איגוד השחייה בישראל |
||||||
רשימת משתתפים: מוקדמות צעירים חורף 2023 מחוז צפון |
||||||
משחה: 100 חופשי - בנים 12 תאריך: 06-01-2023 |
# | שם מלא | אגודה | שנת לידה | זמן כניסה | |
---|---|---|---|---|---|
1 | טומי גליקמן | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 01:08.10 | |
2 | יונתן זינרשיין | מכבי חיפה | 2011 | 01:08.54 | |
3 | אנטוני ברזקין | מכבי נהריה | 2011 | 01:10.18 | |
4 | אורי אבישי | בני הרצליה | 2011 | 01:10.30 | |
5 | ניתאי גרימברג | מכבי נהריה | 2011 | 01:10.47 | |
6 | תמיר ביקוב | הפועל פליפר חדרה | 2011 | 01:11.26 | |
7 | תמיר ברודסקי | מכבי חיפה | 2011 | 01:11.78 | |
8 | עמית אזולאי | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 01:12.12 | |
9 | דני קמינצ'יק | מכבי חיפה | 2011 | 01:12.30 | |
10 | יונתן אבנון | הפועל כפר סבא ב. ב. | 2011 | 01:13.25 | |
11 | אריאל גרונטווגה | הפועל אולימפ נתניה | 2011 | 01:13.29 | |
12 | תאופיק סראחנה | הפועל קרית טבעון | 2011 | 01:14.59 | |
13 | אדם פלומין | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 01:14.62 | |
14 | דניאל טילקין | מכבי נהריה | 2011 | 01:15.18 | |
15 | אסא גוטה | הפועל גליל עליון | 2011 | 01:16.69 | |
16 | יאיר מייליקר | מכבי חיפה | 2011 | 01:17.05 | |
17 | ראזי מנסור | הפועל כפר סבא ב. ב. | 2011 | 01:17.21 | |
18 | מוניר אבו ח'ליס | מכבי חיפה | 2011 | 01:17.32 | |
19 | אורן גלנטי | מכבי כוכב יאיר - צור יגאל | 2011 | 01:17.54 | |
20 | איתי וייסמן | ע.ל.ה עצמה רעננה | 2011 | 01:17.66 | |
21 | ישי רהב | הפועל עמק חפר | 2011 | 01:17.89 | |
22 | מתן משה ארקין | ע.ל.ה עצמה רעננה | 2011 | 01:18.26 | |
23 | יוסף אבו נסאר | מכבי נצרת | 2011 | 01:18.54 | |
24 | חמזה חמזה | מכבי קרית ביאליק | 2011 | 01:18.59 | |
25 | ארי ווגל | הפועל גליל עליון | 2011 | 01:19.48 | |
26 | אדם שומרון | מכבי חיפה | 2011 | 01:19.56 | |
27 | יואב זאבי | ע.ל.ה עצמה רעננה | 2011 | 01:20.30 | |
28 | רהב לוי | מכבי קרית ביאליק | 2011 | 01:20.56 | |
29 | מתן בכר | מכבי קרית ביאליק | 2011 | 01:21.70 | |
30 | מקסים דולגונוב | מכבי אושן חדרה | 2011 | 01:21.83 | |
31 | תומר דרוניצ'ב | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 01:22.36 | |
32 | סיון אגמון | מכבי חיפה | 2011 | 01:22.54 | |
33 | מעין בוסיאן | הפועל גליל עליון | 2011 | 01:23.43 | |
34 | נדב קויטל | מכבי קרית ביאליק | 2011 | 01:23.48 | |
35 | סאלח סייד אחמד | מכבי סחנין | 2011 | 01:23.56 | |
36 | צבי קוזקרו | הפועל קרית טבעון | 2011 | 01:23.94 | |
37 | איתן חורץ לוינסון | מכבי חיפה | 2011 | 01:24.08 | |
38 | אורי רוזן | מכבי חיפה | 2011 | 01:24.83 | |
39 | מיכאל קסטן מגורי | בני הרצליה | 2011 | 01:25.03 | |
40 | לוטם שמי | הפועל קרית טבעון | 2011 | 01:25.66 | |
41 | שגיא קישינבסקי | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 01:26.78 | |
42 | חאלד גנים | הפועל אקווה נוף הגליל | 2011 | 01:27.14 | |
43 | דניאל טמין | מכבי תמנון פרדסיה | 2011 | 01:27.61 | |
44 | אורי כהן | הפועל גליל עליון | 2011 | 01:29.44 | |
45 | איתי מישייב | הפועל עמק יזרעאל | 2011 | 01:30.09 | |
46 | לירון פופ | הפועל כפר סבא ב. ב. | 2011 | 01:32.36 | |
47 | ראמז גרה | הפועל עמק חפר | 2011 | 01:37.16 | |
48 | אגם מיכאלוביץ | הפועל בית איל | 2011 | NT |