PDF
לאומית ב'- שרון - לוח משחקים ותוצאות
שלב 1
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
08/11/2022 20:45
ניצוצות
2
1
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
נתניה - אולם שטקליס
בית אחד
08/11/2022 21:30
1 בדור
0
2
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
08/11/2022 21:30
Supernova
2
0
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
אבן יהודה - בכר
בית אחד
08/11/2022 21:30
חוף חפר
2
0
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
09/11/2022 21:30
Dream team צורן
1
2
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
15/11/2022 20:45
קוריצות מנשה
2
0
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
15/11/2022 21:30
א.ס. מומנט רמת השרון
2
0
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
15/11/2022 21:30
מוזה כ"ס
0
2
חוף חפר
למשחק
נגמר
אבן יהודה - בכר
בית אחד
15/11/2022 21:30
1 בדור
1
2
Dream team צורן
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
16/11/2022 21:30
סופה כפר יונה
0
2
Supernova
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
29/11/2022 20:45
ניקה רעננה
0
2
א.ס. מומנט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
29/11/2022 20:45
Supernova
2
0
1 בדור
למשחק
נגמר
הרצליה- ברנדיס
בית אחד
29/11/2022 21:30
א.ס. ספיריט רמת השרון
0
2
ניצוצות
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
29/11/2022 21:30
Dream team צורן
0
2
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
06/12/2022 20:45
ניצוצות
2
0
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
רמת השרון - רוטברג
בית אחד
07/12/2022 21:45
חוף חפר
2
0
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
27/12/2022 20:45
1 בדור
0
2
א.ס. מומנט רמת השרון
למשחק
נגמר
נתניה - ריגלר (מגרש 1)
בית אחד
27/12/2022 21:30
Dream team צורן
0
2
Supernova
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
28/12/2022 20:45
סופה כפר יונה
1
2
ניצוצות
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
28/12/2022 21:30
א.ס. ספיריט רמת השרון
2
0
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
03/01/2023 20:45
ניצוצות
1
2
Supernova
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
10/01/2023 20:45
Supernova
2
0
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
10/01/2023 20:45
ניצוצות
2
0
1 בדור
למשחק
נגמר
נתניה - שי עגנון
בית אחד
10/01/2023 20:45
לב-טוב הרצליה
0
2
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
10/01/2023 21:30
א.ס. מומנט רמת השרון
2
1
Dream team צורן
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
10/01/2023 21:30
חוף חפר
2
0
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
11/01/2023 20:45
מוזה כ"ס
1
2
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
17/01/2023 20:30
Supernova
2
0
א.ס. מומנט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
17/01/2023 20:45
1 בדור
0
2
חוף חפר
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
17/01/2023 21:30
קוריצות מנשה
2
1
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
17/01/2023 21:30
ניקה רעננה
2
0
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
קדימה-צורן - יובלים
בית אחד
17/01/2023 21:30
Dream team צורן
0
2
ניצוצות
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
18/01/2023 21:30
סופה כפר יונה
2
1
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
24/01/2023 21:30
קוריצות מנשה
2
0
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
קדימה-צורן - יובלים
בית אחד
31/01/2023 20:30
חוף חפר
2
1
Dream team צורן
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
31/01/2023 20:45
מוזה כ"ס
2
1
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
הרצליה- ברנדיס
בית אחד
31/01/2023 20:45
א.ס. ספיריט רמת השרון
0
2
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
31/01/2023 21:30
לב-טוב הרצליה
2
0
1 בדור
למשחק
נגמר
רמת השרון - רוטברג
בית אחד
01/02/2023 20:30
א.ס. מומנט רמת השרון
2
1
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
21/02/2023 20:45
לב-טוב הרצליה
0
2
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
21/02/2023 21:30
א.ס. מומנט רמת השרון
2
0
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
21/02/2023 21:30
ניקה רעננה
1
2
חוף חפר
למשחק
נגמר
היכל הספורט מנשה - קריית החינוך -מועצה אזורית מנשה
בית אחד
28/02/2023 20:45
קוריצות מנשה
0
2
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
28/02/2023 21:30
א.ס. מומנט רמת השרון
0
2
ניצוצות
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
01/03/2023 21:30
Dream team צורן
1
2
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
07/03/2023 21:30
ניקה רעננה
2
0
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
נתניה - ריגלר
בית אחד
14/03/2023 20:45
מוזה כ"ס
2
1
Dream team צורן
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
14/03/2023 20:45
א.ס. ספיריט רמת השרון
2
0
1 בדור
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
14/03/2023 21:30
חוף חפר
2
1
א.ס. מומנט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
21/03/2023 20:45
Supernova
2
0
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
21/03/2023 21:30
1 בדור
0
2
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
21/03/2023 21:30
Dream team צורן
2
0
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
21/03/2023 21:30
א.ס. מומנט רמת השרון
2
1
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
28/03/2023 20:30
א.ס. ספיריט רמת השרון
0
2
Supernova
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
28/03/2023 20:45
חוף חפר
0
2
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
29/03/2023 20:45
לב-טוב הרצליה
0
2
ניצוצות
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
29/03/2023 21:30
סופה כפר יונה
2
1
1 בדור
למשחק
נגמר
היכל הספורט מנשה - קריית החינוך -מועצה אזורית מנשה
בית אחד
02/04/2023 21:00
קוריצות מנשה
2
0
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית אחד
04/04/2023 20:45
ניצוצות
2
1
חוף חפר
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית אחד
16/04/2023 21:30
מוזה כ"ס
2
1
א.ס. מומנט רמת השרון
למשחק
נגמר
היכל הספורט מנשה - קריית החינוך -מועצה אזורית מנשה
בית אחד
18/04/2023 20:30
ניצוצות
2
1
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
18/04/2023 20:45
1 בדור
2
0
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
18/04/2023 21:30
לב-טוב הרצליה
0
2
Supernova
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
18/04/2023 21:30
ניקה רעננה
2
0
Dream team צורן
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית אחד
19/04/2023 21:30
סופה כפר יונה
2
0
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית אחד
09/05/2023 21:30
Supernova
2
1
חוף חפר
למשחק
שלב 2
נגמר
רמת השרון - עומר
בית דירוג 9-12
02/05/2023 20:30
Dream team צורן
2
0
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית דירוג 9-12
09/05/2023 20:45
Dream team צורן
2
0
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית עליון
09/05/2023 21:30
ניצוצות
2
1
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית דירוג 9-12
16/05/2023 20:45
1 בדור
2
0
לב-טוב הרצליה
למשחק
נגמר
רמת השרון - עומר
בית דירוג 5-8
16/05/2023 21:30
א.ס. מומנט רמת השרון
2
0
מוזה כ"ס
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית עליון
17/05/2023 20:45
ניקה רעננה
2
1
חוף חפר
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית דירוג 5-8
17/05/2023 21:30
קוריצות מנשה
1
2
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית דירוג 5-8
23/05/2023 20:45
מוזה כ"ס
0
2
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית עליון
23/05/2023 21:30
Supernova
2
0
ניקה רעננה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 3)
בית דירוג 5-8
23/05/2023 21:30
סופה כפר יונה
0
2
א.ס. מומנט רמת השרון
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית עליון
24/05/2023 20:45
חוף חפר
0
2
ניצוצות
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית דירוג 5-8
28/05/2023 21:00
מוזה כ"ס
0
2
סופה כפר יונה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית דירוג 9-12
30/05/2023 21:30
א.ס. ספיריט רמת השרון
2
1
1 בדור
למשחק
נגמר
היכל הספורט מנשה - קריית החינוך -מועצה אזורית מנשה
בית דירוג 5-8
06/06/2023 21:00
א.ס. מומנט רמת השרון
2
1
קוריצות מנשה
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 2)
בית עליון
06/06/2023 21:30
חוף חפר
0
2
Supernova
למשחק
נגמר
כפר סבא- גלילי (מגרש 1)
בית דירוג 9-12
06/06/2023 21:30
לב-טוב הרצליה
0
2
א.ס. ספיריט רמת השרון
למשחק
נגמר
הוד השרון- הראשונים
בית דירוג 9-12
11/06/2023 21:00
1 בדור
0
2
Dream team צורן
למשחק
ארוע
הוד השרון - בגין מתחם 1200
13/06/2023 19:00
אירוע סיום עונת 2022-2023 איגוד הכדורשת הישראלי
נגמר
הוד השרון - בגין 1200(מגרש 1)
בית עליון
13/06/2023 19:00
ניצוצות
0
2
Supernova
משחק במעמד הגמר
למשחק