איגוד השחייה בישראל |
||||||
רשימת משתתפים: ליגה 3.2 שישי צהריים |
||||||
משחה: 200 מעורב אישי - נשים 12-99 תאריך: 03-03-2023 |
# | שם מלא | אגודה | שנת לידה | זמן כניסה | |
---|---|---|---|---|---|
1 | דניאלה ברדיצ‘בסקי | הפועל פתח תקווה | 2007 | 02:34.96 | |
2 | אדוה פרקש | איגוד השחייה | 2009 | 02:38.53 | |
3 | רעות מנה | הפועל פתח תקווה | 2007 | 02:38.68 | |
4 | אופק יעקובוביץ | מכבי קרית אונו | 2007 | 02:39.29 | |
5 | נעם קזאז | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 02:39.92 | |
6 | לי אורטל | הפועל דולפין נתניה | 2007 | 02:40.27 | |
7 | נועה גרין אבן טל | מכבי קרית אונו | 2006 | 02:43.91 | |
8 | שחר רחל כשריאן | הפועל דולפין נתניה | 2010 | 02:47.34 | |
9 | עמית היבל | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 02:48.72 | |
10 | אלמה יחזקאלי | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 02:51.30 | |
11 | נורית מקליס | הפועל דולפין נתניה | 2010 | 02:55.14 | |
12 | לורה מזור | מכבי תל אביב | 2009 | 02:55.99 | |
13 | תם סקר | מכבי תל אביב | 2010 | 02:56.80 | |
14 | יעל דרי | מכבי קרית אונו | 2009 | 02:57.95 | |
15 | מיקה קוגן | מכבי קרית אונו | 2009 | 02:59.25 | |
16 | שירה בן-נון | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 03:00.01 | |
17 | ליהי לוי | מכבי תל אביב | 2009 | 03:01.52 | |
18 | חן זינגר | הפועל דולפין נתניה | 2009 | 03:01.81 | |
19 | ירדן טרני | הפועל דולפין נתניה | 2010 | 03:04.08 | |
20 | אליסה יאקיאמסב | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | 03:04.81 | |
21 | תהל פרדו | הפועל עירוני מודיעין | 2010 | 03:05.14 | |
22 | נגה גולדברג | הפועל נס ציונה | 2009 | 03:11.19 | |
23 | לוטם הולדשטיין | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | 03:12.22 | |
24 | מיכל פורת | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 03:15.45 | |
25 | נועה היבל | הפועל דולפין נתניה | 2011 | 03:21.92 | |
26 | רנה אילת | מכבי תמנון פרדסיה | 2010 | 03:25.35 | |
27 | שי לי פרנזיני | הפועל דולפין נתניה | 2010 | 03:25.78 | |
28 | יעל ארן | הפועל פתח תקווה | 2010 | 03:28.90 | |
29 | לאה קורמן | מכבי תל אביב | 2010 | 03:34.34 | |
30 | נועה סליצקי | הפועל באר שבע | 2009 | NT | |
31 | אמה פתאל | הפועל דולפין נתניה | 2007 | NT | |
32 | ליאן איליאגויב | הפועל דולפין נתניה | 2011 | NT | |
33 | ליה אבלביץ | הפועל דולפין נתניה | 2010 | NT | |
34 | מיקה שנק | הפועל דולפין נתניה | 2008 | NT | |
35 | תמר יאנובסקי | הפועל דולפין נתניה | 2010 | NT | |
36 | רוני מירב ארנר | מכבי אוסו "קאנטרי גבעתיים" ר"ג | 2009 | NT | |
37 | הילי מיטל | מכבי קרית אונו | 2011 | NT | |
38 | ענבר חורש | מכבי קרית אונו | 2006 | NT | |
39 | שי מיטל | מכבי קרית אונו | 2008 | NT | |
40 | רוני רדנסקי | מכבי שוהם | 2010 | NT | |
41 | יובל קריסטל | מכבי תל אביב | 2009 | NT |