ארצית שרון - כפר סבא - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר נתניה - בגין בית אחד 19/12/2023 20:30

ריץ' רץ'

0 2

לב טוב

המשחק עובר לאולם נתניה בגין

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 19/12/2023 20:30

Blonds

0 2

VIBERS קדימה צורן

חפיפה - אלה קרמריס

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 19/12/2023 21:30

רוק & בול

0 2

פריסטייל

חפיפה - אלה קרמריס

למשחק
נגמר נתניה - בגין בית אחד 19/12/2023 21:30

רימון

2 0

פומה

המשחק עובר לאולם נתניה בגין

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 26/12/2023 21:30

2B BG

2 0

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 02/01/2024 20:45

פומה

2 1

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 02/01/2024 20:45

פריסטייל

0 2

רימון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/01/2024 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

Blonds

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 02/01/2024 21:30

לב טוב

0 2

2B BG

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 02/01/2024 21:30

Magnet

2 0

רוק & בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 09/01/2024 20:45

רימון

2 0

Magnet

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 16/01/2024 20:30

2B BG

2 0

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 16/01/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 2

פריסטייל

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 16/01/2024 20:45

VIBERS קדימה צורן

2 0

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 16/01/2024 21:30

Blonds

0 2

לב טוב

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 30/01/2024 20:30

פומה

0 2

Blonds

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 30/01/2024 20:45

לב טוב

0 2

VIBERS קדימה צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 30/01/2024 20:45

Magnet

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 30/01/2024 21:30

פריסטייל

0 2

2B BG

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 30/01/2024 21:30

רוק & בול

0 2

רימון

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 13/02/2024 20:30

VIBERS קדימה צורן

2 0

פומה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 13/02/2024 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

לב טוב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 13/02/2024 20:45

Blonds

2 1

פריסטייל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 13/02/2024 21:30

ריץ' רץ'

2 0

רוק & בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 25/02/2024 21:00

רימון

1 2

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 05/03/2024 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 1

פריסטייל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 05/03/2024 21:30

2B BG

2 0

רימון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 05/03/2024 21:30

Blonds

2 1

רוק & בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 05/03/2024 21:30

VIBERS קדימה צורן

2 0

Magnet

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 19/03/2024 20:45

לב טוב

2 0

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 19/03/2024 21:30

Blonds

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 19/03/2024 21:30

2B BG

2 0

Magnet

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 26/03/2024 20:30

פומה

1 2

פריסטייל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 26/03/2024 21:30

רוק & בול

0 2

2B BG

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 02/04/2024 20:30

VIBERS קדימה צורן

2 0

רימון

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 02/04/2024 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

רוק & בול

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 02/04/2024 21:30

לב טוב

2 1

Magnet

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 09/04/2024 20:30

Magnet

2 0

פומה

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית אחד 09/04/2024 20:30

רימון

2 1

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 09/04/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 2

VIBERS קדימה צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 09/04/2024 20:45

2B BG

2 0

Blonds

למשחק
נגמר קדימה צורן - היכל הספורט בית אחד 16/04/2024 20:00

פריסטייל

0 2

VIBERS קדימה צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 16/04/2024 20:45

Magnet

2 0

Blonds

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 16/04/2024 21:30

פומה

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 30/04/2024 21:30

רוק & בול

0 2

לב טוב

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 07/05/2024 20:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 07/05/2024 20:30

פומה

2 1

רוק & בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 07/05/2024 20:45

לב טוב

2 1

רימון

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 07/05/2024 21:30

VIBERS קדימה צורן

0 2

2B BG

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית אחד 07/05/2024 21:30

פריסטייל

2 0

Magnet

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 21/05/2024 20:30

רוק & בול

0 2

VIBERS קדימה צורן

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 21/05/2024 20:45

רימון

2 0

Blonds

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 21/05/2024 20:45

ריץ' רץ'

0 2

2B BG

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 21/05/2024 21:30

פריסטייל

0 2

לב טוב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 21/05/2024 21:30

Magnet

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק

שלב 2

נגמר נתניה - שי עגנון בית תחתון 28/05/2024 20:30

פומה

0 2

רוק & בול

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 28/05/2024 20:45

VIBERS קדימה צורן

2 0

פריסטייל

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית עליון 28/05/2024 21:30

2B BG

2 0

רימון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית עליון 28/05/2024 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

2 0

לב טוב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית תחתון 28/05/2024 21:30

Magnet

2 0

ריץ' רץ'

למשחק
נגמר נתניה - שי עגנון בית תחתון 04/06/2024 20:30

ריץ' רץ'

2 0

פומה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית עליון 04/06/2024 20:45

רימון

2 1

לב טוב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 04/06/2024 20:45

2B BG

2 0

VIBERS קדימה צורן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית עליון 04/06/2024 21:30

פריסטייל

0 2

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 04/06/2024 21:30

Blonds

2 0

Magnet

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית עליון 18/06/2024 20:30

VIBERS קדימה צורן

2 0

רימון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 18/06/2024 20:45

לב טוב

2 0

פריסטייל

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית תחתון 18/06/2024 20:45

פומה

0 2

Blonds

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית עליון 18/06/2024 21:30

א.ס. נטו רמת השרון

0 2

2B BG

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית תחתון 23/06/2024 20:45

רוק & בול

2 1

ריץ' רץ'

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 25/06/2024 20:45

2B BG

0 0

לב טוב

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית תחתון 25/06/2024 20:45

Blonds

0 0

רוק & בול

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית עליון 25/06/2024 21:30

רימון

0 0

פריסטייל

למשחק
בהמתנה רמת השרון - רוטברג בית עליון 25/06/2024 21:30

VIBERS קדימה צורן

0 0

א.ס. נטו רמת השרון

למשחק
נגמר בית תחתון 25/06/2024 21:30

Magnet

2 0

פומה

למשחק
בהמתנה בית עליון 02/07/2024 00:00

לב טוב

0 0

VIBERS קדימה צורן

למשחק
בהמתנה בית תחתון 02/07/2024 00:00

רוק & בול

0 0

Magnet

למשחק
בהמתנה בית תחתון 02/07/2024 00:00

ריץ' רץ'

0 0

Blonds

למשחק
בהמתנה בית עליון 02/07/2024 20:45

א.ס. נטו רמת השרון

0 0

רימון

למשחק
בהמתנה בית עליון 02/07/2024 20:45

פריסטייל

0 0

2B BG

למשחק

פיינל פור

הגרלה ראשית

Semi finals

בהמתנה פיינל פור 1 - 4 09/07/2024 00:00

Position #1

0 0

Position #4

למשחק
בהמתנה פיינל פור 1 - 4 09/07/2024 00:00

Position #2

0 0

Position #3

למשחק

Stage 2
3 - 4

 

 

 

בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) פיינל פור 3 - 4 17/07/2024 20:45

Loser

0 0

Loser

למשחק

1 - 2

 

 

 

בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 1) פיינל פור 1 - 2 17/07/2024 21:30

Winner

0 0

Winner

למשחק