איגוד השחייה בישראל |
||||||
רשימת משתתפים: מוקדמות צעירים חורף 2023 מחוז צפון |
||||||
משחה: 50 חופשי - בנים 14 תאריך: 06-01-2023 |
# | שם מלא | אגודה | שנת לידה | זמן כניסה | |
---|---|---|---|---|---|
1 | עמית קסטן מגורי | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 00:26.84 | |
2 | השאם זיד | הפועל קרית אתא | 2009 | 00:27.09 | |
3 | באסם מח'זומי | מכבי נצרת | 2009 | 00:27.42 | |
4 | עידו גבריאלי | מכבי חיפה | 2009 | 00:27.85 | |
5 | עידן ברוכמן | הפועל קרית אתא | 2009 | 00:28.14 | |
6 | עומר סייד אחמד | מכבי סחנין | 2009 | 00:28.16 | |
7 | נרי פאר | הפועל עמק חפר | 2009 | 00:28.20 | |
8 | גרנט מיליקיאן | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 00:28.27 | |
9 | גידי אברהם | הפועל פליפר חדרה | 2009 | 00:28.42 | |
10 | מתן ימין | הפועל פליפר חדרה | 2009 | 00:28.64 | |
11 | הראל אברהם | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 00:28.73 | |
12 | מישל אגרונוב | הפועל עמק חפר | 2009 | 00:29.05 | |
13 | איתן ממדוב | הפועל עמק יזרעאל | 2009 | 00:29.27 | |
14 | מקסים שיינפלד | מכבי קרית ביאליק | 2009 | 00:29.58 | |
15 | מסעד סרסור | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2009 | 00:29.65 | |
16 | אנדריי יאקימיאוק | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 00:29.68 | |
17 | בורוכוב איתן | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | 00:29.76 | |
18 | אסף אזרן | ע.ל.ה עצמה רעננה | 2009 | 00:29.85 | |
19 | ניל בנג'ו | מכבי נהריה | 2009 | 00:30.17 | |
20 | נועם גוטנר-הוך | הפועל גליל עליון | 2009 | 00:30.28 | |
21 | נועם מזור | הפועל גליל עליון | 2009 | 00:30.70 | |
22 | גיל פורת | מכבי חיפה | 2009 | 00:30.72 | |
23 | אדוארד אליאס עאנק | מכבי נצרת | 2009 | 00:31.18 | |
24 | יואב יום טוב | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | 00:31.33 | |
25 | חאלד נאסר בשיר | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 00:31.79 | |
26 | ערן זמיר | מכבי נהריה | 2009 | 00:31.93 | |
27 | דן אבזגאוז | הפועל מ.א משגב | 2009 | 00:32.10 | |
28 | עומר זועבי | מכבי נצרת | 2009 | 00:32.20 | |
29 | חמזי אניס | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2009 | 00:32.29 | |
30 | אדים אבראהים גזמאוי | הפועל כפר קרע | 2009 | 00:32.32 | |
31 | איליה סרזיין | מכבי חיפה | 2009 | 00:32.65 | |
32 | עומר אבני | הפועל קרית טבעון | 2009 | 00:32.87 | |
33 | אוריה אבני | הפועל עמק חפר | 2009 | 00:33.30 | |
34 | בראל פריימן | הפועל כפר סבא ב. ב. | 2009 | 00:33.56 | |
35 | איתמר קרניאל | מכבי חיפה | 2009 | 00:33.88 | |
36 | ויסאם עבדאלחק | הפועל גליל עליון | 2009 | 00:34.46 | |
37 | מוחמד זאהר עותמאן | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 00:35.12 | |
38 | עידו אדרי | מכבי נהריה | 2009 | 00:35.28 | |
39 | האדי עומר | הפועל אקווה נוף הגליל | 2009 | 00:35.49 | |
40 | אמיר קובטי | מכבי נצרת | 2009 | 00:35.53 | |
41 | עותמאן סעיד דראושה | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 00:36.74 | |
42 | איתי גל | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | NT | |
43 | סאלח פרח | מכבי נצרת | 2009 | NT |