לאומית א' - לוח משחקים ותוצאות

שלב 1

נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 19/12/2023 20:45

מבשרת

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 19/12/2023 20:45

Gipsy Queens

0 2

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית אחד 19/12/2023 21:00

ניצוצות

0 2

בנות לכיש

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 19/12/2023 21:30

Supernova

2 1

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 20/12/2023 20:45

פעמונים 2

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 20/12/2023 21:30

כוח G רמת גן

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 26/12/2023 20:30

בנות לכיש

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 26/12/2023 20:45

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

Supernova

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 26/12/2023 20:45

בריזה לב השרון

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 26/12/2023 21:00

בננות החוף

2 0

ניצוצות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 27/12/2023 20:45

ברנדיס הרצליה

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 02/01/2024 20:45

Supernova

2 0

ניצוצות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 09/01/2024 20:45

Supernova

2 1

בנות לכיש

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 09/01/2024 21:00

Gipsy Queens

0 2

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 09/01/2024 21:30

פעמונים 2

1 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 10/01/2024 20:45

ניצוצות

1 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 10/01/2024 21:30

אוליב

0 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 16/01/2024 21:00

בננות החוף

2 1

Supernova

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 16/01/2024 21:30

אוממה כפר האורנים

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 16/01/2024 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

אוליב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 16/01/2024 21:30

בריזה לב השרון

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 17/01/2024 20:45

ברנדיס הרצליה

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 23/01/2024 21:00

מבשרת

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 30/01/2024 20:45

Supernova

2 0

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 30/01/2024 21:15

פעמונים 2

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 31/01/2024 20:45

ניצוצות

2 1

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 31/01/2024 21:30

Gipsy Queens

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 06/02/2024 20:45

מבשרת

1 2

ניצוצות

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית אחד 06/02/2024 21:00

בנות לכיש

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 06/02/2024 21:00

בננות החוף

2 0

אוליב

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 06/02/2024 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 06/02/2024 21:30

כוח G רמת גן

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 07/02/2024 20:45

ברנדיס הרצליה

2 1

Supernova

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 13/02/2024 21:30

אוליב

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 14/02/2024 20:45

בריזה לב השרון

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 20/02/2024 20:45

אוממה כפר האורנים

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית אחד 20/02/2024 21:00

איילות מיקס ראשל"צ

1 2

בנות לכיש

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 20/02/2024 21:15

Gipsy Queens

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 20/02/2024 21:30

Supernova

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 21/02/2024 21:30

פעמונים 2

2 0

ניצוצות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 28/02/2024 21:30

ברנדיס הרצליה

0 2

אוליב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 28/02/2024 21:30

ניצוצות

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית אחד 05/03/2024 20:45

בנות לכיש

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 05/03/2024 21:00

בננות החוף

2 1

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 06/03/2024 20:45

אוליב

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 06/03/2024 21:15

כוח G רמת גן

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 19/03/2024 20:45

אוממה כפר האורנים

2 0

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 26/03/2024 20:30

אוממה כפר האורנים

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 26/03/2024 20:45

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 26/03/2024 20:45

בנות לכיש

1 2

בננות החוף

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 26/03/2024 21:30

Gipsy Queens

0 2

פעמונים 2

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 27/03/2024 21:15

מבשרת

1 2

Supernova

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 27/03/2024 21:30

אוליב

0 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 02/04/2024 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 02/04/2024 20:45

Gipsy Queens

0 2

Supernova

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 02/04/2024 21:00

פעמונים 2

2 1

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 02/04/2024 21:30

בריזה לב השרון

2 0

בנות לכיש

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 02/04/2024 21:30

כוח G רמת גן

1 2

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 02/04/2024 21:30

מבשרת

2 0

אוליב

למשחק
נגמר מבשרת בית אחד 07/04/2024 21:30

אוממה כפר האורנים

2 1

מבשרת

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 09/04/2024 21:00

בננות החוף

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 09/04/2024 21:30

Supernova

2 1

פעמונים 2

למשחק
נגמר רמת השרון - רוטברג בית אחד 09/04/2024 21:30

אוליב

1 2

ניצוצות

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 09/04/2024 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

2 0

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 10/04/2024 21:30

בנות לכיש

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית אחד 16/04/2024 20:30

אוליב

1 2

בנות לכיש

למשחק
נגמר מעגן מיכאל - בית ספר משותף בית אחד 30/04/2024 20:45

ברנדיס הרצליה

0 2

בננות החוף

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 30/04/2024 20:45

מבשרת

2 0

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית אחד 30/04/2024 21:00

כוח G רמת גן

0 2

בנות לכיש

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 30/04/2024 21:30

ניצוצות

2 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר אבן יהודה - בכר בית אחד 30/04/2024 21:30

Gipsy Queens

2 1

אוליב

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 01/05/2024 21:30

פעמונים 2

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 07/05/2024 20:30

איילות מיקס ראשל"צ

0 2

ניצוצות

למשחק
נגמר קדימה-צורן - יובלים בית אחד 07/05/2024 20:30

בננות החוף

1 2

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית אחד 07/05/2024 21:00

בנות לכיש

1 2

מבשרת

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית אחד 07/05/2024 21:30

אוממה כפר האורנים

2 0

Gipsy Queens

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 1) בית אחד 08/05/2024 20:45

אוליב

0 2

Supernova

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 3) בית אחד 08/05/2024 20:45

בריזה לב השרון

2 0

ברנדיס הרצליה

למשחק

שלב 2

נגמר הרצליה- ברנדיס בית עליון 28/05/2024 20:30

אוממה כפר האורנים

2 0

פעמונים 2

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 28/05/2024 20:45

בננות החוף

0 2

מבשרת

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית תיכון 28/05/2024 21:30

בריזה לב השרון

2 0

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 28/05/2024 21:30

Gipsy Queens

0 2

אוליב

למשחק
נגמר הרצליה- ברנדיס בית תחתון 04/06/2024 20:30

ברנדיס הרצליה

0 2

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
נגמר כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 04/06/2024 20:45

פעמונים 2

2 0

בננות החוף

למשחק
נגמר נהורה- ארנולד ווילס בית תיכון 04/06/2024 21:00

בנות לכיש

2 1

בריזה לב השרון

למשחק
נגמר פתח תקווה - אולם הס בית עליון 04/06/2024 21:30

Supernova

2 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
נגמר רמת השרון - עומר בית תיכון 05/06/2024 20:30

ניצוצות

2 0

כוח G רמת גן

למשחק
נגמר הרצליה - חטיבת זאב (מגרש 1) בית תחתון 13/06/2024 20:30

אוליב

2 0

איילות מיקס ראשל"צ

למשחק
בהמתנה פתח תקווה - אולם הס בית תיכון 16/06/2024 21:30

בריזה לב השרון

0 0

ניצוצות

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית עליון 18/06/2024 20:30

מבשרת

0 0

פעמונים 2

למשחק
בהמתנה קדימה-צורן - יובלים בית תיכון 18/06/2024 20:30

כוח G רמת גן

0 0

בנות לכיש

למשחק
בהמתנה אבן יהודה - בכר בית תחתון 18/06/2024 21:30

אוליב

0 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית תחתון 18/06/2024 21:30

איילות מיקס ראשל"צ

0 0

Gipsy Queens

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית תיכון 25/06/2024 20:30

בנות לכיש

0 0

ניצוצות

למשחק
בהמתנה כפר סבא- גלילי (מגרש 2) בית עליון 25/06/2024 20:45

Supernova

0 0

מבשרת

למשחק
בהמתנה הרצליה- ברנדיס בית תחתון 25/06/2024 21:30

Gipsy Queens

0 0

ברנדיס הרצליה

למשחק
בהמתנה בית עליון 02/07/2024 00:00

פעמונים 2

0 0

Supernova

למשחק
בהמתנה בית עליון 09/07/2024 00:00

אוממה כפר האורנים

0 0

בננות החוף

למשחק
בהמתנה בית עליון 16/07/2024 00:00

מבשרת

0 0

אוממה כפר האורנים

למשחק
בהמתנה בית עליון 16/07/2024 00:00

בננות החוף

0 0

Supernova

למשחק