קדטים ליגת 14 לאומית - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

מחזור 12
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 2 05/11/2022 19:30

אס"א תל אביב א

8 22

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 2 05/11/2022 20:30

אס"א תל אביב 13

2 15

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 14 Round 2 04/02/2023 17:30

מכבי חיפה נערים 14

8 13

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
מחזור 9
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה לאומית 14 Round 2 06/11/2022 19:30

הפועל בית יצחק נערים 14 א

8 18

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 2 04/02/2023 19:30

אס"א תל אביב 13

6 9

אס"א תל אביב א

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 14 Round 2 18/03/2023 17:30

הפועל גבעת חיים

4 5

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
מחזור 14
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה לאומית 14 Round 2 21/11/2022 19:30

הפועל בית יצחק נערים 14 א

5 14

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 2 17/12/2022 19:30

אס"א תל אביב 13

5 21

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 2 04/03/2023 20:45

אס"א תל אביב א

10 10

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
מחזור 10
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 14 Round 2 26/11/2022 17:30

מכבי חיפה נערים 14

6 10

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 2 10/01/2023 21:00

אס"א תל אביב א

14 6

הפועל בית יצחק נערים 14 א

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 14 Round 2 27/02/2023 18:30

הפועל קרית טבעון א14

9 9

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
מחזור 11
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 14 Round 2 03/12/2022 19:00

הפועל גבעת חיים

12 4

אס"א תל אביב א

למשחק
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה לאומית 14 Round 2 04/12/2022 20:30

הפועל בית יצחק נערים 14 א

10 5

אס"א תל אביב 13

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 14 Round 2 19/04/2023 18:30

הפועל גוש זבולון 14

13 7

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
מחזור 8
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 14 Round 2 12/12/2022 19:45

הפועל קרית טבעון א14

14 7

הפועל בית יצחק נערים 14 א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 14 Round 2 14/12/2022 18:30

הפועל גוש זבולון 14

8 2

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 14 Round 2 17/02/2023 17:30

מכבי חיפה נערים 14

11 9

אס"א תל אביב 13

למשחק
מחזור 13
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 14 Round 2 17/12/2022 17:30

הפועל גבעת חיים

14 2

הפועל בית יצחק נערים 14 א

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 14 Round 2 20/02/2023 18:30

הפועל קרית טבעון א14

9 4

אס"א תל אביב א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 14 Round 2 26/02/2023 19:00

הפועל גוש זבולון 14

13 6

אס"א תל אביב 13

למשחק
מחזור 3
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה לאומית 14 Round 1 14/11/2022 19:30

הפועל בית יצחק נערים 14 א

7 13

אס"א תל אביב א

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 14 Round 1 19/12/2022 18:30

הפועל גוש זבולון 14

14 9

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 14 Round 1 06/05/2023 17:30

הפועל גבעת חיים

15 11

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
מחזור 2
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 1 19/11/2022 20:30

אס"א תל אביב א

17 9

אס"א תל אביב 13

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 14 Round 1 02/01/2023 18:30

הפועל קרית טבעון א14

13 8

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 14 Round 1 13/01/2023 17:30

מכבי חיפה נערים 14

11 4

הפועל בית יצחק נערים 14 א

למשחק
מחזור 5
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 14 Round 1 21/11/2022 19:30

הפועל קרית טבעון א14

14 10

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 14 Round 1 28/12/2022 18:30

הפועל גוש זבולון 14

10 4

אס"א תל אביב א

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 14 Round 1 31/12/2022 18:45

הפועל גבעת חיים

17 4

אס"א תל אביב 13

למשחק
מחזור 6
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 1 26/11/2022 19:30

אס"א תל אביב 13

4 14

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 1 26/11/2022 20:30

אס"א תל אביב א

9 13

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה לאומית 14 Round 1 16/04/2023 19:30

הפועל בית יצחק נערים 14 א

6 14

הפועל גבעת חיים

למשחק
מחזור 4
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 14 Round 1 17/12/2022 19:00

מכבי חיפה נערים 14

6 11

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 1 26/02/2023 20:00

אס"א תל אביב א

7 10

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 1 18/03/2023 20:30

אס"א תל אביב 13

11 5

הפועל בית יצחק נערים 14 א

למשחק
מחזור 1
נגמר מרכז עלית, אוניברסיטת תל אביב, תל אביב לאומית 14 Round 1 07/01/2023 20:45

אס"א תל אביב 13

10 15

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
נגמר קבוץ גבעת-חיים איחוד לאומית 14 Round 1 25/03/2023 19:00

הפועל גבעת חיים

2 10

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה לאומית 14 Round 1 26/03/2023 20:30

הפועל בית יצחק נערים 14 א

5 15

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
מחזור 7
נגמר קבוץ רמת-יוחנן לאומית 14 Round 1 08/02/2023 18:30

הפועל גוש זבולון 14

22 3

הפועל בית יצחק נערים 14 א

למשחק
נגמר בריכת "מכבי", ביכורים 25, חיפה לאומית 14 Round 1 18/03/2023 17:30

מכבי חיפה נערים 14

10 8

אס"א תל אביב א

למשחק
נגמר בריכת חנה סנש, בן צבי 1, קרית-טבעון לאומית 14 Round 1 02/05/2023 18:30

הפועל קרית טבעון א14

10 5

אס"א תל אביב 13

למשחק

שלב 4

הגרלה ראשית

Semi finals

מחזור 1
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 1 - 4 Round 1 20/05/2023 19:00

הפועל גבעת חיים

8 10

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 1 - 4 Round 1 20/05/2023 17:45

מכבי חיפה נערים 14

9 11

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
מחזור 2
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 1 - 4 Round 2 17/05/2023 20:00

הפועל קרית טבעון א14

10 9

הפועל גבעת חיים

למשחק
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 1 - 4 Round 2 17/05/2023 18:15

הפועל גוש זבולון 14

16 4

מכבי חיפה נערים 14

למשחק

Finals

מחזור 1
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 1 - 2 Round 1 23/05/2023 20:00

הפועל קרית טבעון א14

7 9

הפועל גוש זבולון 14

למשחק
נגמר בריכה אולימפית, מכון וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 3 - 4 Round 1 23/05/2023 18:45

הפועל גבעת חיים

16 6

מכבי חיפה נערים 14

למשחק
מחזור 2
נגמר בריכה טוטו, וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 1 - 2 Round 2 29/05/2023 20:00

הפועל גוש זבולון 14

10 6

הפועל קרית טבעון א14

למשחק
נגמר בריכה טוטו, וינגייט, נתניה הצלבות + פלייאוף נערים 14 0 - 0 3 - 4 Round 2 29/05/2023 18:45

מכבי חיפה נערים 14

7 10

הפועל גבעת חיים

למשחק