איגוד השחייה בישראל |
||||||
רשימת משתתפים: מוקדמות צעירים חורף 2023 מחוז צפון |
||||||
משחה: 100 חופשי - בנים 14 תאריך: 06-01-2023 |
# | שם מלא | אגודה | שנת לידה | זמן כניסה | |
---|---|---|---|---|---|
1 | השאם זיד | הפועל קרית אתא | 2009 | 00:55.84 | |
2 | עמית קסטן מגורי | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 00:58.38 | |
3 | ענבר מסילתי | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 00:58.63 | |
4 | גרנט מיליקיאן | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:00.20 | |
5 | מקסים שיינפלד | מכבי קרית ביאליק | 2009 | 01:01.35 | |
6 | עידן ברוכמן | הפועל קרית אתא | 2009 | 01:01.46 | |
7 | אנדריי יאקימיאוק | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 01:01.57 | |
8 | עידו גבריאלי | מכבי חיפה | 2009 | 01:02.32 | |
9 | אריאל עידו דה-בר | הפועל עירוני הוד השרון | 2009 | 01:02.34 | |
10 | רון מרקיזנו | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 01:02.72 | |
11 | איתמר בילינסון | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | 01:02.78 | |
12 | עומר סייד אחמד | מכבי סחנין | 2009 | 01:02.92 | |
13 | נועם קגנוביץ | מכבי נהריה | 2009 | 01:03.57 | |
14 | דוד צוקרמן | מכבי קרית ביאליק | 2009 | 01:04.07 | |
15 | איתן ממדוב | הפועל עמק יזרעאל | 2009 | 01:04.34 | |
16 | אסף אזרן | ע.ל.ה עצמה רעננה | 2009 | 01:05.44 | |
17 | הלל סלע | הפועל עמק חפר | 2009 | 01:05.45 | |
18 | אלכסנדר מירסון | מכבי נהריה | 2009 | 01:06.51 | |
19 | גל וסצקי | מכבי חיפה | 2009 | 01:06.60 | |
20 | גיל פורת | מכבי חיפה | 2009 | 01:06.83 | |
21 | ניל בנג'ו | מכבי נהריה | 2009 | 01:06.84 | |
22 | נועם גוטנר-הוך | הפועל גליל עליון | 2009 | 01:07.60 | |
23 | איתי סלע | הפועל קרית טבעון | 2009 | 01:07.60 | |
24 | כפיר כהן | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 01:08.10 | |
25 | אורי לנדאו | הפועל עירוני הוד השרון | 2009 | 01:08.46 | |
26 | אוריה אבני | הפועל עמק חפר | 2009 | 01:08.62 | |
27 | חאלד נאסר בשיר | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 01:08.98 | |
28 | יואב יום טוב | מכבי תמנון פרדסיה | 2009 | 01:09.06 | |
29 | בראל פריימן | הפועל כפר סבא ב. ב. | 2009 | 01:09.96 | |
30 | חמזי אניס | הפועל קלנסווה כ. קאסם | 2009 | 01:10.08 | |
31 | ויסאם עבדאלחק | הפועל גליל עליון | 2009 | 01:10.18 | |
32 | נתנאל יאגודייב | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 01:10.63 | |
33 | עומר אבני | הפועל קרית טבעון | 2009 | 01:10.67 | |
34 | סאלח נדים מסארווה | הפועל עמק חפר | 2009 | 01:11.13 | |
35 | עדיאל מסקופ | הפועל כפר סבא ב. ב. | 2009 | 01:11.16 | |
36 | אמיר סספורטס | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 01:11.24 | |
37 | דן אבזגאוז | הפועל מ.א משגב | 2009 | 01:11.36 | |
38 | אופק מרק | הפועל עירוני הוד השרון | 2009 | 01:11.93 | |
39 | איתמר קרניאל | מכבי חיפה | 2009 | 01:12.05 | |
40 | ערן זמיר | מכבי נהריה | 2009 | 01:12.98 | |
41 | איליה סרזיין | מכבי חיפה | 2009 | 01:14.47 | |
42 | עומר זועבי | מכבי נצרת | 2009 | 01:15.09 | |
43 | מוחמד זאהר עותמאן | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 01:15.31 | |
44 | אדים אבראהים גזמאוי | הפועל כפר קרע | 2009 | 01:15.75 | |
45 | איתי אביב | הפועל עמק יזרעאל | 2009 | 01:15.96 | |
46 | האדי עומר | הפועל אקווה נוף הגליל | 2009 | 01:16.59 | |
47 | עותמאן סעיד דראושה | הפועל לב הגליל סחנין | 2009 | 01:18.43 | |
48 | עידו אדרי | מכבי נהריה | 2009 | 01:18.70 | |
49 | ויסאם מוחמד חאג | הפועל מ.א משגב | 2009 | 01:25.75 | |
50 | איתי גל | הפועל אולימפ נתניה | 2009 | NT |