 01:40.54 | |
58 | דניאל פרידמן | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | 01:44.73 | |
59 | ניב יחזקאל | מכבי ראשון לציון SEALS | 2011 | 01:44.81 | |
60 | נדב דוייטש | הפועל שחייני הנגב | 2011 | 01:56.20 | |
61 | נועם מירז | TLV SWIM | 2009 | NT | |
62 | גיא יהונתן רייטמן | הפועל אולימפ נתניה | 2010 | NT | |
63 | סמיח עלי אבו גמעה | הפועל לב הגליל סחנין | 2008 | NT | |
64 | עלי חסן חיאדרה | הפועל לב הגליל סחנין | 2007 | NT | |
65 | אדם זקרויסקי | הפועל פליפר חדרה | 2011 | NT | |
66 | עומר אבני | הפועל קרית טבעון | 2009 | NT | |
67 | קינן ברוש | הפועל שחייני הנגב | 2010 | NT | |
68 | מקסים דולגונוב | מכבי אושן חדרה | 2011 | NT | |
69 | באסל אבדאח | מכבי סחנין | 2005 | NT | |
70 | פיראס אסדי | מכבי סחנין | 2004 | NT | |
71 | אוהד נחשון | מכבי תמנון פרדסיה | 2006 | NT | |
72 | אופק ויסוסר | מכבי תמנון פרדסיה | 2007 | NT | |
73 | אורי רכניץ | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | NT | |
74 | בורוכוב איתן | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | NT | |
75 | יואב יום טוב | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | NT | |
76 | יניב ספוקוייני | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | NT | |
77 | נועם פרנקל | מכבי תמנון פרדסיה | 2008 | NT |