לאומית א' - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר יפעת בית אחד 08/11/2022 20:30

We Mond

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 08/11/2022 20:45

אוליב אבן יהודה

0 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 08/11/2022 21:00

Vamos

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 08/11/2022 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

2 1

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר כנא- פיס כפר כנא בית אחד 09/11/2022 20:30

איילות הצפון

1 2

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 16/11/2022 20:45

אוממה כפר האורנים

1 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית אחד 22/11/2022 20:45

יזרעאליות

2 0

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 22/11/2022 21:30

בננות החוף

2 1

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר אבן יהודה - רלף קליין בית אחד 22/11/2022 21:30

פעמונים 2

2 0

Vamos

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 22/11/2022 21:30

All in הוד השרון

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 23/11/2022 20:45

בריזה לב השרון

2 0

איילות הצפון

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 23/11/2022 21:30

מבשרת

2 0

We Mond

למשחק
נגמר כפר כנא- פיס כפר כנא בית אחד 30/11/2022 20:30

איילות הצפון

0 2

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 06/12/2022 20:45

איילות מיקס ראשל"צ

1 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 06/12/2022 21:15

אוליב אבן יהודה

2 0

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 06/12/2022 21:30

Vamos

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 06/12/2022 21:30

אוממה כפר האורנים

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 06/12/2022 21:30

אינשטיין חיפה

1 2

בננות החוף

למשחק
נגמר תל מונד - נוף הילדות בית אחד 07/12/2022 21:30

We Mond

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 13/12/2022 20:45

דלית אל כרמל

2 1

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 13/12/2022 21:00

מבשרת

2 1

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 13/12/2022 21:30

בריזה לב השרון

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 13/12/2022 21:30

פעמונים 2

1 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 13/12/2022 21:30

Gipsy Queens

0 2

Vamos

למשחק
נגמר כפר כנא- פיס כפר כנא בית אחד 14/12/2022 21:00

יזרעאליות

2 0

איילות הצפון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 14/12/2022 21:30

All in הוד השרון

2 0

We Mond

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 27/12/2022 20:45

אוליב אבן יהודה

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 27/12/2022 20:45

בננות החוף

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 27/12/2022 21:30

We Mond

1 2

Gipsy Queens

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 27/12/2022 21:30

אוממה כפר האורנים

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 03/01/2023 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 04/01/2023 20:45

איילות הצפון

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 10/01/2023 20:30

דלית אל כרמל

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 10/01/2023 21:00

Vamos

2 0

We Mond

למשחק
נגמר חיפה- בי"ס פתוח בית אחד 10/01/2023 21:30

יזרעאליות

2 0

אינשטיין חיפה

למשחק
נגמר גני תקווה בית אחד 10/01/2023 21:30

All in הוד השרון

2 1

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 10/01/2023 21:30

Gipsy Queens

0 2

אוליב אבן יהודה

למשחק
נגמר כפר כנא- פיס כפר כנא בית אחד 11/01/2023 21:00

פעמונים 2

2 0

איילות הצפון

למשחק
נגמר יפעת בית אחד 24/01/2023 20:30

בננות החוף

0 2

יזרעאליות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 24/01/2023 20:45

איילות מיקס ראשל"צ

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 24/01/2023 20:45

בריזה לב השרון

2 0

דלית אל כרמל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 24/01/2023 21:30

אוליב אבן יהודה

2 0

Vamos

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 24/01/2023 21:30

איילות הצפון

0 2

All in הוד השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 31/01/2023 20:45

אינשטיין חיפה

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 31/01/2023 21:30

אוממה כפר האורנים

1 2

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה דלית אל כרמל- פייס בי"ס חט"ב בית אחד 07/02/2023 20:30

אינשטיין חיפה

0 0

דלית אל כרמל

למשחק
בהמתנה מבשרת בית אחד 07/02/2023 21:15

מבשרת

0 0

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 21/02/2023 20:45

דלית אל כרמל

0 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 21/02/2023 21:30

Gipsy Queens

0 0

פעמונים 2

למשחק